Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

kisvirag

hm, mit szolnátok, ha tuszul ejtenénk a kisvakondot, és csak azzal a feltételle engednénk el, hogy...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kuroi Tenshi

Quote from: RamizÁhá, szóval te vagy az, aki Sith lordként a háttérben állva anti-sör koalíciót szervez!
Afrancba, lebuktam :(

:D

Nekem még ha a Demokrácia Dübörgõ Dumája is mondja, akkor se szeretem a sört :p
De lehet, hogy ahogy K.Vakond is mondta, a belga sörök után alaposan megnyalnám a szám szélét, csak egyszerû földi halandó csóró egyetemistaként nem olyan könnyû ez ;)

Raggie

Jeechaw! Ismét a jó öreg meet arcok! És az újak! Sztem nagyon pozitív, hogy így bõvülünk! Ezekkel a problémákkal mind mi is megküzdöttünk L.Mole, csak korábban. Te is hamar belerázódsz, és majd rájössz, hogy így még poénabb! :jee:

Egyébként ezer-meg ezer bocsánat, de a vetítés utáni nagy kavarásban sztem nem mutatkoztam be név szerint: én voltam az a narancssárga Holland-feliratú pólós hülyegyerek. És civilben Dani.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

L.Mole

Quote from: LythisNem ügy, isztok mást:D  Amúgy örülünk, h élõben is összefuthattunk L.Mole-lal, köv meetre meg kötelezõen elvárjuk, hacsak nem tud valami ütõs kifogással szolgálni az esetleges ottnemlétével kapcs.:D

Sõt... köv. meetre megpróbálom elrángatni életem párját is.
Egyébként ez a sörös dolog nem egészen pontos így. De ez egy hosszú történet, a bohó gimnazista évekrõl mikor még a körömlakklemosót is megittam, aztán arról, hogyan kerültem a fõiskolán rossz társaságba, akik mindenféle méregdrága belga söröket itattak velem, és hogyan utáltam meg emiatt a jó kis sopronit, meg aranyászokot :bruhuhu:. Szomorú mese ez pénzrõl, árulásról, és egyéb szívszorító dolgokról... De ezt majd máskor.

Raggie

Quote from: L.MoleDe ezt majd máskor.
Pl kövi meet utáni örözésen! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

L.Mole

#2315
Quote from: RamizMeg le is kell majd itatni, hogy felengedjen. :D

Hmmm... nem hiszem, hogy különösebb ellenállásba ütközne a dolog részemrõl :rolleyes:

Na ez milyen egy hülye mondat lett :lol:

Ramiz

#2316
Quote from: L.MoleDe ez egy hosszú történet, a bohó gimnazista évekrõl mikor még a körömlakklemosót is megittam, aztán arról, hogyan kerültem a fõiskolán rossz társaságba, akik mindenféle méregdrága belga söröket itattak velem, és hogyan utáltam meg emiatt a jó kis sopronit, meg aranyászokot :bruhuhu:. Szomorú mese ez pénzrõl, árulásról, és egyéb szívszorító dolgokról... De ezt majd máskor.
He-he... ideje, hogy visszaigénytelenedj... majd segítünk. :D Nekünk Danival (Raggie) rémisztõen hamar sikerült a cseh világbajnok söristenek után. :lazza:

Quote from: L.MoleHmmm... nem hiszem, hogy különösebb ellenállásba ütközne a dolog részemrõl :rolleyes: Na ez milyen egy hülye mondat lett :lol:
De legalább õszinte és optimista. :)

Necrid, jelentem: újabb ember, akinél a "jer" már teljesül, és hamarosan a "have somefun" is fog. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizNecrid, jelentem: újabb ember, akinél a "jer" már teljesül, és hamarosan a "have somefun" is fog. :)
Zsir. minél tõbben "jertek". és akkor a "hava somefun" majd követi :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

L.Mole

Quote from: NecridZsir. minél tõbben "jertek". és akkor a "hava somefun" majd követi :)

Na jó, most egy kicsit elbizonytalanodtam... Ez így csöppet úgy fest mint egy üdvözlõ felirat a férfibörtön zuhanyzójának ajtaja felett. :eeek:

Necrid^

Quote from: L.MoleNa jó, most egy kicsit elbizonytalanodtam... Ez így csöppet úgy fest mint egy üdvözlõ felirat a férfibörtön zuhanyzójának ajtaja felett. :eeek:
LOL nem. egyból rosszra gondolni :ejj: :D
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: L.MoleNa jó, most egy kicsit elbizonytalanodtam... Ez így csöppet úgy fest mint egy üdvözlõ felirat a férfibörtön zuhanyzójának ajtaja felett. :eeek:
Tudd meg, hogy a meet nem olyan hely! Nincs zuhanyzó! :D
Különben meg ne tántorítsd el az embereket! Úgyis nehéz elcsalogatni õket! És sok új fórumozó van napról napra!

Egyébként meg kéne oldani, hogy ne mászkáljanak keresztül a vászon elõtt mindig! Mondjuk átverhetnénk a falat a tükörszobába. Meg székeket is bevihetnénk, hogy rendesen tudjunk ülni (vagy lógathatnánk a karzat alá).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizTudd meg, hogy a meet nem olyan hely! Nincs zuhanyzó! :D
Más különbség nincs??? Ajaj, akkor én hova jártam eddig? :D :lul:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Necrid^

Quote from: RamizEgyébként meg kéne oldani, hogy ne mászkáljanak keresztül a vászon elõtt mindig! Mondjuk átverhetnénk a falat a tükörszobába. Meg székeket is bevihetnénk, hogy rendesen tudjunk ülni (vagy lógathatnánk a karzat alá).
Egyetértek.nem ártana vmit kitalálni.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

L.Mole

Quote from: RamizEgyébként meg kéne oldani, hogy ne mászkáljanak keresztül a vászon elõtt mindig! Mondjuk átverhetnénk a falat a tükörszobába. Meg székeket is bevihetnénk, hogy rendesen tudjunk ülni (vagy lógathatnánk a karzat alá).

Én élveztem a földönfekvést (persze lehet, hogy úgy nem jut mindenkinek hely :rolleyes: ). Az viszont tényleg eléggé magára vonja a figyelmet amikor 8 ember mászik elõ egy szekrénybõl a vászon elõtt. :)

Ramiz

Quote from: L.MoleÉn élveztem a földönfekvést.
Õk is élvezik, hogy nem kell takarítani meg feltörölni a kiömlött teát. :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Én a kósza bodicsekeket, meg az apró gáncsokat élvezem, amiket az átlépkedni próbáló embereknek osztogatok! :D  :__devil:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

L.Mole

Quote from: RamizÕk is élvezik, hogy nem kell takarítani meg feltörölni a kiömlött teát. :__devil:

Ennyi belefér... ha tudnád mi mindenbe fetrengtem én már életemben. A tea még javít is az átlagon. :haha:

Ramiz

Quote from: L.MoleEnnyi belefér... ha tudnád mi mindenbe fetrengtem én már életemben. A tea még javít is az átlagon. :haha:
:lol: Ez talált... Na mindegy, én azért a széket preferálnám.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: L.Mole...Még majd szokogatom, a köv. meetre is igyekszem elmenni. ...
Jossz, most mar en is meg akarlak nezni magamnak! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: L.MoleÉn élveztem a földönfekvést (persze lehet, hogy úgy nem jut mindenkinek hely :rolleyes: ). Az viszont tényleg eléggé magára vonja a figyelmet amikor 8 ember mászik elõ egy szekrénybõl a vászon elõtt. :)
Jah, a földön tényleg tökre kényelmesen el lehet lenni! Ha székeke lennének, sztem nem lenne meg az a punnyadós feeling. (jó, sok fekvés után néha kicsit nyom, de nagy ügy..)
 A szekrényes bandákkal meg télleg az a gond, h hihhetetlen érzékkel pattannak elõ akkor amikor nem kéne, és igyekeznek pont a lehetõ legkevésbé járható útvonalon császkálni (a mostani meet csúcsa az volt amikor a faszi kijött a szekrénybõl, és megjegyezte h "sötét van"... fúúúú, téééééllleeeg????:ejj: )
 megoldás, viszünk szöget, meg deszkákat, és bedeszkázzuk a szekrényt, és akkor közlekedjenek a kisablakon:D :__devil:  (humánusabb megoldásként be is lakatolhatjuk õket meet idejére...:rolleyes::D

kecsap

Quote from: Lythismegoldás, viszünk szöget, meg deszkákat, és bedeszkázzuk a szekrényt, és akkor közlekedjenek a kisablakon:D :__devil:  (humánusabb megoldásként be is lakatolhatjuk õket meet idejére...:rolleyes:
Azért azt megjegyezném, hogy nem a miénk a hely...mi ott csak vendégek vagyunk...még mielôtt tényleg a következô meetre néhányan csákánnyal jönnének közülünk, hogy kiverjünk egy-két falat... :D

!FONTOS VÁLTOZÁS!: Két hét múlva (és azután is) _14-tôl_ fog kezdôdni a vetítés. A pincércsajok ugyanis mondták, hogy a hely tulaja kikötötte, hogy csak délután 17-ig lehet vetítéseket csinálni. Nem tom miért...Lényeg, hogy két hét múlva 14-17-ig lesz az FLCL. :)

kisvirag

:jee:

teljesen jó!

egyébként szerintem azért, mert 5 után kicsit nagyobb lehet a forgalom, és a vetítés miatt ugy e korlátozott olyankor a hely :D

egyébként azért örülök neki ennyire,mert igy kicsit megugrik a százalékos esélye annak, hogy én is odakeveredjek...

az este 8.15ös vonat ugyanis nemnagyon volt/van ínyemre....
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

kecsap

Quote from: kisviragegyébként azért örülök neki ennyire,mert igy kicsit megugrik a százalékos esélye annak, hogy én is odakeveredjek...
hozzáá sütit... :D

Ramiz

Hajszás lesz a vasárnapi ebéd, de a Furi Kuri-ért bármit! :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Lythis

Quote from: kecsaphozzáá sütit... :D
SOKAT:D:hehe:

 Már épp kérdeztem volna h hánytól lesz, de ez megoldódott magától (most rakhatom el az ipari árammal mûlödõ Reccs & Dekker ütvepusztító fúrógépemet...:ejj:  Jó, persze, nem a miénk a hely... MÉG :__devil: )
Amúgy részemrõl ok az idõpont.

Kuroi Tenshi

Quote from: LythisReccs & Dekker ütvepusztító fúrógép
:haha:
Szóval akkor mégse kell a Hilti? Kár...

Honnan jött az ötlet a csákányra, csak nem innen:
http://usteam.hu/pictures/b/pics/1128861926642.jpg
 :haha:
De hátha így rábeszélhetjük _Demokratikusan_ a tulajt, nem?  :)

Két hét múlva 14-17? Meglátjuk. Valszeg tudok jönni.

Necrid^

Nekem is valszeg jó a 14kor. meghát h jón kisvirag akkor föleg (imádjuk a sütit) :)
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Kvikveg

Nekem is jo a 14. Sutiiiii! :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kisvirag

hm, kicsit kezdem ugy erezni, hogyha mosmar nem viszek sutit, akkor meg leszek lincselve... na meglassuk mit tehetunk az ugy erdekeben :D
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

sirtomi

Quote from: kisviraghm, kicsit kezdem ugy erezni, hogyha mosmar nem viszek sutit, akkor meg leszek lincselve... na meglassuk mit tehetunk az ugy erdekeben :D
Nyálcsorgatva (vetítés miatt) végigolvastam ezt a topicot, és most sütire is csorog a nyálam :D