Main Menu

World of WarCraft

Started by Felsmuk, 2005-02-17, 08:36:12

Previous topic - Next topic

Xzone

Quote from: Lythis on 2008-03-15, 11:17:33
I am Murlock meg társai (nincs sok, kb azt láttam, meg valami blizzconos cuccokat) azok mind lvl70ETC, akik mellékesen mind Blizzard alkalmazottak.
Nekem a PUG-os videó jobban tetszett. Akon Smack That -je eleve nem egy húdeha szám szerintem, ebből kifolyólag a feldolgozás is kicsit egysíkú lett (spoiler: a zenei alap abban is Eminem, és a Nyhm által feltolt vokál részt eredetileg szintén ő tolta el az eredetiben)


A Ni hao számot élveztem, a többit eléggé fülsértőnek találtam sajna.

A lvl70ETC meg érdekes egy dolog: belegondoltatok már, hogy milyen jó a tagjainak, hogy a tulajdonképp hobbizenekaruknak akkora közönsége van, mint sok híresebb rockbandának? :D

Én

Quote from: Soul on 2008-03-15, 03:22:42
Quote from: Én on 2008-03-14, 22:38:39
enGB ugye menni fog, csak európai kell legyen, nem?

Igen annak jónak kéne lennie.Lehet neked is jót tennének az amcsik mint Xzone-nak, mert nekem a svédek nem igazán (najó kicsit túl lihegem a svéd témát, de ezt csak az érti aki szenvedett velük BC előtt az 5fős instákba  :smile:).Várj most akkor mien szerverre is mész tört vagy original?Gondolom ha torrent akkor tört.
Tört, van egy csapat aki RO-ról ment át wow-ra őket követem, ők meg nem fognak fizetni, én sem szívesen. :D

Kraivan

Quote from: Én on 2008-03-15, 12:50:46
Quote from: Soul on 2008-03-15, 03:22:42
Quote from: Én on 2008-03-14, 22:38:39
enGB ugye menni fog, csak európai kell legyen, nem?

Igen annak jónak kéne lennie.Lehet neked is jót tennének az amcsik mint Xzone-nak, mert nekem a svédek nem igazán (najó kicsit túl lihegem a svéd témát, de ezt csak az érti aki szenvedett velük BC előtt az 5fős instákba  :smile:).Várj most akkor mien szerverre is mész tört vagy original?Gondolom ha torrent akkor tört.
Tört, van egy csapat aki RO-ról ment át wow-ra őket követem, ők meg nem fognak fizetni, én sem szívesen. :D
Ha már törtszerver akkor javaslom a wowscape-t, ami a legjobb! törtszerver eddig. A burning wow se lenne rossz, de 1500-as latency nem élvezetes dolog.
70-es sámánt hagytam ott, és az eredetin vagyok 1 hete.

De...

Ég és föld a kettő. Ténylegesen mást képzelj el, mint amit a tört szerveren látsz. A tört szerver annyira volt jó, h annyira rutinosan kezdtem a wowpályafutásomat, h egy kölyök reportolt GM-nek h bot vagyok.  :hopp:
Bezzeg az senkit sem zavart h 1 orc sámán fut, mögötte egy pixelpontot 4 másik sámán, és egyszerre lövik a spell-t. Na mindegy :P
De ha tehetitek inkább gyertek hivatalosra idővel. Én teljes egészében ugyanazt a sámánt fogom megcsinálni, de még haloványan se azt érzem h unalmasan egy klónozási folyamatot művelek. (najó... most már adok pontot az anno bugos talentekre is :P) Pláne úgy h igen más amikor az összes mob fejjel neked megy, vagy összeszedi a haverjait, 2 üti a fejed, 3 kiátkoz a világból, míg a többi gyógyítja azt akit ütsz.
Röviden... a PvE olyan mint egy PvP a törtön.
16ezerért már megvan a game, egy töltőkrtya, ami 3 hónapot jelent. Lakótárssal lemondtunk két sörözésről ezért.  ^^"

Dreamcleaver

8 ropiért szoktatok sörözni?  :zomg:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Én

Quote from: Kraivan on 2008-03-16, 19:14:15
wowscape
Már valami wowunleashed-re megyünk, vagyis ők már rég 70-esek én meg még mindig lusta vagyok felrakni a BC-t... :D
Am ez nem valami komoly szerver, 2 napot tápolsz és 70 vagy. De úgyis funolni megyünk oda.

Kraivan

Quote from: Dreamcleaver on 2008-03-16, 21:29:39
8 ropiért szoktatok sörözni?  :zomg:
Sör mellé más is szokott fogyni. :P
Najó... nem teljesen igazak az adatok. (bort szoktunk inni :D)
A lényeg h nem egy nagy pénz az a 16kilo. Utána meg 2 havonta 7-9ezer.

Darkstar

#1656
Kártyáról fizetve meg online megvéve olcsóbb.

Más:
Warlockz > ALL  :P
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Én

Ez egy régi videó, de ami wowos vidiket láttam ez a kedvencem. :P :szemuveges:

Xzone

Quote from: Én on 2008-03-17, 20:45:59
Ez egy régi videó, de ami wowos vidiket láttam ez a kedvencem. :P :szemuveges:

Nekem ez a kedvencem (a Zinwrath, az Illegal Danish 1 és a Patch notes-os videó mellett), HD változathoz link a videó leírásában.

http://www.youtube.com/watch?v=b-OkZgfyU4s

JaFaR

Quote from: Xzone on 2008-03-17, 21:07:07
Quote from: Én on 2008-03-17, 20:45:59
Ez egy régi videó, de ami wowos vidiket láttam ez a kedvencem. :P :szemuveges:

Nekem ez a kedvencem (a Zinwrath, az Illegal Danish 1 és a Patch notes-os videó mellett), HD változathoz link a videó leírásában.

http://www.youtube.com/watch?v=b-OkZgfyU4s
Hold your colour  :whoah:

Alkyra

Quote from: Xzone on 2008-03-17, 21:07:07
Quote from: Én on 2008-03-17, 20:45:59
Ez egy régi videó, de ami wowos vidiket láttam ez a kedvencem. :P :szemuveges:

Nekem ez a kedvencem (a Zinwrath, az Illegal Danish 1 és a Patch notes-os videó mellett), HD változathoz link a videó leírásában.

http://www.youtube.com/watch?v=b-OkZgfyU4s

:whoah:


edit: egyb. milyen vicces, hogy a TVben a Tsukihime zenéje megy...:)

Lythis

Quote from: Xzone on 2008-03-17, 21:07:07
Quote from: Én on 2008-03-17, 20:45:59
Ez egy régi videó, de ami wowos vidiket láttam ez a kedvencem. :P :szemuveges:

Nekem ez a kedvencem (a Zinwrath, az Illegal Danish 1 és a Patch notes-os videó mellett), HD változathoz link a videó leírásában.

http://www.youtube.com/watch?v=b-OkZgfyU4s
pendulumért plusz pont :D
Az Illegal Danish meg tényleg nagyon jó lett :D Zinwrath-ot még nem láttam, majd pótlom :)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kraivan

Lehet be kellene már fejeznem a W3-FT-t mert nem értem már ez hogy jött...

Amúgy olyan kis Transformers - Energon beütést éreztem a sok kis lila kockánál...

Vajon mi lesz a fordulat aminek köszönhetően a BE-k is bemennek majd ebbe az instába? (rollplay szotriban, mert a BE vérpistik simán nekimennek :P)

thrall

Quote from: Kraivan on 2008-03-19, 09:13:35
Lehet be kellene már fejeznem a W3-FT-t mert nem értem már ez hogy jött...

Amúgy olyan kis Transformers - Energon beütést éreztem a sok kis lila kockánál...

Vajon mi lesz a fordulat aminek köszönhetően a BE-k is bemennek majd ebbe az instába? (rollplay szotriban, mert a BE vérpistik simán nekimennek :P)
kael'thas eddígis őrült volt, ha jóltudom. Sunwel meg az otthonuk volt valamien szinten, egészen addíg amíg meg nem szállták a démonok (scourge is ide tartozik...számomra), és most elég erős szövetségeseket találtak, hogy visszafoglalják. szerintem ez elég jó történet :D

Lythis

megszállták a démonok? wtf are you babbling about?
Arthasék masíroztak be oda az ÉLŐHOLTAKKAL, hogy ott élesszék fel Kel'Thusad-ot, mert "can only be resurrected at a nexus of powerfull lay-energies" vagy hogy volt. A Sunwell volt a forrás, amiből a High Elfek szerezték a folyamatos mágia utánpótlást, lévén, hogy mind mágiafüggő. Kel'Thusad feltámasztása jól elcseszte nekik az egészet a fenébe. A mostani koncepció tudtommal az, hogy azért mennek oda, mert újra "be akarják gyújtani" (re-ignite) a Napkutat. Nem mellékesen mostmár Naaru jóváhagyással, mivel a Blood Elfek többsége immár hivatalosan haszálhatja a Fény erőit, mert a Blood Knight vezérribi letérdelt Adal vagy melyik előtt (igen, magyarán már nincs ott az elfogott Naaru Silvermoon-ban).
A szigetre ezután/közben mászik be a Légió, gondolom Kael bácsi áldásos segédletével, aki az ő csicskásuk gyak mióta Illidan-t lecsapták Northrend-ben). Meg dekkol itt valami Muru nevű gonosz Naaru is, aki felteszem a fogjulejtettből lett.
Közben Outland-ben az Aldor és a Scryer frakciók békét kötöttek, és Naaru vezetéssel megalkotják a Shattered Sun Offensive frakciót, akik elmennek rendet tenni a szigetre. Ezért mennek oda a BE-ek.

Darkstar

Jah, M'uru volt Silvermoon cityben is.

Quote from: WikiIn Patch 2.4.0 Kael'thas and his felblood minions have captured M'uru from Silvermoon City and taken him to Sunwell Plateau. The magisters who were draining him now stand dazed.

Without M'uru, Lady Liadrin has been forced to seek out another source of power for the Blood Knights. She speaks to A'dal in Shattrath City, asking for forgiveness for M'uru's imprisonment, and pledging her allegiance to the Shattered Sun Offensive. In that same instant, it is revealed that M'uru's imprisonment was foretold by Velen. M'uru willingly accepted his role in the events that unfolded, knowing that it would lead to the elves' redemption.

Blood elf paladins completing Claiming the Light must now gather remnants of "holy energy" that linger around the magisters, rather than the previous requirement of draining M'uru directly.

M'uru appears as a boss in Sunwell Plateau. He is now a darkened naaru, transforming into Entropius part-way through the encounter.
http://i191.photobucket.com/albums/z233/darkshadow201068/AdalLadyLiadrin-1.jpg

A hiresztelések alapján éredekes fight, én már várom.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

Holnap jön a 2.4.  :hopp:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Xzone


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

motifator

Quote from: Kraivan on 2008-03-17, 12:41:08
A lényeg h nem egy nagy pénz az a 16kilo. Utána meg 2 havonta 7-9ezer.
Megéri kártyáról utalni. Működik VISA Electronnal is (pl. OTP junior), és így csak kb. 3400 HUF havonta. Ha 3 hónapos vagy fél éves előfizetést veszel, akkor meg még olcsóbb. Az átutalás azonnal megy (értsd kb. 10 másodperc múlva már az SMS-t is megkapod), és még pre-paid card után sem kell rohangálni, szal szerintem a legkényelmesebb fizetési mód.

A patch meg érdekesen hangzik, kibékül az aldor és a scryer? Ezután mindkettőnek lehet repuzni? Vagy egy fractionnak fog számítani?
Még M'uru kiszabadulása is érint, nemrég kezdtem egy BE pala altot, néztem is, hogy mit keres egy Naaru Silvermoon cityben. Kiváncsi vagyok, na.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Ez a heti raidetek?  :smile:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kelvor

Nagyon változatos. :D Btw. Good luck, aztán majd jöhetnek az élménybeszámolók.   ^^

Draconire

Mondjatok nekem életképes warlock/mage talent buildeket amik a minél nagyobb sebzésre koncentrálnak.

Kiderült, hogy van egy haverom aki játszik és most újra nekiülnék.^^

Darkstar

Locknál néz meg az enyémet, az a legdurvább DPSre. (Mielőtt valaki kiröhög a trinket miatt, most tesztelem)
http://eu.wowarmory.com/character-talents.xml?r=Ragnaros&n=Euros

Magehez sok van, attól függ. Arcane/frost, arcane/fire, deep fire, deep frost, etc. Melyik érdekel?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Draconire

Thx!
Mageből arcane/fire illetve deep fire érdekelne. I like to burn stuff.^^

fraglimiter

Elobb inkabb dontsd el mit fogsz gyakrabban csinalni, pve avagy pvp mert meg ugy is van kulonbseg egy arc/fire-arc/fire talent kozott.

A tegnapi nap soran lejutottam MGT-be mind a mage-el mind a shamival es azt kell mondjam hogy boven kemenyitettek az instan PTR ota.
Ott ugy mentunk vegig a csoportokon hogy kulonosebb ellenallasba nem utkoztunk (a 4kezu csaj boss + addjai kozel nem voltak ilyen erosek), itt meg a T5 tankal warlock/mage/rogue combo es en a shamival, azert tartottunk egy kis wipefestet. Hozza kell tegyen mindannyian eloszor voltak lennt, en meg mint emlitettem nem erre szamitottam  :confused:
A novelt daily q szamok miatt meg mar most erzodik h szepen lassan mennek fel az arak ah-ban meg ugy /2 -n is...

Darkstar

#1679
Szerintem Mgt nem lett túl nehéz, bár a 3. boss érdekes lehet, többször is megesett, hogy hozzá se értem valamelyik addhoz, a tank püföli, ahogy tudja, az meg mégis engem üt. De jól kitalált, gyors és változatos insta lett.

Én meg azt vettem észre, hogy a primal és enchanting árak az egekbe emelkedtek az új receptek meg a primal nether/nether vortex miatt. Régen a greater planar 4.5G volt, tegnap 17ért adtam el darabját. :D

Ed & repost: megint volt egy kellemes lock only fun, csak sajnos gyorsan kijött a hotfix. Ha unending breath-t dobtál valakire IFben, az illető sunwellre repülés közben fatigue-t kapott és meghalt még leszállás előtt. Hulla nem volt, így csak spirit healerrel lehetett kelni (duraloss + ress sickness). Lox R evul, vagy 5en campeltuk az FPt Ironforgeban.  :__devil:

Közben topicot is találtam. Megéri beleolvasni. :D
https://forums.worldofwarcraft.com/thread.html;jsessionid=15EC670E50083FE4D907C5C34BF01372?topicId=5591240301&sid=1&pageNo=2
QuoteOkay after learning about this bug I (like most likely every other lock that knows of this) decided to camp the IF FP. Well after buffing a few people I got the urge to whisper one right after he took off. And heres the reasponse:
Me: Have fun.
Mage: ty for the buff. im going to the isle and return some ganks ..this might come in handy
Mage: aka blink into the ocean ;)
Me: No problem.

~Several moments pass~

Me: Soooo. Is the buff workin well for ya?
Mage: dude.. let me tell ya... i got a FATIGUE DEBUFF while flying over here and died in midair
Me: Oh Wow that sucks!
Mage: ya i got a ticket in
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん