Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Marfy

Quote from: Shiroi14-16 éves AoiAnime-s lányok
Hm egyel több ok hogy elmenyjek :D.
Most komolyan szivesen mennék csak mire felérek Pestre akkorra jöhetek is vissza :) 16:20 kor megy az utolsó buszom haza a vonat pedig kilõve, kocsit pedig nem tudok szerezni de lehet jobb is mert tuti eltévednék modjuk még anélkül is :).
Majd eccer remélem sikerül eljutnom.

Dragon

Quote from: NokiHm egyel több ok hogy elmenyjek :D.
Most komolyan szivesen mennék csak mire felérek Pestre akkorra jöhetek is vissza :) 16:20 kor megy az utolsó buszom haza a vonat pedig kilõve, kocsit pedig nem tudok szerezni de lehet jobb is mert tuti eltévednék modjuk még anélkül is :).
Majd eccer remélem sikerül eljutnom.
Ki tudja, hátha akad egy Aoi-s lány akinél álomra (? :rolleyes: ) hajthatod a fejed.  :rotflol:
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

Marfy

Quote from: bpka000Ki tudja, hátha akad egy Aoi-s lány akinél álomra (? :rolleyes: ) hajthatod a fejed.  :rotflol:
Akár még az is lehet :lul:.

Fazék

álmodik a nyomor :D  - na jó ezt vegyük úgy, hogy magamra értettem :)

Baldy

Noki én azt tudom ajánlani, hogy kérj a Jézuskától karácsonyra egy lakást Pesten, és akkor minden rendben lesz :):):)
Amugy meg hol laksz, hogy ilyen szar a közlekedés?
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Ramiz

#35
Fiúk, nem is hittem volna, hogy így beindultok a témára... :D azt hiszem, átugrom az aoi-ra és adok nekik egy ide mutató linket... Hirtelen meg fog nõni a népszerûségünk a meeten (és fõleg a 14-16 éves "nõi" körökben, és akkor majd tényleg a nyakunkba ugranak, talán arra is rábeszélhetjük õket, hogy még egy kis japán iskolai egyenruha-bemutatót is tartsanak...  :hopp: Shiroi, neked meg még van egy kis idõd kitörölni a kompromittáló postod, míg ideérnek.  :rotflol:

Az usteames lányok pedig jöjjenek nagyobb számban, ha õk is a figyelmünk középpontjába szeretnének kerülni. :D


Quote from: ShiroiAmin eddig voltam, ott ez volt + élõben megy a "tarhálás, lejmolás".

Hát, akinek ilyen gyors netje van és még DVD-írója is...  :rolleyes: Meg különben is, te mondtad, hogy mindent kiírsz, hátha valakinek kelleni fog...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shadowolf

Quote from: RamizFiúk, nem is hittem volna, hogy így beindultok a témára... :D azt hiszem, átugrom az aoi-ra és adok nekik egy ide mutató linket... Hirtelen meg fog nõni a népszerûségünk a meeten (és fõleg a 14-16 éves "nõi" körökben, és akkor majd tényleg a nyakunkba ugranak, talán arra is rábeszélhetjük õket, hogy még egy kis japán iskolai egyenruha-bemutatót is tartsanak...  :hopp:

Nyakba ugrálós aoisokról jut eszembe: Sakura még ott szokott lenni? :D

Mattanja

#37
Quote from: ShadowolfNyakba ugrálós aoisokról jut eszembe: Sakura még ott szokott lenni? :D
Én már találkoztam vele egyszer (két nappal késõbb az utcán is, ott visszafogta magát), tényleg olyan! :) Jó, nem szeretném lejáratni, de kb. fél óra után a térdemre ült, és megkérdezte, hogy kérek-e egy nyalást. ...fagyi volt nála...

EDIT:
Quote from: RamizHát, akinek ilyen gyors netje van és még DVD-írója is...  :rolleyes: Meg különben is, te mondtad, hogy mindent kiírsz, hátha valakinek kelleni fog...
Ne érts félre, nem azért mondtam, mintha baj lenne. Különben meg sem említem. Szívesen segítek (majdnem) bárkinek...

EDIT2:
Quote from: RamizShiroi, neked meg még van egy kis idõd kitörölni a kompromittáló postod, míg ideérnek.
Ezt pontosan melyik mondatomra értetted? Csak hogy tudjam, szerinted mivel sérteném meg õket...
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Manu

Hát gyerekek, kénytelen leszek felmenni Pestre.... majd valamikor jan. 26. után, úgyhogy azért hagyjatok nekem is valamit. :D
Persze a ti pofikátok is érdekel élöben.:D

Ramiz

Még jó, hogy volt nála egy fagyi!...  :rotflol:..... Na... Rémes, milyen gonoszak vagyunk :bsd: , pedig ez csak, ööö, érzékcsalódás. Valójában jó fiúk vagyunk és sosem úgy gondoljuk, ahogy disznóság lenne. De tényleg.  :angyali:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Damnatus


Xipe

Na hat erre a meet-re en is szivesen elugornek.
en barmely nap raerek igazabol.

az azonositast meg megoldatjuk ugy is hogy mindenki szerez maganak egy ures matricat, rairja a nick-et es azt hogy USTEAM.
akkor szerintem megtalaljuk egymast.

vagy ha valakinek van otthon polora vasalhato foliaja, az meg ki is rpintelheti es polomatricat is tud csinalni(mint pl.: en)
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Engem meg lehet ismerni általában, nehezen elkeverhetõ pofázmányom van, nem nehéz, csak nézd meg az Önarcképcsarnok pár képét. Ha akarod, rakok fel újat is :)
A másik: Sakura egy tök jó fej csajszi, épp az a legszebb benne, hogy közvetlen és mindig jókedvû. Õ még arra is rá tudott venni, hogy fogócskázzam vele anno :) Bár tény, amugy is szivesen futnék utána ;)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Ramiz

Quote from: BaldyEngem meg lehet ismerni általában, nehezen elkeverhetõ pofázmányom van, nem nehéz, csak nézd meg az Önarcképcsarnok pár képét. Ha akarod, rakok fel újat is :)

NE! ... Khm... Kösz, de inkább megismerünk, csak ne! :D  :hehe:

Shiroi: az üvöltözõs aoi-sek meg a "részben".

Amúgy meg felháborító, hogy milyen érdeklõdés támadt itt a meet iránt nagy hirtelenjében.  :rolleyes: Bezzeg régen mindenki vidéki volt meg nem érek rá szombatonként, most meg a végén be se fogunk férni a Burgerba... (na jó, azért attól nem félek)  :lol: Vajon az aoi-n is azzal fogdossák össze a népet (ha már annyi aoi-s jár), hogy "ott vannak azok a jóképû USTeam-es srácok"?  :hopp: Hoppá! Kiderült, hogy kik töltögetik le az önarcképekbe postolt képeket!  :rotflol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Xipe

ja, bocs, en eddig kulfoldi voltam.
en altalaban simaszkban jarkalok, szoval konnyu felismerni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Cobra

Én csak egyszer voltam a BK-ban, amikor vittem Norikonak a pénzt a nyári szállásra. Nekem nem volt túl vonzó a sok 18 év alatti Aoi-os.
Sakura nem véletlenül a nagyon hosszú, nagyon szõke hajú lány?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Marfy

Quote from: BaldyNoki én azt tudom ajánlani, hogy kérj a Jézuskától karácsonyra egy lakást Pesten, és akkor minden rendben lesz :):):)
Amugy meg hol laksz, hogy ilyen szar a közlekedés?
Szóltam neki, na de majd holnap este eldõl hogy kapok-e;).
Amúgy egy Heves megyei kis településen lakok és már este nem jön busz, csak 16:20 kor és az az utolsó a vonat meg azért nem jó mert vasút nincs a közelünkben.
Vagy majd valamelyik hotelben kiveszek egy szobát éjszakára, egy kétágyasat :D.

Baldy

Megoldjuk, nem fog neked szállodai szoba kelleni :)
Vagy ha felszednél egy csajszit, akkor marad a szálloda, de akkor nagyon tudom ajánlani a sima egyágyasat, akkor izgalmasabb lesz az éjszaka ;););)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Ramiz

Quote from: CobraÉn csak egyszer voltam a BK-ban, amikor vittem Norikonak a pénzt a nyári szállásra. Nekem nem volt túl vonzó a sok 18 év alatti Aoi-os.

Ünneprontó! Most mirõl lesz szó ebben a topicban? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Shadowolf

Quote from: RamizÜnneprontó! Most mirõl lesz szó ebben a topicban? :D

Nem is tudom...talán magáról a meetrõl? :D

.Attila

Quote from: CobraNekem nem volt túl vonzó a sok 18 év alatti Aoi-os.
Egyetértek. Mondjuk egy (vagy két :)) rendes van ott, és vannak ott iszonyat jól rajzolók, iszonyat szép rajzokat mutattak.
Mellesleg én azt nem bírom az Aoi-sokban, hogy állandóan az a bajuk, hogy hangos a gép, vegyem halkabbra, mert meghallják lent, azt kirúgnak minket. Pedig õk csinálják a hangzavart, még a gépet is alig lehet hallani tõlük. Pont emiatt a nagy pofájuk miatt nem kedvelem õket. Azt hiszik, hogy övék az emelet, azt annak kell történnie, amit õk akarnak. Ezt nekik -----> :b+: :bsd:

Xipe

Quote from: TriviEgyetértek. Mondjuk egy (vagy két :)) rendes van ott, és vannak ott iszonyat jól rajzolók, iszonyat szép rajzokat mutattak.
Mellesleg én azt nem bírom az Aoi-sokban, hogy állandóan az a bajuk, hogy hangos a gép, vegyem halkabbra, mert meghallják lent, azt kirúgnak minket. Pedig õk csinálják a hangzavart, még a gépet is alig lehet hallani tõlük. Pont emiatt a nagy pofájuk miatt nem kedvelem õket. Azt hiszik, hogy övék az emelet, azt annak kell történnie, amit õk akarnak. Ezt nekik -----> :b+: :bsd:


furcsa de erdekes informacio.
az Aoi-fan jobban repul mint egy atlag anime fan.
foleg ha kello eroveldobjuk harman negyen.
2008-ra Olimpiai sportag lesz.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Baldy

Azt nem kidumálni kell, hanem megtapasztalni, ugyhogy 100 szónak is 1 a vége: Gyertek el a meetre! :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Marfy

Quote from: TriviEzt nekik -----> :b+: :bsd:
Huh de gonosz!
De nem tehetnek róla még kicsik :D.

Baldy

Ehhh hogy ti milyen gonoszak vagytok!
Amugy a rajzok, amiket ott látni lehet, tényleg fantasztikusak, és Kalibur is le szokott járni, õ meg jó fej csajszika :) Sakura meg jó csajszika :D
 :bsd:  :bsd:  :bsd:
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Xipe

en megyek.
mikor, hol, mennyiert es it vigyek?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Shadowolf

Quote from: Xipemikor

Minden szombaton (ünnepek kívételével).

Quotehol

Oktogoni Burger King legfelsö emelete.

Quotemennyiert

Ööö...ezt most nem teljesen értem. :confused:

Quotees mit vigyek?

Magadat. ;) (nomeg amit akarsz)

Dragon

Quote from: TriviEgyetértek. Mondjuk egy (vagy két :)) rendes van ott, és vannak ott iszonyat jól rajzolók, iszonyat szép rajzokat mutattak.
Mellesleg én azt nem bírom az Aoi-sokban, hogy állandóan az a bajuk, hogy hangos a gép, vegyem halkabbra, mert meghallják lent, azt kirúgnak minket. Pedig õk csinálják a hangzavart, még a gépet is alig lehet hallani tõlük. Pont emiatt a nagy pofájuk miatt nem kedvelem õket. Azt hiszik, hogy övék az emelet, azt annak kell történnie, amit õk akarnak. Ezt nekik -----> :b+: :bsd:
De tényleg, ahogy Pirula is említette, ha zavar, akkor miért nem vonultok arrébb egy picit, a belvárosban garantáltan van egy pár kultúráltabb szórakozóhely, mint az amcsihízlaló királyok meg skótok.
Például tudomásom szerint egy csomó olyan hely van, ahol ilyen rohadt magas székeken kell ülni, és korsóban kapod a kenyeret.
Meg olyan is, ahol egy pincében kérhetsz szárított füveket a forró vizedbe.
Mondjuk nekem van a legkevesebb beleszólásom a dologba, hisz még egyen sem voltam, csak gondolom ahelyett, hogy egymás idegeire mentek, érett fejjel az "okos enged" taktikát követve lehetne valami intelligens megoldást találni, nem?
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]

.Attila

Az én válaszom egyszerû: nem ismerek olyan helyet, ahol összeülhetünk, és még jó is a hely.
Btw a CD-Fû-re (vagy mire) gondoltál?

Dragon

Quote from: TriviAz én válaszom egyszerû: nem ismerek olyan helyet, ahol összeülhetünk, és még jó is a hely.
Btw a CD-Fû-re (vagy mire) gondoltál?
Nahhhát, honnan találtad ki?
Egyébként elég, ha a sok emberbõl egy ismer egy helyet, akkor neki lehet lódulni, és odamenni.
Egyszer elõzetesen egy-két ember felkutathatja a várost jó hely után.
"And there was war in heaven.
Michael and his angels fought against the Dragon, and the Dragon fought and his angels, and prevailed not.
Neither was their place found anymore in Heaven.
And the Great Dragon was cast out, that old serpent called the devil and Satan which deceiveth the whole world,
he was cast out into the Earth and his angels were cast out with him."
[Revelations 12:7-9]