Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Helyes, mert FLCL erdekel. Ugyhogy nagyon jo, hogy nem most lesz. :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Necrid^

Quote from: KvikvegHelyes, mert FLCL erdekel. Ugyhogy nagyon jo, hogy nem most lesz. :jee:
Egyetértek. föleg hogy még nem láttam végig.;)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kecsap

Ok. Akkor FF7: AC és a Last Order. :) Valaki mondja meg, aki már látta ezeket, hogy összefügg a kettô? Milyen sorrendben kell leadni?
Egyébként én is láttam az OVA-t, mint kósza avi-t a FF7: AC könyvtárban, de csak ma jött le reggelre. :)

Sajna, Baldyval való privizés után az a helyzet, hogy nem fog eljönni most egy darabig, mert elege van a usteam-bôl, amit ôszintén sajnálok, hogy így jöttek ki a dolgok, és félreértések.  :bruhuhu: Azért, ha meggyôznétek az ellenkezôjérôl, az nem lenne rossz...  :tezsvir:

kisvirag

:eeek:
Baldy szerintem teljesen nem normális, ha ennyin megsértõdött...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

Quote from: kecsapOk. Akkor FF7: AC és a Last Order. :) Valaki mondja meg, aki már látta ezeket, hogy összefügg a kettô? Milyen sorrendben kell leadni?

Eléggé :P Last Order gyakorlatilag a Nibelheimi eseményeket írja le. Ha nem játszottál a játékkal, semmit nem fogsz érteni belõle :D
LO -> AC

Necrid^

Quote from: kecsapOk. Akkor FF7: AC és a Last Order. :) Valaki mondja meg, aki már látta ezeket, hogy összefügg a kettô? Milyen sorrendben kell leadni?
Egyébként én is láttam az OVA-t, mint kósza avi-t a FF7: AC könyvtárban, de csak ma jött le reggelre. :)

Sajna, Baldyval való privizés után az a helyzet, hogy nem fog eljönni most egy darabig, mert elege van a usteam-bôl, amit ôszintén sajnálok, hogy így jöttek ki a dolgok, és félreértések.  :bruhuhu: Azért, ha meggyôznétek az ellenkezôjérôl, az nem lenne rossz...  :tezsvir:
Ne hogy má egy kis félértés miatt.. nem jón meetre. ne legyunk már annyira szánalmasak.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Fazék

#2196
Quote from: kisvirag:eeek:
Baldy szerintem teljesen nem normális, ha ennyin megsértõdött...
az ilyen comment-ektõl biztosan jobban érzi majd magát :haha:

Sztem nem kéne bántani. Úgy emlékszem Baldy találta ki a vetítési meet ötletet, és szervezte jó ideig, és kicsit érzékenyen érintette, hogy a folytatásból kimaradt és most már nem õ a fõ szervezõ. De így alakult, az okok mindkét fél részérõl sztem érthetõek, a közönség nem sokat fog észrevenni belõle, de neki ettõl függetlenül rosszul esett. Én se számítottam ilyen mértékû "sértõdésre" részérõl, de ha kicsit átgondoljuk, akkor talán érthetõ a reakciója.

Viszont remélhetõleg minél hamarabb rájön, hogy ezért nem érdemes a meet-et kerülni, hisz az emberek nem ellened vannak Baldy*, címeres ökörség lenne emiatt végleg kimaradni a társaságból, remélem ezt te is elismered kis pihenõidõ után ;) :D

szerk: *bár kezdek elbizonytalanodni...

Kvikveg

Quote from: kisvirag:eeek:
Baldy szerintem teljesen nem normális, ha ennyin megsértõdött...
Csatlakozom.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kecsap

Abszolút egyetértek Fazékkal.

Kisvirág, Necrid, Kvikveg: Légyszíves ne ítélkezzetek más felett. Máshogy éltük meg mi és ô az egészet. Még, ha félreértések miatt, illetve, hogy ô nem szólt, hogy szervezgeti a dolgokat Bonci elutazása utánra, is alakult minden így, akkor is próbáljuk ôt megérteni.

Mindenki más szemszögbôl látja a világot. Próbáljuk felvenni más szemét is, és rögtön sok dolog (meg)érthetôvé válik. Ne dobálódzunk a szavakkal meggondolatlanul, feleslegesen.
:tezsvir:

kisvirag

#2199
Fazék: annak ellenére, hogy õ volt az elinditója, szerintem nem kellett volna azt gondolnia, hogy ez az egész csak akkor tud mûködni, ha õ a fõnök...
én már akkor kiakadtam kicsit rajta, mikor "hatalomátvételnek" titulálta azt, mikor magatoktól szerveztetek egy vetítést...

Szóval: én az ilyesmirõl úgy gondolkodom, ha emiatt nem jön el, akkor meg is érdemli.

És kölönösebben az sem zavar, ha emiatt "jobban" érzi magát.

Véleményszabadság van :hehe:

edit: nem ítélkeztem, véleményt nyilvánítottam. Nem ugyanaz
edit2: kecsap, hörr, kisvirag ....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Xipe

Quote from: RamizEgyetértek Kuro_Tenshivel, ne szakítsuk szét! Debil, de csak azért nem fognak sokan eljönni, hogy befejezzék. Ha viszont vetítés van, akkor már ott maradnak, és a legvégén összeáll a kép. Ha nem, elõadást rögtönzök. Addig senki sem mehet el, amíg el nem ismeri, hogy igenis van benne: történet, jellemfejlõdés, mondanivaló, komolyság stb.
Listát meg kérnék! :)



en lattam az FLCL-t, de tortenetet nem talaltam benne sehol.
meg vicceket se nagyon.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Quote from: kecsapMindenki más szemszögbôl látja a világot. Próbáljuk felvenni más szemét is, és rögtön sok dolog (meg)érthetôvé válik. Ne dobálódzunk a szavakkal meggondolatlanul, feleslegesen.
:tezsvir:
Igen, õ a mi Mesterünk, aki szóllott! :zen: :hail:

Xipe: ízlések és pofonok... én imádtam. :D

Baldynak, ha erre jár: ha nem jössz meetre, akkor mi sértõdünk meg!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: RamizBaldynak, ha erre jár: ha nem jössz meetre, akkor mi sértõdünk meg!
Csatlakozom!!! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xipe

Quote from: RamizIgen, õ a mi Mesterünk, aki szóllott! :zen: :hail:

Xipe: ízlések és pofonok... én imádtam. :D

Baldynak, ha erre jár: ha nem jössz meetre, akkor mi sértõdünk meg!


csak kivancsi vagyok hany sor utan imadtad.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Ramiz

Quote from: Xipecsak kivancsi vagyok hany sor utan imadtad.
Egypár, nem sok. :) Nem annyi után, ami egy romantikus történethez vagy egy hoshi no koe világdrámához elég lett volna. :D
Ami tetszett: grafika, sztori, viccek, zene, karakterek.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

noriko

Elnézést, ha errõl már volt szó korábban, vagy másutt,
szóval, megy valaki holnap...izé..ma Animecon-ra? vagyis anime-partyra?
Info
Csak úgy kíváncsiságból kérdem. bár "pár" óra múlva úgyis megtudom! (már akit felismerek..:))
"I wish I could, but I don't want to."

Kvikveg

Mi az, hogy Soujo eloadas?
Delutan tudok max menni, az ot elem eloadas erdekel.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Cosplay poén lehet, mondjuk nemtom, h belefér e a holnapomba, mert család tett róla, hogy be legyek táblázva. Mondjuk kecsap mester szerint a meet jobb móka, mint a con, szal lehet h nem veszítek sokat ha nem sikerül elmennem.

Kuroi Tenshi

Délután még benézek, a délelõtti részt kihagyom.

noriko

Na most úgy kérdezem: ki volt anime-partyn?
Mentem, láttam, ámultam (sokan voltak!).
A cosplay egész jóra sikeredett! Volt vagy 40 nevezõ, köztük Angel is :) , és némelyik maskara meglepõen élethû lett.
Az Öt elem elõadásból sajna nem sokat hallottam, ahogy a Shoujosból sem, de ott legalább voltak jó képek :D
A shoujo elõadás amúgy az elsõsorban lányolvasóknak szóló mangákról szólt.
A film az egyik Inuyasha movie volt (asszem a 3.), amit még nem láttam, így most végigültem.
Közben lehetett vásárolgatni, voltak angolul is mangák, meg képviseltette magát a Lurdy-házas Comic bolt a német verziókkal, és az emeleten ki voltak téve a rajzversenyen indított alkotások.
röviden ennyi.
"I wish I could, but I don't want to."

Kuroi Tenshi

#2210
Quote from: norikoNa most úgy kérdezem: ki volt anime-partyn?
Én!
Lehet, hogy láttál is (feltûnõ, megjegyezhetõ arcom/alkatom van):
Majd' kétméteres srác, skék farmer és skék alapon vízszintesen-függõlegesen vékony fehér csíkos ing; fehér bõr, szõkésbarna haj lófarokban, pajesz, rövid kecskeszakáll, szemüveg.

Az AMV-ket lekésted? volt köztük egy-két nagyon jó is ( :lul: )
Angel minek öltözött? (nem ismertem fel, de hátha így eszembejut)

noriko

Quote from: Kuro_TenshiÉn!
Lehet, hogy láttál is (feltûnõ, megjegyezhetõ arcom/alkatom van):
Majd' kétméteres srác, skék farmer és skék alapon vízszintesen-függõlegesen vékony fehér csíkos ing; fehér bõr, szõkésbarna haj lófarokban, pajesz, rövid kecskeszakáll, szemüveg.

Az AMV-ket lekésted? volt köztük egy-két nagyon jó is ( :lul: )
Angel minek öltözött? (nem ismertem fel, de hátha így eszembejut)
Bocsi, tényleg sokan voltak, meg nem tudtam elõre hogy kit kell nézni :p
AMV verseny nem volt ugye? Csak azok voltak amiket közben még cosplay elõtt bejátszottak? Mert azok közül láttam párat, de sok ismerõs volt már (pl. a nyári tábori vetítésrõl!). De volt néhány gyenge is... pl. a Narutohoz nem lett nagy kedvem azután az összevissza verekedõs amv után :(
Angel azt hiszem valamilyen Ragnarok-os karakternek volt öltözve, egy másik lánnyal ment fel a színpadra. Nagyon tetszett a kabátja! :)
"I wish I could, but I don't want to."

Kuroi Tenshi

Quote from: norikoAngel azt hiszem valamilyen Ragnarok-os karakternek volt öltözve, egy másik lánnyal ment fel a színpadra. Nagyon tetszett a kabátja! :)
...
...

Na mindegy, hátha késõbb eszembejut.
Az AMV-k közül az a Chibi things (that kill) volt nagyon durva  :lul:
Amikor a nagy harcjelenetekbe bemontírozták az ilyen édi lényeket - pl
Pikachu vs Asuka  :rotflol:
Harci repülõ vs Repülõ teknõsök  :haha:
meg hasonló baromságok
nagyon jól volt vágva és montírozva.

Lythis

Ha már szóbajött a con, amit nem sikerült elcsípnem: konstatálnom kellett h milyen kicsi a világ, tudniillik szinte tiszta véletlenbõl összefutottam egy mayu nevû illetõvel (nyílván nem ez az igazi neve), aki - mintnemsokkal késõbb kiderült - felelõs a mostani con plakátjaiért, és ha jól emlékszem zsûrizett is a mai con-on. Hogy kikkel össze nem fut az ember véletlenül... Jah, és megmutatta a rajzait is... hát, mit ne mondjak.. :jee:

Necrid^

Hogy biztosra menjek. meet nem holnap köv hét, ugye?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Quote from: NecridHogy biztosra menjek. meet nem holnap köv hét, ugye?
jaja, legalábbis tudtommal....(okt 9.)
 de ha mégis holnap lesz valami csoda folytán, akkor nem te vagy az egyetlen, aki nem lesz ott:)

Necrid^

Quote from: Lythisjaja, legalábbis tudtommal....(okt 9.)
 de ha mégis holnap lesz valami csoda folytán, akkor nem te vagy az egyetlen, aki nem lesz ott:)
oks. mert nem szeretnék lemaradni a FF7:ACról :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Quote from: Necridoks. mert nem szeretnék lemaradni a FF7:ACról :)
ÁÁ, nem fogsz... vagy ha mégis, akkor a Last Order-rõl is lemaradsz elõtte :haha:

 De mondom: okt. 9-én. 15:00-kor. Legalábbis én ezt a verziót vágom.

Ramiz

Quote from: Kuro_TenshiAz AMV-k közül az a Chibi things (that kill) volt nagyon durva  :lul:
Amikor a nagy harcjelenetekbe bemontírozták az ilyen édi lényeket - pl
Pikachu vs Asuka  :rotflol:
Harci repülõ vs Repülõ teknõsök  :haha:
meg hasonló baromságok
nagyon jól volt vágva és montírozva.
Ha ilyenekkel a neten összefutsz, szólj plz! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: RamizHa ilyenekkel a neten összefutsz, szólj plz! :D

The Chibi things (that kill)
http://www.animemusicvideos.org - on van elvileg rajta (még nem regisztráltam meg le se töltöttem, de majd ha csinálok egy kis helyet a gépen, talán)