Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Raggie

Quote from: RamizA teázás túl sok energiát igényel. :__devil:
:D Mi antiegészségesek! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Baldy

Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Ha szombai meet lesz, mi meet tudunk menni (max nagyon este, annak meg nem sok értelme van). Azért jó pipázást és kekszezést nektek!! :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

katz

Én vasárnap érek rá csak. Lenne igény egy társasozásra délután?

Djinn

Quote from: katzÉn vasárnap érek rá csak. Lenne igény egy társasozásra délután?
A vasárnap jöhet nekünk is. :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Raggie

Quote from: DjinnHa szombai meet lesz, mi meet tudunk menni (max nagyon este, annak meg nem sok értelme van).
:(  :bruhuhu:  Nna nagyon nem akar összejönni nekem ez az utolsó alkalom... nem baj ha nincs társas attól még lehet beszélgetni, meg hülyülni! :D
Quote from: DjinnAzért jó pipázást és kekszezést nektek!! :D
Köszi! :merci:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Djinn

Quote from: Raggie Gordon:(  :bruhuhu:  Nna nagyon nem akar összejönni nekem ez az utolsó alkalom...
MI az, hogy utolsó alkalom?  :wtf:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Fazék

Quote from: DjinnMI az, hogy utolsó alkalom?  :wtf:
Mintha azt mondta volna, hogy szinte egész nyárra eltûnik, vagy nem? ;) :)

Djinn

Quote from: BlimpMintha azt mondta volna, hogy szinte egész nyárra eltûnik, vagy nem? ;) :)
Ja, bocs. Lusta voltam visszaolvasni, de most pótoltam :o
:eeek: Micsoda program. Nem semmi...
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Raggie

Quote from: BlimpMintha azt mondta volna, hogy szinte egész nyárra eltûnik, vagy nem? ;) :)
De sajna! :( És én mostmár csakazértis elmegyek szombaton! :)

Djinn: azért csak egy beköszönésre benézhettek, ha arra jártok!  :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

.Attila

Ha jól emlékszem, többen is említették a Millennium Actress-t, és roderick is zseniálisnak mondta a rendezést, úgyhogy szerintem mehetne ez a jövõ hétvégén. 8.9 pont az animenfon.

katz

Quote from: BonciHa jól emlékszem, többen is említették a Millennium Actress-t, és roderick is zseniálisnak mondta a rendezést, úgyhogy szerintem mehetne ez a jövõ hétvégén. 8.9 pont az animenfon.
Itt van magyarul is a leírás Nem tûnik rossznak.

Vasárnap 4-re tudok jönni. Ha mégis elmaradna, akkor vki plz dobjon meg egy sms-el. :merci:

Baldy

Hmm :)
Errõl régebben már olvastam valahol (azt hiszem az egyik Animania újságban), ugyhogy én is emellett szavazok :)
Szóval ha nincs senkinek sem ellenvetése, akkor ez lesz a jövõ heti vetitésen.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Quote from: katzVasárnap 4-re tudok jönni. Ha mégis elmaradna, akkor vki plz dobjon meg egy sms-el. :merci:
Úgy látom nem igazán van érdeklõdés, úgyhogy nem lesz vasárnap társasos meet. Majd legközelebb. :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

death_scythe

Hello!
Csak érdeklõdni szeretnék hogy a hétvégén(juni 18-19) lesz-e vetítés és ha igen hol, kb mikortól és a legfontosabb hogy eljöhetek-e én és két három-haverom?Ja, és ha igen mit néznénk?Meg ha még van vmi fontos tudnivaló elsõ vetitõsöknek akkor azt is mondjátok meg.(ötletem sincs hogy mi de azért úgy gondoltam jobb ha megkérdezem)
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Feldin

tudnivalók:
minél többen annál jobb
kb 300-500 ft hozzájárulás
legközelebb Millenium Actress
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

.Attila

Quote from: death_scytheHello!
Csak érdeklõdni szeretnék hogy a hétvégén(juni 18-19) lesz-e vetítés és ha igen hol, kb mikortól és a legfontosabb hogy eljöhetek-e én és két három-haverom?Ja, és ha igen mit néznénk?Meg ha még van vmi fontos tudnivaló elsõ vetitõsöknek akkor azt is mondjátok meg.(ötletem sincs hogy mi de azért úgy gondoltam jobb ha megkérdezem)
Most vasárnap, azaz 19-én lesz 17 órától a vetítés. Mint általában, valószínûleg most sem pontban 17kor fogjuk kezdeni a fõmûsort, de mindenkit megkérek arra, hogy ne ezzel számoljon.
Jönni jöhet bárki, mi nem korlátozunk senkit. Hozzájárulást viszont kérünk, mert nem ingyenes a hely bérlése. Nem drága viszont. Minél többen vagyunk, annál olcsóbb, tényleg úgy 300-500 Ft szokott lenni.
Most a Millennium Actress címû anime-t fogjuk nézni.
Tudnivaló? Semmi különös. Kulturált viselkedés, már amennyire lehetséges (Golden Boy nézése közben kulturáltan viselkedni nem kis feladat :)).

edit: btw. talán azt meg lehetne tenni, hogy most vasárnap a szokásos amv-zés helyett levetíteném a Mai Hime elsõ részét, hogy terjesszem az igét és kedvet teremtsek :) Persze, csak ha nem gond :) (bár talán nem dráma elõtt kéne...)

Djinn

Mi nem leszünk ott a mostani vetítésen. Ünnepejük a mozikat...  :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

.Attila

Quote from: DjinnMi nem leszünk ott a mostani vetítésen. Ünnepejük a mozikat...  :haha:
Hogy mit?

Fazék

Quote from: BonciHogy mit?
Moziünnep jún 16-19. én is elmegyek pár filmre :)

.Attila

Quote from: BlimpMoziünnep jún 16-19. én is elmegyek pár filmre :)
Értem. Engem a mozi annyira nem szokott vonzani. Még a SW3-at sem néztem meg, pedig kellett volna.

Kvikveg

En se jovok, diplomavizsgara keszulok. De utana! Nyeheheheee! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

Quote from: BonciMost vasárnap, azaz 19-én lesz 17 órától a vetítés. (...)
Jó szórakozást! A Goldenboy-os DVD-det Ramizzal küldöm! Köcc!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

.Attila

Na ezek ki az, aki jön egyáltalán? Ramiz ok, vki még?

Baldy

Jó lenne, ha az elkövetkezendõ 2 napban jeleznék, hogy kik jönnek, mert 10 ember alatt a vetitést lefujom...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Assassin

A Millennium Actress-hez van valahol magyar felirat?
" There is no sin to know their sins."

Darkstar

Quote from: AssassinA Millennium Actress-hez van valahol magyar felirat?

Csekk díz áut!, nem tudom az-e, a cím megfelel.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Én szeretnék menni, mert még nem láttam a filmet és ideális alkalomnak találom a megnézésére, továbbá hívtam ismerõsöket is, 2-3-an jönnének, ha jól jönnek össze a dolgok. De még rákérdezek.

Assassin

Quote from: DarkstarCsekk díz áut!, nem tudom az-e, a cím megfelel.

Köszi szépen :). Sajnos én sem, még nem láttam az animét, és nagy valószínûséggel megyek a vetítésre. Remélem Bonci megnézi, és akkor megtudjuk, hogy ez az-e.
" There is no sin to know their sins."

.Attila

Quote from: AssassinKöszi szépen :). Sajnos én sem, még nem láttam az animét, és nagy valószínûséggel megyek a vetítésre. Remélem Bonci megnézi, és akkor megtudjuk, hogy ez az-e.
Ööö... muszáj? :) Ha nagyon kell, megnézem :)