Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Ramiz

Kuro_Tenshi leírásához engedelmével még hozzáfûzném, hogy visszahúzódó, nyugis viselkedésû. Úgyhogy kilógott a vampire-ös asztalnál ülõk k9zül. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Quote from: Kuro_TenshiVigyázz vele, én is háromszor sétáltam el mellette  :haha:
Kívûlrõl csak egy kis tábla az ajtó mellett utal rá. Sárga a ház földszinti része, az ablakokon semmi díszítés, nem átlátszó, stb. Jegyezd meg a címet jól.
Thx for help! :jee:

Necrid^

#2282
Quote from: RamizÉs nagydarab, szemben az avatárjával (asszem ez zavart meg :D ).
Én nagydarab? hmm  :rolleyes:  :lazza:
Quote from: Kuro_TenshiHogy nézek ki? Elég magas vagyok, amit még látszatra erõsít, hogy elég vékony is vagyok  :eeek: 192/~65. Szemüveg nálam is check, hosszú szõkésbarna haj, sápadtfehér arc, rövid szakáll. Kb ennyi. Ha jól emlékszem szokásomhoz híven világoskék ing és sötétkék farmer volt rajtam  :)
Na mindegy, vasárnap úgyis találkozunk ha minden jól megy ;)
vágom ki vagy. :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: NecridÉn nagydarab? hmm  :rolleyes:  :lazza:
Kis Shinichi-hez képest mindenképp. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizKis Shinichi-hez képest mindenképp. :)
Aha... montam már hogy imádlak? :rolleyes:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Quote from: RamizKis Shinichi-hez képest mindenképp. :)
De hasonlít az avatarjára nem? Mármint nekem leesett h csak õ lehet az!

Necrid^

Quote from: LythisDe hasonlít az avatarjára nem? Mármint nekem leesett h csak õ lehet az!
Most erre mit válaszójak :haha: :haha: , és Te? :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Lythis is hasonlít az avatárjához.
Én is, de én csak lelkileg. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: RamizLythis is hasonlít az avatárjához.
Én is, de én csak lelkileg. :)
wow, kösz:) a mindennapos kemény diéta, és sminkelés teszi, és akkor még nem is szóltam arról, hogy mennyire körülményes, míg kiválasztom, hogy mit veszek fel:D

L.Mole

Quote from: YakumoHányra menjek oda? Akkor az L.Mole-nak is említett teaházban, ugye és vasárnap.  :3x3:

Valószínûleg az említett L.Mole is megjelenne a tett színhelyén vasárnap, hacsak ez nem vált ki heves ellenérzéseket a társaságból (mert akkor meg mindenképpen :muhahah: ).

Ramiz

Quote from: L.MoleValószínûleg az említett L.Mole is megjelenne a tett színhelyén vasárnap, hacsak ez nem vált ki heves ellenérzéseket a társaságból (mert akkor meg mindenképpen :muhahah: ).
Ez provokáció! Erre most mit mondjunk? Menjünk biztosra és mondjuk, hogy ne gyere, hogy azért is elgyere? De mi van, ha komolyan veszed? ... Grrr! Most fõhet a fejünk! :D Na mindegy. Gyere el, és írd ki magadra, hogy ki vagy, mert mindenképp szeretnék találkozni veled, ha ott leszel. (Vagy keresd ki a két legnagyobb vasutast a helyen, akik röhögnek és szekálják egymást, és épp kimennek egy cigarettára, és azok mi vagyunk Mazzsal, és szólj, hogy Hé! :) )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

L.Mole

Quote from: RamizGyere el, és írd ki magadra, hogy ki vagy, mert mindenképp szeretnék találkozni veled, ha ott leszel. (Vagy keresd ki a két legnagyobb vasutast a helyen, akik röhögnek és szekálják egymást, és épp kimennek egy cigarettára, és azok mi vagyunk Mazzsal, és szólj, hogy Hé! :) )

Majd lobogtatok egy kisvakond plüssfigurát, és reménykedem, hogy elõbb vesztek észre, mint ahogy kihívják hozzám a mentõket.  :hopp:

Ramiz

Quote from: L.MoleMajd lobogtatok egy kisvakond plüssfigurát, és reménykedem, hogy elõbb vesztek észre, mint ahogy kihívják hozzám a mentõket.  :hopp:
Gyártanak kisvakondos pólót, vehetnél egy olyat. :) Vagy tolj fel egy képet az Önarcképekbe.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Quote from: L.MoleValószínûleg az említett L.Mole is megjelenne a tett színhelyén vasárnap, hacsak ez nem vált ki heves ellenérzéseket a társaságból (mert akkor meg mindenképpen :muhahah: ).
Apám! Ha tudsz, hozz már légyszi bemutató jellegû homemade figut! És ha akarsz :)

Lythis

Quote from: YakumoApám! Ha tudsz, hozz már légyszi bemutató jellegû homemade figut! És ha akarsz :)
Csatlakozom, arra én is kíváncsi volnék, és ha már képet nem kapunk, legalább egy "live specimen"-t plz!

L.Mole

Quote from: LythisCsatlakozom, arra én is kíváncsi volnék, és ha már képet nem kapunk, legalább egy "live specimen"-t plz!

Csakazértsenem :hopp:

Egyébként meg az a gond ezzel, hogy még csak a mintafigurák vannak kész amiket még le kéne fotózni. Ezek ráadásul még elég törékenyek (a végleges figurák már masszívabbak lesznek) úgyhogy nemszívesen utaztatnám õket, a BKV-n oda-vissza. Majd talán a köv. meetre (addigra amúgyis bõvül a stílusbeli felhozatal). :)

Ramiz

Ezek szerint már 2 meetre tuti eljössz. :) Plusz a harmadikra a megrendelt figurákkal. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

death_scythe

Lythis a dvd-met ne felejtsd el hozni különben nem adom oda az újat és különben is  :morci: leszek he elfelejted.(Remélem még be nézel ide ma különben tök fölöslegesen írtam ezt ide)
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Lythis

Quote from: death_scytheLythis a dvd-met ne felejtsd el hozni különben nem adom oda az újat és különben is  :morci: leszek he elfelejted.(Remélem még be nézel ide ma különben tök fölöslegesen írtam ezt ide)
Nyugi nyugi! Nem felejtettem el:D (hé, ha jól számolom, akkor most használtad 3adszor a :morci:-t, nem?)

Fazék

#2299
Mint mondtam én sajnos most nem megyek, mert
1. nincs kedvem
2. nincs elég idõm odaérni

3. most a család miatt egy kicsit itthon kéne maradnom

bocs Kuro_Tenshi és Necrid. Grave of the Fireflies-t, majd csak következõ alkalommal tudok vinni, de addigra legalább lesz idõtök kitalálni, hogy mit rakjak még a dvd-re :)

jó filmnézést és vempájörözést (én amúgy pont azért lennék a heti találkozó mellett, mert úgy nagyobb a valószínûsége, hogy legalább 2-hetente tudnék menni, kár hogy nektek az túl sûrû lenne :))

Kuroi Tenshi

Oké. Akkor legalább csak két hét múlva romlik el a kedvem, addig ezt az idõt még kiélvezem  :haha:
Azért még így is kösz, hogy felajánlottad!

Necrid^

ismét jó volt a meet. király volt a tarsaság.:jee: köv 2 hét mulva?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kuroi Tenshi

Quote from: Necridköv 2 hét mulva?
és FLCL :D

L.Mole

"Útiélménybeszámoló"

Nemrég értünk haza a vetítésrõl (én és a vakondom :)  ). Végre meggyõzõdhettem róla: tényleg hús-vér embereket takarnak a postok. Érdekes változást hozott ez a vélemények megítélésében: A hozzászólások arcokat kaptak, mozdulatokat, aurát. Jobb ez így. Jobb nem csak sejteni, hanem tudni is az embert a világháló túloldalán. Azthiszem ha a fórum csupán társaságpótlóként mûködne, akkor beszélhetnénk elidegenedésrõl. De ha a két találkozás közötti kapcsolattartásról akkor aligha. Persze fenemód zavarban voltam. Ramiz kérdezõsködött a figurákról, én meg inkább nyögtem mint válaszoltam. Ez van. Túl hirtelen törtek be a valós emberalakok, a virtuális foszlányok helyére. Még majd szokogatom, a köv. meetre is igyekszem elmenni. És benne lennék, egy hosszabb sörözésben is (pedig nem is szeretem a sört  ;) )  

Aki pedig még nem volt találkozón annak üzenem: jer have somefun! (from Necrid):hopp:

Kuroi Tenshi

Quote from: L.Mole(pedig nem is szeretem a sört  ;) )
Há, most már nekik is be mered vallani? :D

Ramiz

#2305
Quote from: L.MoleTúl hirtelen törtek be a valós emberalakok, a virtuális foszlányok helyére. Még majd szokogatom, a köv. meetre is igyekszem elmenni.
Azt láttuk, de csak meg kellett védeni a mundér becsületét: mi tényleg pofázósak-hülyülõsek vagyunk, nem csak a fórumon. (Nem úgy, mint Vili (rendszáma: HVP213 :D ) ;) ).

Quote from: L.MoleÉs benne lennék, egy hosszabb sörözésben is (pedig nem is szeretem a sört ;)
De igyekszel alkalmazkodni és/vagy gyorsan tanulsz. Dicséretes. ;)

Quote from: Kuro_TenshiHá, most már nekik is be mered vallani? :D
Áhá, szóval te vagy az, aki Sith lordként a háttérben állva anti-sör koalíciót szervez! Azért is nem ittál velünk! Hát ezt verd ki a fejedbõl! Most még csak elrángattunk a kocsmába Lythis, A Demokrácia Dörgõ Hangja közremûködésével, de legközelebb innod is kell! :)

Zoli: az 1. érvet töröld ki gyorsan! (Direkt nem is idézem.) Tûnjön el minden nyoma! :) A dvd-k, amiket Necrid hozott neked, nálam vannak. Ha viszont akarod õket látni, gyere el jövõ héten! Addig is bizonyítékképpen küldök belõlük egy darabot. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Quote from: RamizNem úgy, mint Vili rendszáma: HVP231 :D
213  :_piszka: :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Necrid^

Quote from: L.MoleAki pedig még nem volt találkozón annak üzenem: jer have somefun! (from Necrid):hopp:
Ugy van :haha:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Lythis

Quote from: Kuro_TenshiHá, most már nekik is be mered vallani? :D
Nem ügy, isztok mást:D  Amúgy örülünk, h élõben is összefuthattunk L.Mole-lal, köv meetre meg kötelezõen elvárjuk, hacsak nem tud valami ütõs kifogással szolgálni az esetleges ottnemlétével kapcs.:D

Ramiz

Quote from: LythisNem ügy, isztok mást:D  Amúgy örülünk, h élõben is összefuthattunk L.Mole-lal, köv meetre meg kötelezõen elvárjuk, hacsak nem tud valami ütõs kifogással szolgálni az esetleges ottnemlétével kapcs.:D
Ha tud, akkor meg elvárjuk, hogy lemondja. :) Meg le is kell majd itatni, hogy felengedjen. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!