Main Menu

Fotopic

Started by Feldin, 2004-11-29, 12:24:12

Previous topic - Next topic

Feldin

Mivel látom mást is érdekel a téma, nyitottam neki új topicot. Ide lehet berakni a szép, mûvészi képeket.
Személy szerint a portrékat szeretem, de jöhet minden. Majd én is rakok fel.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

ignus

Hmmm akor asszem ide nemigen fognak beférni a szerencsétlen kis tájképeim? :P Na indegy... Vagy ilyeneket is ide szántál?
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Marfy

Szerintem jöhetnek nyugodtan a tájképek is.

Moha

Jó 5let a thread, de talán eredetibb címe is lehetne (ezt most ne vedd :_piszka:-nak, Feldin)

Majd postolok pár képet, de én is max tájképeket meg néhány makrót tudok adni.
Fotóznék én portrét is (csinos lányokat), de nincs kit...  :hehe:
Edit: mielõtt még Meske megharagszik: max õt... :)

ignus

Quote from: MohaJó 5let a thread, de talán eredetibb címe is lehetne (ezt most ne vedd :_piszka:-nak, Feldin)

Majd postolok pár képet, de én is max tájképeket meg néhány makrót tudok adni.
Fotóznék én portrét is (csinos lányokat), de nincs kit...  :hehe:
Edit: mielõtt még Meske megharagszik: max õt... :)

Csinos lányok... hmmm attál egy jó ötletet... :D Gondolom kereslet is lenne a képek iránt... Na majd felemelem a telefont, próbálkozok mint a kiskutya
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Mattanja

Leterheltem a képgalériát néhány képpel, nem linkelgetek, látogassatok el oda!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Meske

#6
Quote from: MohaFotóznék én portrét is (csinos lányokat), de nincs kit...  :hehe:
Edit: mielõtt még Meske megharagszik: max õt... :)
Na látod, én meg még vállalkoznék is rá, de sajnos nem vagyok csinos... :(

Edit:
Shiroi: Nagyon jók a képek, bár csak néhányat felhõcskét néztem meg, meg a kutyulit, de holnap megnézem a többit is! :)

Edit2: Mostmár megnéztem mindet! :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Marfy

Egert már feldíszítették karácsonyra ha érdekel felteszek pár képet amint visszahozzák a gépet. Hát csajokat nem igazán tudok fényképezni mert most odaálok elé és mondom hogy had fényképezzem le lehet elküld a  :hogyaza:  :hogyaza: de azé próbálkozok sutyiba. :D

Moha

Quote from: Nokide azé próbálkozok sutyiba. :D
Lesifotós! :rotflol: Azért nehéz úgy jó képet csinálni, hogy ne vegyék észre.

Apró popó: Debrecen fõtere is fel van már díszítve. Igény esetén én is kimehetek fotózgatni. :)

Marfy

Quote from: MohaApró popó: Debrecen fõtere is fel van már díszítve. Igény esetén én is kimehetek fotózgatni. :)
Van rá igény :).
Meg hátha lácc csajokat is akiket lekephacc.

Sephiroth

Quote from: NokiVan rá igény :).
Meg hátha lácc csajokat is akiket lekephacc.

Hmmm.... Lekapni, vagy lefotózni?  :rolleyes: Nem mindegy. Én a fotózás mellett szavazok. Úhy legalább nekünk is lesz bene egy kis örömünk.
No time to haste... khmm waste. Let's go!

Marfy

Quote from: SephirothHmmm.... Lekapni, vagy lefotózni?  :rolleyes: Nem mindegy. Én a fotózás mellett szavazok. Úhy legalább nekünk is lesz bene egy kis örömünk.
Egybõl roszra gondolsz :rolleyes:  persze az lenne a legjobb ha mindkettõt lehet!

Baldy

Quote from: NokiEgybõl roszra gondolsz :rolleyes:  persze az lenne a legjobb ha mindkettõt lehet!

Csöppet se rossz szerintem amire gondolt, hanem inkább egészséges emberi gondolkodás :) Majd én is elõkaparok pár képet és beszúrom õket ide, amint idõm lesz rá (Lehet, hogy már holnap délután meglesz ez :))
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

Quote from: BaldyCsöppet se rossz szerintem amire gondolt, hanem inkább egészséges emberi gondolkodás :) Majd én is elõkaparok pár képet és beszúrom õket ide, amint idõm lesz rá (Lehet, hogy már holnap délután meglesz ez :))


Baldy-t ismerve: MIKOR LESZ MÁR HOLNAP DÉLUTÁN?!?!?! :P Én várom õket...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moha

Hát ti kész vagytok srácok, mint a házi feladat.... :lol: :rotflol:
Quote from: NokiEgybõl roszra gondolsz :rolleyes:  persze az lenne a legjobb ha mindkettõt lehet!
Egy "puszi" egy kép! :D:D:D

roderick

#15
nah felraktam énis egykét képet, meg egy szívszakasztó történetet is, hogy miért nem többet:)

Edit: linkek, hogy ne legyen baj :) de a kommentjeimet már lusta vagyok átmásolni

köd+sín
 köd+sín+lámpa

bemozdult ablak
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Shadowolf

Nem sok értelmét látom ennek a topicnak ha egy szál képet se linkeltek be...

Marfy

Quote from: ShadowolfNem sok értelmét látom ennek a topicnak ha egy szál képet se linkeltek be...
Lenkelek majd csak ne zárd be lécci! ;)

Mattanja

בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Feldin

Quote from: ignusHmmm akor asszem ide nemigen fognak beférni a szerencsétlen kis tájképeim? :P Na indegy... Vagy ilyeneket is ide szántál?
Persze! Én is fogok olyat feltenni :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: MohaJó 5let a thread, de talán eredetibb címe is lehetne (ezt most ne vedd :_piszka:-nak, Feldin)

Majd postolok pár képet, de én is max tájképeket meg néhány makrót tudok adni.
Fotóznék én portrét is (csinos lányokat), de nincs kit...  :hehe:
Edit: mielõtt még Meske megharagszik: max õt... :)
Moha, fáradt voltam és nem volt jobb ötletem. Lehet írni új ötletet és Shadowolffal átiratjuk. Megteszi nekünk ha megkérjük.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: ShadowolfNem sok értelmét látom ennek a topicnak ha egy szál képet se linkeltek be...
Szívembõl szóltál!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: ShiroiLeterheltem a képgalériát néhány képpel, nem linkelgetek, látogassatok el oda!
Linkeld be légyszi!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Feldin

Quote from: ShiroiRoderick:
köd meg sín
köd meg sín meg lámpa -ez a második olyan, mint egy festmény - nekem nagyon tetszik!
Eli:
naplemente
naplemente2
Rinoa:
magány
pills
clean death
cutie?
healing pain
clinging to the void
silent hill 4 - vagy inkább cthulhu?
inhabited by a cry
teddy
Moha:
pók -egész jó kis close-up
színes égbolt
naplemente

Hû! Ki az a Rinoa? Tök jó képek!
Roderick, nekem a középsõ tetszik!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Meske


The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

.Attila

Feldin: ennyire utálni az edit gombot :ejnye:

Feldin

Quote from: MeskeÖsszeszedtem néhány állatképet a netrõl:

A paci és a többiek
Mosómaci
Nagy cica! :)
Csacsi1
Csacsi2
Kutyuli
Sünik
Ne vedd támadásnak, de ide mindenki az általa készített képeket rakja. Gomen! Azért köszönjük!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Meske

Quote from: FeldinNe vedd támadásnak, de ide mindenki az általa készített képeket rakja. Gomen! Azért köszönjük!
Nekem pedig nagyon úgy tûnik, hogy olyan képeket is tesznek fel, amit nem õk készítettek.
Az miért baj, ha olyat teszek fel, amit nem én csináltam?

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

.Attila

Quote from: MeskeAz miért baj, ha olyat teszek fel, amit nem én csináltam?
Benne van a topic nevében ;)
Nem te készítetted a képeket, és nem illik ellentmondani a topic indítójával :zen:

Mattanja

בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((