Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Christian

Amúgy csak nekem tûnt fel az egyik gonosz és Dr. Jekyll közti hasonlóság? Mert ha tényleg róla van mintázva akkor van valahol egy Mr. Hyde is ott legbelül :P Értsd (Spoiler):

[COLOR="White"]
Lehet õk már a Vaizardok? A Dr. Jekylles fazon miatt jutottam fõleg erre a következtetésre, mert ha koppintás akkor Mr. Hyde = Hollow [/COLOR]

Végülis ha belegondolunk nem lehetetlen mert Aizen ugye eszméletlen bika volt eddig is, most meg, hogy már hollowvá is tudja magát konvertálni, hát van hova fejlõdnie Ichigoéknak :D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Bandita ^^:confused: Lehet neked van igazad......... Sõt temessük is el az egész sorozatot....... Fujjj de sz@r..... Már törlöm is le.......

Hihetetlem mennyire pesszimisták tudnak lenni 1esek........ :mad: Bocsánat hogy reménykedem...
sajnos Rage nem pesszimista, hanem elég reálisan tudja szemlélni az ilyesmit... mindenesetre én nem mondok véleményt, amíg nem látom a 63-64et.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

jah, 63-63.. zseniális, hogy már kinnvannak, csak persze Lunar-ék vannak olyan rendesek, és döglusták, hogy még a 63 sincs kész, nemhogy a 64..:hogyaza:
 Viszont valaki, aki olvassa a mangát elmagyarázhatná, hogy hogy a vérbe lett olyan erõs Aizen, hogy pusztakézzel Ban Kai-t állítson meg? Ez nekem nem nagyon esett le.
 64-rõl meg csak kósza híreket hallottam (olvastam). Igaz, hogy Renji is suliba megy?

Lt. Simoan Blarke

Quote from: LythisViszont valaki, aki olvassa a mangát elmagyarázhatná, hogy hogy a vérbe lett olyan erõs Aizen, hogy pusztakézzel Ban Kai-t állítson meg? Ez nekem nem nagyon esett le.
úgy, hogy mivel Aizen az illúziók mestere, valószínûleg az nem a puszta keze (ujja) volt...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Igen, ezen én is agyaltam, de ennek ellenére azért szerintem így is kicsit sok...
 Szóval hé, Ichigo azért szétpofozta Senbon Zakura Kageyoshi szirmait is, pedig ahhoz azért kell sebesség... Szóval az egy dolog, hogy Aizennek volt ideje reagálni, meg Ichigo is fáradtabb volt, de ennek ellenére azért ehh...
 Szóval gondold végig, hogy egy Ban Kai-t hárítani, azért nem hétköznapi feladat. És persze ne feledd, hogy míg azzal a kezével fogta Ichigo kardját, a másikkal megvágta...

Lt. Simoan Blarke

Quote from: LythisIgen, ezen én is agyaltam, de ennek ellenére azért szerintem így is kicsit sok...
 Szóval hé, Ichigo azért szétpofozta Senbon Zakura Kageyoshi szirmait is, pedig ahhoz azért kell sebesség... Szóval az egy dolog, hogy Aizennek volt ideje reagálni, meg Ichigo is fáradtabb volt, de ennek ellenére azért ehh...
 Szóval gondold végig, hogy egy Ban Kai-t hárítani, azért nem hétköznapi feladat. És persze ne feledd, hogy míg azzal a kezével fogta Ichigo kardját, a másikkal megvágta...
Aizen "maxolódott" Death Godként... ezt el is mondja :rolleyes: tehát simán lehet gyorsabb Ichigonál. plusz még lehet, hogy azelõtt/után vágta meg, hogy megfogta a vágást, és nem vele egy idõben... Ichigo fullra meg volt lepõdve ugye.

ja és edit: "Ichigo fáradtabb volt" - Ichigot kishíján kibelezték az elõzõ párbajban, épp hogy csak ellátták a sebeit...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lythis

Igen fáradtabb volt, ennek ellenére lenyomott egy Ban Kai-t ami azért eléggé megerõltetõ. Habár szó van róla, hogy az akarata erõsebb, mint a fizikuma, és emiatt szív. Viszont ha Aizen maxolva van, akkor mi van a vén muksóval? (neve nem ugrik be... a 1st squad captain...) Az ahogy a Shikai-ját elnéztem még odakenõsebb, és bár lehet hogy nem olyan alattomos, mint Aizen-é, de... nos próbáld megközelíteni, ha nem akarja...
 És emellett akármennyire maxolt is Shinigamiként Aizen, azért azon kivagyok, hogy ennyire semmi erõfeszítés számára lenyomni mindenkit....
 És akkor olyan dolgokra nem tértünk ki, hogy pl hogy a fenébe van az, hogy a többi shinigami olyan baromi lassan ért oda. Az egy dolog, hogy messze voltak, de mondjuk ott a flashstep, és pl az olyanok, mint Yourichi, Soi, és a vén muksó, meg Ukitake és Kyoraku azért hamarabb odaérhettek volna.
 Ezért kérdeztem úgy, h valaki aki olvassa a mangát... lehet, hogy abban említenek mást is. Mert az egy dolog, hogy elfilózgatunk itt rajta, és gyárthatunk másfélezer teóriát, de ezzel nem biztos, hogy sokra megyünk...

L.Mole

#727
Quote from: LythisÉs persze ne feledd, hogy míg azzal a kezével fogta Ichigo kardját, a másikkal megvágta...

Az úgy volt, hogy csak úgy tett mintha a kardja az ujja lenne, és kihasználva Ichigo döbbenetét alulról leszúrta az igazi ujjával. :hopp:

Amúgy szerintem kár azon agyalni, hogy Aizen milyen trükkökkel gyõzte le Ichigo-t mert a konklúzió az, hogy iszonytatóan-borzalmasan-rettenetesen erõs (és akár megállíthatta egy ujjal is a kardot, hiszen a jelenet célja éppen az erõdemonstráció volt), de annyira azért nem, hogy vállalja a nyílt harcot a shinigami túlerõvel, vagy az öreggel szemben. Különben is, a Dragonball óta tudjuk, hogy mindig jön egy erõsebb. ;)

Rage

Quote from: LythisSzóval gondold végig, hogy egy Ban Kai-t hárítani, azért nem hétköznapi feladat.
Egy haromnapos ban kait azert nem olyan nehez haritani. (Tobb ev kell a 100%-os elsajatitasahoz, es ezalol Ichigo sem kivetel!)
Aizen pedig nem eleg, hogy "kimaxolt" shinigami volt, de meg hollow is (o a #1 espada, vagy talan meg ennel is magasabb pozicioban van). Igen, meggyozodesem, hogy MAR AKKOR az volt, hogy a hougyoku mire kellett neki, azt egyelore nem tudni.
Egy ilyen rangu hollow-shinigaminak pedig nem nagy CUCC megallitani egy ilyen harmatgyenge ban kait, mint amilyen Ichigoe volt. (Amint meg anno emlitettem, szerintem az illuzio mar csak hab a tortan.)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Christian

Még nem volt akkor Aizen hollow-shinigami...ezt elmondja õ is. Próbálta ki kísérletezni a dolgokat csak nem jött össze. Már pedig amennyire ismerjük Aizent nem igazán van már rejtegetni valója. Amúgy a "max" az mindenkinél mást jelent az eltérõ reitsuk miatt. Ez nem lvl99 ahonnan nincs tovább és mindenki ugyan olyan erõs. A spirituális erõ mindenkinél személyre szabott. Nekem egyedül Tousen nem fér bele a körbe akit sztem még Grimmjaw is simán lecsapna :)

Venom

Gyerekek, ne kezdjétek elölrõl az "OMG, ujjal megállította...!" kezdetû témát, mert már akkor is nagyon uncsi volt. :)

Én is remélem, hogy a filler színvonala nem lesz kriminális, de én Naruto óta nem igazán vagyok optimista filler témában.

Ami pedig az új sorozatban megjelent 3 "rosszarcút" illeti, sajnos szinte elõre tudom mi lesz a sorsuk. Aki látta a Yu Yu Hakuso címû sorozatot, annak lehet fogalma arról, mégis mire gondolok. Mivel sose olvastam a mangát, ezért csak tippelek, remélem nem fog spoilernek számítani: Szerintem a 3 rosszarcúval megverekszenek, kiderül hogy jóarcok és összeállnak Ichigoékkal. Mindez azért, mert õk annak az új fajta ellenségnek az elõfutársai, a képességeiek pedig hasonlóak lesznek. (A barátságra utal az új ending is, ami szerintem SZ*R!)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Christian

Hát...azért az új endingben van másik 3 figura is akikbõl sok mindent kinézek csak azt nem,hogy haveroknak lesznek Ichigoékkal :D Amúgy ez a filler már most jobb mint a Narutos társai. Kezdjük ott ,hogy itt van sztori és beleilleszkedik a történetbe, nem úgy mint a Narutos ami tényleg nem vágom mit keres ott. Remélem hamarosan vége és megint nézhetem a Narutot.

Bandita ^^

"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Venom

Quote from: ChristianHát...azért az új endingben van másik 3 figura is akikbõl sok mindent kinézek csak azt nem,hogy haveroknak lesznek Ichigoékkal :D

Az új endingben van a 3 táncolós bábú, ugyebár. Meg Kon, de õ nem számít. ;) Ha megfigyeled, a 3 táncolós bábú a rész végén látható 3 "rosszfiút" ábrázolja (bár az egyik egy kislány, a tipikus animés elnyújtott kacarásszással, ami szerintem inkább röhejes és idegesítõ, mint hátborzongató). Szerintem lesz itt hû-de-nagy-barátság 10 részen belül. :3x3:

(Egyébként megjegyzem, Soul Society-vel is de jól összehaverkodtak, miután szétverték egymás arcát csúnyán.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Christian

Van még ott másik 3 figura is :P Az egyik hasonlít Grimmjawra csak sokkal nagyobb darab. Én rájuk gondolok:)

Venom

Ja hogy õk... na igen, az már más tészta. Bár ki tudja... ;)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

ReLax18

64:
Viszonylag elment. Renji suliban ("60s guy":D) és egyéb ökörségek. Az "elnarutósodás" (szerintem legalábbis) még nem észlelhetõ. Mellesleg...gonosz szõkehajú kislány:eek:...
Az ending pedig annyira nem is vészes, de a többihez képest nem jó...
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Dreamcleaver

#737
Mit csináltok szegény BLEACHemmel ti dilettáns barmok ott Tokyoban?!?!?! Ez nem lehet igaz. Ezek tényleg csak manga alapján képesek dolgozni? Ha már valamit saját kútfõbõl kéne produkálni, akkor nem megy? Az art valami baromi rosz volt, Ishida meg Innoue nem is hasonlít az eredetiére. Rész fele el volt poénkodva, ez is tipkus jele annak, hogy nem tudnak mit kitalálni. Mondjuk az ebédlõs poén a Free Loader-sannal,  meg a Ichigo apja még jó volt, de pl a fagyis jelenet az valami abszolút gagyi. A sztori még elmenne, Innoue elrablása jó ötlet, de ki ez a három majom? A kiscsaj tipikus klissés karakter. Kawai, akar lenni, de nem az. Vihogása félelmet keltõ akar lenni, de nem az. Az a másik két csávó meg röhejesen néz ki, semmi eredetiség nincs bennük. Ami jó volt az Renji, meg arra a három másik karakterre lennék kiváncsi az endingbõl.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

death_scythe

Hali!

Valaki meg tudná mondani hogy a manga-ban hanyadik chapter körül van a Sui Fong vs Yorouchi harc meg hogy hanyadik körül van amikor hazatérnek a Soul Society-bõl?
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Christian

A történet kezd érdekes lenni viszont a rajzolással valami nagyon nincs rendben! Ichigot kancsalnak vagy nem is tudom minek rajzolták. Kegyetlen...  Amúgy poén ,hogy a csaj Die Hardot játszik velük :D Most vagy a kreativitás hiánya volt, vagy simán nagyon viccesek voltak. Szerintem poénból rakták bele, gondolok erre amiatt,hogy szeretik elviccelni ezeket a részeket ahogy látom.

Bandita ^^

Quote from: ChristianAmúgy poén ,hogy a csaj Die Hardot játszik velük :D

A kezembõl vetted ki a szót. :tezsvir:
Más:
Viszont van némi logika a fillerek beiktatásánál. A mangában ugye egybõl kezdõdik a gyepa megint, ahol el is gondolkodtam, hogy Aizen 2 hét alatt hogy a pi... fenébe varázsolta össze a csapatát. Ahogy itt a commander is megmagyarázta h legalább 1 év kell neki míg összeszedi magát, (bár nemértem mér pont 1 év) némileg több értelmet nyer a történetvezetés...
A grafikávla én sem vagyok teljes mértékben megelégedve, de legalább van mit nézni :3x3: . Mostmár tényleg kiváncsi vagyok kik ezek a mik ezek...:confused:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Venom

Újabb vad tipp az ending alapján: Õk is olyan compact soul bogyók, mint Kon, csak más képességekkel. :)

(Ezzel a felvetéssel nagyjából annyi a baj, hogy a compact soul végül is egy mesterséges lélek, ám amikor Urahara vizsgálja a hangot, akkor nem talál lélek hangot, akármi is legyen az.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Bandita ^^

Quote from: VenomÚjabb vad tipp az ending alapján: Õk is olyan compact soul bogyók, mint Kon, csak más képességekkel. :)

(Ezzel a felvetéssel nagyjából annyi a baj, hogy a compact soul végül is egy mesterséges lélek, ám amikor Urahara vizsgálja a hangot, akkor nem talál lélek hangot, akármi is legyen az.)

Lehet hogy UFO-k...: :3x3: :teccik:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Dreamcleaver

Isszonyat vontatottak ezek a részek. Ha kétszer ennyi dolog történne egyben, akkor szódával elmenne, na de így...
Csak engem idegesít Rin Rin megrajzolása? Tökre elüt szerintem a bleach-stílustól. Olyan mintha valami mesterséges baba lenne.
Az új opening alapján valami nagyon sötét dolog jutott eszembe...5 filler résznek minek csinálnának egy tök új openinget + ott van a másik három karkater akit még nem láttunk + hogy 1 év mire Aizen összeszedi magát ergo: valószínûleg jóval több filler rész lesz 5-nél.
Hát nincs mit tenni, mindenki mondjon el egy imát...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Christian

Openinget nem csináltak csak egy endinget. Az endingeket pedig ált. 10 részenként szokták cserélni szal annyira nem vészes. Amúgy Rin Rin megrajzolása szvsz az endingben még tûrhetõ de a valóságban.... Egyébiránt még egy kicsit szapuljam a grafikát, az ál Orihime mikor ajtót nyitott azt hittem le van barnulva :D Viszont azt továbbra is fent tartom,hogy a sztori érdekes is. Sõt nekem a poénok is bejöttek nagy részt, fõleg a Die Hardos :)

Bandita ^^

Találtam némi infót eléggé megbízható forrásból: (B7)

"Ok, good news for some of you. The second part of the two hour specials to be shown on February 14th will actually be the end of this filler arc."

A post van még tovább de az e szemponból lényegtelen. Ami viszont nem, hogy hála égnem már nem kell sokat várni az igazi eksün-re!!!
:teccik:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Lt. Simoan Blarke

ez szép és jó, de imo túl gyorsan be fogják hozni a mangát, nem? :S
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bandita ^^

Azt viszont nem mondta senki sem, hogy nem lesznek még más(ik) fillerek...:ejnye:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Bandita ^^Azt viszont nem mondta senki sem, hogy nem lesznek még más(ik) fillerek...:ejnye:
ez átb*szás :lazza: milyen már hogy 2 rész sztori 3 rész filler? :3x3: :( :mad:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Lazzaret

Nekem nem jön be ez a filleres dolog a Bleachel. Elvesztette számomra a varázsát. Gyerekesen vanak megrajzolva a karakterek látszik hogy nem a manga lett felhasználva hanem valami harmadrebdü brigád akik csak animálni tudnak. Nem túl ötletes poénok.Sztem gagyi story. Amig nem térnek vissza a manga storyjához addig nem hiszem hogy nagyon nézni fogom. :csalódottszmájli:


www.arkangyalok.uw.hu