Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Alkyra

Aha.

Fenébe is. Két dolog között ringatozom most:
1. Elmenni meetre(látni akarlak titeket élõben is s meg akarlak titeket ismerni.:))
2. Meghívott egy haver hétvégére, balcsira a telkére...

WÁÁÁÁHH! most mit tegyek? megígértem neki, hogy lemegyek a nyáron hozzá, de meetre is akarok menni. :mad:
Hoh! Meg van a megoldás! Klónozom magam! Így mindkét helyen tok egyszerre lenni!

.Attila

Quote from: AlkyraAha.

Fenébe is. Két dolog között ringatozom most:
1. Elmenni meetre(látni akarlak titeket élõben is s meg akarlak titeket ismerni.:))
2. Meghívott egy haver hétvégére, balcsira a telkére...

WÁÁÁÁHH! most mit tegyek? megígértem neki, hogy lemegyek a nyáron hozzá, de meetre is akarok menni. :mad:
Hoh! Meg van a megoldás! Klónozom magam! Így mindkét helyen tok egyszerre lenni!
Most hétvégén nincs meet.

Relunx

Pedig már nagyon vártam a Tenshi Muyo-t!  :bruhuhu:  :bruhuhu: :hogyaza:  :grrr:

Relunx

Darkstar

Quote from: RelunxPedig már nagyon vártam a Tenshi Muyo-t!  :bruhuhu:  :bruhuhu: :hogyaza:  :grrr:
Nem csak te. :(
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: DarkstarNem csak te. :(
Viszont a maradék részeket egymás utáni heteken nézhetitek meg, és higgyétek el, azért nem jártok olyan rosszul, hogy egymásután nézhetitek meg. Türelem nemmondommegmit teremt, mert spoiler lenne :)

Necrid^

Quote from: RelunxPedig már nagyon vártam a Tenshi Muyo-t!  :bruhuhu:  :bruhuhu: :hogyaza:  :grrr:

Relunx
Hmm.. és én mit mondjak aki letöltötte de nem akarja meg nézni.. :(
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: NecridHmm.. és én mit mondjak aki letöltötte de nem akarja meg nézni.. :(

Egy cipõben járunk...  :beken:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Relunx

Ezek szerint megérte levetíteni! Sokan rákattantak! :D

Relunx

.Attila

De látjátok, így lesz érdekes :) Már alig várjátok, és amikor majd eljön az a pillanat, akkor lesz majd :lul: :rotflol: Nyugodtan elhihetitek nekem ;) (de szeretném megmondani, miért, de spoiler lenne :rolleyes: )

Darkstar

Quote from: BonciDe látjátok, így lesz érdekes :) Már alig várjátok, és amikor majd eljön az a pillanat, akkor lesz majd :lul: :rotflol: Nyugodtan elhihetitek nekem ;) (de szeretném megmondani, miért, de spoiler lenne :rolleyes: )

Elhisszük. :D
Tisztára mint valamilyen ünnep. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarTisztára mint valamilyen ünnep. :)
Jaja pontosan , aug 20-dika nem várjuk annyira mint 28-ka :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Quote from: NecridJaja pontosan , aug 20-dika nem várjuk annyira mint 28-ka :D
:D Jaja, meg 25.et elotte. (Reszemrol.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

Quote from: Kvikveg:D Jaja, meg 25.et elotte. (Reszemrol.)
Én is alig várom 25.et mert akkor lesz a forgalmi vizsgám :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Quote from: NecridÉn is alig várom 25.et mert akkor lesz a forgalmi vizsgám :)
Majd szurkolok neked a szulinapi tortam mellol.  :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

Quote from: KvikvegMajd szurkolok neked a szulinapi tortam mellol.  :jee:
Ahhh... Elöre Happy birthday :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Relunx

És amíg várunk addig (legalábbis részemrõl): AH! THE PAIN THE PAIN! - s megjelenik egy furcsa kis lény a bal vállamon és azt suttogja: NÉZD MEG!  :__devil: , majd megjelenik egy másik szárnyas lény a jobb vállamon s azt mondja: HALGASS BONCIRA! :angyali:

Relunx

Necrid^

Quote from: RelunxÉs amíg várunk addig (legalábbis részemrõl): AH! THE PAIN THE PAIN! - s megjelenik egy furcsa kis lény a bal vállamon és azt suttogja: NÉZD MEG!  :__devil: , majd megjelenik egy másik szárnyas lény a jobb vállamon s azt mondja: HALGASS BONCIRA! :angyali:

Relunx
:lol:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

akkor eheti elmarad?  :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:
 Majdcsak túlélem valahogy... majd nézek addig mást, v tomisén...
Swbaj, ami késik, nem múlik! 25.-éseknek elõre is grat!! Nekem 22.-én lesz rutinvizsgám, szal én meg azé rágom a körmöm képletesen:)

Ramiz

Quote from: RelunxÉs amíg várunk addig (legalábbis részemrõl): AH! THE PAIN THE PAIN! - s megjelenik egy furcsa kis lény a bal vállamon és azt suttogja: NÉZD MEG!  :__devil: , majd megjelenik egy másik szárnyas lény a jobb vállamon s azt mondja: HALGASS BONCIRA! :angyali:
Relunx
Az a baj, hogy nekem csak furcsa kis ráncos szõrös vörös lényeim vannak, akik azt mondják: "Tenchi muyo! Bruhahaha!!!! NÉZD!!!".. viszont szerencsére lassú a netem és limitált. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Alkyra

Quote from: RamizAz a baj, hogy nekem csak furcsa kis ráncos szõrös vörös lényeim vannak, akik azt mondják: "Tenchi muyo! Bruhahaha!!!! NÉZD!!!".. viszont szerencsére lassú a netem és limitált. :__devil:
:lul:

Nem ezen a héten van? Akkor jó. :) Ez mentet meg most. :D

Raggie

Quote from: RamizAz a baj, hogy nekem csak furcsa kis ráncos szõrös vörös lényeim vannak, akik azt mondják: "Tenchi muyo! Bruhahaha!!!! NÉZD!!!".. viszont szerencsére lassú a netem és limitált. :__devil:
Ja tegnap alvás közben szórakozásból mindenfélét a füledbe suttogtam! Lehet, hogy annak a hatása... :__devil: :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kisvirag

oh
/me szívérõl hatalmas kõ gördült le
Rájött, h kicsit baka volt, és 28 mégiscsak jó, mivel nemaznap van a eesküvõ, és nem mindegy, hogy anyámék mellé ülök be kocsiba, jövök haza, és punnyadok, vagy vonatra szállok, és veletek Tenchi Muyot nézek?


szerintetek, mit választottam? ;)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

Quote from: kisviragszerintetek, mit választottam? ;)
Hát nemtom, elég redvás az a vonat! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Leon Carter

Quote from: BonciA Sirius teaház most hétvégén renovál, így nem lesz vetítés.
Ennek következtében aug 28-án, szept 4-én és 11-én lesz vetítés.

Ennek nagyon örülök mert akkor nem dolgozok, de olyan messze van még 28.-a. Még 8 hosszú nap! :(
 :bruhuhu:  :bruhuhu:  :bruhuhu:

Ui:én türelmes vagyok  :lazza:

kisvirag

Quote from: Raggie GordonHát nemtom, elég redvás az a vonat! :)

gondolod ICn kivül felülök másra azon a vonalon?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

Jólvanna, ugyis sejtettem, hogy mit választottál! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kisvirag

omm, akarok egyet pofátlankodni :)

persze rajtatok múlik, hogy meddig akartok látni :)

két variáció van:

a. elmegyek a 20.15ös vonattal
b. valaki fel tud ajánlani egy éjszakára szállást, és akkor maradok, amig birjuk, akarjuk birni, etc.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

Én sajna tüdõgyulladásos vagyok ugyhogy nem nagyon lehetséges a nálam éjszakázás. :(
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Nekem meg lehet, hogy beszerveznek valami családi reptér-látogatást...
Még érdekelne is (repülõgép kiállítás ferihegyen vagy mi... lehet h vacak?), csak nem meet helyett...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cobra

Egyedül vagyok itthon szept 3-ig, szóval van egy szabad ágy :) (katznál nincs?)
Hide and fear, Cobra Commander is here !