Animax (A+) csatorna

Started by Suszi, 2004-12-08, 12:24:34

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: NecridNemtom ,engem annyire nem fogot a blue Gender.

Engem sem. Különösen a rajzolása nem tetszett.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarEngem sem. Különösen a rajzolása nem tetszett.
Egyetértek.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Cobra

Quote from: Thomasson88Nekem meg nincs A+ om ugyhogy irigy vagyok :(
Én sem az A+ -on nézem :)  (mivel nálam se jön :( )
Még egy hozzáfûznivaló a BG-hez: kb olyan a színvonala, mint egy amerikai C movienak.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Thomasson88

Quote from: CobraÉn sem az A+ -on nézem :)  (mivel nálam se jön :( )
Még egy hozzáfûznivaló a BG-hez: kb olyan a színvonala, mint egy amerikai C movienak.
Hát én igy csak szgépen tudok nézni de sebaj.
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Relunx

A Blue Gender-t olyan 1x nézhetõ animébe sorolnám.
Viszonylag jó a rajzolása és a történet se rossz.

Relunx

Próféta

#635
Quote from: BillBizony, ott gypsy van. Jól emlékeztél LeLoup.
Én nem így emlékeztem, ezért most direkt ezért még egyszer meghallgattam a harmadik részt, a 15. perc környékén. Tisztán és érthetõen 'Romany'-t mond. Viszont az igaz, hogy pár mondattal késõbb a 'Gypsy' kifejezés is elhagyja Faye száját (amikor megmagyarázza a túlmûvelt Spike-nak, hogy mi az, hogy roma :lame: ).
Persze ez nem az eredeti hang, hanem az angol DVD szinkron. Amennyiben az eredetiben máshogy lenne, sorry.

Szerk: ja és Edward szinkronhangja az angolban... zseniális. Teljesen pszichopata. De hagyom már az eretnekeskedést, tudom, hogy japánul kellett volna...

Fenrir

Quote from: Thomasson88Nekem meg nincs A+ om ugyhogy irigy vagyok :(
Nekem sem jött, aztán kikapcsoltam a beltéri egységet (hogy miért az nem fontos  :lame: ) és mikor újraprogramozta a csatornákat már volt. Próba szerencse.

Azon gondolkodom mikor lesz rajta Hellsing...talán nem annyira ábránd, elvégre a Viva német zenecsatorna is leadta párszor elejétõl a végéig. A Noirral együtt. De a Dragon Ball-al is ki lennék békülve :rolleyes:
És a Méri-Két end Esli "world famous anime"-t valóban el kellene felejteni, minél gyorsabban.
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Ramiz

Milyen durva, hogy megy a Bebop MAGYAR TÉVÉN(!!!) (ezt sem hittem volna még egy éve, hogy megélem a következõ évtizedben :eeek: ), és nekem még mindig nincs kábeltévém... :bruhuhu: Rá kéne döbbentenem a szüleimet, hogy milyen vacak is a parabola. Már csak azért is, mert teljesen fos az adás minõsége (képminõségre gondoltam, nem kulturálisra :) pedig a legtöbb adón az is fos :) ).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raisu-Sama

Szálljunk már le, arról a szerencsétlen sorozatról. Senki sem mondta, hogy anime... Össz-vissz 26 rész,3 hét alatt lemegy. Addig meg nem kell 20 percig nézni naponta az a+-t...

Titkos

Quote from: Raisu-SamaSzálljunk már le, arról a szerencsétlen sorozatról. Senki sem mondta, hogy anime... Össz-vissz 26 rész,3 hét alatt lemegy. Addig meg nem kell 20 percig nézni naponta az a+-t...

Úgyis jönnek helyette a teknõsök... ;)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Necrid^

Quote from: FenrirMéri-Két end Esli "world famous anime"-t valóban el kellene felejteni, minél gyorsabban.

Nem is anime..mit keres ez az amerikai fos a csatornán? :morci:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Marfy

Nagy meglepetésemre tényleg megy az A+-on CB :).
Csak véletlenül kapcsoltam oda és láss csodát.
A szinkronok nem vészesek, de Spike hangja szvsz nem a legjobb.
Remélem a közeljövõben hasonló csemegéket láthatunk az A+ mûsorában.

Necrid^

Quote from: NokiRemélem a közeljövõben hasonló csemegéket láthatunk az A+ mûsorában.

Amen!
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fenrir

Volt már tv csatorna ami leadta az NGE-t? Nem lenne rossz, az biztos...
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Relunx

Az tényleg jó lenne ha az A+ leadná az NGE-t. De mondjuk egy Love Hina-nak is rülnék (vagy Ah! My Goddess).

Relunx

Necrid^

Quote from: RelunxAz tényleg jó lenne ha az A+ leadná az NGE-t. De mondjuk egy Love Hina-nak is rülnék (vagy Ah! My Goddess).

Relunx

Régen winampon lehet látni a love hinát,kiváncsi vok hogy meg mindig megy-e...
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

animoni

Quote from: RelunxAz tényleg jó lenne ha az A+ leadná az NGE-t. De mondjuk egy Love Hina-nak is rülnék (vagy Ah! My Goddess).

Relunx


Jó lenne ha leadnák a NGE-t, csak akkor a filmeket is hozzá, mert amikor én végig néztem a sorozatot, majdnem eret vágtam magamon, hogy mi ez a hüleség a végén :__devil: ...Mintha pszichológia órára ültem volna be,de komolyan. A film adja meg a befejezést.
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Fenrir

Ühüm...
Valamelyik hétvégén beleférhetne...
Bár mi azt nem tudhatjuk hogy milyen szempontok szerint döntik el, mi menjen.
Kezdõ csatorna, egyelõre nem fogják megváltani a "világot". Rómát sem egy na alatt építették.
De jó hogy van :haha:
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

animoni

Szerintem az szempont, hogy mi van meg magyarul. Vagy mit tudnak lefordítani(- tatni) magyarra.
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Fenrir

For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Meske

Találtam egy érdekes kis honlapot az A+-ról:
http://gportal.hu/portal/animeplusz/
Nézzétek meg! Szerintem nem rossz. :)

The secret to concentration is the acceptance of endless distractions.

Relunx

White Seed-nek és Darkstar-nak:
Meg mindenki másnak is:
Ki a képen látható Anime-Girl ?
És melyik animébõl való?

Relunx

animoni

Quote from: RelunxWhite Seed-nek és Darkstar-nak:
Meg mindenki másnak is:
Ki a képen látható Anime-Girl ?
És melyik animébõl való?

Relunx

Én szerintem-de nem biztos-a Card Capture Sakura-ból a Sakura.Sajnos elég rossz a kép minõség :(
You called me strong, you called me weak
But your secrets I will keep
[/COLOR]

Marfy

Quote from: FenrirVolt már tv csatorna ami leadta az NGE-t? Nem lenne rossz, az biztos...
A Vox-on ment kb 3 éve és én ott láttam elõször.
Én személy szerint jobban örülnék inkább romantikus vígjátékoknak mint ilyen akciódúsabb filmeknek.

Baldy

Ejnye, de rég jártam már ebben a topicban...
Na de összegzem gyorsan a véleményemet az A+-ról:

Szerintem kezd kellemessé válni a csatorna, bár ebben nagy segitség az is, hogy ezeket az animéket soha nem láttam eredeti nyelven. Bár az is tény, hogy csak az Inu Yasha-t és a Cowboy Bebop-t szoktam rendszeresen nézegetni, és azt meg nem értem, hogy az Olsen testvérek mit keresnek a csatornán, de azért reménykedem közben, hogy véletlenül ráakadnak a Ranma 1/2-re vagy az NGE-ra...
De majd lesz ebbõl a csatornából valami, úgy érzem, csakhát idõ kell hozzá...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Titkos

Quote from: BaldyEjnye, de rég jártam már ebben a topicban...
Na de összegzem gyorsan a véleményemet az A+-ról:

Szerintem kezd kellemessé válni a csatorna, bár ebben nagy segitség az is, hogy ezeket az animéket soha nem láttam eredeti nyelven. Bár az is tény, hogy csak az Inu Yasha-t és a Cowboy Bebop-t szoktam rendszeresen nézegetni, és azt meg nem értem, hogy az Olsen testvérek mit keresnek a csatornán, de azért reménykedem közben, hogy véletlenül ráakadnak a Ranma 1/2-re vagy az NGE-ra...
De majd lesz ebbõl a csatornából valami, úgy érzem, csakhát idõ kell hozzá...

Egy Ranma-t én is szívesen megnéznék. :)
"Look, Kodomo No Jikan fans, we know how you like to go on about how it's not Lolicon. Please justify the sheer amount of time the young girls are naked or topless without using the phrase "Fanservice". We can wait." 


Relunx

#656
QuoteOriginally Posted by animoni
Én szerintem-de nem biztos-a Card Capture Sakura-ból a Sakura.Sajnos elég rossz a kép minõség :(

Ez a max amit kitudtam hozni a képbõl. Egyébként sztem tuti nem Sakura, mivel õ teljesen más ruhában szokott lenni.
De azért kössz hogy megpróbáltál tippelnii. (Én már sajnos kifogytam belõlük)
Más vkinek egyéb ötlete van?

Relunx

Kraivan

Szerintem egy nagyon nagy elõrelépés volt. Tény h kevesen nézik, de azok csak annyit látnak h "rajzfilm"-ek menek rajta, és "minden rajzfilm köztudottan gyerekeknek készült" tudattal csatornát váltanak.
Az Akcióban ikreket tényleg le kellene szakítani a mûsorról, és ha mindenképp azt a két ifjú színészt akarják akkor tegyék be azt a sorozatot amit anno a Fox-on adtak.
A Blue Gender szerintem is az egyszernézhetjük meg kategória. Jó a rajz, jó a sztori is, jó a végkifejlett, csak nagyon elhúzott, vontatott az egész.
A Cowboy Bebop jó, de közel sincs olyan király, mint amilyenek beharangozták az ismerõseim.

Amúgy most megy a Tininindzsa teknõcök. Régen se kedveltem, most se jött be. Zúzó mindig kikapott :'(.

Ha már amerikai rajzfilmeket akarnak akkor nyomják le az összes jó kis Marvel-es rajzfilmet, vagy a 90-es évekbõl egy nagy kedvencemet a SWAT Kats-et.

Amúgy az animeplus-os honlap nem rossz, csak teli van helyesírási hibákkal, nameg értelmetlen petíciókkal. Legalábbis a szándék az jó, de ki vesz komolyan egy oylan kérelmezést amit fire baby, Név Nélkül-tõl több is, és még sorolhatnám. De egy párat azért aláírok én is, ha tudom majd, h legalább figyelembe veszik majd.

Moha

Eldönthetnék végre, hogy akkor ez anime csatorna akar-e lenni, vagy vegyes... :rolleyes:

Darkstar

Félek, hogy anime csatorna akar lenni, de keverik az animéket a mesékkel.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん