Fórumos találkozó ("meet")

Started by Ramiz, 2004-12-20, 16:04:06

Previous topic - Next topic

Kvikveg

kisvirag: besegithetek valamennyi almaspitevel.  :jee:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lythis

Quote from: Kvikvegkisvirag: besegithetek valamennyi almaspitevel.  :jee:
Megszavaztuk:D

Raggie

Huhúúú! Sütisütisüti!! :D
Ne csodálozzatok majd ha én is ott csoportosulok körülöttetek!! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

kecsap

Na, Kisvirág. Örömmel jelenthetem be neked, hogy egyik ismerôsöm éppen Svédországban dekkol, és ha minden jól megy, akkor decemberben hoz egy adag helyi ôshonos eledelt, vérpudingot.
Úgyhogy sütijeid nem múlnak el viszonzatlanul, és végre nem csak a nagy szavakat hallhatjuk vámpíri mivoltodról, ami egyenlôre bizonyítékokat nélkülöz, hanem táplálkozásodat figyelemmel is kisérhetjük bizonyságnyerése céljából. :D

kisvirag

:bruhuhu:  :beken:
miert ennyire megjegyezhetetlen....

/me alig hallhatoan (sajna most ez a max) hörgi: kisvirag...

Egyébként meg: /me már elõre nyalogatja a szája szélét :D
(a fogaim meg nem elég bizonyitekok? )
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kvikveg

Quote from: kecsapNa, Kisvirág. Örömmel jelenthetem be neked, hogy egyik ismerôsöm éppen Svédországban dekkol, és ha minden jól megy, akkor decemberben hoz egy adag helyi ôshonos eledelt, vérpudingot. ...
Woah! Azt ki KELL probalni!
Es most fiam ird le 100szor, hogy kisvirag. Copy-paste nem er. :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kecsap

Quote from: KvikvegWoah! Azt ki KELL probalni!
Es most fiam ird le 100szor, hogy kisvirag. Copy-paste nem er. :hehe:
kisvirag..kisvirag...kisvirag...kisvirag...kisvirag...kisvirag...virag...kicsi...kisvirag...kicsi virag...vagy nagy?...nem....kicsi....kisvirag....kisvirag...kisvirag...............

Feladom.  :muhahah:

Lythis

#2347
Quote from: kecsapkisvirag..kisvirag...kisvirag...kisvirag...kisvirag...kisvirag...virag...kicsi...kisvirag...kicsi virag...vagy nagy?...nem....kicsi....kisvirag....kisvirag...kisvirag...............

Feladom.  :muhahah:
Az elnökúr fontos teendõivel van elfoglalva, és nem ér rá az ilyen büntifeladatok végrehajtására, majd esetleg az elnöki PR napok keretében...

 kisvirag, én eddig hányszor írtam el?

kisvirag

hatöö.... amiota irrital azota szerintem még nem, vagy nem tünt fel :D
de ha gondolod utánanézhetek visszamenõlegesen :hehe:
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

#2349
Quote from: LythisAz elnökúr fontos teendõivel van elfoglalva, és nem ér rá az ilyen büntifeladatok végrehajtására, majd esetleg az elnöki PR napok keretében...
:eeek: !LoL! :D
(én a PR napokon Sz.Kõmûves kézfogást akarok tanulniiii!!)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Lythis

amire te gondolsz, az a szabadkõmûves

 De ne felejtsd ám el, hogy ajándékkal kell a színe elé járulnod, nem szólhatsz hozzá, hacsak meg nem szólít, és mindíg egyesszám harmadik személyben kell rá referálnod:D
 Oksa, PR héten talán elengedi a formaságokat....

Raggie

Quote from: Lythisamire te gondolsz, az a szabadkõmûves
Jujuujujujujjjuuujjjjj.... kösz, hogy nem verted nagyobb dobra. Ki is javítottam! :D Me= hattalmas :lame: !!!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

educika

Quote from: kecsap. Kérdés, hogy most Baldy mit akar...?

...

Õ már nem szervezi ezeket a cumókat, feleslegesen irkáljátokj ki ezeket az elhaló mondattöredékeket...Mégjó hogy egyáltalán nem olvassa a forumot, nagyon rosszul esne neki...
"I find it kinda funny I find it kinda sad that the dreams in which I'm dying are the best I've ever had..."

kecsap

Quote from: educikaÕ már nem szervezi ezeket a cumókat, feleslegesen irkáljátokj ki ezeket az elhaló mondattöredékeket...Mégjó hogy egyáltalán nem olvassa a forumot, nagyon rosszul esne neki...

  Baldyval tisztáztuk, hogy egész csak félreértés volt, és mihamarabb visszavárjuk. :) Egy szó nélkül átadom neki újra a szervezést, ha jelzi ezt nekem, nem akartam én azt kiragadni a kezébôl. Információhiány volt mindkét oldalon. Mindenkinek igaza van... Neki is, nekünk is.

Ramiz

Quote from: educikaÕ már nem szervezi ezeket a cumókat, feleslegesen irkáljátokj ki ezeket az elhaló mondattöredékeket... Még jó, hogy egyáltalán nem olvassa a forumot, nagyon rosszul esne neki...
Ha nem szervezi, csak azért nem, mert nem akarja. Mi már túltettük magunkat azon, hogy egy tréfálkozáson megsértõdve igen goromba stílusban beszólt nekünk, és hiába hánytorgatod fel, nem érzünk megbánást. Se haragot - a legkisebbet sem! - Baldyval szemben.
(Egyébként akármilyen jó viszonyban vagy vele, ami nem ránk tartozik, nem szükséges közvetítened, mi is elég jól ismerjük õt és õ is minket ahhoz, hogy kölcsönösen tudjuk, akármikor visszajöhetne. Sõt, amíg ki nem jelentetted, nem is gondoltam, hogy "elment", csak hogy éppen nem nézett fel egy ideje... szóval mit is akarsz tulajdonképpen? Harcot? Az nem lesz. Legalábbis nem itt.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Ne kezdjétek már megint. könyörgöm. L&P már bezártuk ezt témat :_off:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ramiz

Quote from: NecridNe kezdjétek már megint. könyörgöm. L&P már bezártuk ezt témat :_off:
Igazad van. Sorry, csak felkaptam a vizet... OK, törölve.
>>> logged out <<<
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizIgazad van. Sorry, csak felkaptam a vizet... OK, törölve.
>>> logged out <<<
Nekem küldd el PM-ben, h mit írtál lécci. Csak, hogy tudjam én is kb azt írtam-e volna. :)

Egyébként: Baldy gyere vissza! Teljesen hülyeség volt ez az egész! Gomen, mindenki nevében!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Kuroi Tenshi

Quote from: KvikvegEs most fiam ird le 100szor, hogy kisvirag. Copy-paste nem er. :hehe:
Lol-topicból:
http://www.stud.u-szeged.hu/Szabo.Sandor.3/unix/in_class.gif

kecsap

Csak emlékeztetôül mindenkinek, hogy

_14-kor_ kezdünk.....legyen pontos mindenki, inkább gyertek egy negyedórával hamarabb, mint késôbb!...én is így teszek, mert sok az a hat rész...és még szentem hosszabb szünetet is kell közbe tuti tartani, hogy emésszük rendesen a történteket... :)

Ramiz

Quote from: kecsap_14-kor_ kezdünk.....legyen pontos mindenki, inkább gyertek egy negyedórával hamarabb, mint késôbb!...én is így teszek, mert sok az a hat rész...és még szentem hosszabb szünetet is kell közbe tuti tartani, hogy emésszük rendesen a történteket... :)
Felesleges szerintem, úgyse lehet megérteni semmit belõle, amíg vége nincs.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizFelesleges szerintem, úgyse lehet megérteni semmit belõle, amíg vége nincs.
Egyetértek.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

kecsap

Quote from: RamizFelesleges szerintem, úgyse lehet megérteni semmit belõle, amíg vége nincs.

  Akkor is kell egy hosszabb szünet.....nem én szoktam bagószünetért könyörögni.... :D

Xipe

Quote from: kecsapAkkor is kell egy hosszabb szünet.....nem én szoktam bagószünetért könyörögni.... :D


mert ok meg nem tanultak meg hogyan kell egy fel literes kolasuvegbe fustot menteni.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Yakumo

Quote from: kecsapCsak emlékeztetôül mindenkinek, hogy

_14-kor_ kezdünk.....legyen pontos mindenki, inkább gyertek egy negyedórával hamarabb, mint késôbb!...én is így teszek, mert sok az a hat rész...és még szentem hosszabb szünetet is kell közbe tuti tartani, hogy emésszük rendesen a történteket... :)
Sir Yes Sir! I'll be there. :lazza:
Ja és mivel ultratoleráns vagyok, bagószünetet a népnek! (nekem csak pee-pause kell, ha kell. ;)

Ramiz

Quote from: kecsapAkkor is kell egy hosszabb szünet.....nem én szoktam bagószünetért könyörögni.... :D
Nem is én, nem is én...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Nekem is pee-szunet kell. Asszem jo idojelzo vagyok: mindig felido korul vagyok ugy, hogy tavoznom kell, mert tavozni akar a vetites elott/elejen elfogyasztott tea... :rolleyes:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Oké, szóval kemény dohányosok hozzanak nikotintapaszt, Kviki meg kacsát (vagy ne igyon vetítés elõtt). :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kecsap

Jut eszembe, maradok estére vasárnap! sört kiván meet után a gyomrom! meg bilcsit a kezem! ki akarok végre kapni! nem tudok biliárdozni! ki tart velem? talán pr-beszédet is tartok az elnöki tervekrõl. bár azokról még fingom sincs. meg tartunk vmi szavazást...fenntartani a látszatdemokráciát. meg eldönteni, hogy mi legyen legközelebb. :)

Kuroi Tenshi

Quote from: kecsapJut eszembe, maradok estére vasárnap! sört kiván meet után a gyomrom! meg bilcsit a kezem! ki akarok végre kapni! nem tudok biliárdozni!
Hja, persze  :haha: