Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Akkor most Aizen, Ichimaru, Tousen az új szentháromság vagy mi? :D

Ja egyébként ebben a részben volt egy logikai baki szerintem. Komamura már a Kenpachi elleni harcben beidázte a bankai-ját, a gólemet ha nem tévedek. A bankai azóta is aktív volt, hiszen a rész elején lesújt vele Aizenre. De mielõtt Aizen megüti a Pusztító Technika 90: Fekete Koporsóval (saját fordítás :hahaha: ), megint elõ akarja hívni. Csak közben észreveszi, hogy Aizen illúziójának hatása alatt van. Meg mellesleg, egy Bankai elõhívása nem pillanatok mûve, ez nem egy olyan technika, amit közelharc közben kellene elõveni, ahol a gyorsaság számít.

Egyébként ez a rész valóban nagyon jó volt, bár nekem a Bleach részek alapból 100%-ról indulnak. :) A legkirályabb pedig Kuukaku belépõje volt. Még fél kézzel is baromi sexi a csaj. :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lazzaret

Ebben a részben a Hollowok megjelenése tetszet. Az nagyon tuti volt ahogy a Menos Grandék széttépik az égboltot.


www.arkangyalok.uw.hu

Bandita ^^

Quote from: DreamcleaverMég fél kézzel is baromi sexi a csaj. :)

:muhahah: :muhahah: :muhahah:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Itachi

Quote from: DreamcleaverAkkor most Aizen, Ichimaru, Tousen az új szentháromság vagy mi? :D

Ja egyébként ebben a részben volt egy logikai baki szerintem. Komamura már a Kenpachi elleni harcben beidázte a bankai-ját, a gólemet ha nem tévedek. A bankai azóta is aktív volt, hiszen a rész elején lesújt vele Aizenre. De mielõtt Aizen megüti a Pusztító Technika 90: Fekete Koporsóval (saját fordítás :hahaha: ), megint elõ akarja hívni. Csak közben észreveszi, hogy Aizen illúziójának hatása alatt van. Meg mellesleg, egy Bankai elõhívása nem pillanatok mûve, ez nem egy olyan technika, amit közelharc közben kellene elõveni, ahol a gyorsaság számít.

Egyébként ez a rész valóban nagyon jó volt, bár nekem a Bleach részek alapból 100%-ról indulnak. :) A legkirályabb pedig Kuukaku belépõje volt. Még fél kézzel is baromi sexi a csaj. :)
Én maradok Yorouichi nél.....:lazza:
And then the Mighty Dragon said: "lol noob"

Necrid^

Quote from: ItachiÉn maradok Yorouichi nél.....:lazza:
Bármelyik jó :lazza:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Dreamcleaver

Yoruichi tényleg a legjobb, mögötte holt versenyben Matsumoto és Kuukaku. Soi Fon csak harmadik helyezést ért el nálam, de így is büszke lehet. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

Legjobb Rukia, utána 'Hime. :) 'Himének szép mellei vannak, bár nekem picit nagyok, Rukia meg emlékeztet Yukára ^^
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Dreamcleaver

#667
Quote from: blarkeLegjobb Rukia, utána 'Hime. :) 'Himének szép mellei vannak, bár nekem picit nagyok, Rukia meg emlékeztet Yukára ^^

Rukia is aranyos csak túl...pici. :muhahah: Yuka meg...hát nem egy bonyolult jellem, kinézetére meg az Elfen Lied topicban már tettem utalást. :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

Quote from: DreamcleaverRukia is aranyos csak túl...pici. :muhahah:
Xcuse me, de ezt ÉN talán jogosabban mondhatnám :D
Quote from: DreamcleaverYuka meg...hát nem egy bonyolult jellem, kinézetére meg az Elfen Lied topicban már tettem utalást. :)
A jellemmel eléggé vitába szállnék - csak azért, mert nagyon sok vonásban hasonlít rám, és állítólag én egy kész Limbó vagyok :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Venom

Quote from: blarkeállítólag én egy kész Limbó vagyok :D

Ez most akkor off-topic? :ejnye:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Lt. Simoan Blarke

Quote from: VenomEz most akkor off-topic? :ejnye:
már megbocsáss, de a post elsõ fele témába vágott, és ha nem veted fel, ennyiben maradt volna :)

btw
Lunarék MIÉRT ILYEN EJAKULÁTUM-LASSÚAK?!?!?!?! 60 volt az utolsó amit láttam, kezd idegelni :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Venom

Megmondtam. Dattebayo ftw! (gy.k. (gyengébbek kedvéért) for teh win)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Rage

Quote from: VenomDattebayo ftw! (gy.k. (gyengébbek kedvéért) for teh win)
Aha igyvan, foleg a GNAA-s release-eik kivaloak. ;P
痛みを感じる方向に、出口がある!

Venom

Nem mondtam, hogy minden jó tõlük. Fõleg az elején ... de az már régen volt! Most már simán meglehet nézni DB-s Narutot (van más is?) és Bleachet (amíg nincs Lunar, bár... tapasztalatom szerint a Lunarosok hajlamosak minnél bonyolultabb szavakat használni, amíg a DB szöveghõen, de érthetõen feliratozza az animét :) ).


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Alkyra

Ezt már híresztelem egy ideje, de figyelem: a Bleach ellentétben ez *sajnos* Shoujo anime!! Én se hittem el amíg nem néztem tovább a dolgot.
De akkoris nagyon jó anime.:)

Venom

Quote from: AlkyraShoujo anime!!

Ööö... én lenni paraszt, ma'fasz lenni "shoujo anime"? :_piszka:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Christian

OPeningrõl nekem valahogy a Chrno Crusade jutott eszembe. Nagyon olyan hangja van a csajnak sztem mint annak aki ott énekel :)

Lazzaret

Miko lesz a következõ rész leadása?


www.arkangyalok.uw.hu

Lt. Simoan Blarke

Quote from: LazzaretMiko lesz a következõ rész leadása?
január közepe asszem. engem jobban izgat, hogy mikor lesz 61 Lunar?!?!?!?! :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Venom

Quote from: blarkejanuár közepe asszem. engem jobban izgat, hogy mikor lesz 61 Lunar?!?!?!?! :D

Már kijött a Lunar 62 is... bittorrenten. ;)

Egyébként a pontos idõpont Január 10. Én másnapra várom a fansubot. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Christian

Másnapra ne várd mert asszem dupla rész :)

Lt. Simoan Blarke

Quote from: VenomMár kijött a Lunar 62 is... bittorrenten. ;)

Egyébként a pontos idõpont Január 10. Én másnapra várom a fansubot. :)
:uzi: na akkor majd csekkolom ftpt.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Dreamcleaver

Quote from: ChristianMásnapra ne várd mert asszem dupla rész :)

Dattebayo powaaa!!! Meg lesz az másnapra. :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Venom

Megnéztem a felöltözõs képeket (hivatalos név nem ugrik be, BarbieLive-nak meg mégse hívhatom), és elég jókat szórakoztam.

A legalsó képen Uraharának öltözött arc a legjobb az egész közül. Egy hibája van a srácnak, hogy tésztaképe van és nincs meg az a gonosz mosolya. (Esetleg, sokattudó mosoly... vagy... cinikus mosoly)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Dreamcleaver

Quote from: VenomMegnéztem a felöltözõs képeket (hivatalos név nem ugrik be, BarbieLive-nak meg mégse hívhatom), és elég jókat szórakoztam.

A legalsó képen Uraharának öltözött arc a legjobb az egész közül. Egy hibája van a srácnak, hogy tésztaképe van és nincs meg az a gonosz mosolya. (Esetleg, sokattudó mosoly... vagy... cinikus mosoly)

Azért az a girnyó Kenpachi a háttérben sem semmi! :D :D
Amúgy cosplay-nek hívják. Mellesleg, ha mennék én is egyértelmûen egy Bleach karinak õltöznék, hiszen Japán keretek között szemlélve könnyû megcsinálni a ruhát. Én Shunsui lennék; borostás lennék, cofba kötött haj (nekiállnék növeszteni :)), rózsaszín/virágos ruha, valami mûkard az oldalra, valami fûszál a szájba, egy szalmakalap (vagy mi az) + enyhén flegma, álmodozó beszédstílus és kész. :) Ráadásul minden csajnak a cosplayen lehetne tenni a szépet rizikó nélkül. :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Squito

Quote from: DreamcleaverAzért az a girnyó Kenpachi a háttérben sem semmi! :D :D
Amúgy cosplay-nek hívják. Mellesleg, ha mennék én is egyértelmûen egy Bleach karinak õltöznék, hiszen Japán keretek között szemlélve könnyû megcsinálni a ruhát. Én Shunsui lennék; borostás lennék, cofba kötött haj (nekiállnék növeszteni :)), rózsaszín/virágos ruha, valami mûkard az oldalra, valami fûszál a szájba, egy szalmakalap (vagy mi az) + enyhén flegma, álmodozó beszédstílus és kész. :) Ráadásul minden csajnak a cosplayen lehetne tenni a szépet rizikó nélkül. :)
Hmm, ha már cosplayrõl van szó, akkor én mondjuuuuk... háát... én lennék mondjuk Hisagi Shuuhei, vagy Shiba Kaien (csak õ sajna elhalálozott) vagy Ishida Uuryu. Feszítenék egy 2méteres kék íjjal :whoah: :hahaha:

Firebird

Ez igen a dattebayo-s srácok nem lacafacáznak:eek:  a 63as spec felkerült már egy órája. Dattebayo
Akit érdekel Bleaches amv az tekintsen el ide

Lt. Simoan Blarke

Quote from: FirebirdEz igen a dattebayo-s srácok nem lacafacáznak:eek:  a 63as spec felkerült már egy órája. Dattebayo
Akit érdekel Bleaches amv az tekintsen el ide
és én szokás szerint várhatok 1 hetet a Lunarra :rolleyes: :D :(
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Venom

Quote from: blarkeés én szokás szerint várhatok 1 hetet a Lunarra :rolleyes: :D :(

Egy hét? Nem rosszindulatból mondom (vagy talán kicsit abból is), de kétlem, hogy egy héten belül a Lunar kijönne ezzel a résszel. :(


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Necrid^

Quote from: VenomEgy hét? Nem rosszindulatból mondom (vagy talán kicsit abból is), de kétlem, hogy egy héten belül a Lunar kijönne ezzel a résszel. :(
Egyetértek.. sztem tõlcs le és nézd meg blarke és h kijónn a lunar-é tõrõld ki. én igy szoktam csinálni :rolleyes:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!