Main Menu

Fotopic

Started by Feldin, 2004-11-29, 12:24:12

Previous topic - Next topic

Dragon

Quote from: RouninA lányba? Vagy a nézõbe? :D
Hát a kép magáért beszél, a rajta levõ üvegekkel, illetve a hölgy sem az a fajta akit csak jelentõs mennyiségû alkohol elfogyasztása után lehet szépnek látni. :)
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Baldy

Quote from: bpka000Hát a kép magáért beszél, a rajta levõ üvegekkel, illetve a hölgy sem az a fajta akit csak jelentõs mennyiségû alkohol elfogyasztása után lehet szépnek látni. :)

Ezt még igy, a hölgyet nem ismerve is, kikérem magamnak :)
Meg ráadásul látható, hogy nincs ittas állapotban :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

Egy új kép Baldynak, és mégegy amit ma fényképeztem.... :D Azaz mindkettõt ma csináltam (a képeket... :D )

Baldynak

Bp hegyrõl, azaz dombról fényképezve...
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Quote from: ignusEgy új kép Baldynak, és mégegy amit ma fényképeztem.... :D Azaz mindkettõt ma csináltam (a képeket... :D )

Baldynak

Bp hegyrõl, azaz dombról fényképezve...

Hát egyet tudok az elsõ képre mondani: Ez a lány nem tud csúnya lenni :)
A másik kép is nagyon jó lett, de tény: az elsõt nagyon feldobja a hölgy jelenléte :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

És egy ma készült kép...

Rét
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Animal

Egy kép a lakótelep szépségérõl.  :eeek:

Na jó, nem. Inkább egy kép a lakótelep környezetének szépségérõl.  :)

ignus

Quote from: AnimalEgy kép a lakótelep szépségérõl.  :eeek:

Na jó, nem. Inkább egy kép a lakótelep környezetének szépségérõl.  :)

Hmmm Furcsa "Dezsávû" érzés fogott el a második kép láttán... :P
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Animal

Quote from: ignusHmmm Furcsa "Dezsávû" érzés fogott el a második kép láttán... :P

Hát izé...gondoltam így nehezebb mellélõni  :hopp:

Feldin

Quote from: ignusÉs egy ma készült kép...

Rét
Szupi! Tetszik!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

ignus

Hmm. Hát most igy betegség közben csak erre futotta... :) Bár Baldy-nak talán tetszeni fog... :P

The Ring... :D
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Baldy

Quote from: ignusHmm. Hát most igy betegség közben csak erre futotta... :) Bár Baldy-nak talán tetszeni fog... :P

The Ring... :D

Erre mondják szép magyarsággal: Mûvészi kép :)
De legalább a modell aranyos :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

ignus

Szobám 95%on... Csak egy kicsit átrendezve, újrafestve... + új ágy

kép
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Kvikveg

Quote from: ignusSzobám 95%on... Csak egy kicsit átrendezve, újrafestve... + új ágy

kép
Konyvespolc? :hehe:
Asszem az en szobam kicsit zsufoltabb.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: KvikvegAsszem az en szobam kicsit zsufoltabb.
Hehe, az enyém meg sokkal rendetlenebb - csak mint általában... :rolleyes:

ignus

Quote from: KvikvegKonyvespolc? :hehe:
Asszem az en szobam kicsit zsufoltabb.
Az a másikoldalon van... Ott semmi extra változás nincs, de majd akkor megmutatom azt is.. (ott nem volt kedvem összepakolni, szobám ezen részét meg rendszeresen karbantartja...."valaki"... néha én is na...)
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Moha

Quote from: ignusszobám ezen részét meg rendszeresen karbantartja...."valaki"
Ezzel nincs is baj, egészen addig, amíg tudod, mit hova tesz. :p
Nálam pl. ha anyám egyszer rendet rak, utána hetekig keresgélhetem a cuccaimat...

Djinn

Quote from: MohaEzzel nincs is baj, egészen addig, amíg tudod, mit hova tesz. :p
Nálam pl. ha anyám egyszer rendet rak, utána hetekig keresgélhetem a cuccaimat...
Én nem is engedem, hogy más csináljon rendet/takarítson! Pont emiatt  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

ignus

Tegnapi kiruccannás barátnõmmel...

kép 1
kép 2
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."

Feldin

Quote from: ignusTegnapi kiruccannás barátnõmmel...

kép 1
kép 2
Tök jó! Fõleg a hidas!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Djinn

#139
Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!  :haha:
Kép 1
Kép 2
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Damnatus

Hali!

Dejó! USTeames tojás!

Marfy

Quote from: DjinnKellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!  :haha:
Kép 1
Kép 2
Tójásfa tök jó én is pont tegnap csináltam meg :).
Usteam tojás  :lul: , és azt ki fogja megkapni?

Djinn

Quote from: NokiUsteam tojás  :lul: , és azt ki fogja megkapni?
Észrevettétek. :D
Nem hiszem, hogy bárki megkapja. Mivel nem hagyom, hogy meglocsoljanak, ezért tojást sem adok senkinek. Csak ha szépen kéri és megment a többi locsolótol is.  :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Moha

Quote from: DjinnKellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!  :haha:
Kép 1
Kép 2
Tök ász! :kiraly: Nagyon ötletes!

Mattanja

Quote from: DjinnKellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!  :haha:
Kép 1
Kép 2
:jee:
Quote from: DjinnCsak ha szépen kéri és megment a többi locsolótol is.  :rolleyes:
Megyek! :)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Kvikveg

Quote from: DjinnKellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!  :haha:
Kép 1
Kép 2
USTEAM tojas! Neztem egy nagyot! :D Tokjo!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Én egy öreg Zenit géppel szoktam fényképeket csinálni, de azokat a képeket nehéz bepostolni.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Quote from: ShiroiMegyek! :)
Ez azt jelenti, hogy kell neked az a tojás? És mihez kezdesz vele?  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

katz

#148
Voltam a Honvédelem napján. Készült pár érdekes foto és most végre vettem a fáradságot, h felrakjam õket. Ha igény van rá, lesz több is. A többit megtaláljátok az Önarcképben meg a Nagyon LOLban:

StG-44...
...szétszedve
Tommy gun
A nyers erõ megtestesítõje: KRAZ

ignus

Kicsit félresikerült eper... bár lehet hogy ez a normális és a többi a defektes?

Epej
"...egyszer csak talajt érzett a lába alatt, sõt közvetlen az arca alatt, még a szája is tele lett vele..."