Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Raggie

Quote from: HVp213Nya Sir-ös A. Mazsommal arra gondoltunk, meeten a film elött, összedobhatnánk 1 kis társas partyt PL Catan. Akinek van kedve hozzá az jöjjön 1- 1/2 2 között (akinek nincs annak marad az 5 órás kezdés asszem)!
JAJAJA!!! Én megyek! olyan jó volt mútkor!! :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Djinn

Quote from: HVp213Nya Sir-ös A. Mazsommal arra gondoltunk, meeten a film elött, összedobhatnánk 1 kis társas partyt PL Catan. Akinek van kedve hozzá az jöjjön 1- 1/2 2 között (akinek nincs annak marad az 5 órás kezdés asszem)!
Mi is, mi is!!! :D gondolom mindenki meglepõdve tátog, hogy "ezek is akarnak játszani?"...
Kell vinni játékot (és mit) vagy megoldja más?
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

HVp213

Quote from: DjinnMi is, mi is!!! :D gondolom mindenki meglepõdve tátog, hogy "ezek is akarnak játszani?"...
Kell vinni játékot (és mit) vagy megoldja más?
Természetesen MI rögtön rátok gondoltunk (mint alapegység)... :jee: (akik hoznak társast is :p) Catan RULZ! :haha:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Djinn

Quote from: HVp213....akik hoznak társast is :p) Catan RULZ! :haha:
Na ugye. Mindenkine megvan a maga vonzereje  :rolleyes:  :lazza:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Baldy

Ha minden igaz, akkor én már annak is örülhetek, ha 5-re beesek a teázóba, ugyhogy én errõl most lemondok :(
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Raggie

Quote from: DjinnNa ugye. Mindenkine megvan a maga vonzereje  :rolleyes:  :lazza:
Nna azért ez nem így van! Mi a fuvarozóképességetek miatt szeretünk! :D
(én most egyébként ha lehet, akkor arra a másik szimpi játékra szavaznék, amit múltkor nem játszottunk csak megnéztük a dobozát, meg a kellékeit... de a CATAN-t sem vetem meg[csak most én fogok nyerni ;) ])
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Djinn

Quote from: Raggie Gordon(én most egyébként ha lehet, akkor arra a másik szimpi játékra szavaznék, amit múltkor nem játszottunk csak megnéztük a dobozát, meg a kellékeit...
Ja, igen persze. Melyik is az?  :3x3:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Raggie

Hát a nevét nemtom, de olyan kicsi de magas doboza volt és az alapszíne narancssárga, meg valami torony volt rajta asszem... valami keleti neve volt... ööö de nembiztos! :) Animallal meg HVp213-mal nézegettük ott a cuccait...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Quote from: DjinnNa ugye. Mindenkine megvan a maga vonzereje  :rolleyes:  :lazza:
:eeek: Te ilyeneket feltételezel rólam??? :bruhuhu:  Nem is megyek holnap  ezekután... :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Baldy

Quote from: HVp213:eeek: Te ilyeneket feltételezel rólam??? :bruhuhu:  Nem is megyek holnap  ezekután... :p

Ne kelts bennem hiu reményeket! :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

HVp213

Quote from: BaldyNe kelts bennem hiu reményeket! :D
Te meg... te meg... te meg... Nem neked írtam Mr. Flash! :lazza:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Baldy

Quote from: HVp213Te meg... te meg... te meg... Nem neked írtam Mr. Flash! :lazza:

Höhö :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

HVp213

Quote from: BaldyHöhö :D
Bölcs beszéd! :lul:

(ahhogy az enyim is... :lame: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Jó, akkor háromkor(15óra) találkozunk a Siriusban akik jönnek társasozni is, és ötkor(17óra) a többiekel, akik a vetítésre jönnek ugyanott!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Quote from: Raggie GordonJó, akkor háromkor(15óra) találkozunk a Siriusban akik jönnek társasozni is, és ötkor(17óra) a többiekel, akik a vetítésre jönnek ugyanott!
:lame:  :lame:  :lame:
Ez a mazsom kicsit bekevert... 2 órát akart írni! Mindenki JÖJJÖN!!!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Baldy

2 hét mulva, azaz pontosan: Június 19-én 17:00-kor!
Hogy mit nézünk?
Mostani ajánlatom részemrõl mondjuk a Wonderful World lenne, vagy a Mononoke Hime
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Quote from: Baldy2 hét mulva, azaz pontosan: Június 19-én 17:00-kor!
Hogy mit nézünk?
Mostani ajánlatom részemrõl mondjuk a Wonderful World lenne, vagy a Mononoke Hime
Utolsót most zárjuk ki, nem szeretnék jogi problémákat, csomó anime van, amit legálisan nézhetünk, nézzük azokat.

Fazék

Quote from: Baldy2 hét mulva, azaz pontosan: Június 19-én 17:00-kor!
Hogy mit nézünk?
Mostani ajánlatom részemrõl mondjuk a Wonderful World lenne, vagy a Mononoke Hime
a Wonderful Days c. kóreai rajzfilmre gondoltál esetleg? :)
Én amúgy nem ajánlanám, mert azon túl hogy szép, nem sokat nyújt karakterkidolgozottság, történet téren...

Esetleg Porco Rosso vagy Tonari no Totoro vagy Kiki's Delivery Service?
vagy Grave of the Fireflies?
vagy mint totál idiótaság, bár az utóbbi kevésbé ismert Dragon Half + Fairy Princess Ren?
FLCL?
esetleg Perfect Blue, vagy Millennium Actress?

több hirtelen nem jut eszembe :)

Tyrael

Quote from: Blimpa Wonderful Days c. kóreai rajzfilmre gondoltál esetleg? :)
Én amúgy nem ajánlanám, mert azon túl hogy szép, nem sokat nyújt karakterkidolgozottság, történet téren...

Esetleg Porco Rosso vagy Tonari no Totoro vagy Kiki's Delivery Service?
vagy Grave of the Fireflies?
vagy mint totál idiótaság, bár az utóbbi kevésbé ismert Dragon Half + Fairy Princess Ren?
FLCL?
esetleg Perfect Blue, vagy Millennium Actress?

több hirtelen nem jut eszembe :)
en ajanlanam a Wonderfull Days-t
szinte ugyanazt a gondolatmenetet boncolgatja, mint a mononoke hime
csak a korites nem fantasy, hanem sci-fi

Tyrael

Fazék

#1159
Quote from: Tyraelen ajanlanam a Wonderful Days-t
szinte ugyanazt a gondolatmenetet boncolgatja, mint a mononoke hime
csak a korites nem fantasy, hanem sci-fi
A Pom Poko és a Captain Planet is szinte ugyanazt a gondolatmenetet boncolgatja, mégis van egy kis különbség megvalósítási színvonal tekintetében :rolleyes:

Tyrael

Quote from: BlimpA Pom Poko és a Captain Planet is szinte ugyanazt a gondolatmenetet boncolgatja, mégis van egy kis különbség megvalósítási színvonal tekintetében :rolleyes:
majd meglesem, mindenesetre barki marmit mond, nekem tetszett :)
de ez nem baj, szerintem

Tyrael

Ramiz

FURI KURI :cool: ! (Bár tudom, sokan nem szeretik.)
Millenium Actress is mehet.
Perfect Blue-t szívesen megnézném, de úgy hallottam, abban hentai részek vannak. Lehet, hogy az nem lenne jó ötlet ott? Vagy a Goldey Boy-nak is sikere volt? Akkor mehet.

Viszont a Wonderful Days-nak nagyon erõsen ellene vagyok (akkor talán ott sem maradnék a vetítésre). Sajnálom, de nekem nagy csalódás volt. Annyira még csak nem is szép. A történet gagyi! A rajzstílus pedig erõsen a Disney-re emlékeztet. Ez nem is anime! Teljesen vacak. Ja, nyálas is. De nagyon ám! A poénok laposak és kiszámíthatók, a meghatónak szánt részek után vannak érzelmi enyhítés céljából (mint ahogy a Disney filmekben), ez gyengeség. De még így sem nevet rajtuk az ember.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Az összes Ghibli filmet zárjuk ki, mert jogilag védettek, én meg nem akarok még 0.00001% esetén sem kockáztatni.

Ramiz

Oké, természetesen (MA Ghibli?).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Baldy

FLCL ellen én vagyok nagyon, azt semmiképp se szeretném, ha vetitésre kerülne. Ghiblik köv. vetitésnél nem lesznek, majd valamikor máskor.
Viszont akkor tessék ajánlatokat tenni, mit kéne nézni, de azt figyelembe véve, hogy nem lehet sem hentai, sem ecchi, hanem olyasmi inkább, ami mellé max. 12-s karikát kéne kirakni.
Felõlem akár Tanchi Muyo OVA-k is mehetnek.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Raggie

Kicsit megkésve ugyan, de ez a GOLDEN BOY RULLEZ!
Naggyonbetegentökkirályeszementüljó! :kiraly: :cool:  :whoah:  :rotflol:  :hail:

Nna csak ennyit akartam! :D Egyébként én most sajna jóidejig nem tok vetítésekre jönni, konkrétan az augusztus 14-ei vasárnap lesz a kövi... :(
Szórakozzatok jól nélkülem. Bár majd vált Ramiz a következõ egy kettõ erejéig!
Nna mindegy, remélyem gépközelbe azért fogok kerülni a nyáron így legaláb itt a fórumon érintkezhetünk majd.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Baldy

Quote from: Raggie GordonKicsit megkésve ugyan, de ez a GOLDEN BOY RULLEZ!
Naggyonbetegentökkirályeszementüljó! :kiraly: :cool:  :whoah:  :rotflol:  :hail:

Nna csak ennyit akartam! :D Egyébként én most sajna jóidejig nem tok vetítésekre jönni, konkrétan az augusztus 14-ei vasárnap lesz a kövi... :(
Szórakozzatok jól nélkülem. Bár majd vált Ramiz a következõ egy kettõ erejéig!
Nna mindegy, remélyem gépközelbe azért fogok kerülni a nyáron így legaláb itt a fórumon érintkezhetünk majd.


Örülök, hogy tetszett :)
De miért nem fogsz tudni jönni a közeljövõben? :O
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Ramiz

Addig úgysem mentem volna, amíg a Raggie igen!  :lazza: :__devil:
edit: Így viszont kivel piálok majd?... affrancba...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Baldy:sajna folyamatos programok követik egymást addig. Néha van csak egy két szabad napom köztük de egyik sem esik vasárnapra... :( (a programok már nem olyan rosszak :D :két hét Hollandia, aztán egy hét Kenese[Ramizzal és még egykét jó arccal], aztán két hét Csehországban[ :D ] aztán egy hét vitorlás Bajnokság, és ennyi)
De utána újra visszaerõsítek!

Ramiz: elsõre jóó anyukád, a másodikra pedig hehe! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

.Attila

Quote from: Raggie Gordon(a programok már nem olyan rosszak :D :két hét Hollandia, aztán egy hét Kenese[Ramizzal és még egykét jó arccal], aztán két hét Csehországban[ :D ] aztán egy hét vitorlás Bajnokság, és ennyi)
:eeek: