Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

katz

Quote from: CobraEgyedül vagyok itthon szept 3-ig, szóval van egy szabad ágy :) (katznál nincs?)
A kolis haverom bent lesz a hétvégén :( Az az egy ágyiko (ha nem fekszel benne te is [bár max vámpirkaja lehetne belõled...] :haha: ) meg csak ezen a hétvégén kell. :rolleyes:

kisvirag

mmm, akkor, hogy késõbb ne legyen rajtam vita, és tényleg nem gond, elfogadom Cobra felajánlását :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Cobra

Ok, részleteket majd PM-ben beszéljük meg.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kecsap

Lehet, hogy keson szolok, de nem tudna valaki megszanni engem vasarnap egy fenymasolt katakana es hiragana tablaval, amin fel van tuntetve a vonassorrend is az egyes betuknel? Ha mar valaki megdobna egy weblinkkel, az is jo lenne, es akkor kinyomtatom...  :jee:

.Attila

Quote from: kecsapLehet, hogy keson szolok, de nem tudna valaki megszanni engem vasarnap egy fenymasolt katakana es hiragana tablaval, amin fel van tuntetve a vonassorrend is az egyes betuknel? Ha mar valaki megdobna egy weblinkkel, az is jo lenne, es akkor kinyomtatom...  :jee:
Táborban már kínálgattam, de viszek, ha nem felejtem el.

kisvirag

én 16:13-ra tudok a Délibe érni, innen még eltömegközlekedem, etc...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

death_scythe

Mi a fene már péntek van és még semmi lista hogy ki tud jönni és ki nem?
Hû de magabiztosak vagyunk(ami azért vhol érthetõ hiszen a Tenchi Muyo-t folytatjuk :jee: ). Na mindegy én csak azért írok mert nem fogok tudni jönni :bruhuhu: de a barátaimnak majd szólok majd õk helyettesítenek engem is. Ugye 5-kor kezdtek? Ja és nézzetek minél kevesebb részt mert így annál kevesebbet kell majd bepótolnom köv vasárnapig :haha:
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Raggie

Jelen.(jövök, biztosan!)*
_________
*:most télleg, kigyógyultam a tüdõfrászomból!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lythis

Naná, h megyek! Szipogva, megfázásból kilábalva, de akkoris!:D

.Attila


.Attila

Van egy rossz hírem.
Gondolom olvastátok, hogy elszállt az egyik vinyó az ftp-n. Azon volt a Tenchi Muyo OVA. Nekem megvan a 9. részig, úgyhogy mostanra biztos megvan még a néznivaló, de a maradékot be kéne még szereznem máshonnan (nézem bittorrenten, ill. ha más nincs, akkor megkérek vkit, akinek megvan a teljes OVA, hogy vmikor találkozzunk egy másolás erejére).

Fazék

Quote from: BonciVan egy rossz hírem.
Gondolom olvastátok, hogy elszállt az egyik vinyó az ftp-n. Azon volt a Tenchi Muyo OVA. Nekem megvan a 9. részig, úgyhogy mostanra biztos megvan még a néznivaló, de a maradékot be kéne még szereznem máshonnan (nézem bittorrenten, ill. ha más nincs, akkor megkérek vkit, akinek megvan a teljes OVA, hogy vmikor találkozzunk egy másolás erejére).
Hali. Nekem megvan a teljes, és ha tényleg szerepjátszunk a hétvégén, akkor valószínûleg ott leszek legalább a vetítés elején és oda tudom adni az esetleg hiányzó részeket. Megfelel? :)

.Attila

Quote from: FazékHali. Nekem megvan a teljes, és ha tényleg szerepjátszunk a hétvégén, akkor valószínûleg ott leszek legalább a vetítés elején és oda tudom adni az esetleg hiányzó részeket. Megfelel? :)
Tökéletesen :merci: Most csinálok helyet neki :)

Raggie

Quote from: FazékHali. Nekem megvan a teljes, és ha tényleg szerepjátszunk a hétvégén, akkor valószínûleg ott leszek legalább a vetítés elején és oda tudom adni az esetleg hiányzó részeket. Megfelel? :)
már megint ez a feltételes mód Zoli! Hát persze, hogy szerepjátszunk a hétvégén! Tessék optimistának és lelekesnek lenni! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonJelen.(jövök, biztosan!)*
_________
*:most télleg, kigyógyultam a tüdõfrászomból!


Akkor most új kifogás kell! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Nem tudom irtam-e de jovok.
Bonci: hozhatom a flash kartyat az amv-masolas folytatasahoz?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

#1786
Persze.
Most elvileg megy 2.0-n az USB, úgyhogy gyorsabbnak kéne lennie.

Kvikveg

Quote from: BonciPersze.
Most elvileg megy 2.0-n az USB, úgyhogy gyorsabban kéne lennie.
Oh, yeah!  :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cobra

Bonci InCD-t használsz?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila

Quote from: CobraBonci InCD-t használsz?
Nincs feltelepítve, de van a cd/dvd író szoftver mellé elvileg (nero).

Relunx

Én is megyek Meetre! TENCHI MUYOT AKAROK! I WANNA SEE IT NOOOOOW!

Relunx

Darkstar

#1791
Én is ott leszek. Már jóval elõtte. :D

Quote from: NecridDetto :D:D
Te is 2re jössz?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: DarkstarÉn is ott leszek. Már jóval elõtte. :D
Detto :D:D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Elnézést kérek a mai bakiért, máskor 2x is lecsekkolom, hogy minden betervezett mûsor megy-e.
Megköszönném, ha egy hét múlva vki elhozná a 8. részt.
Edit: vki megnézné, hogy hány perces a 8. rész?

kisvirag

nyugi, ez biztos csak azert volt, mert en is mentem :)
csak nekem lehet ekkora szerencsem :)

nah, de egyebkent szep volt jovolt, csak a masodik teamat nem hoztak  :ejj:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Darkstar

Quote from: BonciElnézést kérek a mai bakiért, máskor 2x is lecsekkolom, hogy minden betervezett mûsor megy-e.
Megköszönném, ha egy hét múlva vki elhozná a 8. részt.
Edit: vki megnézné, hogy hány perces a 8. rész?

Beviszem, de úgy látom, hogy az FTP-n is ismét fent van. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: DarkstarBeviszem, de úgy látom, hogy az FTP-n is ismét fent van. :)
Ááá, sirály. Akkor nem kell.
Majd megnézem, hogy mindegyik elindul-e és megvan-e mindegyiknek a vége.

Necrid^

Quote from: BonciElnézést kérek a mai bakiért, máskor 2x is lecsekkolom, hogy minden betervezett mûsor megy-e.
Megköszönném, ha egy hét múlva vki elhozná a 8. részt.
Edit: vki megnézné, hogy hány perces a 8. rész?
Nem volt olyan vészes..én élvztem. jó volt a tarsaság . végre ismerketem R.gordonnal , Ramizzal ill Kisvirággál ( noan fincsi volt a suti :D ). én hozhatom a tobbi részt ha gondolod Attila. amugy 28 perces a 8 rész.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

.Attila

Asszem ezek után nem árt, ha vki hoz egy backup copyt :)
És köszi a sütit kisvirag :merci:
Továbbá ha vki úgy gondolja, hogy szeretné elhozni az õ kedvenc amv-it, csak nyugodtan, ugyanis jelenleg nem tervezem bõvíteni a saját készletem.

Ramiz

Quote from: Necridvégre ismerketem R.gordonnal , Ramizzal ill Kisvirággál ( noan fincsi volt a suti :D ).
Mit mondjak, nem ilyennek képzeltelek el. :) Legközelebb majd dumáljunk mert most nem sokat tudtunk. :)

Quote from: BonciTovábbá ha vki úgy gondolja, hogy szeretné elhozni az õ kedvenc amv-it, csak nyugodtan, ugyanis jelenleg nem tervezem bõvíteni a saját készletem.
Hát igen, ezek örökzöld klasszikusok, de már kezdjük fejbõl tudni õket. :D
(Legközelebb már énekelni fogom az amv-vel az IWIWAL és a Happy happy joy joy c. örökbecsû szerzemények szövegét. :D (Ha 1gyel több lett volna bennem most is megcsináltam volna... :lazza: ))
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!