Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Fazék

Quote from: bpka000Nahhhát, honnan találtad ki?
Egyébként elég, ha a sok emberbõl egy ismer egy helyet, akkor neki lehet lódulni, és odamenni.
Egyszer elõzetesen egy-két ember felkutathatja a várost jó hely után.
csak tudod nem árt, ha olyan a hely, ahol nem gond, ha beözönlenek vagy 20-an és ebbõl fogyaszt max 5 ember, és össze-vissza is lehessen járkálni közben. na most ezeknek a kritériumoknak sztem nem sok teázó, vendéglõ stb felel meg... legalábbis szerintem. persze próbálkozni azért még szabad, meg hátha tényleg létezik ilyen hely egy vacak gyorsétkezde legfelsõ emeletén kívül :)

Dragon

Quote from: Blimpcsak tudod nem árt, ha olyan a hely, ahol nem gond, ha beözönlenek vagy 20-an és ebbõl fogyaszt max 5 ember, és össze-vissza is lehessen járkálni közben. na most ezeknek a kritériumoknak sztem nem sok teázó, vendéglõ stb felel meg... legalábbis szerintem. persze próbálkozni azért még szabad, meg hátha tényleg létezik ilyen hely egy vacak gyorsétkezde legfelsõ emeletén kívül :)
hát ja, mondom, nekem 8,
de akit viszont érdekel, az lóduljon neki és találjon helyet
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Ramiz

Részemrõl teljesen oké, úgyis általában teázok, de akármit szívesebben fogyasztok, mint BK-es kajákat... :boáá:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dragon

Quote from: RamizRészemrõl teljesen oké, úgyis általában teázok, de akármit szívesebben fogyasztok, mint BK-es kajákat... :boáá:
Hát ja, a gyanús fehér szósszal megkent égetett darált patkány nem túl vonzó.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Ramiz

:eeek: Akkor még elég olcsón megúsztad... :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dragon

Én már csak hallomás alapján elvbõl nem fogyasztok ilyen helyeken.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Raggie

Quote from: bpka000Például tudomásom szerint egy csomó olyan hely van, ahol ilyen rohadt magas székeken kell ülni, és korsóban kapod a kenyeret.
Támogatom! Egyszer régen próbáltunk forumos sörözést is szervezni de nem jött össze, mert túl sokan nem szeretik. De attól még lehetne egy olyan helyen összeülni ahol lehet kapni, és akkor csak az inna aki szereti.  :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Sky

Könnyen elõordulhat hogy az ünnepek után én is beugrok valamikor...
Kíváncsi vagyok a tagokra élõben(és nem utolsó sorban az Aoi-s lányokra... :rolleyes: )...
Mess with the best,
Die like the rest...

Ramiz

Quote from: Raggie GordonTámogatom! Egyszer régen próbáltunk forumos sörözést is szervezni de nem jött össze, mert túl sokan nem szeretik. De attól még lehetne egy olyan helyen összeülni ahol lehet kapni, és akkor csak az inna aki szereti.  :rolleyes:

SÖR! SÖR! SÖR!  :hopp: ... ööö... akarom mondani: oké, keressünk helyet. ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

esetleg egy biliard szalon nem lenne jo?
van sor,udito,kaja,biliard,asztalok.
jatszunk es dumalunk.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Kvikveg

Quote from: TriviAz én válaszom egyszerû: nem ismerek olyan helyet, ahol összeülhetünk, és még jó is a hely.
Btw a CD-Fû-re (vagy mire) gondoltál?
CDfu jo, tamogatom.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Pirula

Quote from: Xipeesetleg egy biliard szalon nem lenne jo?
van sor,udito,kaja,biliard,asztalok.
jatszunk es dumalunk.
Jau ötlet! :jee:
Úgyis elhatároztam magam erõsen hogy január valamelyik szombatján vonatra teszem magam aztán megnézek már magamnak egy ilyen meet-et. Meg az aoi-s lánykákat természetesen mert nagyon kíváncsivá tettetek.  :)

Ramiz

OK, akkor egyeztetünk, aztán CDfû. Aki nem tudja, hol van, keresse Bp térkép és Pesti Est segítségével. :D Vagy elõtte tali Astorián.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

Quote from: PirulaJau ötlet! :jee:
Úgyis elhatároztam magam erõsen hogy január valamelyik szombatján vonatra teszem magam aztán megnézek már magamnak egy ilyen meet-et. Meg az aoi-s lánykákat természetesen mert nagyon kíváncsivá tettetek.  :)

na, majd ha dontessz szolj es akkor biztos megyek en is.
leszunk akkor ketten majd total n00bik akik nem ismernek senkit.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Pirula

Quote from: Xipena, majd ha dontessz szolj es akkor biztos megyek en is.
leszunk akkor ketten majd total n00bik akik nem ismernek senkit.
Okés, majd PM-elek hogy mikor. Valószínû hogy a január közepe/második fele lesz a nyerõ, mert elõtte még vizsgázok.

Raggie

Nem ismerem konkrétan a CDfû nevû helyet, de csak jókat hallottam róla. Abban viszont nem vagyok biztos, hogy biliárd is van ott. Valaki aki jobban ismeri a helyet: van bilárd? Anélkül is jó, de azért az lenne a legjobb!

Egyébkémt mi meg a nem budapesti forumosokra vagyunk kíváncsiak. Nem mintha én oszlopos tag lennék, de mostanában odaszoktam, jókat lehet beszélgetni!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Dragon

#76
Biliárd nincs, legalábbis a legutóbbi ottjártamkor nem volt.
Van viszont egy középkort idézõ pince, kis asztalokkal, fabútorokkal, láncok a falon, satöbbi.
A menün pedig van sajttál, meg ilyesmi, meghát a hely fõfogása: a tea.
Persze itt ugyanaza a filteres cucc van, amit boltban százszor olcsóbbért megkapsz, szóval nem az az amiért érdemes odamenni.
Persze 20-30 fõt nem hinném, hogy elbír a helyiség. Inkább max. 10-15.
Ja, és vigyázni a bejáratnál a fejetekre :D


Ez valami honlapszerûség róla
Ez meg valami másik
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Baldy

Hmmm
Én is tudnék egy helyet, ahol elférünk jópáran, bár 20-n egy asztalnál nehezen. A hely neve: Rádai klub, elég gyakran járok oda. Ott lehet csocsózni, biliárdozni, datrsozni. Hogy szombaton mikor van pontosan nyitva, nem tudom, de majd megnézem, holnap ugyis lemegyek :D
Ja a hely amugy egy rockkocsma, de nem kell félni, nem csak sört lehet ott inni, mivel ez egy kolesznak a pincéjében található. Ugyhogy vannak szendvicsek is, meg mindenféle üditõk. De elõször azt ajánlanám, mindenki jöjjön el egy BK-s meetre és csak aztán tervezzünk más helyre összejöveteleket. Amugy ott nem zavarna senkit szerintem, ha nem fogyasztanánk sokat... Van olyan soxor, hogy én sem fogyasztok. De a részleteket majd élõben mesélem el, amikor lemegyek...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

jaj ne, a Ráday-ba meg egszer vissza nem megyek.
eleg volt egyszer.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Én nem sok jót hallottam róla, még nem voltam ott amúgy. Bár én alapban elég igénytelen vagyok :D , nem hiszem Baldy, hogy a meetes átlag elviselné.

A billiárddal meg az a baj, hogy azok mind dohányzók, és sokan nem dohányoznak (ami persze nem baj :) ). Ezért jó a teázó.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: bpka000Biliárd nincs, legalábbis a legutóbbi ottjártamkor nem volt.
Van viszont egy középkort idézõ pince, kis asztalokkal, fabútorokkal, láncok a falon, satöbbi.
A menün pedig van sajttál, meg ilyesmi, meghát a hely fõfogása: a tea.
Persze itt ugyanaza a filteres cucc van, amit boltban százszor olcsóbbért megkapsz, szóval nem az az amiért érdemes odamenni.
Persze 20-30 fõt nem hinném, hogy elbír a helyiség. Inkább max. 10-15.
Ja, és vigyázni a bejáratnál a fejetekre :D
Rendben én támogatom! Nem hiszem, hogy 15-nél többen lennénk, általban max5-6 ember jön össze. Bár ha most nagy szervezés lesz...
Egyébként a Baldy féle hely sem lenne rossz szerintem, nemtom milyen rossz tapasztalat miatt nem szeretne Xipe visszamenni  :confused: .
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Xipe

Quote from: Raggie GordonRendben én támogatom! Nem hiszem, hogy 15-nél többen lennénk, általban max5-6 ember jön össze. Bár ha most nagy szervezés lesz...
Egyébként a Baldy féle hely sem lenne rossz szerintem, nemtom milyen rossz tapasztalat miatt nem szeretne Xipe visszamenni  :confused: .


Raggie, ha a Raday mellet dont a tobbseg, elmegyek en is.
nem garantalom,hogy nem dobnak ki onnan(hosszu tortenet),de megprobaljuk.
Max. rajtam marad a simaszk.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Raggie

Oké, nem  :_piszka:  képpen mondtam, csak mondjuk én spec szeretek biliárdozni  :rolleyes:  , tehát inkább olyan gelyre mennék, ahol van. No persze a SÖR a legfontosabb... öö vagyis nem... hát persze, hogy a meet meg a társaság :) .
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Dragon

Quote from: Raggie GordonNo persze a SÖR a legfontosabb...
Amit ugye nem mindenhol lehet fogyasztani. :lol:
Kíváncsi vagyok mit szólnának BK-ék ha egy pár láda üveghéjú kenyérrel állítanátok be. Nem hinném hogy örülnének neki ha hozott anyagból dolgoznátok (a hangulat javításán)  :hopp:
Juteszembe, a CD-Fûben sem garantált, hogy lehet kapni.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Xipe

Quote from: Raggie GordonOké, nem  :_piszka:  képpen mondtam, csak mondjuk én spec szeretek biliárdozni  :rolleyes:  , tehát inkább olyan gelyre mennék, ahol van. No persze a SÖR a legfontosabb... öö vagyis nem... hát persze, hogy a meet meg a társaság :) .


nem is ugy vettem, en is mennek valami biliardos helyre.
a BK-ban meg lehet sort kapni kulonben pottom 300 Ft egy 3dl dobozos.
de vinni is vihetunk(aki iszik hoz maganak,meg 2-ot a tarsasagnak).
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Kezd szövevényes lenni ez az ügy... már látom, egy szavazás lesz a vége a dolognak... aztán maradunk a BK-nél :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dragon

Quote from: RamizKezd szövevényes lenni ez az ügy... már látom, egy szavazás lesz a vége a dolognak... aztán maradunk a BK-nél :D
Itt nem errõl van szó, elmentek a BKba, és minden elõzetes megbeszélés nélkül hirtelen felindulásból elindultok máshova. Még csak az sem szükséges, hogy "valahova" menjetek, csak a társaság legyen meg. Persze ilyen kutya hidegben nem a legjobb odakinn mászkálni, meg a szembejövõ járókelõk is megrökönyödnek egy nagyobb társaság láttán, de valahol csak leültök, és eldumáljátok az idõt. Szerintem ott helyben könnyebben rá lehet venni bárkit arra, hogy máshová mozduljon, minthogy most elõre tervezgetni.
Dehát ti tudjátok.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Raggie

Quote from: bpka000Kíváncsi vagyok mit szólnának BK-ék ha egy pár láda üveghéjú kenyérrel állítanátok be. Nem hinném hogy örülnének neki ha hozott anyagból dolgoznátok (a hangulat javításán)  :hopp:
Hát azt hiszem, fõleg a kendvenc "bajszi" (egy zsémbes öreg, bajszos biztonságiõr, aki mindíg cs*szeget mindenkit a harmadikon).
Quote from: Xipenem is ugy vettem, en is mennek valami biliardos helyre.
a BK-ban meg lehet sort kapni kulonben pottom 300 Ft egy 3dl dobozos.
de vinni is vihetunk(aki iszik hoz maganak,meg 2-ot a tarsasagnak).
Hát a dobozos nem az igazi, meg az azért nem is olyan olcsó. Egyébként is mostmár csakazért sem iszok sört a BK-ban. A vivés meg megintcsak Baszi miatt kétséges :) .
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Xipe

Quote from: Raggie GordonHát azt hiszem, fõleg a kendvenc "bajszi" (egy zsémbes öreg, bajszos biztonságiõr, aki mindíg cs*szeget mindenkit a harmadikon).

Hát a dobozos nem az igazi, meg az azért nem is olyan olcsó. Egyébként is mostmár csakazért sem iszok sört a BK-ban. A vivés meg megintcsak Baszi miatt kétséges :) .


szabadultam mar meg biztonsagi ortol kemenyebb helyeken.
ezert tartok otthon kloroformot.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Raggie

Ennyire drasztikus módszerekhez inkább még nem folyamodunk, bár ki tudja, egy-két Berserk rész megnézése/elolvasása után bármi megtörténhet... :D
Egyébként legtöbbször azért az Aoi-sokkal van gondja, velünk csak kihuzatja aTrivi laptopjának a teleptöltõ kábeljét. :grrr:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"