Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Baldy

Quote from: Raggie GordonBaldy:sajna folyamatos programok követik egymást addig. Néha van csak egy két szabad napom köztük de egyik sem esik vasárnapra... :( (a programok már nem olyan rosszak :D :két hét Hollandia, aztán egy hét Kenese[Ramizzal és még egykét jó arccal], aztán két hét Csehországban[ :D ] aztán egy hét vitorlás Bajnokság, és ennyi)
De utána újra visszaerõsítek!

Ramiz: elsõre jóó anyukád, a másodikra pedig hehe! :)

Nem semmi program, hallod-e :)
De majd mesélj errõl a vitorlás vb-rõl, ez hogy került a képbe?
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Raggie

Quote from: BaldyNem semmi program, hallod-e :)
De majd mesélj errõl a vitorlás vb-rõl, ez hogy került a képbe?
:eeek: Ez csak Országos Bajnokság, nem VB! És úgy került a képbe, hogy én már három éve vitorlázom versenyszerüen, csak egy éve már nagyhajóval(családdal) és most megyünk OB-re... ennyi.
Egyébként elég nagy poén!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Baldy

Quote from: Raggie Gordon:eeek: Ez csak Országos Bajnokság, nem VB! És úgy került a képbe, hogy én már három éve vitorlázom versenyszerüen, csak egy éve már nagyhajóval(családdal) és most megyünk OB-re... ennyi.
Egyébként elég nagy poén!

Kérünk majd képeket akkor, és sok sikert majd :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Assassin

Quote from: Raggie GordonBaldy:sajna folyamatos programok követik egymást addig. Néha van csak egy két szabad napom köztük de egyik sem esik vasárnapra... :( (a programok már nem olyan rosszak :D :két hét Hollandia, aztán egy hét Kenese[Ramizzal és még egykét jó arccal], aztán két hét Csehországban[ :D ] aztán egy hét vitorlás Bajnokság, és ennyi)
De utána újra visszaerõsítek!

Bár nekem is ilyen nyaram lenne, nem semmi... Hollandia :lazza:  :D
" There is no sin to know their sins."

Baldy

Hollandiát én is megjánám mindenképp :)
Beülnék egy olyan "kellemes" helyre, oszt ki se jönnék onnan az alatt a két hét alatt, amig ott vagyok :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Assassin

Quote from: BaldyHollandiát én is megjánám mindenképp :)
Beülnék egy olyan "kellemes" helyre, oszt ki se jönnék onnan az alatt a két hét alatt, amig ott vagyok :D

 :D , én is beülnék, de csakis szemlélõdõnek. Tulipánhagymákat hoznék onnan szívesen haza souvenir-ként :)
" There is no sin to know their sins."

Selba

Hello!

Bocsi, hogy idepofátlankodok..Mikor vannak ezek a meetek és mit csináltok ott?

Djinn

Quote from: SelbaHello!

Bocsi, hogy idepofátlankodok..Mikor vannak ezek a meetek és mit csináltok ott?
Általában vetítés van vagy mindenkit megverek Catan-ban :D
a mondta második része vicc volt :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

HVp213

Quote from: DjinnÁltalában vetítés van vagy mindenkit megverek Catan-ban :D
a mondta második része vicc volt :)
Nem volt vicc... (nagyon tanulságos dolgok vannak meet-en :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Baldy

Quote from: SelbaHello!

Bocsi, hogy idepofátlankodok..Mikor vannak ezek a meetek és mit csináltok ott?

Meet mondhatni rendszeresen minden héten van. Bár ez a MAU Meet, ami jó idõ esetén a West End City Center tetején történik meg, rossz idõ esetén pedig az Oktogonon található Burger King legfelsõ emeletén. Csak a tömeget keresd, és légy nyitott, akkor szivesen fogadnak :) no persze és szeresd az animéket :)

Az általunk szervezett meet-n általában vetités van, ezek két hetente kerülnek megrendezésre a Sirius teaházban, amely a Bródy Sándor utcában található. Eza meet délután 5-kor szokott kezdõdni, és tart, ameddig a vetités tart, általában fél 8-ig.
Ezen kívül társasjátékos meetre is szokott sor kerülni, bár erre eddig csak kétszer volt precedens, ezért nem irok róla általánosságban, hogy mikor és hol...
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

.Attila

Quote from: HVp213Nem volt vicc... (nagyon tanulságos dolgok vannak meet-en :p)
Very educational ;)

HVp213

#1181
Quote from: BonciVery educational ;)
Az! De nekem már van hozzá magyar feliratom, ezért tanulságos... :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: BaldyAz általunk szervezett meet-n általában vetités van, ezek két hetente kerülnek megrendezésre a Sirius teaházban, amely a Bródy Sándor utcában található. Eza meet délután 5-kor szokott kezdõdni, és tart, ameddig a vetités tart, általában fél 8-ig.
Ezen kívül társasjátékos meetre is szokott sor kerülni, bár erre eddig csak kétszer volt precedens, ezért nem irok róla általánosságban, hogy mikor és hol...
Ezt tényleg naggyon ajánlom Selba!!! A legkirályabb elfoglaltság minden második hétvégén!! :D ja és tényleg verry educational!(Benkyo! Benkyo! Benkyo! Benkyo!)---eccer majd jövök biciklivel meetre, és majd messzirõl hallani fogtok! :D

Baldy: majd mindenrõl informálom a társaságot(képileg és szövegileg)! Egy kávéházba( :) ) biztosan beülök majd!...
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonBaldy: majd mindenrõl informálom a társaságot(képileg és szövegileg)! Egy kávéházba( :) ) biztosan beülök majd!...
Sztem az csalódás lesz.
De azért csorgatom a nyálam, hogy Hollandiába mész... te, te kis... Mazsom!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Baldy

Quote from: Raggie GordonEzt tényleg naggyon ajánlom Selba!!! A legkirályabb elfoglaltság minden második hétvégén!! :D ja és tényleg verry educational!(Benkyo! Benkyo! Benkyo! Benkyo!)---eccer majd jövök biciklivel meetre, és majd messzirõl hallani fogtok! :D

Baldy: majd mindenrõl informálom a társaságot(képileg és szövegileg)! Egy kávéházba( :) ) biztosan beülök majd!...

Én mire ráülnék a biciklire, már oda is érek :D
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Djinn

Quote from: Baldy...Ezen kívül társasjátékos meetre is szokott sor kerülni, bár erre eddig csak kétszer volt precedens, ezért nem irok róla általánosságban, hogy mikor és hol...
Eddig négyszer volt és most vetítés elött is játszottunk  :hehe: Vagy a meet csak 10 ember felett meet?  :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Ramiz

Most milyen is lesz? Vetítõs, társas?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Quote from: RamizMost milyen is lesz? Vetítõs, társas?
Szerintem mostanra semmi nincs "hirdetve", de ha igény van társasos lesz. :D
Vetítés a jövõ héten tudtommal :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

HVp213

Quote from: DjinnSzerintem mostanra semmi nincs "hirdetve", de ha igény van társasos lesz. :D
Vetítés a jövõ héten tudtommal :)
Megint lesz? COOOOL Ha lesz elég ember én megyek! :jee:
A jövõheti anime nézésnél mi lesz? Én Baldy és Attila kezébe adom a demokrácia kulcsát, mert jó ízlésük van! (Golden Boy RULZ :lul: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: DjinnSzerintem mostanra semmi nincs "hirdetve", de ha igény van társasos lesz. :D
Vetítés a jövõ héten tudtommal :)
:eeek: Ha szombaton lenne még én is el tudnék jönni búcsúzóul!..... plíííííz!  :rolleyes:
Tök jó lenne! És megígérem, hogy elverhettek CATAN-ba! :D

HVp213: ha már mi ketten megyünk(+a társas fuvarozók :__devil: ), akkor egy olyan minimum összejön, mint a vetítés elõtti!  :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

Quote from: Raggie GordonHVp213: ha már mi ketten megyünk(+a társas fuvarozók :__devil: ), akkor egy olyan minimum összejön, mint a vetítés elõtti!  :jee:
Nem lenne rossz, de a fufarozó társaságnak kéne hozni kártyaszabálykönyvet is! :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: HVp213Nem lenne rossz, de a fufarozó társaságnak kéne hozni kártyaszabálykönyvet is! :p
Mér? Akkor megint mindíg körönként más lenne, így sosem unhatjuk meg! :D (egyébként támogatom az ötletet)

Ja és felmerült bennem az ötlet, hogy ha minden összejön és el is megyönk meg minden, akkor bérelhetnénk egy olyan vízipipát. Nna?
(persze nem személyenként, hanem kb három-négy emberre egyet)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Én benne vagyok. Társasban úgysem vagyok jó. Amúgy szerintem a legtöbb vízipipa 2 személyre van szánva. Kb 1 óra. Én szívesen kipróbálnám. Foglalni kell. Hajrá!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizÉn benne vagyok. Társasban úgysem vagyok jó. Amúgy szerintem a legtöbb vízipipa 2 személyre van szánva. Kb 1 óra. Én szívesen kipróbálnám. Foglalni kell. Hajrá!
Oksa, akkor ha mindenkinek jó, akkor télleg jó lenne ha most kivételesen szombaton lenne. Én lefoglalom a pipát, meg akkor egy asztalt is foglalhatok, bár az atért szokott lenni.
Akkor Ramiznak(és feltételezem HVp213-nak is) jó, és a többiek?
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

HVp213

én nem pipázok, de megyek meetre ha minden igaz!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Quote from: HVp213én nem pipázok, de megyek meetre ha minden igaz!
How -very- educational! A többiek is tanulhatnának belõle!! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonOksa, akkor ha mindenkinek jó, akkor télleg jó lenne ha most kivételesen szombaton lenne. Én lefoglalom a pipát, meg akkor egy asztalt is foglalhatok, bár az azért szokott lenni.
Nekem mindegy, hogy szombat vagy vasárnap, csak szóljatok, és azért ne legyen túl késõn, hogy este beleférjen egy japán film (mostantól kezdve... csuhajj! :hopp: ).
Raggie, mondd, hogy két csõ legyen minimum hozzá, valamint ne valami gyökér ízû dohányt tegyenek bele, hanem almát vagy rendes dohányízût.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Baldy

Most hétvégén jön Bp.-re az Uraszenke nagymestere, és szombaton teazsertartásról tart bemutatót és elõadást, amire szerintem most érdemesebb lenne ellátogatni, lévén ilyen csak egyszer történik meg az életben.
Szóval ha most szombatra akartok valamit szervezni, akkor inkább ajánlanmám ezt a kultúrális programot.
Bõvebb info a Japán kultúrában.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Raggie

Quote from: RamizRaggie, mondd, hogy két csõ legyen minimum hozzá, valamint ne valami gyökér ízû dohányt tegyenek bele, hanem almát vagy rendes dohányízût.
Oké! Nem vagyok hülye!(ilyen szempontból...)

Baldy: az mikor lesz(órailag)? Mer akkor ezt más napszakba szervezzük. Csak mert nekem a szombat az utolsó üres hétvégi napom augisztus 14-éig! :(
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

A teázás túl sok energiát igényel. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!