Main Menu

Fotopic

Started by Feldin, 2004-11-29, 12:24:12

Previous topic - Next topic

katz

Quote from: NokiAz utolsó kép miért különleges csak egy tengeralattjáró, vagy nem?
A múzeum bejárata :cool: hát amik náluk múzeumban vannak azt idehaza még javában használják :).
Hátul a repülõgép az ott áll vagy most száll fel?
Nem sok Múzeumnak van saját tengaraltjárója ;)
Kielégítõ a válasz?

Marfy

Quote from: katzNem sok Múzeumnak van saját tengaraltjárója ;)
Kielégítõ a válasz?
Teljes mértékben :).
Bele is lehetett szálni és szétnézni?

katz

Quote from: NokiTeljes mértékben :).
Bele is lehetett szálni és szétnézni?
Az U-9 belülrõl

Ezek inkább az önarckép topicba illenének, de ide is tartoznak:

"Emelkedés periszkópmélységig!"
"Torpedó kilõve!"

Baldy

Quote from: katzSinsheimi Mûszaki Múzeum:

Sajnos csak 251 kép fért a fényképezõ memóriájába és kénytelen voltam a minõség rovására növelni a mennyiséget :beken: de úgyis el akarok menni megint és készíteni még vagy 1-2000 képet :)

Szólj, hogy mikor mész, mert tartanék veled, rohadt jók a képek :)
Bár nekem inkább kedvencem a harci helikopterek, de ahogy elnéztem, volt ott egy szép kis szovjet gépecske a sarokban az egyiknél :)
Több is volt belõle? :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

katz

Quote from: BaldySzólj, hogy mikor mész, mert tartanék veled, rohadt jók a képek :)
Bár nekem inkább kedvencem a harci helikopterek, de ahogy elnéztem, volt ott egy szép kis szovjet gépecske a sarokban az egyiknél :)
Több is volt belõle? :)
Vagy az év második felében vagy jövõre megyek, még meglátom. Elõtte nem ártana beszerezni egy jobb kametrát vmi 1 Gb-os memóriakártyával :)
Csak a volt NDK cuccok voltak Mi-24 + hasonlók, de volt jó pár repcsi is.

Baldy

Quote from: katzVagy az év második felében vagy jövõre megyek, még meglátom. Elõtte nem ártana beszerezni egy jobb kametrát vmi 1 Gb-os memóriakártyával :)
Csak a volt NDK cuccok voltak Mi-24 + hasonlók, de volt jó pár repcsi is.

Amcsi változatból semmi?
Merthogy én azokat mégscsak jobban kedvelem, bár egy jó MIG-21-t semmi sem tud felülmúlni :D:D:D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Baldy

Na most már egy-két mûvem nekem is fel fog kerülni.
Bevezetõnek ime ez:
Sirály
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

Quote from: BaldyNa most már egy-két mûvem nekem is fel fog kerülni.
Bevezetõnek ime ez:
Sirály

Mit is mondjak: nagyon sirály! :D

Baldy

Quote from: ShadowolfMit is mondjak: nagyon sirály! :D

Köszönöm szépen, fõleg ha komolyan gondoltad :)
Még páran azt mondják, hogy jó a kép, akkor lesz annyi önbizalmam, hogy felrakjak még párat :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

#70
Quote from: BaldyKöszönöm szépen, fõleg ha komolyan gondoltad :)

Én mindig mindent komolyan gondolok (kivétel amit nem, lásd pl visual-kei thread ^^")...

Baldy

Quote from: ShadowolfÉn mindig mindent komolyan gondolok (kivétel amit nem, lásd pl visual-kei thread ^^")...

Na megnézem akkor azt a threaddet, hogy mit irhattál abba bele :D
Amugy akkor ezek szerint csak a te kedvedért mutatok egy képet kiskutyusomról :)
Kiskutyus
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Shadowolf

Quote from: BaldyNa megnézem akkor azt a threaddet, hogy mit irhattál abba bele :D
Amugy akkor ezek szerint csak a te kedvedért mutatok egy képet kiskutyusomról :)
Kiskutyus

Whoa! Zombiblöki. :D

Mattanja

#73
Az én zombi kutyám .
Edit: mégegy idétlen kép .
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Cobra

QuoteWhoa! Zombiblöki
Én is pont ezt gondoltam  :lol:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Moha

Quote from: BaldyAmugy akkor ezek szerint csak a te kedvedért mutatok egy képet kiskutyusomról :)
Kiskutyus
Nono! :ejnye: Nem azt írtad anno, hogy ez te vagy, borotválkozás elõtt? Most akkor melyik az igaz? :p

Baldy

Quote from: MohaNono! :ejnye: Nem azt írtad anno, hogy ez te vagy, borotválkozás elõtt? Most akkor melyik az igaz? :p

Majd te kitalálod :)
Tudom, hogy sikerülni fog, okos gyerek vagy te :D

És ime még egy, ahol szemezni lehet a kicsikémmel :)
Ördögi tekintet

Shiroi: aranyos a kutyusod! Alaszkai malamut, ha jól látom?
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Ezt a megdöbbentõ tényt egy fotókiállításon tudtam meg. Hát nem annyira kötõdöm a támához de ez már nekem is sok...  :hopp:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Moha

Quote from: DjinnEzt a megdöbbentõ tényt egy fotókiállításon tudtam meg. Hát nem annyira kötõdöm a támához de ez már nekem is sok...  :hopp:
Júúúúj! :rolleyes: Esetleg tegyük még hozzá, hogy "by Judas"

Mattanja

Quote from: BaldyShiroi: aranyos a kutyusod! Alaszkai malamut, ha jól látom?
Kösz, bizony az! :)
Még egy róla .
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Baldy

Quote from: ShiroiKösz, bizony az! :)
Még egy róla .

Édes pofija van a jószágnak :)
Mennyi idõs?
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Mattanja

Quote from: BaldyÉdes pofija van a jószágnak :)
Mennyi idõs?
Megint kösz! :)
Hölgyeknek a korát illetlenség... ;) (12 éves)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Baldy

Quote from: ShiroiMegint kösz! :)
Hölgyeknek a korát illetlenség... ;) (12 éves)

:D
Akkor pont jó korban az én öregemhez :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

#83
Szeressük az alaszkai malamutokat :)

ignus

#84
No tegnapi séta, persze volt nálam gép is... Bár már majdnem késõ van de azért lehet még látni ezt-azt...

égbót
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Quote from: ignusNo tegnap vótam megint sétállni, persze vót nálam gép is... Bár már majdnem este vót de azért lehet még látni ezt-azt...

égbót

Hol sétáltál te, hogy ilyen szép volt az égbolt? :D
És nem akarok gonosz lenni, de már elmúltál 18, ugyhogy a délután 4 óra nem lehet még este :p:p
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

Quote from: BaldyHol sétáltál te, hogy ilyen szép volt az égbolt? :D
És nem akarok gonosz lenni, de már elmúltál 18, ugyhogy a délután 4 óra nem lehet még este :p:p

Kint Budakeszin... A kivelre tod a választ... :) Legalábbis szerintem. Mibõl gondolod hogy délután 4? Van még egy pár mingyá azt is felpakolom... :D Báááárrrr...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Quote from: ignusKint Budakeszin... A kivelre tod a választ... :) Legalábbis szerintem. Mibõl gondolod hogy délután 4? Van még egy pár mingyá azt is felpakolom... :D Báááárrrr...

Na lökjed a sódert testvír!
Amugy van egy nagyon jó elképzelésem, hogy kivel ;)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

Quote from: BaldyNa lökjed a sódert testvír!
Amugy van egy nagyon jó elképzelésem, hogy kivel ;)

No itt egy kp akkor, leleplezem az illetõt.. :D Pm-ben irok hozzá commentet is...
 Baldynak (meg persze akit még érdekel)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Quote from: ignusNo itt egy kp akkor, leleplezem az illetõt.. :D Pm-ben irok hozzá commentet is...
 Baldynak (meg persze akit még érdekel)

Erre már nem tudok mást mondani, csak azt, hogy ez a lány egyre szebb és szebb lesz minden egyes alkalommal, amikor látom :)
Jó hatással lehet rá a fényképezés... vagy netán a fényképezõ? ;););)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.