Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

kisvirag

Az egész nap pörlést kikérem magamnak...

esküvõ:khmhát... egyszer biztos férjhez fogok :)
na, de hogy pontos legyek, mindenképpen kézzelfoghatóbb közelségben van a dolog, mint mondjuk... fél-egy évvel ezelõtt.

Anyám kérdésére így válaszoltam, mikor valami hasonlót tett fel:
Az elkövetkezõ 1 azaz egy évben még nem szándékozom férjhez menni :hehe:

Quote from: Ramizaki önszántából hozzámenne kisvirAAAgot

ez a mondat a magyar nyelv gyöngyszeme....

de sicc vissza a témához!
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Moloko

Quote from: Kuro_Tenshi...
...

Na mindegy, hátha késõbb eszembejut.

segítek :)
valami ilyen:

csak nem rózsaszín rövid hajjal, hanem barna félhosszúval sapiban, és karddal, amivel történetesen le akartam mészárolni kedves Mykát,
aki valami ilyesmi ruhában volt:

 mert azt állította, hogy a Wizard-ok a legjobbak :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Angelsegítek :)
Aha! :D Most már megvagy!  :)

Ramiz

Quote from: kisviragez a mondat a magyar nyelv gyöngyszeme....
No! Összekevertem a "hozzámenni" igét és az "elvenni" ige vonzatát. :lame:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

katz

:_off: Kéertik visszatérni az eredeti témához. Shiroi hamarosan jön és asszem egy álló hétig csak az OFF-okat fogja törölgetni...

Fazék

Quote from: katz:_off: Kéertik visszatérni az eredeti témához. Shiroi hamarosan jön és asszem egy álló hétig csak az OFF-okat fogja törölgetni...
Kötelességtudat ide vagy oda, nem hiszem, hogy ennyi fölös ideje lenne egy embernek :)

ON: Végül miben egyeztünk meg, mi lesz a mostani vasárnapi meet-en? FLCL?

Darkstar

Quote from: FazékON: Végül miben egyeztünk meg, mi lesz a mostani vasárnapi meet-en? FLCL?
FF:AC és Last Order.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: DarkstarFF:AC és Last Order.
tényleg... franc. ezt nem szeretném kihagyni pedig... :(

Lythis

Quote from: Fazéktényleg... franc. ezt nem szeretném kihagyni pedig... :(
akkor ne hagyd ki:)
 Mennyien leszünk most kb?

Mattanja

Quote from: FazékKötelességtudat ide vagy oda, nem hiszem, hogy ennyi fölös ideje lenne egy embernek :)
Pedig van. :p
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Kuroi Tenshi

Quote from: LythisMennyien leszünk most kb?
Úgy néz ki, ezen a héten megint tudok jönni!  :)

Pikkon

Nem tom ki volt az okt elsejei animeconon, de baromi jó volt!!!
Jó pár mangát beszereztem, az egyetlen kár a dologban az volt, hogy narutos cosplayesek nem voltak a top3-ban, pedig õk voltak a legjobbak!!! :D
 :jee:
Ez volt az elsõ rendezvény-animetali amin jártam és azt kell mondanom nagyon tetszett, sajna csak tavasszal lesz a kövi!!!
Narutoooh!!!  -  Sasukeeee!!!

Lythis

Quote from: Kuro_TenshiÚgy néz ki, ezen a héten megint tudok jönni!  :)
Ennek örülök!

Yakumo

Szóval ..ööööööö... én csak ..ööö... Szóval csak azt szeretném kérdezni, hogy egy nagy és ismeretlen  :lame: -et el tudnátok viselni, ha ESETLEG most vasárnap én is mennék ESETLEG Meet-re? Ugyanis a FF Advent Children engem kissé NAGYON érdekelne. So valaki útba igazitana ESETLEG, hogy pontosan mikor, hol (bár a teaházat már vágom, ha tényleg ott van, király helynek néz ki! :jee: ) És tényleg mit szoktatok csinálni és mit kell vinni és satöbbi? Hm? :3x3:

Lythis

Quote from: YakumoSzóval ..ööööööö... én csak ..ööö... Szóval csak azt szeretném kérdezni, hogy egy nagy és ismeretlen  :lame: -et el tudnátok viselni, ha ESETLEG most vasárnap én is mennék ESETLEG Meet-re? Ugyanis a FF Advent Children engem kissé NAGYON érdekelne. So valaki útba igazitana ESETLEG, hogy pontosan mikor, hol (bár a teaházat már vágom, ha tényleg ott van, király helynek néz ki! :jee: ) És tényleg mit szoktatok csinálni és mit kell vinni és satöbbi? Hm? :3x3:
Figy, mindenki így kezdte, szal gyere nyugodtan!! Sõt, elvárjuk, h odatold magad:D

Necrid^

Quote from: Kuro_TenshiÚgy néz ki, ezen a héten megint tudok jönni!  :)
Király! végre meg ismerjuk a Legendás Kuro_tenshi ^^
Quote from: YakumoSzóval ..ööööööö... én csak ..ööö... Szóval csak azt szeretném kérdezni, hogy egy nagy és ismeretlen  :lame: -et el tudnátok viselni, ha ESETLEG most vasárnap én is mennék ESETLEG Meet-re? Ugyanis a FF Advent Children engem kissé NAGYON érdekelne. So valaki útba igazitana ESETLEG, hogy pontosan mikor, hol (bár a teaházat már vágom, ha tényleg ott van, király helynek néz ki! :jee: ) És tényleg mit szoktatok csinálni és mit kell vinni és satöbbi? Hm? :3x3:
jer is kész. semmit ne hozd maggaddal. na jó pénzt azé hozzál :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Quote from: NecridKirály! végre meg ismerjuk a Legendás Kuro_tenshi ^^
Egyszer már volt, ezekszerint te lemaradtál róla.

Necrid^

Quote from: LythisEgyszer már volt, ezekszerint te lemaradtál róla.
Mikor? mit néztunk akkor?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Raggie

JEEEEE! ÉÉN is jövööööök!!!! :D Örüjjetek elvtársak! :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Quote from: Raggie GordonJEEEEE! ÉÉN is jövööööök!!!! :D Örüjjetek elvtársak! :rolleyes:
JEEEEEEEEEE.. van neted miota?:D rég látunk már erre fele!!!! mizus Our beloved sör maister?:D:D:D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Yakumo

Quote from: LythisFigy, mindenki így kezdte, szal gyere nyugodtan!! Sõt, elvárjuk, h odatold magad:D
Sir, yes Sir! Thx! Remélem a többiek is hasonlóképpen gondolják:)
Hányra menjek oda? Akkor az L.Mole-nak is említett teaházban, ugye és vasárnap.  :3x3:

Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: YakumoSir, yes Sir! Thx! Remélem a többiek is hasonlóképpen gondolják:)
Hányra menjek oda? Akkor az L.Mole-nak is említett teaházban, ugye és vasárnap.  :3x3:
3 kor kezdödik a vetétés. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kuroi Tenshi

Quote from: NecridMikor? mit néztunk akkor?
Tenchi Muyo-t... a nemtudomhány TM-s alkalmak közül az utolsón ;)
Asszem 3 hete volt  :)

Necrid^

Quote from: Kuro_TenshiTenchi Muyo-t... a nemtudomhány TM-s alkalmak közül az utolsón ;)
Asszem 3 hete volt  :)
Ott voltam akkor. Tenchien mindegyikken voltam. kérdezhetném hogy nézel ki? engem nem lehet kihagyni. szemüveges arab  :3x3: :eeek:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kuroi Tenshi

Quote from: Yakumoa teaházat már vágom, ha tényleg ott van
Vigyázz vele, én is háromszor sétáltam el mellette  :haha:
Kívûlrõl csak egy kis tábla az ajtó mellett utal rá. Sárga a ház földszinti része, az ablakokon semmi díszítés, nem átlátszó, stb. Jegyezd meg a címet jól.

Ramiz

Quote from: NecridOtt voltam akkor. Tenchien mindegyikken voltam. kérdezhetném hogy nézel ki? engem nem lehet kihagyni. szemüveges arab  :3x3: :eeek:
És nagydarab, szemben az avatárjával (asszem ez zavart meg :D ).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: NecridOtt voltam akkor. Tenchien mindegyikken voltam. kérdezhetném hogy nézel ki?
Egy kicsit késtem mire megtaláltam harmadszorra a teaházat, így már sötét volt és pont kezdõdött (illetve utána restartolt  :haha: ) az anime.
Hogy nézek ki? Elég magas vagyok, amit még látszatra erõsít, hogy elég vékony is vagyok  :eeek: 192/~65. Szemüveg nálam is check, hosszú szõkésbarna haj, sápadtfehér arc, rövid szakáll. Kb ennyi. Ha jól emlékszem szokásomhoz híven világoskék ing és sötétkék farmer volt rajtam  :)
Na mindegy, vasárnap úgyis találkozunk ha minden jól megy ;)

Djinn

Csinálhatnátok pár fényképet! Ha egyszer arra tévedünk, legalább felismerjük az eddig (számunkra) ismeretleneket is... :haha:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Yakumo

Quote from: Necrid3 kor kezdödik a vetétés. :)
:zen: THX Necrid!