Hibás fileok faq-ja

Started by zsozso, 2003-04-28, 02:48:59

Previous topic - Next topic

.Attila

Már más topicban ugyan megírtam, de remélem nem haragszik meg senki, ha ide is megírom:

A Ranma 6. sorozatának 9. része hibás, nem indul el, és a GSpot is jelzi, hogy hibás.
Valaki fel tudna rakni egy működő változatot? Nem akarok részt átugrani, így addig nem nézem tovább a Ranma-t (addig is El-hazard-ot nézek :D )

Xaga

Szerintem nem haragszank meg. Nekem sikerült lejátszani a fájlt, egy Media Player Classic kis gondolkodás után lejátsza egy ideig. Azonkívül rosz még 6x12, a 7x18 és a 7x21. eDonkey hálozaton viszont rajtavan a 6x09 és 6x12 mkv formátumban viszont leszedni szinte lehetettlen Girlfriend of steel is jó pár napba beltelt mire leimátkoztam pedig eléggé "gyakori".

via_mala

Előrebocsájtom, hogy nem CRC hiba.
Ugyanis odáig el se jutok, mert letölteni sem lehet. Látom a 15 avit, de sem Total Commanderrel, sem Flashget-tel nem lehet leszedni, mindig 404-et ad! Lehet, hogy a file-névben szereplő "#"-jel miatt??? Másnak megy? Illeteve jön?:)
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Chronos

QuoteOriginally posted by via_mala
Előrebocsájtom, hogy nem CRC hiba.
Ugyanis odáig el se jutok, mert letölteni sem lehet. Látom a 15 avit, de sem Total Commanderrel, sem Flashget-tel nem lehet leszedni, mindig 404-et ad! Lehet, hogy a file-névben szereplő "#"-jel miatt??? Másnak megy? Illeteve jön?:)
Rotflol...ftp-hez esetleg próbálj meg FTP klienst használni...;)

CHRONOS

via_mala

QuoteOriginally posted by Chronos
Rotflol...ftp-hez esetleg próbálj meg FTP klienst használni...;)

CHRONOS
Jaja, de idáig minden jött (most is jön) flashget-tel!!!:mad: :ejj: :confused: :confused: :confused:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Chronos

QuoteOriginally posted by via_mala
Jaja, de idáig minden jött (most is jön) flashget-tel!!!:mad: :ejj: :confused: :confused: :confused:
http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?s=&threadid=122
Olvasd el ezt, nem poénból írtam, hogy ne használjatok flashgetet és egyéb download managert...;)

CHRONOS

via_mala

QuoteOriginally posted by Chronos
http://usteam.uw.hu/forum/showthread.php?s=&threadid=122
Olvasd el ezt, nem poénból írtam, hogy ne használjatok flashgetet és egyéb download managert...;)

CHRONOS
Elolvastam már korábban, és most is, és minden pöpecül be van nálam állítva a Flashget-ben (1 file, 1 szál), sőt még a Site Manager-ben is fel van véve a usteam a fenti értékekkel, szóval ez nem talált.:ejj:
Másrészről pedig az van a fentemlített thread-ben, hogy ftp klienst vagy Total Commandert. Na nekem az utóbbival ma is ugyanúgy jött a 404-es huba.:confused: :confused: :confused:

Másokhoz: nektek sikerül leszedni?????
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Chronos

QuoteOriginally posted by via_mala
Elolvastam már korábban, és most is, és minden pöpecül be van nálam állítva a Flashget-ben (1 file, 1 szál), sőt még a Site Manager-ben is fel van véve a usteam a fenti értékekkel, szóval ez nem talált.:ejj:
Másrészről pedig az van a fentemlített thread-ben, hogy ftp klienst vagy Total Commandert. Na nekem az utóbbival ma is ugyanúgy jött a 404-es huba.:confused: :confused: :confused:

Másokhoz: nektek sikerül leszedni?????
200 Type set to I
PASV
227 Entering Passive Mode (193,202,89,3,255,93).
RETR DNA^2-Episode#01.avi
150 Opening BINARY mode data connection for DNA^2-Episode#01.avi (126402560 bytes)
-------------------------------------------------------------------------
Na ez meg neked nem talált...:ejj:

CHRONOS

via_mala

QuoteOriginally posted by Chronos
200 Type set to I
PASV
227 Entering Passive Mode (193,202,89,3,255,93).
RETR DNA^2-Episode#01.avi
150 Opening BINARY mode data connection for DNA^2-Episode#01.avi (126402560 bytes)
-------------------------------------------------------------------------
Na ez meg neked nem talált...:ejj:

CHRONOS
Azt hiszem lezárhatjuk a témát. A megoldás: a # karakterek helyére %23-t raktam és már megy is!!!;) ;) ;)

Tehát jó volt a sejtésem, hogy a fránya # a ludas!:hopp: :hopp: :hopp:
Kösz az inspirálást ...
:zen:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

gabranek

Hoi!

A neon genesis evangelion 2003 -on belul az end of evangelion 2-ik file-a masnak muxik? nalam semmilyen lejatszo nem boldogul vele, gspot unknown errort jelez.  Tudom hogy meg nem a vegleges verz. de szeretnem kiirni dvdre, nekem igy is jo lesz.

mas: most mar par napja az ftp letoltesi sebessege erosen ugral, leginkabb 20k korul mozog. Ez masnal is jelentkezik vagy csak nalam. uj firewall van fent, lehet az zavar be, bar mas ftp-rol egyenletes a letoltes.

byez: gabranek

Cobra

a hétvégén nálam is nagyon ugrált a letöltés, de ma már jó, lehet, hogy túl sokan töltöttek egyszerre, és nem volt elég sávszélesség
Hide and fear, Cobra Commander is here !

zozoalma

CSA anime4/hentai/teachers probaltam elinditani de nem ment .
Meg az mplayer -ni vel ismegprobalta de nem sikerult.
by zozo
Keresd a magad igazat!
Sose kezdj sarkannyal!
Jol valaszd meg az ellenseged!

Cobra

A RahXephon 8. részéből hiányzik az utolsó két perc, kérném, hogy valaki nézzen egy hibátlan file-t és cserélje le.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Karma XXL

Nálam a .hack//SIGN 14. (Castle) és 15. (Depth) rész (anime-mx - ogm) CRC-s az SFV fájl szerint és hibát is találtam benne.

Ha valakinek megvan jó állapotban légyszi segítsen! (Mondjuk küldjön nekem CDT fájlt)!

Kösz előre is!

zsozso

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
Nálam a .hack//SIGN 14. (Castle) és 15. (Depth) rész (anime-mx - ogm) CRC-s az SFV fájl szerint és hibát is találtam benne.

Ha valakinek megvan jó állapotban légyszi segítsen! (Mondjuk küldjön nekem CDT fájlt)!

Kösz előre is!

Akkor szedd le ujra mert az ftpn jolvan fent.
HackSign-15-Depth(anime-mx).ogm OK
Death is the only redemption

Karma XXL

QuoteOriginally posted by zsozso
Akkor szedd le ujra mert az ftpn jolvan fent.
HackSign-15-Depth(anime-mx).ogm OK

És a 14-es? Azt is letöltöttem, de még mindig hibás.

zsozso

QuoteOriginally posted by SysOP XXL
És a 14-es? Azt is letöltöttem, de még mindig hibás.

Vmi gaz lehet a neteddel mert azsem hibas.
HackSign-14-Castle(anime-mx).ogm OK
Death is the only redemption

Karma XXL

QuoteOriginally posted by zsozso
Vmi gaz lehet a neteddel mert azsem hibas.
HackSign-14-Castle(anime-mx).ogm OK

Akkor most megpróbálom linuxból is, ncftp klienssel...

Karma XXL

#108
De ha valaki megszánna és hajlandó lenne csinálni egy patchet nekem, nagyon meghálálnám. ;)

Mellékelem a rossz fájl CDT-jét, txt-re átnevezve. A kész CDP-t pedig pls küldjétek a sysop_xxl@fibermail.hu címre!

Köszi!

(Ha segít valaki akkor ma este ez helyett feltöltöm a 28. részt (bár nem sokat veszítetek rajta, dehát a gyűjtőknek (mint én) nem árt!)))

PS: Úr ég! Mennyi zárójel! :)

EDIT: Már nem aktuális! Kösz a segítséget!

Reyhaz

most már tudom hogy kell bejegyezni új üzit, úgyhogy kerüljön az üzim ahová való! (sry többedszerre is a bakiért)

Nah szóval: Hali!

A Tokyo Underground második része elég különös méretben van jelen a többi részhez képest (8X MB mig az átlag részek mérete 170-180 mega) és 3 különböző WMPlayer verzió, a PowerDVD6-os, a Radlight se képes lejátszani, vagy épp megnyitni, vagyis úgygondolom hogy a fele lemaradt a filenak valahol feltöltéskor.
Utánna tudna valaki nézni?

Arigatou előre is..

McDouglas

QuoteOriginally posted by gabranek
Hoi!

A neon genesis evangelion 2003 -on belul az end of evangelion 2-ik file-a masnak muxik? nalam semmilyen lejatszo nem boldogul vele, gspot unknown errort jelez.  Tudom hogy meg nem a vegleges verz. de szeretnem kiirni dvdre, nekem igy is jo lesz.

mas: most mar par napja az ftp letoltesi sebessege erosen ugral, leginkabb 20k korul mozog. Ez masnal is jelentkezik vagy csak nalam. uj firewall van fent, lehet az zavar be, bar mas ftp-rol egyenletes a letoltes.

byez: gabranek

A file eredetileg is hibas, bizonyos okokbol kijavitas nelkul tettem fel, mind1. A lenyeg, hogy divfix-el tudod javitani, ha jol remlik, akkor a hibas frameket kell torolnod a progival.
Kukorica Rox ^^

Jano

Az ftp://usteam.uw.hu/Hentai/Can_Can_Bunny_Extra/(hh_&_ta)_-_can_can_bunny_extra_3.avi és az
ftp://usteam.uw.hu/Hentai/Desert_Island_Story/desert_island_story_xx_volume_2.avi fájlok másodszori letöltés után is hibásnak mutatkoznak, gspot szerint hibás a fájlméretük.

Tudna segíteni valaki, hogy a jó kerülne fel ?

Köszi
:rolleyes:

via_mala

Read or Die TV ep07 (a-s)
A fent említett anime vége hiányzik (kb 1-2perc lehet). Mplayer-rel ugyan le tudtam játszani, igaz tekerni nem lehetett benne, de ha nagyon akarnám DiXFIX-szelhetném is. Ennek ellenére, szólok, hátha megvan még a forrás, hogy újra fel lehetne tölteni.
:merci: :zen:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

emperor

Nem tudom, hogy az én gépembe van-e a hiba (sajnos elképzelhető) vagy a rawokban, vagy a kódolásban, de az NGE2003 16 és 17 epizodjánál vannak pontok, amikor visszaugrik az elejére. Ugyanilyen van a Hoshi no Koe szinkronszínészes változatában is. Megadjam, hogy pontosan mikor?
Loyalty Never Dies


    Cobra

    Én nemrég néztem az Usteam-es 2003-at és semmi gond nem volt.
    Hide and fear, Cobra Commander is here !

    emperor

    QuoteOriginally posted by Cobra
    Én nemrég néztem az Usteam-es 2003-at és semmi gond nem volt.

    Akkor megváltoztatom a kérdést: Mi lehet a probléma a gépemmel?:)
    Loyalty Never Dies


      zsozso

      QuoteOriginally posted by emperor
      Akkor megváltoztatom a kérdést: Mi lehet a probléma a gépemmel?:)

      hat csak a szokasos beszolast tom mondani ;)
      de mar ugyis tod ;)
      Death is the only redemption

      emperor

      QuoteOriginally posted by zsozso
      hat csak a szokasos beszolast tom mondani ;)
      de mar ugyis tod ;)

      Egen:D
      Loyalty Never Dies


        Kazador

        Hali All!

        Na hát, elég régen voltam, de majd most már van lehetőségem változtatni ezen (bekötötték az adsl-t :hopp: ).
        Sorry, hogy mindjárt nyavajgással jövök, de a legutóbb letöltött sorozatokból egy csomó hibás file-t találtam :
        - Hundred Stories 1,4
        - Yu Yu Hakusho 69,72-74
        - Gilgamesh 10 (ezt mondjuk nem láttam serveren, ezért lebittorenteztem, ami azon felül, hogy ***** sokáig tartott, rossz-file végeredményezett :(
        - Memories is hibás volt, de úgy nézki elég volt rekey-eznem...
        Media Player Classic, BSPlayer, PowerDVD, MPlayer mind-mind belehalt lejátszásba, Virtualdub szintúgy, de legalább megmondta, hogy hibás a file (ezt mindjuk tudtam... :)).
        Szal szeretnék segítséget kérni!
        Csináljak CDT-ket?

        Üdv.
        Kazador

        zsozso

        QuoteOriginally posted by Kazador
        Hali All!

        Na hát, elég régen voltam, de majd most már van lehetőségem változtatni ezen (bekötötték az adsl-t :hopp: ).
        Sorry, hogy mindjárt nyavajgással jövök, de a legutóbb letöltött sorozatokból egy csomó hibás file-t találtam :
        - Hundred Stories 1,4
        - Yu Yu Hakusho 69,72-74
        - Gilgamesh 10 (ezt mondjuk nem láttam serveren, ezért lebittorenteztem, ami azon felül, hogy ***** sokáig tartott, rossz-file végeredményezett :(
        - Memories is hibás volt, de úgy nézki elég volt rekey-eznem...
        Media Player Classic, BSPlayer, PowerDVD, MPlayer mind-mind belehalt lejátszásba, Virtualdub szintúgy, de legalább megmondta, hogy hibás a file (ezt mindjuk tudtam... :)).
        Szal szeretnék segítséget kérni!
        Csináljak CDT-ket?

        Üdv.
        Kazador

        az osszes yyh resz hibatlan.
        a Hundred storiesbol szedtem masikat.
        A memoriest pedig vki a forumrol toltotte fel ot kell kerni javitasert.
        Death is the only redemption