Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

HVp213

Quote from: Raggie GordonKvikveg: nézz HVp fejére* és táncolj! :D
_________
*:avatárjára
:lol:

(upsz magam alatt vágom a fát... :eeek: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Lythis

Ha ez ilyen elánnal megy tovább, a végén még rávesszük õket, h hastánccal és karaoke-val egybekötött DDR demót toljanak a nép elõtt....:D:D :__devil:

katz

Quote from: LythisHa ez ilyen elánnal megy tovább, a végén még rávesszük õket, h hastánccal és karaoke-val egybekötött DDR demót toljanak a nép elõtt....:D:D :__devil:
Igeeen :jee: :lul:

Kvikveg

Quote from: Raggie GordonKvikveg: nézz HVp fejére* és táncolj! :D
_________
*:avatárjára
:lul:  Hat ti se vagytok semmik. Na, almodozzatok meg jovo hetig. :D
Tancolni tuti nem fogok. Enekelni is csak korcsmauvoltes stilusban, oda az valo. Es azt is csak akkor ha lesz kedvem hozza. :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Raggie

Hé srácok ......suss-muss....pusmogás....hihihi.....Nna akkor okés?! Rendben! heheheheheeeeeee.......

Ez a rávesssszük Kvikveget a dologra össsszeesküvésss! Reszkessss vámpíííír!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lythis

Lesz keved!!!

 Mennyire poén, még fogalmuk sincs az egész zseniális tervrõl... hehe...psszzt.. meg ne tudja...HALKABBAN MER RÁJÖN H TERVEZÜNK VALAMIT!!

HVp213

A kis kleptos... :p

Nem kell félni Master én kitartok ön mellett!!!






(mindaddig mig nem kivánnak engem szögvégre v nekem is énekelni kell... akkor SAJNOS a hüségem gyors amortizácio után szét fog hullani)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

Quote from: Kvikveg:lul:  Hat ti se vagytok semmik. Na, almodozzatok meg jovo hetig. :D
Tancolni tuti nem fogok. Enekelni is csak korcsmauvoltes stilusban, oda az valo. Es azt is csak akkor ha lesz kedvem hozza. :hehe:
Lesz az nyugi :D, mikor jón má a vásárnap :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

Quote from: Necridmikor jón má a vásárnap :D
Nyugi testvér! Addig még rá kell venünk egy bizonyos személy egy bizonyos dolog megcsinálására! ;)

Najó. Haggyuk abba, mert ha betéved ide egy mod,akkor úgy ahogy van törli az összeset! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Kvikveg:lul:  Hat ti se vagytok semmik. Na, almodozzatok meg jovo hetig. :D
Tancolni tuti nem fogok. Enekelni is csak korcsmauvoltes stilusban, oda az valo. Es azt is csak akkor ha lesz kedvem hozza. :hehe:
Késõ!!! Már megígérted! Kétszer is! (Hadd ne keresgéljem & postoljam be...)
Nyugi, majd én segítek az éneklésben (vagy az is lehet, hogy te énekelsz és én táncolok... a többiek meg röhögnek :D ).
(Sör)hastáncot viszont nem vállalok, csak ~növesztést a kocsmában a sörös arcokkal. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizKésõ!!! Már megígérted! Kétszer is! (Hadd ne keresgéljem & postoljam be...)
Nyugi, majd én segítek az éneklésben (vagy az is lehet, hogy te énekelsz és én táncolok... a többiek meg röhögnek :D ).
(Sör)hastáncot viszont nem vállalok, csak ~növesztést a kocsmában a sörös arcokkal. :D
Nyugi,Lehet társat is találsz.. majd táncolok veled egy kis arab tánc mint a multköri hastáncos csaj :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Kezdem egyre jobban várni a vasárnapot. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Raggie

:eeek: Huhh mik lesznek itt! Lehet, hogy anyáméknak nem fogom megmutatni a kövi alkalommal készülõ fotókat/videókat!  :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Quote from: Raggie Gordon:eeek: Huhh mik lesznek itt! Lehet, hogy anyáméknak nem fogom megmutatni a kövi alkalommal készülõ fotókat/videókat!  :rolleyes:
fótó és video is lesz? siráály :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Darkstar

Quote from: Necridfótó és video is lesz? siráály :D
Még jó, hogy. Ebbõl azok sem maradhatnak ki, akik nem járnak meetre. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kisvirag

mmm, vámpírééének!
mostmár muszáj, hogy menyjek :D
*elrévedõ tekintet* vajh mikor is halottam utoljára vértestvér szavát/énekét...

de ne is álmodjatok, KÉT vámpír nem fog egy este énekelni :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

HVp213

HÜÜÜÜ mi készül itt :D

Egy kis modositás: Minden nöi résztvevö szerepelni fog az elöadásba + Ramiz (akit nem tudom hova soroljak, nem hogy az emberek közé! Mivel agyi funkcioi alig külömböznek egy zacsko szotyiétol)*
Necrid pegig semmi képp nem lép fel!!! Szeretném boldogan élni maradék kis életem szemsérülések nélkül (ha már ö és kedves fekete Mercedes-es barátai VALAMIÉRT meg kivánják röviditeni életemet)




------------
*Ramiz: Ezt a Bemutatkozásk thread be nyujtott árulásodért! ;)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

#1847
Quote from: HVp213...
+ Ramiz (akit nem tudom hova soroljak, nem hogy az emberek közé! Mivel agyi funkcioi alig külömböznek egy zacsko szotyiétol)*
...
:lol: Szotyi! Kesz!  :lul:

Ok, Necrid es Ramiz tancolnak, en alafestest enekelek, hatterben megy az amv! (kisviragot utkozben raveszitek :hehe: )
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Djinn

Mikor is lesz legközelebb meet? Pontosan mit is néztek és meddig láttátok?  Egyátalán be férünk mi még oda, ha esetleg el tudunk menni?  :3x3:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

HVp213

Most vasárnap!
Tenchi Muyo OVA 8. részt MÁR NEM láttuk! :p
Szerintem mindenki nevébe beszélek mikor azt mondom: NEM!...
...loghattok el ennél több meetet! (befértek)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

sirtomi

Kár hogy nem tudok menni meetre, kicsit messze van, pedig ezt megnézném :D
Csináljatok képeket és videókat!

Djinn

Quote from: HVp213Most vasárnap!
Tenchi Muyo OVA 8. részt MÁR NEM láttuk! :p
Szerintem mindenki nevébe beszélek mikor azt mondom: NEM!...
...loghattok el ennél több meetet! (befértek)
Igazából nem lógunk. Az elmult 3-4 hónap iszonyatosan telítve volt. Mindig van valami, amit még meg KELL csinálni. (utálom ezt a szót!!!  :mad: ) És mindig közbejött/közbejön valami, mikor elterveztünk egy saját programot...
De majd igyekszünk...
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Raggie

Quote from: DjinnMikor is lesz legközelebb meet? Pontosan mit is néztek és meddig láttátok?  Egyátalán be férünk mi még oda, ha esetleg el tudunk menni?  :3x3:
Csak Tench Muyo OVA-t néztünk meg csomó AMV-t ( :eeek: ). És nem csak, hogy befértek, de tessék is jönni!(már hiányoltalak titeket a meeekrõl!)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Quote from: Raggie GordonCsak Tench Muyo OVA-t néztünk meg csomó AMV-t ( :eeek: ). És nem csak, hogy befértek, de tessék is jönni!(már hiányoltalak titeket a meeekrõl!)
Egyetértek. gyertek elég komoly lesz a köv meet. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: HVp213Ramiz (akit nem tudom hova soroljak, nem hogy az emberek közé! Mivel agyi funkcioi alig külömböznek egy zacsko szotyiétol)
Ez természetesen aljas rágalom. Gyorsan le is ellenõriztem, és igen! egy egész karton(!) szotyit legyõztem sakkban. (1 perc hallgatás passznak minõsül.) Utána ezen felbuzdulva kihívtam ping-pongozni egy marék ropit (nem mertem többet kihívni... azért így sem volt könnyû dolgom!, de végül is nyertem), végül pedig egy tál földimogyorót gyõztem le kötélmászásban (én legalább fel tudtam ugrani, de õ meg sem próbálta, úgyhogy nem kellett felmásznom). Egyszóval helyreállt az önbizalmam. Igaz, ráment a délutánom, de megérte. :D

Amúgy ti tényleg komolyan gondoljátok ezt a hepi hepi dzsoj dzsojos hatalmas (ön)égetést? Ki fog gyulladni az egész kerület!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

A happy happy joy joy az egyik legjobb amv, komolyan :) Megpróbáltál odafigyelni a szövegre egyébként? ("Hmm... the little creatures of nature. They don't know that they're ugly. That's very funny." És közben pokemonokat mutatnak :lul: )

kisvirag

#1856
rendezgettem ma az AMVimet.
szerintetek kb 260 AMV t mennyi idõ alatt lehet megnézni? (kb 11 G) :D

és nekem alig 1-2 olyanom van, ami Boncinak is :)
pl happy happy joy joyom nincs is :)
jah, és tegnap annyit emlegettétek itt, hogy este lefekvés elõtt azt dúdolgattam...


juteszembe, nem igérem magam biztosra köv meetre, de ha hoztok DVDt és ott leszek, szivesen megosztom az AMV állományom
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Fazék

Quote from: BonciA happy happy joy joy az egyik legjobb amv, komolyan :) Megpróbáltál odafigyelni a szövegre egyébként? ("Hmm... the little creatures of nature. They don't know that they're ugly. That's very funny." És közben pokemonokat mutatnak :lul: )
hát igen, amikor második nézésre meg is értettem ezt a szöveget  :lul: vagyis jó ideje már nekem is az egyik kedvenc amv-m :D

Ramiz

Nyugi, nem egyszer fogjátok akkor sem látni: egyszer minimum meg kell néznünk, hogy átvegyük a tánc hangulatát... :rolleyes:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizNyugi, nem egyszer fogjátok akkor sem látni: egyszer minimum meg kell néznünk, hogy átvegyük a tánc hangulatát... :rolleyes:
:haha:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!