Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Én

#2640

kelvor

#2641
Quote from: Darkstar on 2008-11-13, 20:17:58
BEST
BLUE
RESPONSE
EVER


:lol:


Közben beszereztem én is a WotlK-t, lassan kész a telepítés...kár, hogy 4kor kelek holnap.  :mad:

Ed.: Pff, Arathoron 800-as sor.  :wtf:

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2008-11-13, 20:17:58
BEST
BLUE
RESPONSE
EVER



Ahahahahahaahaha. :lol: :lol:

Ragnarán is akkora sor van..Franc essen belé, hogy csak most érek haza...

Darkstar

Bloodscalpon is 700 körül van.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kraivan

Én nem siettem el a vásárlást. Péntek este 7kor. Semmi sor, semmi káosz, bementem bolt, levettem polcról, 1 perc alatt jöttem is ki a Médiából.
Ám a 45 perces sorbanállás a szerverre az durva volt.

És Ma estétől a kisiskolások rácuppannak a szerverre.

Még jó hogy Vampire kártyaverseny lesz hétvégén Szegeden (ez a reklám helye), így nem lesz különösebb agygörcs, h Qeuenaros lesz. :P

Bishop

Nekem már tegnap délelöt se volt gáz, bementem, 3an áltak elötte és mindenkinek kérés nélkül adták ki, még visszajáróval se kellet szenvedni mert pont 10k volt. De érdekes nekem még szerverre se kellet sorba állnom soha  :angyali:

Zen

Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Azta Frost DK valami kegyetlen jó! :whoah: Most lett 61 és olyan durva sebzést tol hogy a mobnak ütni sincs idelye  :D Ez így nem lesz jó mainemre kéne koncentrálni de nem megy  :angyali:
Amugy Northend is király, csak este kell játszani, hajnali 3 fele tök nyugis és egész jól lehet haladni  :smile: Blizzard nagyon hangulatossá tette ezt a kieget annak ellenére hogy annyira bugos mint egy törtszerver  :D
A zene 10/10 főleg Nexusba hallotam egy nagyon durva számot.  :Kiraly:
A küldetések is rohadt jók, főleg DK kezdő küldik azok nagyon EPICre sikeredtek  :whoah:

Xzone

Quote from: Zen on 2008-11-15, 10:56:03
Pontosan az, amit minden MMOban hülyeségnek tartok :D

Mindenhol ostrom van, és a Lich Kinggel is össze lehet futni sok quest során.

Jah, és a CAD szar.

thrall

Gyerekek, csak egy szóval tudnám elemezni  WotLK-k: OWNZ!!!! De tényleg, jó questek, szép környezet, jó zene, egyszerűen az egész imba. Az egyetlen dolog amit sajnálok, hogy kevés az insta, és ott is kevés a drop... a DK butít mindenkit, Hellfire-ben úgy gondolták a 70-es hordások, hogy ők majd gankelik az alli DK-kat, 3-an összeálltunk DK-k és szétvertük mindet egyesével többször, aztán elmentek :D

Dreamcleaver

Mióta lett az imba pozitív fogalom?  :confused:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

thrall

Quote from: Dreamcleaver on 2008-11-15, 14:33:54
Mióta lett az imba pozitív fogalom?  :confused:
elég régóta. pozitív is, emg negatív is, attól függ mikor használod

Rounin

Quote from: thrall on 2008-11-15, 15:25:20
Quote from: Dreamcleaver on 2008-11-15, 14:33:54
Mióta lett az imba pozitív fogalom?  :confused:
elég régóta. pozitív is, emg negatív is, attól függ mikor használod

Attól függ, Te vagy imba, vagy aki leölt téged... ::)
Ha ezen nem finomítanak, asszem kerülni fogom a DK-t.

Eddig a legnagyobb pozitívum úgyis az volt, ahogy dobálták és köpködték őket. :angyali:

Christian

#2653
DK utolsó quest epic fail sztem:
[spoiler]Arthast lenyomja egy nyomi, aztán meg még ő lesz Boss? Na ne..... Komolyan, miért nem öli le Arthast az a muksó hamár úgyis telibe tudná vágni? :P Hát ez így fail[/spoiler]

NLZ

Quote from: Christian on 2008-11-15, 21:36:35
DK utolsó quest epic fail sztem:
[spoiler]Arthast lenyomja egy nyomi, aztán meg még ő lesz Boss? Na ne..... Komolyan, miért nem öli le Arthast az a muksó hamár úgyis telibe tudná vágni? :P Hát ez így fail[/spoiler]
Van olyan oldal, ahol le van írva minden lényeges warcraftos sztori, ami a wowban van, mint pl ez?
[reserved]

thrall

Quote from: Christian on 2008-11-15, 21:36:35
DK utolsó quest epic fail sztem:
[spoiler]Arthast lenyomja egy nyomi, aztán meg még ő lesz Boss? Na ne..... Komolyan, miért nem öli le Arthast az a muksó hamár úgyis telibe tudná vágni? :P Hát ez így fail[/spoiler]

erm... Ashbringer lore??? nem??? Kimondotan nem a nyomi tudta megütni a Lich King-et, hanem az Ashbringer, meg az, hogy szent földön álltak. Megölni meg azért nem ölte meg, mert mint minden filmben a gonosz beszél egy évet, majd "elfut" miközben a jó csak áll.

Darkstar

#2656
Meg Tiriont "egy nyomi"nak titulálni is elég vicces.

Most, hogy újra fejlődök a karival, megint ráébredtem, hogy ez lockkal milyen piszok gyors és élvezetes. Normál mobból simán lehet egyszerer 5-6ot ölni max mana/hpn, és az összes groupquestet le tudtam solozni eddig, még ezt is.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone

Tirion kb. a WoW Obi-Wan Kenobija, szóval elég kemény az öreg. Az Ashbringer pedig a Holy Light megtestesülése (instant Naaru), undeadeknek esélye sincs ellene szemtől szemben.

Zen

Quote from: Xzone on 2008-11-16, 02:52:29
Ashbringer pedig a Holy Light megtestesülése
És ezt a kardot "csak úgy" korrumpálta valaki?
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Alkyra

#2659
Quote from: Zen on 2008-11-16, 11:58:51
Quote from: Xzone on 2008-11-16, 02:52:29
Ashbringer pedig a Holy Light megtestesülése
És ezt a kardot "csak úgy" korrumpálta valaki?

Nem. A történet szerint a fia elárulta az apját s a saját kardjával szúrta le az öreget. Mivel az Ashbringer nem csak maga a kard, hanem a kard s személy egyben ezért a kard, amikor "saját" magát ölte meg, 'fertőzött" lett.


Egyébként tegnap voltam Rampartsba 4 DK-val s egy paladinnal...Nos kb 35 perc alatt lenyomtuk az egészet. Taktika? Minek az. Mindenki ment s ölte az elit mobokat csak úgy. Másodpercek alatt kinyírtunk mindenkit. Bossok se voltak külünösebben nehezek...Oké, hogy blizz arra gyúr, hogy casual gamereknek is jó legyen, de ez azért már túlzás...

Zen

Quote from: Alkyra on 2008-11-16, 12:15:23
Quote from: Zen on 2008-11-16, 11:58:51
Quote from: Xzone on 2008-11-16, 02:52:29
Ashbringer pedig a Holy Light megtestesülése
És ezt a kardot "csak úgy" korrumpálta valaki?

Nem. A történet szerint a fia elárulta az apját s a saját kardjával szúrta le az öreget. Mivel az Ashbringer nem csak maga a kard, hanem a kard s személy egyben ezért a kard, amikor "saját" magát ölte meg, 'fertőzött" lett.
Ah, értem, kösz.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

thrall

Quote from: Xzone on 2008-11-16, 02:52:29...instant Naaru...
:lol:  :lol:

Egyébként Zen érdemes warcraft lore-t olvasgatni, mert a legtöbbje elég érdekes, és ha a wow-ban nem csak az számt, hogy minnél jobban nézzen ki a karaktered, és minnél erősebbeket csapjon, akkor meg szinte kötelező a Lore alapismeret :D

Zen

Quote from: thrall on 2008-11-16, 12:20:12
Egyébként Zen érdemes warcraft lore-t olvasgatni, mert a legtöbbje elég érdekes, és ha a wow-ban nem csak az számt, hogy minnél jobban nézzen ki a karaktered, és minnél erősebbeket csapjon, akkor meg szinte kötelező a Lore alapismeret :D
Néha unalmasabb perceimben szoktam olvasgatni wowwikit. Érdekel a Warcraft univerzum, de MMOként kihagyom.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Bishop

Quote from: Alkyra on 2008-11-16, 12:15:23
Egyébként tegnap voltam Rampartsba 4 DK-val s egy paladinnal...Nos kb 35 perc alatt lenyomtuk az egészet. Taktika? Minek az. Mindenki ment s ölte az elit mobokat csak úgy. Másodpercek alatt kinyírtunk mindenkit. Bossok se voltak külünösebben nehezek...Oké, hogy blizz arra gyúr, hogy casual gamereknek is jó legyen, de ez azért már túlzás...
FAIL..Minek a paladin? Mi DK only grouppal Rampot már csuklóból toljuk, BF kicsit húzós de ha DK-k megtanulják hogy van CCjük laza lesz. Sőt tegnap még Underbog is lement, igaz egy shadow priest segített :smile:

A másik ami pofátlanul easy mode lett, az a 60-70. Én általába csak küldiket cisnálok meg néha instákat, de nem farmolok nem húznak, tök tisztán haladok, és ígyis 65ös a DK-m és még Zangarmarsh nincs kész  :zomg:

Alkyra

Yah...majdnem fele annyi xpt kell elérni, mint anno...Szánalmas. 1 s fél óra alatt simán 61-ről 62re mentem úgy, hogy nem siettem sehova s nem questeltem mint egy őrült.(szépen lazán nyírtam ki a hordásokat s próbáltam megcsinálni a "Make love not war" öcsit, de a hülye hordások mindig reflexből elengedik a lelküket...)

Haverok meg teljesen meg vannak lepődve, hogy már látnak 72es DK-kat maguk mellett...

Draconire

Miért, ti napokat akartok egy nyamvadt szint elérésével eltölteni?

Alkyra

Quote from: Draconire on 2008-11-16, 13:13:36
Miért, ti napokat akartok egy nyamvadt szint elérésével eltölteni?

Miért kéne sietnem? Egyb. nem napokat akarok eltölteni egy szinten. Én az 1nap/szint átlagot azért akarom tartani. Az olyan 2 óra játék. Pont belefér az időmbe s nem is terhel le annyira.

White SeeD

Oh, lement felére az EXP  szükséglet 60 után :cool:
Remek, akkor majd ha lesz rá keret visszatérek.
Bár kieget egyenlőre nem tervezem megvenni, lesz az még olcsóbb :smile:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Xzone

Én kifejezetten komótosan fejlődök: minden questet(a bugosak kivételével :) ) megcsinálok minden zónában és el is olvasom őket az utolsó betűig. Nem sietek sehová, van úgy, hogy csak nézem a tájat valami magas helyről ^^"

Alkyra

Quote from: Xzone on 2008-11-16, 17:10:03
Én kifejezetten komótosan fejlődök: minden questet(a bugosak kivételével :) ) megcsinálok minden zónában és el is olvasom őket az utolsó betűig. Nem sietek sehová, van úgy, hogy csak nézem a tájat valami magas helyről ^^"

Nem vagy egyedül. Ezt hívják úgy, hogy "élvezni a játékot".