Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Necrid^

Quote from: RamizMit mondjak, nem ilyennek képzeltelek el. :) Legközelebb majd dumáljunk mert most nem sokat tudtunk. :)
oks  :lazza: (milyenek képzeltél? :eeek: )
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

HVp213

#1801
Köszi kisvirág a sütit fincsi volt (s megusztam a vacsit is igy :D) :merci:
Jovolt ez csak rövid... :p

edit: (mégse hagyom ki a vacsit grillen sütött hosit hoztak nekem :jee: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Darkstar

Quote from: Ramiz(Ha 1gyel több lett volna bennem most is megcsináltam volna... :lazza: ))

Nem baj, majd legközelebb.  Elvégre elõtte is át tudunk ugrani 1-2 korsóra. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Ramiz

Quote from: Necridoks  :lazza: (milyenek képzeltél? :eeek: )
Alacsonynak, cingárnak. Nem tudom, miért. Talán az avatarod miatt, talán mert egy perzsa származású ismerõsöm úgy nézett ki. :D (De a szemüveg stimmelt. :) )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizAlacsonynak, cingárnak. Nem tudom, miért. Talán az avatarod miatt, talán mert egy perzsa származású ismerõsöm úgy nézett ki. :D (De a szemüveg stimmelt. :) )
Heheeeee.:D:D:D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Most jut eszembe, hogy pár nappal ezelõtt partíciókat mozgattam, rendeztem át, és elõször néhány szektorban hibát csinált a gép. Lehet, hogy ez pont a Tenchi Muyo OVA 8. része volt? :eeek: Ha igen, akkor :comp:

Kvikveg

Quote from: BonciAsszem ezek után nem árt, ha vki hoz egy backup copyt :)
És köszi a sütit kisvirag :merci:
Továbbá ha vki úgy gondolja, hogy szeretné elhozni az õ kedvenc amv-it, csak nyugodtan, ugyanis jelenleg nem tervezem bõvíteni a saját készletem.
Hmmmmm  :haha:  Bar ha a spoilereseket, meg az atfedeseket kiszedem, alig marad.

Quote from: RamizHát igen, ezek örökzöld klasszikusok, de már kezdjük fejbõl tudni õket. :D
(Legközelebb már énekelni fogom az amv-vel az IWIWAL és a Happy happy joy joy c. örökbecsû szerzemények szövegét. :D (Ha 1gyel több lett volna bennem most is megcsináltam volna... :lazza: ))
Miert nem szoltal, a Happy-Happy-t enekeltem volna!  :lul:

kisvirag: koszi a sutit, finom volt nagyon! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

#1807
Quote from: BonciMost jut eszembe, hogy pár nappal ezelõtt partíciókat mozgattam, rendeztem át, és elõször néhány szektorban hibát csinált a gép. Lehet, hogy ez pont a Tenchi Muyo OVA 8. része volt? :eeek: Ha igen, akkor :comp:
van ilyen mindenkivel meg eshet.. igy továbba lett izgalmas a nép :D. de sztem amit néztunk az se volt olyan kevés ha jól emléxem a 6 rész vmi 45 perces volt?

Kérdés: ha jövö héten hozok neked 2 dvd-t akkor rá tudod irni az összes létezó amvdet? mert ahogy hallotam neked van a legtobb amv vmi 200-300 db? :eeek:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Quote from: NecridKérdés: ha jövö héten hozok neked 2 dvd-t akkor rá tudod irni az összes létezó amvdet? mert ahogy hallotam neked van a legtobb amv vmi 200-300 db? :eeek:
Érdekes hírek terjengenek rólam :)
2,5 gigányi amv-m van mindössze, úgyhogy egy dvd-re is ráfér ;)
Ez egyébként 65 amv összesen, amiben benne van néhány opening, ending, szóval valójában kb. 60 amv-m van.

Necrid^

Quote from: BonciÉrdekes hírek terjengenek rólam :)
2,5 gigányi amv-m van mindössze, úgyhogy egy dvd-re is ráfér ;)
Ez egyébként 65 amv összesen, amiben benne van néhány opening, ending, szóval valójában kb. 60 amv-m van.
Az is jó lesz. elöre köszönöm :merci: :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Quote from: BonciÉrdekes hírek terjengenek rólam :)
2,5 gigányi amv-m van mindössze, úgyhogy egy dvd-re is ráfér ;)
Ez egyébként 65 amv összesen, amiben benne van néhány opening, ending, szóval valójában kb. 60 amv-m van.
:D Hat igen, jo hired van! :D

A 0 byteosrol: Bonci, halasak vagyunk (legalabbis en nagyon tudom ertekelni), hogy hozod a laptopot, beizzitod, ott vagy.  :jee:  Ilyen bakik meg mindenkinek becsusznak. Mint a lovaglasnal: nem az a kerdes, hogy leesel-e, hanem az, hogy mikor? Az amv-k meg tokjok voltak!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

Quote from: RamizAlacsonynak, cingárnak. Nem tudom, miért. Talán az avatarod miatt, talán mert egy perzsa származású ismerõsöm úgy nézett ki. :D (De a szemüveg stimmelt. :) )
Evvel én is így voltam! De kellemes meglepetés ért, ugyhogy minden rendben! :D

Bonci: még jól is jött, mert így Darkstarral meg tudtunk inni egy sört+egy Unicumot, amit ha megy az OVA nem tudtunk volna, mert egybõl mennie kellett volna! :D :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kecsap

Basszus, lemaradtam Kisvirág sütijéröl!  :bruhuhu:
Máskor árnyékként kell követni ezt a lányt, mert süti terem körülötte. :) Biztos azért nem kaptam, mert nem adtam neki puszit. :) Bár öszintén megvallva a sötétben kellett tíz perc, mire a pár hét tábor után rájöttem, hogy Kisvirág ül mellettem. :rolleyes: Hiába, sötétben még nem ismerem meg e vámpírlédit...  :gevumezs:

kisvirag

ha legkozelebb jook, hozom az AMVim.
8 cd plusz egy DVD egy része, szal, sok, és átfedés sem viszi tulzásba :)
kecsap,pedig engem kérdeztél meg, hogy zabade a sarok :D
süti meg most csak a szombati lagzi miatt volt, szal el kell, hogy keserítselek :P
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Fazék

Quote from: kecsapBasszus, lemaradtam Kisvirág sütijéröl!  :bruhuhu:
Máskor árnyékként kell követni ezt a lányt, mert süti terem körülötte. :) Biztos azért nem kaptam, mert nem adtam neki puszit. :)
Én még puszit is adtam és úgy se kaptam sütit! :bruhuhu:
Legközelebb ottmaradok vetítésre is, ha tudom, hogy ilyen díjak járnak a végigüléséért :D

Lythis

Pedig tökre finom volt (az az egy, amit kaptam).
 Télleg el is felejtettem megköszönni, szal ezúton pótolom: Köszi a sütit Kisvirág!!

.Attila

Quote from: kisviragha legkozelebb jook, hozom az AMVim.
8 cd plusz egy DVD egy része, szal, sok, és átfedés sem viszi tulzásba :)
Elég lesz egyelõre 1-2 cd ;)
Plusz megbeszélhetnétek, hogy ki hoz most vasárnap, mert kb. 3 ember szólt eddig, mindenkiét pedig nem tudjuk egyszerre lejátszani :)

Raggie

Király volt ez a meet! Jó sok új arccal(nekem) és jóó szerepjátéklezsírozással+jóó animével+jóó* AMV-kel! :jee: Mindegyik ilyen jó legyen! :rolleyes:
_________
*:khmm-khmm, tehát az amv-k csak olyan értelemben voltak jók, hogy nem is. ;) (gondolok itt az Ugly girls of anime-re meg a Happy happy joy joy-ra, amivel végül is sikerült elüldöznie Boncinak! ;) :D )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: KvikvegMiert nem szoltal, a Happy-Happy-t enekeltem volna!  :lul:
Oké, szavadon foglak: legközelebb karaokéban elõ kell adnod! Ja, persze tánccal!!! :hopp:

Quote from: FazékÉn még puszit is adtam és úgy se kaptam sütit! :bruhuhu:
Hja, a mai világban egy puszi semmi! Még egy sütiért is tovább el kell menni! :D :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: RamizOké, szavadon foglak: legközelebb karaokéban elõ kell adnod! Ja, persze tánccal!!! :hopp:
Ooooo.... ize..... a tancot inkabb kihagynam, de egy duettet veled boldogan!  :lul:
De szerintem a tobbiek is csatlakozhatnanak! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Quote from: Raggie Gordon*:khmm-khmm, tehát az amv-k csak olyan értelemben voltak jók, hogy nem is. ;) (gondolok itt az Ugly girls of anime-re meg a Happy happy joy joy-ra, amivel végül is sikerült elüldöznie Boncinak! ;) :D )
Nana, a Happy Happy Joy Joy egy remekmû :_piszka: :)
Az Ugly Girls of Anime meg Ramiz kívánsága volt ;)

Raggie

Mindkettõ van olyan "remek" mint amilyen Ramiz és Kvikveg elõadása lesz! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Quote from: Raggie GordonMindkettõ van olyan "remek" mint amilyen Ramiz és Kvikveg elõadása lesz! :D
Nah arra kiváncsi leszek ;)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

A happy hapy joy joy önmagában is eléggé büntetés volt....:D

Necrid^

Quote from: LythisA happy hapy joy joy önmagában is eléggé büntetés volt....:D
Ugly girls se volt semmi...  :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

Nna igen, én is ezt mondom: csak váárjuk ki kollégáink elõadását! :D :elõre röhögõs smiley:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lythis

Quote from: Raggie GordonNna igen, én is ezt mondom: csak váárjuk ki kollégáink elõadását! :D :elõre röhögõs smiley:
De akkor valaki hozzon kamerát!! Tegyük híressé õket:D :evil grin::D

HVp213

Quote from: LythisDe akkor valaki hozzon kamerát!! Tegyük híressé õket:D :evil grin::D
Én az ilyen eshetöségekre mindig készülök már egy ideje s vittem/viszem magammal a digicam-om! :__devil:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

katz

Quote from: KvikvegOoooo.... ize..... a tancot inkabb kihagynam, de egy duettet veled boldogan!  :lul:
De szerintem a tobbiek is csatlakozhatnanak! :D
Pedig ha ezuttal te hastáncolnál, akkor mennék én is ;) (Vinnék kamerát és utánna egy életen át lenne min röhögni a fórumon :__devil: )

Raggie

Kvikveg: nézz HVp fejére* és táncolj! :D
_________
*:avatárjára
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"