Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

HVp213

Quote from: Raggie GordonGondoltam, hogy nemesi befolyásomat, vagy késõbbi agressziómat kilátásba helyezve talán válszt csikarhatok ki valaki felvilágosultabból de mind1. :D
(no offense Baldy+Bonci)
Úgy látszik nem ér semmit a nemesi származásod, Jöjjön az agressziv vélemény csere :)
Quote from: DjinnMintha arról lett volna szó, hogy 3-tól lesz.  :)  De javítsok ki valaki, ha tévedek!!
Én is úgy tudom...  de mivel én még nem voltam így a leresésre is kell idõt szánnom. (remélem megtalálom :lame: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

katz

Quote from: Raggie GordonOkés gyere csak! Amúgy egészen normális társaság vagyunk :rolleyes: (lennénk, ha nem lenne köztönk egy-két alkesz, egy-két harcmûvész, egy-két furcsa fazon meg ilyesmi, de majd csak megszokod :D ).
ööö.. én most melyik lennék a fentiek közül? :confused: :D
Quote from: AssassinA "megígérjük aztán nem jövünk el" kategóriába.  :hehe:  ;)
Miért is? Velem még nem fordult elõ...

Baldy

3-kor lesz.
Amugy most szólok: megpróbáltam a mai napig tel.-n lefoglalni a helyet, de nem jártam sikerrel, nem voltak elérhetõk, szóval most kockáztatunk :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Raggie

Quote from: Baldy3-kor lesz.
Amugy most szólok: megpróbáltam a mai napig tel.-n lefoglalni a helyet, de nem jártam sikerrel, nem voltak elérhetõk, szóval most kockáztatunk :)
:D :D :D

katz: az én besorolásomban az Szunnyadó Sárkány(aki elég rosszul hall) címet kaptad(csak nem írtam ki elsõre konkrétan, de ha már így megkérdezted)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Assassin

Quote from: katzööö.. én most melyik lennék a fentiek közül? :confused: :D

A "furcsa szerzet"-es rendbe tartoztok :D (természetesen nem rossz értelemben)


Quote from: katzMiért is? Velem még nem fordult elõ...

Nem pontosítottam hirtelen, bocsi... Akinek szólt az tudja
" There is no sin to know their sins."

Fazék

Quote from: Raggie Gordon:D :D :D

katz: az én besorolásomban az Szunnyadó Sárkány...
akkor õt fogja felkaszabolni Xipe?

Raggie

Quote from: Blimpakkor õt fogja felkaszabolni Xipe?
:lul: Nem csak megdobálja dobókésekkel! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

Nah, emberek, ki fog jönni meetre(vetítésre) most vasárnap???
Golden Boy lesz, ha jól tudom, a demokrácia nevében( :D - Baldy).
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Quote from: Raggie GordonNah, emberek, ki fog jönni meetre(vetítésre) most vasárnap???
Golden Boy lesz, ha jól tudom, a demokrácia nevében( :D - Baldy).
Remélhetõleg én! (ha fentiek is úgy akarják)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Baldy

Quote from: HVp213Remélhetõleg én! (ha fentiek is úgy akarják)

Ne érdekeljen, hogy mi hogy akarjuk, gyere! :)
Amugy ugy akarjuk :) (fõleg akkor, ha hozol nekem sört ;))
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

HVp213

Quote from: BaldyNe érdekeljen, hogy mi hogy akarjuk, gyere! :)
Amugy ugy akarjuk :) (fõleg akkor, ha hozol nekem sört ;))
Én a fentieknél az Istenre céloztam de jó, hogy egy súllycsportba érzed magad vele :p (fõ az önbizalom :jee: ) Sört meg majd meglássuk tegyük függõvé az anime-tól :rolleyes:
Majd viszek ice-teat meg kapsz occsó kekszet jó az neked...
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Baldy

Quote from: HVp213Én a fentieknél az Istenre céloztam de jó, hogy egy súllycsportba érzed magad vele :p (fõ az önbizalom :jee: ) Sört meg majd meglássuk tegyük függõvé az anime-tól :rolleyes:
Majd viszek ice-teat meg kapsz occsó kekszet jó az neked...

Azt akarod, hogy megint "belõjem" magamat? :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

HVp213

#1092
Quote from: BaldyAzt akarod, hogy megint "belõjem" magamat? :D
Áh ne, meggondoltam magam! Aztán majd nem bírsz magaddal a Golden Boy (ami a demokrácia árnyékába lett megválasztva) alatt, s ott fogsz tombolni, miután letüdõzted a 15 HUF-os "Nem Finom" kekszeket némi mûanyag tea társaságába! :lul:
Inkább megkapod a sörödet... :rolleyes:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

katz

Quote from: Raggie GordonNah, emberek, ki fog jönni meetre(vetítésre) most vasárnap???
Golden Boy lesz, ha jól tudom, a demokrácia nevében( :D - Baldy).
Golden Boyra? Még szép,h megyek!
Baldy a nem finom kekszes képet fölrakod nekünk?

Raggie

Quote from: BaldyAzt akarod, hogy megint "belõjem" magamat? :D
Mér, majd ráflash-elsz a GB-ra! :D
(aztán rámászol az összes nõnemü egyébnre :) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

.Attila

Azért felteszem a kérdést: van olyan, aki nem Golden Boyt szeretne nézni? Csináljak szavazást, vagy nem szükséges?

Djinn

Quote from: BonciAzért felteszem a kérdést: van olyan, aki nem Golden Boyt szeretne nézni? Csináljak szavazást, vagy nem szükséges?
Miattunk nem kell. Megfelel a mûsor és ha minden igaz embert is viszünk.  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

HVp213

Quote from: BonciAzért felteszem a kérdést: van olyan, aki nem Golden Boyt szeretne nézni? Csináljak szavazást, vagy nem szükséges?
Én a Hellsingre szavazok, de múltkor elmagyarázták nekem, hogy fizikai képtelenség levetíreni! Így maradok a demokratikusan megválasztott Golden Boy-nál (még úgyse láttam, biztos nagyon jó az is, ahhogy eddig látam Attilának jó ízlése van így nem félek... :jee: )


Djinn: Nem találtam meg azt az oldalt amirõl beszéltünk :( (Catan szerû játék neten), belinkelnéd az oldalt ha nagyon szépen megkérlek? :rolleyes:
Köszi
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Djinn

Quote from: HVp213Djinn: Nem találtam meg azt az oldalt amirõl beszéltünk :( (Catan szerû játék neten), belinkelnéd az oldalt ha nagyon szépen megkérlek? :rolleyes:
Köszi
Itten  van a link.  :)  Carcassonne-t is tessék kipróbálni, mert nagyon  :kiraly: az is.
És nem "Catan szerû játék", hanem Catan, csak a neve más, merthogy nem hivatalos oldal. De majd meglátod te is.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Xipe

Quote from: HVp213Djinn: Nem találtam meg azt az oldalt amirõl beszéltünk :( (Catan szerû játék neten), belinkelnéd az oldalt ha nagyon szépen megkérlek? :rolleyes:
Köszi

ki mersz allni velunk Catanozni?
megsugom, amennyit en jatszottam Djinn-nel es Animal-al, ossz vissz nyertem 3-szor.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

HVp213

Quote from: DjinnItten  van a link.  :)  Carcassonne-t is tessék kipróbálni, mert nagyon  :kiraly: az is.
És nem "Catan szerû játék", hanem Catan, csak a neve más, merthogy nem hivatalos oldal. De majd meglátod te is.
Oh Köszönöm szépen hölgyem! Ki fogok mindent próbálni ahhogy idõm lesz...!
Quote from: Xipeki mersz allni velunk Catanozni?
megsugom, amennyit en jatszottam Djinn-nel es Animal-al, ossz vissz nyertem 3-szor.
Aztat majd meglássuk! A folyamatos mellveregetés helyett gyere meetre inkább hamár beigérrted... :p (nem piszkálódás)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: HVp213(nem piszkálódás)
Jó, hogy odaírtad! :D

Nna mégis úgy néz ki, hogy Ramiz koma nem tud jönni... (egyszer még kinyírom :__devil: ) de én ott leszek! Kifizetem a tartozásomat is(tényleg, kinek tartozom?)!

állítólag a GB olyan hangosan röhögõs film, de szóljatok, ha tévedek. Ha így van, akkor nekem jöhet!! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Baldy

Képet majd felrakom, amint lesz rá lehetõségem, de most lusta vagyok hozzá :)

Amugy nem tudom, ki az a bátor gyermek, aki GB közben nálam flash-t akar összehozni... Már most sajnálom a nõnemû egyedeket a vetitésen :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Quote from: Baldy... Már most sajnálom a nõnemû egyedeket a vetitésen :D
:wtf: Lemaradtam valamirõl? Ne rémisztgessetek, ha lehet.
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Zelgadis

Quote from: Djinn:wtf: Lemaradtam valamirõl? Ne rémisztgessetek, ha lehet.

Golden Boyt akarnak vetíteni :)
És Baldy úgy gondolja, hogy a hatására veszélyessé válik  :ejnye:

Baldy

Quote from: ZelgadisGolden Boyt akarnak vetíteni :)
És Baldy úgy gondolja, hogy a hatására veszélyessé válik  :ejnye:

Azt elfelejtetted megemliteni, hogy ez csak a mûanyag tea, és a "nem finom" süti kombó hatására következik be :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Quote from: Raggie GordonNna mégis úgy néz ki, hogy Ramiz koma nem tud jönni... (egyszer még kinyírom :__devil: ) de én ott leszek! Kifizetem a tartozásomat is(tényleg, kinek tartozom?)!
Nekem tartozik valaki, de mintha az Ramiz lenne :)

Djinn

Quote from: BaldyAzt elfelejtetted megemliteni, hogy ez csak a mûanyag tea, és a "nem finom" süti kombó hatására következik be :D
Ja az nem is volt veszélyes. Kb. olyan voltál, mint elötte. Ha meg ennél többet "használsz", az már túladagolás :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Baldy

Quote from: DjinnJa az nem is volt veszélyes. Kb. olyan voltál, mint elötte. Ha meg ennél többet "használsz", az már túladagolás :D

De képzeld azt mellé, hogy a GB hatására hasonlóan fogok én is viselkedni, mint a fõhõs :)
Ugy is megnyugtató a kép? :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Quote from: BaldyDe képzeld azt mellé, hogy a GB hatására hasonlóan fogok én is viselkedni, mint a fõhõs :)
Ugy is megnyugtató a kép? :D
Teljesen megnyugtató. Jót fogok mulatni azthiszem.  :lazza:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"