Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

kecsap

Én még jól megirom, hogy annó a Appleseed nekem is nagyon tetszett, bár már az idegbaj kerulgetett, amikor a csaj már az istennek nem akarta lenyomni azt a két gombot a bilcsin....  :bruhuhu:
Meg sok volt a mindenki mindenkinek az anyja-apja-klónja feeling, meg azt az az akciókozi "anyut lelovik" jelenetet kihagytam volna. :rolleyes:
De tényleg sirály volt.  :)

Relunx

Slayers vmelyik OVA-ja?
(ha a CB moviet is leadtétok akkor sztem ez is ua. gondolom elötte nem néztétek meg a CB seriest...)

Relunx

.Attila

Mint említettem, azt nézünk, amit megszavaztok.

Lythis

#1473
Ja, valamelyik Slayers movie-t esetleg. Vagy mondjuk ArmitageIII? Vagy pl Gundam Wing - endless waltz?

Baldy

Slayers OVA-val és Armitage III-l pls várjatok meg! :)
Nyomjátok a Gundam Winget :)
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Cobra

A GW nem rossz, bár nem tudom mennyire érthetõ annak, aki nem látta a srozatot, illetve van-e hozzá magyar felirat.  Escaflowne mozihoz van magyar felirat?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Damnatus

Valami önálló filmet kéne nézni!

Necrid^

Quote from: DamnatusValami önálló filmet kéne nézni!
Egyetértek..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Egyetertek.
Csak otletem sincs, azert nem firkalok.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Ötlet: a magyar rajzfilmgyártás tiszteletére (és mert amúgy is készül a 2. rész), nézzük meg a Macskafogót.

HVp213

Quote from: BonciÖtlet: a magyar rajzfilmgyártás tiszteletére (és mert amúgy is készül a 2. rész), nézzük meg a Macskafogót.
:jee:
Jó ötlet!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

Quote from: BonciÖtlet: a magyar rajzfilmgyártás tiszteletére (és mert amúgy is készül a 2. rész), nézzük meg a Macskafogót.
jól hangzik..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Vétó!!! Vagy valami hasonló. Mármint szerintem a Macskafogó-t már mindenki vagy egy milliószor látta.
  Egyébként nekem azt mondták h a Gundam film érthetõ a sorozat nélkül is.

 Vagy akkor télleg valami önálló filmet, de spec én csak az ArmitageIII-t tudom felvetni. Vagy mondjuk Vampire hunter D? - bár szerintem azt már lenyomtátok.

.Attila

Szavazni akkor szavazz, ha el is jössz.
Btw. lehet, hogy már mindenki látta a Macskafogót, de én spec. szívesen megnézem még egy milliószor.
VHD Bloodlust pedig már volt.

Lythis

Quote from: BonciSzavazni akkor szavazz, ha el is jössz.
Btw. lehet, hogy már mindenki látta a Macskafogót, de én spec. szívesen megnézem még egy milliószor.
VHD Bloodlust pedig már volt.

 Oks, akkor valaki valami egyéb ajánlattal esetleg? Nekem sem magával a filmmel van bajom, csak éppen eleget láttam az utóbbi idõben, és nem vonz, h megint azt kelljen néznem, mert már mosolyogni sem tudok rajta.

 Egyébként mi(k) nem volt(ak) eddig?

Baldy

Félreértések elkerülése végett megint kihangsúlyozom: Csak az adjon tippet, vagy szavazzon, aki el is jönne!
Az emberek ritkán hiszik el az igazságot, amikor látják, és még kevésbé, amikor nem akarják látni

Öngyilkosság: fõnév: amikor azt mondod Istennek, hogy nem rúghat ki, mert felmondasz.

Necrid^

#1486
Tipp:
Gundress
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Akkor ezt - bár nemtom mi, de támogatom. Vagy a Gundam filmet.

Kvikveg

A Gundress c opuszban a Gundam foszereploi hirtelen elmennek topmodellnek.
Esetleg ha a Gundam foszereploje himnemu, akkor itt a Gundam nonemu valtozata: Gundress. :hehe:
Najo, megyek aludni. :D

Egyebkent mi ez?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

Kifogytam az önálló filmekból.. :mad:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Én kitartok amellett h ArmitageIII vagy valamelyik Slayers film, esetleg a Gundam Wing -endless waltz. Egyébiránt nem nagyon vágok önálló filmeket, de ahogy az ftp-t elnézem, van ott rendesen.
 Esetleg egy rövidebb sorozat? Vagy a FF anime (bár az elég kiakasztó)?

Necrid^

Variable Geo-t aljánlék meg, 3 részes.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Assassin

Bonci, Baldy sry, hogy múltkor nem tudtam jönni, fáradt voltam nagyon. Necrid azért írt be, mert mondtam hogy jövök, de aztán nem sikerült. Az én hibám nem az övé.
A Macskafogó jól hangzik. Hódoljunk egy picit a magyar rajzfilmeknek is. :haha:
Ha lehet olyan animéket nézzünk, amihez akad magyar felirat (me nem akar kötekedni) :rolleyes: Thx.
" There is no sin to know their sins."

HVp213

Quote from: Assassin...(me nem akar kötekedni) :rolleyes: Thx.
De valahogy mindig összejön! :haha:



Én a Macskafogora szavazok! :jee:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

Macskafogo jogvedett itthon feltetelezesem szerint.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Hallelujja, akkor van esély h nem az lesz :haha:
 detélleg: bármitcsakaztneeee!!! :bruhuhu:
(akkor már inkább nézem végig az agent aika-t -bár azt eddig csak németül volt szerencsém látni néhány éve, és akkor az elég volt)

Xipe

Quote from: KvikvegMacskafogo jogvedett itthon feltetelezesem szerint.

igazad van, tenyleg jogvedett es mivel nem jatszunk le jogvedett filmeket akkor ezt se lenne szabad lejatszani.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

.Attila

Most komolyan, te el is akarsz jönni? Eddig nem láttalak...

Xipe

Quote from: BonciMost komolyan, te el is akarsz jönni? Eddig nem láttalak...

jonnek en de ez a hetvege kilove.
megyek hazat meszelni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

death_scythe

Hûha, jócskán le vagyok maradva az eseményektõl.
Azt hittem csak a héten kezdõdnek meg a szokásos felvetések és vétózások izgalmas párbeszédei(tök jó õket olvasni).  :)
Na akkor én is beszállok elõzõ heti javaslatom a Kumo no Youni Kaze no Yuoni (Like the clouds like the wind) még mindig áll(bár még mindig nem láttam a filmet :p ) ez elméletileg az ANN szerint: romantical ,drama,historical, és a Perfect Blue(Drama, Horror,Psychological, ja és ezt se láttam még) de mivel tudom hogy szavazni is kell ezért mindent támogatok kivéve Macskafogót(ha végül is ez lesz akkor max nem jövök el és jó szórakozást kívánok nektek hozzá; attól még lehet hogy a barátaim mennek) és a Metropolis-t.Ha kicsit szûkül majd a lista, mondjuk kettõre akkor majd konkrétabb szavazatot adok le.
Ha jövünk akkor három haverom és én jön, legalábbis eddig úgy nézz ki.
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.