Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Bishop

Nem tom mi a bajod Ragnaval, BS sincs sokkal jobb szinten főleg ha Pugból indulsz ki  ::)

Rounin

Quote from: Bishop on 2008-11-05, 21:23:40
Nem tom mi a bajod Ragnaval, BS sincs sokkal jobb szinten főleg ha Pugból indulsz ki  ::)

:confused:

White SeeD

Erről még nem hallottam. Melyik magyar törvény korlátozza az ingyenesen adható mount és gameidőt egy gameban?
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Alkyra

#2613
Quote from: Rounin on 2008-11-05, 21:35:03
Quote from: Bishop on 2008-11-05, 21:23:40
Nem tom mi a bajod Ragnaval, BS sincs sokkal jobb szinten főleg ha Pugból indulsz ki  ::)

:confused:

Ez nekem szólt.:)

Quote from: White SeeD on 2008-11-05, 21:58:53
Erről még nem hallottam. Melyik magyar törvény korlátozza az ingyenesen adható mount és gameidőt egy gameban?

Elvileg a szerencsejáték törvényeknél van vlm...

Darkstar

Quote from: Alkyra on 2008-11-05, 22:02:33
Elvileg a szerencsejáték törvényeknél van vlm...
Ott bizony. Ezért nem indulhatunk az aréna tournamenten, a RoF programban, meg egyebekben.

Ma végre kiesett az a tetves vállas amire hónapok óta várok, végre kezd alakulni az endgear (már csak trinket meg talán KJből a cloth fejes és a back kell  :hopp:)
Me
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Bishop

én ennek az 1%ával is beérném (kéne ide valami irigy smiley  :D ) Azért Grat, talán 80on még lesz esélyem legyőzni KJ-t ^^ Amugy hogy néz ki ilyen jól a graf nálad, maxon van minden de nekem nem ennyire részletes a ruha darab, ekkora gépigénye lenne a wownak :zomg:

Darkstar

Passz. Egyébként már kezd nőni a gépigénye, az árnyékok legalábbis eléggé megdobják.

Lehet az az oka, hogy fáradt vagyok, de ezen a soron vagy fél órát röhögtem (egy arénás topic közepén volt csak úgy)

Quotearena is for kids, real men take sh gy and farm mid in av
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Ez a tipikus "how to be a hero" guide szöveg.XD

Most jött egyb. egy  friss hír, hogy lesznek BoE epic stuffok amiket lehet craftolni s raidbossokból kiszedni.
Ennek azért örülök, mert raidekre nem mindig tudok menni s így nehezebb nekem jobb geart szerezni...

Lythis

#2618
Quote from: Bishop on 2008-11-06, 00:25:56
én ennek az 1%ával is beérném (kéne ide valami irigy smiley  :D ) Azért Grat, talán 80on még lesz esélyem legyőzni KJ-t ^^ Amugy hogy néz ki ilyen jól a graf nálad, maxon van minden de nekem nem ennyire részletes a ruha darab, ekkora gépigénye lenne a wownak :zomg:
ha maxon van minden, akkor valszeg az a baj, hogy neked még a régebbi ruhadarabjaid vannak. Az újabbak kidolgozottabbak, mint a korábbiak voltak.
Illetve ellenőrizd le, hogy tényleg maxratekertél e mindent :D

Egyébként a minap sikeresen beestem a földbe egy barlangban (mármint alá.. és átzuhantam fene tudja hány területen a kiírások alapján..). Fene tudja hogy. Aztán halál, és spirit healer. Automatikusan ott a res gomb, csak elfogadni tudom, cancel nincs, viszont nem adott res sickness-t. Visszamentem, de nem sikerült reprodukálni az esetet. Azért lol.

Rounin

Hint: akik ottmaradtak, azoknak nem volt lol. :angyali:

motifator

Nekem régen egy örökké levegőben zuhanásos esetem volt. Ott semmi se segített, nem voltam halott, így spirit healer se volt, HS nem ment, mert mozgásban voltam szerinte. Végül ticketet kellett nyitni, de kb. 10 percen belül megoldották. Na utána halott voltam, spirit healer, resurrection sickness nélkül, ahogy nálad.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Bishop

Még törtön volt ilyen hogy text alá esett az ember és Lockoknak kellet kiidézni  :D

Hogy régebbi azt nem tudom ZA Kara cuccaim vannak  :bruhuhu: Ha már gear, WoW armoryval mi van? mikor lesz jó?  :frown:

Alkyra

Srácok mit gondoltok mi jobb fejlődésre/pvp/pve-re? Human racial vagy Draenai racial? (DK-nak természetesen)
Gondolkzotam, de nem tudtam döntésre juttni.

Bishop

Attól függ. Blood self heal képességei mellet jól jöhet a plusz heal, meg a hit chance is mivel ők használják a fegyvert a legtöbbet. Human Racial csak pvp-re jó, az meg megint a te döntésed hogy melyik talenten fogsz pvpzni. Én Frost/unholy leszek az már biztos és human, mondjuk én inkább PVE. De Human lore szempontjából jobb, na meg még nincs humanom :) Dranei ezzel ellentétben leg elcseszetebb :zomg: A döntés a tiéd.  ;)

Darkstar

Quote from: Bishop on 2008-11-11, 16:56:21
Human Racial csak pvp-re jó

Nem értek egyet. Raideken is piszok jó, fejlődés közben sem rossz az ingyen trinket, a fegyó specek abszolút nem pvp onlyk, meg a stealth detection is jó.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Draenai csaj DK nagyon hülyén nézne ki? Egyszerűen nem tudom, milyen fajt indítsak neki.  :confused:

Bishop

Én mindenképpen Humant vagy dwarfot jaánlom ha allis, gnomeot elvből nem indítanék, dranei meg NE egyszerűen nem illik bele

Lythis

#2627
nah, főoldal már WotLK theme-ben díszeleg, yaay.
Human or undead. Törp és BE még belefér imo. De - még mindíg - lelőném metzenéket a "lehessen mindenki DK" gyökérségért. (és a "gift of the naaru"-zós DK-okon nemtudom, hogy sírjak e, vagy nevessek...)

Dreamcleaver

Quote from: Lythis on 2008-11-11, 20:34:26
nah, főoldal már WotLK theme-ben díszeleg, yaay.
Human or undead. Törp és BE még belefér imo. De - még mindíg - lelőném metzenéket a "lehessen mindenki DK" gyökérségért. (és a "gift of the naaru"-zós DK-okon nemtudom, hogy sírjak e, vagy nevessek...)


Már az elején lelőhetted volna őket, mikor ugyanazokat a kasztokat osztogatták szét a fajok között. Illik ez a jelenlegi DK a WoW-ba, pont olyan szar.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Quote from: Dreamcleaver on 2008-11-11, 21:10:32
Quote from: Lythis on 2008-11-11, 20:34:26
nah, főoldal már WotLK theme-ben díszeleg, yaay.
Human or undead. Törp és BE még belefér imo. De - még mindíg - lelőném metzenéket a "lehessen mindenki DK" gyökérségért. (és a "gift of the naaru"-zós DK-okon nemtudom, hogy sírjak e, vagy nevessek...)


Már az elején lelőhetted volna őket, mikor ugyanazokat a kasztokat osztogatták szét a fajok között. Illik ez a jelenlegi DK a WoW-ba, pont olyan szar.  :D
tudod sajna büntetik.. habár az ottani dutyikban elvben van net... hmm... :D

Ugyanazon kasztok szétosztogatása: jah, ezen agyaltam már, viszont az sem megoldás, ha minden fajnak külön kasztjai vannak. Mindkét megközelítésnek vannak előnyei és hátrányai, itt így csinálják, másban máshogy.
A DK meg illik bele, igen. Bár húzom a számat, mert szerintem nem egészen így, dehát valahogy bele kellett erőszakolni az 5faj a szövetségben vs 5faj a hordában c. kétpólusú világba.
Evvel semmi baj nem lenne, ha tényleg látnám, hogy ez vezet is valahová, de jelen állapotában csak jó kis Verdun féle állóháborúnak hat az egész.

Dreamcleaver

#2630
Hát sztem meg ezek után, aki nem Gnome-ot indít DK-nak az eláshatja magát.  :D

Amúgy meg a két pólus között van átmenet is. Lehetett volna minden fajnak warrija pl, csak specializált képességekkel, és akkor a gnome-ok nem rohangálnának piszkafányi palosokkal. Vagy a másik irányból, egy adott skill lehetett vona több kasztnak is, míg más skillekben különbözhettek volna; pl Troll Witchdoctor - Night Elf Priest.
De persze hülyeség ezen agyalni, mert már van ahogy van, csak ahogy van, az szar imho.  :szemuveges:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Xzone

#2631
Quote from: Dreamcleaver on 2008-11-11, 22:10:24
Hát sztem meg ezek után, aki nem Gnome-ot indít DK-nak az eláshatja magát.  :D

Amúgy meg a két pólus között van átmenet is. Lehetett volna minden fajnak warrija pl, csak specializált képességekkel, és akkor a gnome-ok nem rohangálnának piszkafányi palosokkal. Vagy a másik irányból, egy adott skill lehetett vona több kasztnak is, míg más skillekben különbözhettek volna; pl Troll Witchdoctor - Night Elf Priest.
De persze hülyeség ezen agyalni, mert már van ahogy van, csak ahogy van, az szar imho.  :szemuveges:

Azért nem teljesen hülyeség ezen gondolkodi szerintem. Ott van például a Warhammer Online, abban pontosan ezt csinálták: fajspecifikus kasztok vannak. Az Age of Conannek is van vagy 12 kasztja, és ugyanaz a problémája, mint a WAR-nak: szinte lehetetlen ennyi mindent egyensúlyba hozni.

Ezért is tűnik el mindkettő a süllyesztőben, a múltkor már párezer ingame WoW aranyért árulták emberek a WAR accountjaikat :)




Azt olvastátok, hogy a Nihilum és az SK Gaming összeolvadt? LOL, van egy tippem, hogy melyik guild fogja bezsebelni az összes world first killt WotLK-ben...

kelvor

Quote from: Xzone on 2008-11-11, 22:22:07
Ezért is tűnik el mindkettő a süllyesztőben, a múltkor már párezer ingame WoW aranyért árulták emberek a WAR accountjaikat :)



Pedig jó lett a WAR, persze nem árt egy jó csapat hozzá, hogy tényleg élvezetes legyen a játék. Sok jó ötlet van benne és életképesebbnek érzem, mint a conant. Nem egy solo játék. A WoW-ban el tudtam lenni órákig anélkül, hogy beléptem volna egy partyba is, míg a warban kb. halálra unom magam, ha nem a megszokott haveri bandával állunk össze. Ennek ellenére jó kis game és egy darabig még biztos nyüstölni fogom, maga a PvP kb. megunhatatlan, eszméletlen jól kidolgozták, sokkal változatosabb, mint a wowban. Annyi a gondom, hogy a wowról se tudok leszakadni végérvényesen. Muszáj lesz kipróbálni a WotLK-et is.

Esetleg ha valakinek bejön a conan szóljon nyugodtan, az enyém eladó.  :smile:

Amúgy megy valaki az éjféli őrületre?

Xzone

Quote from: kelvor on 2008-11-12, 18:22:04
Amúgy megy valaki az éjféli őrületre?

Én gondoltam rá, de csak a jelmezeket mennék megnézni.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

fraglimiter

Quote from: kelvor on 2008-11-12, 18:22:04
Amúgy megy valaki az éjféli őrületre?

Jopofa volt osszessegeben (foleg hogy nem kellett beallni a sorba...) de azert latszik a magyar virtus.
Musorvezeto alias Bézé megragadott minden alkalmat arra hogy jol odamondjon a wowosoknak mintha ő valami szent lenne. Ha lanyok kerultek a szinpadra elore allitotta oket es mondta hogy jol tessek oket megnezni mert nem csak kockafeju informatikusok jatszanak hanem bizony a faj(igy mondta) is. Volt harom igenyen cosplay a tobbi viszont 2-3 nappal ezelott allt csak neki az latszott. A Froustmourne vadul nezett ki kozelrol : )
Ami talan a legviccesebb volt az a rendezo ceg 5 tagjanak cosplayban eloadott guitar herozasa volt, lenyomtak az Eye of the Tigert ugy hogy irtak hozza magyar szoveget ami szorakoztato volt :D
A ket szoke defiasos lannyal viszont nem tudtam fenykepezkedni, azt nagyon elbaltaztam  :ejj:

Darkstar

#2636
Miahalálf@szaeza650megáspatchegybőlazelején

Ed: ok, közben megtaláltam a gépemen a megfelelő patch-t, csak azt anno torrentről szedtem le és ezért máshol volt
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Kíváncsi vagyok mikortól mehetek Northrendre. A CD-kulcsot már délután kiküldték, lol. (Pedig szerintem nem lett volna szabad.

Ezek közül az egyik az enéym:




kelvor

GZ akinek már megvan!  :smile:  Az enyém majd este fele fut be, addig be kell érnem malmozással.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん