Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

kelvor

#1170
Ok, így már vágom.  :smile: A Drenaion az t6 vállas szerintem. A t5 az vörös.
Lock t6 imba, csak kijön s3, minden pvp lock abba lesz. Persze ez igaz a többi kasztra is.  :frown:

lol


Szerk.: 298 mb-os a patch? Ehh...

Soul: ZA clean már?  :D

Soul

#1171
Passz, kedd óta most jutottam nethez, és szokás szerint ma megyek haza  :smile:.

upd.: egyenlőre csak az "ismerkedés" szót találtam ZA-val kapcsolatban a fórumon  :smile:.

Darkstar

#1172
ZA néhány helyen pofátlanul csúnya. Mi mage nélkül mentünk neki, és hát nem épp egyszerű, egy sheep mindenképp kéne, mert ahol 2 pap és két macilovas van, kicsit csúnya, hogy 5 secenként dobnak full immune meg healer totemet, a macik meg 10k-kat sunderelnek.

Ed.: Különben meg fa**om a kibaszott Tré-online-ba, tegnap is raid közben szállt el a net és úgy 25 perce jött vissza
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor


Darkstar

Quote from: kelvor on 2007-11-15, 21:33:31
How to fight a warlock -> ez üt, ahhh  :muhahah:
True story.
Habár pár helyen téves. SL lockra magic DPS? Naneeeee :D
Meg nem találom a Teron Gorefiend <Euros's minion> screenshotomat. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

JaFaR

Quote from: Darkstar on 2007-11-15, 11:59:07
ZA néhány helyen pofátlanul csúnya. Mi mage nélkül mentünk neki, és hát nem épp egyszerű, egy sheep mindenképp kéne, mert ahol 2 pap és két macilovas van, kicsit csúnya, hogy 5 secenként dobnak full immune meg healer totemet, a macik meg 10k-kat sunderelnek.

Ed.: Különben meg fa**om a kibaszott Tré-online-ba, tegnap is raid közben szállt el a net és úgy 25 perce jött vissza
Hát akkor szerezzetek be mage-et, mert a guildben nem sok van... sőtt egyre kevesebb. :D

Soul

Quote from: kelvor on 2007-11-08, 15:47:00
Soul: ZA clean már?  :D

Na pár órás pecselés után, log in és megkérdeztem, valamit nagyon jól megéreztél mert jaja full cleared  :smile:.

Bishop

2.3 új skilleket is jelent vagy csak fazonigazítás? Mint törtszerveres suttyó kiváncsi vagyok rá milyen.akik már évezhetik ezt a szolgáltatást  :D

Alkyra

#1178
srácok tudjátok, hogy mennyivel csökkentik az xp szintet 60ig s mennyivel növelik a quest xpket?

Darkstar

Ha jól tudom a számokat, 20-60ig a szükséges xp 70%ra csökkentve és 30-60ig a quest xp 30%al boostolva.

2.3 patchnote (elég hosszú :))

http://wow-europe.com/en/patchnotes/
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Alkyra

Quote from: Darkstar on 2007-11-16, 14:46:55
Ha jól tudom a számokat, 20-60ig a szükséges xp 70%ra csökkentve és 30-60ig a quest xp 30%al boostolva.

2.3 patchnote (elég hosszú :))

http://wow-europe.com/en/patchnotes/

Thx.

Soul

(Jóval) Gyorsabb lett a szintezés aláírom.

Bishop

Hát engem a druidara vontakozó része érdekelt, nos feralosnak most minden kurva jó, direct shapeshift akkor a fegyver és felszerelés jobban megjelenik a sebzésben. De balanceos még mindig eléggé nerfed.....viszont a videó határozottan lol volt, bárcsak így lenne  :D
Wrath of the lich king jöhetne már ki, reményeim hogy legalább olyan jó hybrid  kaszt lesz mitn a shaman és részesül pár igazán jó skillből balanceos is.

Soul

Igértem pár képet DS-nek és Jafarnak, íme:

[Council] [Illidan01] [Illidan02] [Illidan03] [telihold :)]

A képeket a több megapixeles távcsővel készítettem :smile:.

kelvor

Jó képek, a holdas kép kifejezett tetszik. Ő lenne az imba shámánod?  :smile:

JaFaR

Quote from: Soul on 2007-11-18, 15:05:59
Igértem pár képet DS-nek és Jafarnak, íme:

[Council] [Illidan01] [Illidan02] [Illidan03] [telihold :)]

A képeket a több megapixeles távcsővel készítettem :smile:.
ööö, a hold a bari igaz??  :D

kelvor


Soul

Quote from: kelvor on 2007-11-18, 16:42:04
Ő lenne az imba shámánod?  :smile:

Igen.
Végre voltam vasárnap este illidan killen.Hát az adrenalin pumpa ismét ott van  :smile:.Éleg sok volt az új ember (köztük én is az voltam), első próba wájp. 2. próbán x százaléknál nyomott 1 olyan kombót illidan hogy 1 sec alatt ütött 4et és ez több volt mint a tank hpja, szal 2. is wájp  :smile:.3adjára már minden szépen és nem üt 4et, szal jó volt hallani 20% körül na most f*sznuke most megfekszik  :smile:.Képet elfelejtettem csinálni a nagy izgalomban, majd legközelebb  :smile:.

Lythis

oh gawd, mah eyes... Illidan ennyire f'ugly?  eh....

Darkstar

Ha már a warlock = raidbossnál tartunk, erre varrjatok gombot...
http://files.filefront.com/Hydrosswmv/;9086416;/fileinfo.html

Én a multkor heroic slave pensnek álltam neki (az első packnél kell segítség, de utána némi időérzékkel lehet haladni), de packenként 5-6 perc volt, uh hagytam a fenébe...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Kíváncsi lennék meddig tartott neki levinni 3,5 millió HP-t. Gondolom a trasht nem egyedül pucolta ki hydross előtt, de ettől függetlenül ötletes.  :smile: 

NERF L  :__devil: CK !

Darkstar

Írja a DBM (tényleg jobban bejön, mibt a másik, thx Soul), 160 perc 8 sec :D
Jó lehetett, amikor próbálkozásnál elszámította magát és wipeolt párat 10% körül (biztos megtörtént párszor)
Trasht meg nem hát, meg előtte lurkert is kiölték.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Quote from: Darkstar on 2007-11-21, 18:21:11
Jó lehetett, amikor próbálkozásnál elszámította magát és wipeolt párat 10% körül (biztos megtörtént párszor)

Akkor már értem, miért volt full vörös cuccokban.  :D

Eberinu

Lehetett már lefutott itt a téma,de kinek szarakszik a játék amióta a 2.3 van? És ezt pl Bs-en nem csak én vettem észre...

kelvor

Nálam a 5-6 seces képmegállás az alap.Egyszerűen lefagy a kép. Ezen kívül a shadow priestemet, ha megütik shadowformban, akkor eltűnik az a király fekete lángolása és csak marad szimplán fekete a karakter. Ja, meg a pajzsot sem látom mindig magam körül, mikor felrakom. Kb. ennyi jutott eszembe így hírtelen.  :smile:

Darkstar

Shield itt is probléma, tegnap esti megállás és ledobás is megvolt (Soul tanúsíthatja :D) és egyébként is néha jobban laggol a szerver.

Más: közvetlen patch után sokkal jobb volt a castols, laggtól függetlenül is elkezdte az újat, volt, hogy a felénél járt a bar, mire megjelent... Ezt visszavonták, vagy csak nekem tűnik úgy?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

#1196
Quote from: Darkstar on 2007-11-24, 09:45:47
(Soul tanúsíthatja :D)

Én csak azt tanusítom, hogy a server laggokkal egyenes arányosan nő az elfogyasztott cigik száma  :smile:.Server laggnál egyszer voltam nagyon ideges mikor épp flaskát gyártottam és nem tudtam most mi lesz, meglesz vagy sem, na akkor voltam ideges  :smile:.És még azt tanusítom ha altozol parkolj be a maineddel a közelbe  :smile:


upd.: a mi WoA-unk  :smile:

Darkstar

Megelőztél az edittel. Mákerek. :D
Érdekesen néz ki dwarfnál.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Esett még aza tőr is amiből kis zöld trutyi jön ki  :smile:. Jó laggok is voltak.

Darkstar

Az a legjobb, hogy a s3-as gladiator 1h sword-ök majdnem jobbak (sőt...) ha nincs a setbonus. A blizz kicsit elszállt az arénafegyverekkel...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん