Jogi problémák

Started by zsozso, 2005-05-09, 14:58:15

Previous topic - Next topic

Ingy

bekell szerezni egy orosz szervert

amugy kajak nem értem kinek fájt hogy olyan animek amik a büdös életbe nem ér el hozzánk, megnézzük

hobbiként videokat készitek és az anime rengeteg ihlettel latott el nagyon sokat lehet belölük tanulni, ami a világban megy pénzéhes politika megöli a kreativitást, hiaba vagy tehetseges, nincs pénzed akkor dögölj meg
lehet az a baj hogy estenkent betesz az ember egy vicces anime sorozatot nézni minthogy, a xy kereskedelmi csatorna agymosását nézze ( este 8 utani filmek cime általában: a halál vissza vág, a véres halál vagy a halál visszanéz 8)

hova tart ez a világ (pöcegödör)

Kvikveg

Quote from: Ingybekell szerezni egy orosz szervert

amugy kajak nem értem kinek fájt hogy olyan animek amik a büdös életbe nem ér el hozzánk, megnézzük

hobbiként videokat készitek és az anime rengeteg ihlettel latott el nagyon sokat lehet belölük tanulni, ami a világban megy pénzéhes politika megöli a kreativitást, hiaba vagy tehetseges, nincs pénzed akkor dögölj meg
lehet az a baj hogy estenkent betesz az ember egy vicces anime sorozatot nézni minthogy, a xy kereskedelmi csatorna agymosását nézze ( este 8 utani filmek cime általában: a halál vissza vág, a véres halál vagy a halál visszanéz 8)

hova tart ez a világ (pöcegödör)
Veres halal :D :lul:  Teljesen igaz.
Egyetertek, foleg a masodik bekezdessel, kiveve, hogy videokat nem keszitek.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Megváltozott valami a bejelentkezéssel kapcsolatban? Ha igen, valaki küldje el pm-ben plz.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Maniac

Quote from: DarkstarMegváltozott valami a bejelentkezéssel kapcsolatban? Ha igen, valaki küldje el pm-ben plz.

ide is jöhet:-)
köszi!
Maniac.

Darkstar

Quote from: Maniacide is jöhet:-)
köszi!

Direkt ítram a pm-et. Ne legyünk annyira "nyilvánosak". ;)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Maniac

Quote from: DarkstarDirekt ítram a pm-et. Ne legyünk annyira "nyilvánosak". ;)

izé:-D
az idét ugy értettem, hogy nekemis pm-be:-)
sry, a félre érthetõség miatt;-)
Maniac.

crecca

sziasztok,

Atpergettem a temat es ugy vettem le a dolgot, hogy meg mindig a probauzem megy, de en is kernek pmben loginokat, ha megis van vmi fejlemeny.

a legjobbakat ...

Narg

egyébként arra a válasz, h ki akarta bezáratni a "boltot", szvsz nagyon egyszerû a válasz: minden warez szarságos oldalt üzemeltetõ emberkék..
war, war never changes...

LeLoup

Quote from: creccasziasztok,
Atpergettem a temat es ugy vettem le a dolgot, hogy meg mindig a probauzem megy, de en is kernek pmben loginokat, ha megis van vmi fejlemeny.
a legjobbakat ...
Ez így nem lesz egy kicsit gáz, hogy mindenki pmet kér egy idõ után? (Bár mondjuk nem tudom, hogy hogy lehetne biztonságosan továbbadni az infot.)
Mielõtt bárki meggyanusítana - én nem tudok semmit!
Zavard össze a világot: mosolyogj hétfõn!

TurboK

sztem inkább elõbb várjuk meg hogy mifene lesz az "uj rendszer". Emberek, türelem rózsát terem. Addig a pár napig meg max megnézitek 2x valami olyasmit amit már letöltöttetek gépre/cédére/stb. ha nagyon elvonási tüneteitek van.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Ingy

Quote from: KvikvegVeres halal :D :lul:  Teljesen igaz.
Egyetertek, foleg a masodik bekezdessel, kiveve, hogy videokat nem keszitek.

kajak elalvás elõtt GTO-t nézek meg hasonszõrû vidámságokat, mert ha bekapcsolom a TV-t csak eldurran az agyam a sok hulladéktól...
mi lesz velem a heti Naruto adag nélkül :D

Necrid^

Vki pls küldjón nekem egy email a pm-el ha készen van az uj rednszer és naon szépen megköszönöm..

cokecolalight@yahoo.com
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Assassin

Quote from: TurboKsztem inkább elõbb várjuk meg hogy mifene lesz az "uj rendszer". Emberek, türelem rózsát terem. Addig a pár napig meg max megnézitek 2x valami olyasmit amit már letöltöttetek gépre/cédére/stb. ha nagyon elvonási tüneteitek van.

Teljes mértékben egyetértek. :)  :)
" There is no sin to know their sins."

Drótmalac

Kicsit sokkoló volt ez az egész esemény nekem is, bár hónapok óta nem dugtam erre az avataromat.

Õszintén szólva ez volt az az esemény amitõl már régóta tartottam, hogy bekövetkezik (biztos vagyok benne nem én voltam az egyettlen).
Ami a jogvédõket illeti: Sajnos valahol igazuk van, annak ellenére, hogy vannak dolgok, amik idehaza nem, vagy csak nehézkesen beszerezhetõk, az eredeti szinkron kérdésének feszegetése nélkül. Azt is hagyjuk figyelmen kívül, hogy vannak olyan régi animék, amelyeket csak gyüjtõktõl esetleg az elõállító stúdiótól lehetne beszerezni, mert nincsenek forgalomban.
Igaz, hogy lehet ez valamiféle reklám, annak aki megveszi az eredeti DVD-t, de lássuk be, sokan vannak úgy vele, hogy minek vegyem meg, ha ingyen is megvan (ez nem jelenti feltétlen azt, hogy nincs rá pénze, sõtt).
Hosszasan lehet vitázni, hogy kinek, minek az érdekeit sérti az Usteam, kinek a hibája, kinek volt útban. De ne felejtsük el, hogy itt magyarországon a "média invizíció" már régóta üldözi az animét, tûzzel vassal irtja, ahol lehet, ez pedig megint az õ gyõzelmük.

Ami pedig a pm kéréseket illeti, azt az ilyen esetekben nem kérni, hanem kapni szokták, türelem, a helyzet majdcsak tisztázódik.

Necrid^

Quote from: DrótmalacKicsit sokkoló volt ez az egész esemény nekem is, bár hónapok óta nem dugtam erre az avataromat.

Õszintén szólva ez volt az az esemény amitõl már régóta tartottam, hogy bekövetkezik (biztos vagyok benne nem én voltam az egyettlen).
Ami a jogvédõket illeti: Sajnos valahol igazuk van, annak ellenére, hogy vannak dolgok, amik idehaza nem, vagy csak nehézkesen beszerezhetõk, az eredeti szinkron kérdésének feszegetése nélkül. Azt is hagyjuk figyelmen kívül, hogy vannak olyan régi animék, amelyeket csak gyüjtõktõl esetleg az elõállító stúdiótól lehetne beszerezni, mert nincsenek forgalomban.
Igaz, hogy lehet ez valamiféle reklám, annak aki megveszi az eredeti DVD-t, de lássuk be, sokan vannak úgy vele, hogy minek vegyem meg, ha ingyen is megvan (ez nem jelenti feltétlen azt, hogy nincs rá pénze, sõtt).
Hosszasan lehet vitázni, hogy kinek, minek az érdekeit sérti az Usteam, kinek a hibája, kinek volt útban. De ne felejtsük el, hogy itt magyarországon a "média invizíció" már régóta üldözi az animét, tûzzel vassal irtja, ahol lehet, ez pedig megint az õ gyõzelmük.

Ami pedig a pm kéréseket illeti, azt az ilyen esetekben nem kérni, hanem kapni szokták, türelem, a helyzet majdcsak tisztázódik.

hogy érted hogy kapni?
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Drótmalac

Quote from: Necridhogy érted hogy kapni?
Két szó: Bizalom és diszkréció.

thely

Quote from: MohaEllenben jelentkezzen az, aki pl. látta a Chihiro-t és mivel tetszett neki, megvette DVD-n... Szerintem elég sokan vagyunk. Akkor most hasznos, vagy káros volt az ftp?

Kicsit keson olvasom, de en is megvettem.
Ha egyes dvd-k animebol 5k koruli aron lennenek, nem 24k-ert akkor siman vasarolnam oket.  :bruhuhu:
Megha nincs is rajta felirat, akkor is.
Do you Believe in your Dreams ?  :)
--------------------------------------

Assassin

Quote from: Necridhogy érted hogy kapni?

Ahogy írta.
Ez mindannyiunk érdeke, olvasd vissza a többi postot is, akkor választ kapsz a kérdésedre. :)
" A türelem rózsát terem "..... és kevesebb felesleges postot :rolleyes: .
" There is no sin to know their sins."

Necrid^

Quote from: AssassinAhogy írta.
Ez mindannyiunk érdeke, olvasd vissza a többi postot is, akkor választ kapsz a kérdésedre. :)
" A türelem rózsát terem "..... és kevesebb felesleges postot :rolleyes: .

rendicsek! nyomjátok pm-re ha vki tud vmi.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Amadeus Anony

#319
HAli! Aki tart, hogy lemarad a Narutorol az pm me, és küldök cimet, hogyan tod megszerezni. :D.

ÉS a Chihirot én is megvettem :D, Akciósan az egyik magazin által, marhára megérte :D, csak kicsit bosszu voltam hogy felirat az nuku :P. És mondjuk nem azért vettem eredetibe, hogy aztán csináljak róla egy copyt amire rárakom a feliratot :P, de hát ez van :D. Igy is jó ár volt. De itthon tényleg sulyos ára van az animének :)
byezz

andusia

Én eddig minden itthon megjelent dvd-t megvettem, hogy támogassam a hazai anime kiadást (chihiro, cowboy bebop, metropolisz, tokiói keresztapák, macskák királysága, animátrix). Azért szólok, hátha nem tudtok róla, de a macskák királysága (the cat returns) az intersonic kft-nál 950 Ft-ért kapható! Van rajta magyar szinkron és felirat is. Érdemes megvenni, hátha több animét fognak kiadni (szeptemberben jön tõlük a howl's moving castle is).

Ramiz

Quote from: andusiaÉn eddig minden itthon megjelent dvd-t megvettem, hogy támogassam a hazai anime kiadást (chihiro, cowboy bebop, metropolisz, tokiói keresztapák, macskák királysága, animátrix).

Riszpekt. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

bae

én is "kap"hatok PM-et?  nagyon nem szeretnék lemaradni...

Ramiz

Szerintem ez a pm-ezés hülyeség. Pont ugyanannyit ér, mintha ide beírná vki a dolgokat (már ha vannak már egyáltalán), csak sokkal bonyolultabb! A rossz bácsik is simán regelhetnek és kérhetnek egy pm-et, akkor meg minek bonyolítsuk a saját életünket??!?!?!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Necrid^

Quote from: RamizSzerintem ez a pm-ezés hülyeség. Pont ugyanannyit ér, mintha ide beírná vki a dolgokat (már ha vannak már egyáltalán), csak sokkal bonyolultabb! A rossz bácsik is simán regelhetnek és kérhetnek egy pm-et, akkor meg minek bonyolítsuk a saját életünket??!?!?!

benne van vmi! de akkor hogy? vki talajón vmi jó megoldás..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Squall7

Ramiz mond vmit...
Én például most regisztráltam nehogy lemaradjak vmirõl, de ezzel az erõvel akár én is lehetnék "rosszfiú".
Ráadásul sztem mostanában még sokan fognak így regelni, mivel valszeg a "töltögetõk" közül nem mindenki volt fórum-tag is 1ben

Mariko

Én nem vagyok egy nagy fórumozó, nem értek a számítástechnikához, se a joghoz, de az animét nagyon szeretem. Katasztrófaként ért a szörnyû hír.
Mennyi remek anime van amit még nem láttam, és valószínûleg most már nem is fogok. :bruhuhu:

Sajnos segíteni nem tudok, de remélem sikerül megoldanotok a helyzetet.
Ha ez megtörténne légyszi engem is értesítsetek.

Drótmalac

A mit, meg hogyan majd eldõl, vannak akik a dologban kompetensek és majd eldöntik, hogy mi lessz. Ha majd lessz értelme biztosan szólnak, és biztosan senki sem fog semmirõl lemaradni.

Moha

Quote from: DrótmalacA mit, meg hogyan majd eldõl, vannak akik a dologban kompetensek és majd eldöntik, hogy mi lessz. Ha majd lessz értelme biztosan szólnak, és biztosan senki sem fog semmirõl lemaradni.
Egyetértek! Tök fölösleges állandóan kérdezgetni, hogy mi lesz már, meg "nekem is kell PM".
Nem volna esetleg jobb befagyasztani a threadet? Majd zsozso úgyis leírja, hogy mi lesz, nem? (Részemról ez az utcsó post ide)

Hork

Tudom, hogy nem ide tartozik, de: Megnyomtam az 1310-es DACIAmat 160-ra. Nincs rajta semmi extra csak 1 uj karburator es elvileg csak 45 kw-os. Na En is irtam a forumba. Szidjatok nyugodtan...