Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

kecsap

En is megyek!!!!!! Meg valszinu viszek magammal meg egy embert!!! :)))))

Kecsap

Necrid^

Akkor Eddiek :

baldy
kvikveg
Death_scythe + barát
Kecsep + barát
bonci
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Feldin

én 2 emberrel megyek a vetitesre.
ne bastard legyen.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Baldy

#1443
Feldin (+2 barát)
Death_Scythe (+1 barát)
Kvikveg
Kecsap (+1 barát)
Necrid

Még 1-2 ember, és akkor nem fújom le a vetitést... Szombat délig van idõtök!
Necrid:
#1: Nem vagyok Nemecsek a Pál utcai fiúkból, ird nagy betûvel a nevemet mostantól.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Kvikveg

#1hez en is csatlakozom. Kvikveg.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

katz

Quote from: Kvikveg#1hez en is csatlakozom. Kvikveg.
LOL
Akkor már én is.
Én kis "k"-val kérem :D

.Attila

Quote from: Kvikveg#1hez en is csatlakozom. Kvikveg.
Invertáljátok az elsõ betûket a postban ;) (death_scythe és kecsap nagy betûvel van írva, pedig nekik kis betûvel van :))

Necrid^

#1447
Baldy ill Kvikveg sry többet nem fordul eló :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

death_scythe

Quote from: BaldyMég 1-2 ember, és akkor nem fújom le a vetitést... Szombat délig van idõtök!
Na akkor most lesz vetítés?
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Tesóm azt mondta, lesz. Holnap tehát Appleseed (a 2004-es) + Jpop (Morning Musume) videok.

Necrid^

Quote from: BonciTesóm azt mondta, lesz. Holnap tehát Appleseed (a 2004-es) + Jpop (Morning Musume) videok.
Király!! jón Relunx és assassin + 3 barát.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Quote from: NecridKirály!! jón Relunx és assassin + 3 barát.
Ezt honnan tudod?

Darkstar

Az esetleges tévedések elkerülése végett: itt lesz a meet?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: BonciEzt honnan tudod?
Ma találkoztam velük..ill már megvan beszélve csak õk meg nem irták a furómon hogy jónnek.

Quote from: DarkstarAz esetleges tévedések elkerülése végett: itt lesz a meet?
Ott bizóny.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Baldy

#1456
Quote from: NecridKirály!! jón Relunx és assassin + 3 barát.

Ezt máskor jelezzék itt, mert jobb szeretem tudni, ki is jön tulajdonképpen.

DarkStar: A vetités MINDIG ott van... És mindig 2 hetente vasárnap, 17:00-kor. Ha valamiben változás lenne, akkor ugyis szólok.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Necrid^

Quote from: BaldyEzt máskor jelezzék itt, mert jobb szeretem tudni, ki is jön tulajdonképpen.
Azt ne nekem mond...
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

No, örültem volna, ha a jpop elleni tiltakozás nem dumálásban jelent volna meg. Máskor nem játszok le jpop-ot. Teszek egy próbát jrock-kal majd még...

Necrid^

#1459
Jó volt ma..Király volt a film ill hangulat. :jee:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Baldy

Quote from: NecridJó volt ma..Király volt a film ill hangulat. :jee:

Ezt örömmel hallom :)
Azt is örömmel tapasztaltam, hogy ennyien összejöttünk a mai nap, kifejezetten jól esett :)
Annak viszont kevésbé, hogy itt-ott traccspartiba csapott át az egész vetitést, ugyhogy most szólok a jövõre való tekintettel:
Akinek beszélgethetnékje támad majd vetités alatt, az inkább menjen haza, vagy keresse fel Csernus dokit, és kérjen tõle idõpontot...

És a jövõre való tekintettel még: Ha valaki jönni akar, az személyesen jelezze a jövõben, ne üzenje meg senkivel, mert én ilyenkor számitani fogok rá. Jelen pillanatban Relunx illetve Assassin és baráti társasága hiányzott igy körünkbõl, és mivel erre még nem volt precedens, ezért most kijelenteném: Addig nem számitok az illetõre, hogy jönni fog, amig személyesen nem jelzi itt, vagy privátban nekem. A másik fele, hogy annak is jobban örülnék (merthogy igy is örülök de úgy még jobban), ha a jövõben a váratlan megjelenéseket elkerülnénk. Ehelyett inkább irja azt nekem privátban, hogy lehet, hogy jön, de nem biztos még ebben, és akkor majd telefonon mindenképp értesit engem a helyzet alakulásáról.
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Darkstar

Quote from: NecridJó volt ma..Király volt a film ill hangulat. :jee:

Csatlakozom, nagyon jó volt! Ha lesz, legközelebb is megyek! (Ha nem jön közbe valami)  :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Relunx

QuoteOriginally Posted by Baldy
Jelen pillanatban Relunx illetve Assassin és baráti társasága hiányzott igy körünkbõl,
Ez nem igaz, mert én ott voltam!

Relunx

Baldy

#1463
Quote from: RelunxEz nem igaz, mert én ott voltam!

Relunx

Hoppp akkor ezt a részét elfelejtettem....  :eeek:
Gomen :)

Na akkor javitok: Szóval Assassin elfelejtett megjelenni... Rajta most csak azért nem verem le a port, mert nem személyesen szólt...

Na de a lényeg:

Július 30-n nem leszek minden bizonnyal Pesten, igy ha akartok bármiféle vetitést, akkor ez legkésõbb keddig találjátok ki, hoghy ki jönne, mit akartok nézni, stb... A helyet lefoglalom idõben, ha addig összejön a társaság, és a többit akkor majd öcsémre bizom :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Relunx

Julius 30: sajna én nemtok menni, mert szerepjátékom lesz. Sorry!

Relunx

Feldin

Nézzünk beyond the cloudsot!!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Baldy

Inkább ajánlom mostanra nektek a Metropolist, mert az ellen én erõsen tiltakoznék, ha ott lennék. Szóval használjátok ki a távollétemet :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

HVp213

Lenne egy kérdésem a fönökséghez: A követjezö meet szombaton lesz akkor? (juli 30 szombat)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Baldy

Quote from: HVp213Lenne egy kérdésem a fönökséghez: A követjezö meet szombaton lesz akkor? (juli 30 szombat)

Nem, elirtam: 31. vasárnap
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Necrid^

Én benne vok! csak pls ne legyen Metropolis mert egyszer és elég volt ez a film..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!