Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Necrid^

Uj tipp :
Jin-Roh : the wolf brigade.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Xipe

Quote from: NecridUj tipp :
Jin-Roh : the wolf brigade.


mar jatszottuk.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

.Attila

Akkor kezdjetek el gondolkodni Feldin ajánlatán: Beyond the Clouds.
Alt. címek:
Kumo no Muko, Yakusoku no basho
The place of promise, Beyond the Clouds
The place promised in our early days

Micsoda ellenállás van itt a Macskafogóval szemben, a magyar filmgyártás talán legnagyobb remeke ellen :ejj:

sirtomi

Quote from: BonciAkkor kezdjetek el gondolkodni Feldin ajánlatán: Beyond the Clouds.
Alt. címek:
Kumo no Muko, Yakusoku no basho
The place of promise, Beyond the Clouds
The place promised in our early days

Micsoda ellenállás van itt a Macskafogóval szemben, a magyar filmgyártás talán legnagyobb remeke ellen :ejj:
Én is támogatnám a Macskafogót, de sajna nem megyek meetre, úgyhogy nem szólok bele.

Én is láttam már vagy egy milliószor, de még mindig tudok nevetni rajta.

Fazék

Quote from: BonciMicsoda ellenállás van itt a Macskafogóval szemben, a magyar filmgyártás talán legnagyobb remeke ellen :ejj:
Sztem csak azért mert már mindenki minimum 20x látta, amúgy tényleg egy filmremek.  :jee:

kecsap

En meg bedobok par cimet a koztudatba, ami itt van a vinyomon, es meg nem neztem meg:

A tree of Palme - sci-fi jellegu cucc
The Boy Who Saw the Wind
Tokyo Godfathers
Metropolis

Szunetre:

GITS - Tachikoma Special - ezekbol meg csak parat neztem meg, de szenne rohogtem magam. :)

  Kecsap

Lythis

Quote from: BonciAkkor kezdjetek el gondolkodni Feldin ajánlatán: Beyond the Clouds.
Alt. címek:
Kumo no Muko, Yakusoku no basho
The place of promise, Beyond the Clouds
The place promised in our early days

 Egyiket sem volt szerencsém látni ezek közül, szóval nekem bármelyik jó :)

.Attila

Quote from: LythisEgyiket sem volt szerencsém látni ezek közül, szóval nekem bármelyik jó :)
Mindegyik ugyanaz, ezek alternatív címek ;)

Darkstar

#1508
Quote from: LythisEgyiket sem volt szerencsém látni ezek közül, szóval nekem bármelyik jó :)

 :lol:  Egy film alternatív címei, tehát az összes ugyanazt takarja.

ed: elsõ pillanatban nem is láttam Bonci postját.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Quote from: Darkstar:lol:  Egy film alternatív címei, tehát az összes ugyanazt takarja.
:lol:  :merci:  sebaj, így jártam. (akkor helyesbítek: egyik címen sem találkoztam vele:))

Darkstar

Quote from: BonciAkkor kezdjetek el gondolkodni Feldin ajánlatán: Beyond the Clouds.

Felõlem jöhet. (Nekem nem volt kifogásom a Macskafogóval szemben.)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xipe

Quote from: BonciAkkor kezdjetek el gondolkodni Feldin ajánlatán: Beyond the Clouds.
Alt. címek:
Kumo no Muko, Yakusoku no basho
The place of promise, Beyond the Clouds
The place promised in our early days

Micsoda ellenállás van itt a Macskafogóval szemben, a magyar filmgyártás talán legnagyobb remeke ellen :ejj:


azert mert jogvedett.
mert ha azt leadod, akkor nyugodtan adhatsz utana Ghibli filmeket is.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

.Attila

Quote from: Xipeazert mert jogvedett.
mert ha azt leadod, akkor nyugodtan adhatsz utana Ghibli filmeket is.
Tudom, eszem ágába sem lett volna kalóz verziót leadni ;)

Xipe

Quote from: BonciTudom, eszem ágába sem lett volna kalóz verziót leadni ;)


a DVD-n levo kis figyelmeztetes felszolit a nyilvanos vetites tilalmara.  :rolleyes:
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

.Attila

Quote from: Xipea DVD-n levo kis figyelmeztetes felszolit a nyilvanos vetites tilalmara.  :rolleyes:
Ez nem nyílvános, hanem privát vetítés. (huhh, még egy smiley Xipe-tól, kezdesz megijeszteni :))

Xipe

Quote from: BonciEz nem nyílvános, hanem privát vetítés. (huhh, még egy smiley Xipe-tól, kezdesz megijeszteni :))


nyilvanos helyen torteno vetites.
ha otthon tenned akkor mondhatnad hogy privat.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

sirtomi

Quote from: Xipenyilvanos helyen torteno vetites.
ha otthon tenned akkor mondhatnad hogy privat.
Nem csak attól függ, hogy nyilvános-e a vetítés vagy sem, hogy hol nézitek, hanem attól is hoghy hányan.
Nekem rémlik valami olyasmi, hogy ha haveroddal megnézel otthon egy filmet, az még nem nyilvános, de ha már 10-en nézitek, az akkor is nyilvános vetítés, ha otthon nézitek.
Javítsatok, ha tévednék. Meg ez már OFF.

noriko

annyira nem off, mert a vetítéssel kapcsolatos...

"1999. évi LXXVI. törvény a szerzôi jogról:
24. § (1) A szerzô kizárólagos joga, hogy mûvét nyilvánosan elôadja, és hogy erre másnak engedélyt adjon. Elôadás a mû érzékelhetôvé tétele jelenlévôk számára.
(2) Elôadás különösen
a) a mû elôadása közönség jelenlétében személyes elôadómûvészi teljesítménnyel, így például a színpadi elôadás, a hangverseny, a szavalóest, a felolvasás (élô elôadás);
b) a mû érzékelhetôvé tétele bármilyen mûszaki eszközzel vagy módszerrel, így például a filmalkotás vetítése, a közönséghez közvetített vagy (mûpéldányon) terjesztett mû hangszóróval való megszólaltatása, illetve képernyôn való megjelenítése.
(3) Nyilvános az elôadás, ha az a nyilvánosság számára hozzáférhetô helyen vagy bármely más helyen történik, ahol a családon és annak társasági, ismerôsi körén kívüli személyek gyûlnek vagy gyûlhetnek össze."

fent elrejtve egy kis jogi cucc...(a válasz a 3. bekezdésben található)
"I wish I could, but I don't want to."

Kvikveg

Beyond the Clouds johet. Nem tudok rola semmit, de a cime tetszik. :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Nekem is megfelel, bár én sem tudok róla semmit.
(azé valaki nagyvonalkban elmondhatná, h mirõl van benne szó - vagy inkább majd ott lássuk meg?)

Darkstar

Quote from: LythisNekem is megfelel, bár én sem tudok róla semmit.
(azé valaki nagyvonalkban elmondhatná, h mirõl van benne szó - vagy inkább majd ott lássuk meg?)

Nézd meg ezt
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lythis

Arigato!

 Hát ez így elsõ olvasásra elég elvont storyval rendelkezõ stuff. Majd meglátjuk.

Baldy

Na egy gyors kérdés: legyen vetités akkor?
A válaszra az idõ: 2,5 óra kb. ugyanis 8-kor vagy átadom másik társaságnak a helyet, vagy lefoglalom biztosra.
Aki azt mondja, hogy legyen, automatikusan vállalja, hogy jönni is fog a vetitésre, igy az anyagi támogatásáról is biztosit minket!
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rin


Lythis


Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

HVp213

"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Damnatus

Mivel akikkel megbeszéltem, azok lemondták a hétvégi Kapolcsot, egyedül meg nem megyek, így valszeg én is tudok jönni. De nem mondom biztosra.