Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Alkyra

VÉGRE BLEEACCCHHHH!!!:morci: :appl: :appl:

Már mióta várok erre!Muahahahahaaaa.:):whoah:

Lt. Simoan Blarke

Quote from: NecridEgyetértek.. sztem tõlcs le és nézd meg blarke és h kijónn a lunar-é tõrõld ki. én igy szoktam csinálni :rolleyes:
ha fenn lenne ftpn, letölteném. bárki bármit is mond, nekem torrenten 20K-nál gyorsabban nem jött anime, az meg mazochizmus style. lehet, hogy a router lassítja be ennyire, de nekem nincs permission, hogy belenyúljak :rolleyes:

btw: bleach rockopera
ezt ismeritek? :rolleyes:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ready2

hmhm aki olvas mangat az erositse mar meg, hogy a kov resz beharangozoja alapjan az most filler lesz-e vagy mar tenyleg elkezdik a kov. arch-ot?

Necrid^

Quote from: blarkebtw: bleach rockopera
ezt ismeritek? :rolleyes:
Azta de rondák... egyetlen Inoue jól nézki.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Bandita ^^

Quote from: Ready2hmhm aki olvas mangat az erositse mar meg, hogy a kov resz beharangozoja alapjan az most filler lesz-e vagy mar tenyleg elkezdik a kov. arch-ot?

Filler.... De keményen... Viszont csak 4-5 rész elvileg, persze lehet h több... (amit personally dont think so)
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Bandita ^^

Quote from: blarkebtw: bleach rockopera
ezt ismeritek? :rolleyes:

Byakuya szigor....:hahaha:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Lazzaret

Quote from: blarkebtw: bleach rockopera
ezt ismeritek? :rolleyes:

Atya ég még egy Live show:eek: Sztem elég volt a SM is de ez már túl sok a jóból :( A csajok viszont tényleg helysek :D

De ez a filler sem lesz egyszeü az is biztos. Kiváncsi leszek rá.


www.arkangyalok.uw.hu

Rage

Lunar-rol jut eszembe >> KLIKK ;p
痛みを感じる方向に、出口がある!

Dreamcleaver

Bleach 63:

Röviden ez sz*r volt. Hosszabban ez nagyon sz*r volt. Értelmetlen idiótaság 50 percen keresztül. Ennél azért valami jobbra számítottam. Az elõzetes alapján a fillerbõl se nézek ki sokat...remélem tévedek.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lazzaret

Quote from: RageLunar-rol jut eszembe >> KLIKK ;p

Atyaég ekkora bakit azért ez nem egyszerü. Szerintem még nekik felsem tünt az az apróság hogy a piros függöny általában a nöi füdõt jelöli? De ha már ezt nem tudja akkor legalább a Kanjinak utánanézne és akkor fény gyúlna a homályban.Éljen LUNAR forditócsapata :D Csak így tovább :hahaha:


www.arkangyalok.uw.hu

Necrid^

Quote from: RageLunar-rol jut eszembe >> KLIKK ;p
jól van :lol:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

ReLax18

63:
Hát tényleg nem volt egy  überfasza rész...inkább csak a poénra, visszatekintésekre, és hazamenetelre álltak rá. Viszont azért megmosolyogtam Kenpachit...szegénke nem harcolhatott:D
...fillerrõl még nem mondok elõlegesen semmit...lehet, hogy jó lesz...de lehet, hogy "Naruto-sorsra" jut...
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Lazzaret

Ha jól emlékszem a mangában is valahogy igy lett vége a soul societes részeknek. Hát ezekre a fillerekre meg én is kiváncsi leszek.


www.arkangyalok.uw.hu

Bandita ^^

Hát meg lehetnyugodni... Naruto-sorsra biztos nem fog jutni. Kezdenek beindulni az események, már várom a köv részt. Renji-n meglepõdtem-->:cool: . Jó lesz ez gyerekek!!!:whoah:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Lt. Simoan Blarke

még a 63at se láttam. de akkor se nézek lunaron kívül mást! :hogyaza: dolgozzatok köcsög holdimádók!!! :hogyaza: wáááááá, nem vagyok ideges :muhahah:
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Alkyra

Húú. Egész jó volt.^^ Legalábbis 100* jobb, mint a naruto fillerek.
Renji nagyon komoly volt!:whoah:

Viszont lenne egy kérdésem:
A hell fansub a 65. részt adta ki...az most tényleg a 65. rész vagy csak elírták??:confused:

Rage

Quote from: Bandita ^^Naruto-sorsra biztos nem fog jutni.
Komolyan mondom, otletem sincs, hogy ezt mi alapjan allitod ilyen biztosan. Ha kicsit utananezel a ぴえろ altal keszitett CUCCoknak, lathatod, hogy ok bizony nem riadnak vissza nehany filler resz (sot, mint lathato, szezon) beiktatasatol, valamint eloszeretettel alkalmazzak az "ami egyszer bevalt, azon nem valtoztatunk" modszert. Marpedig a Naruto igenis nagyon bevalt nekik.
Mellesleg a manga is "narutosodik" (szerintem mar regota Bleach == Naruto #2): tessek csak megnezni az elso nehany chapter egyedi, ujra mondom EGYEDI artjat, es a mostani fejezetekben latott "narutoartot"...

Ami a 64. reszt illeti, az elejen meg en is remenykedtem abban, hogy ebbol nem lesz fillerszezon, de sajnos lesz. (Es lehet, hogy nem is egy!)
Eleg csak megnezni az uj endinget - ami amugy velemenyem szerint fortelmesen szar, es a video erosen "narutos" beutesu - ugyebar csak 1-2 resz erejeig szereplo fillerkarakterek nem szoktak kiemelt szerepet kapni endingekben.
Ugyhogy mar elore varom a studio bejelenteset, miszerint a Bleachbol is kovetkezik 26 resz filler. (Vagy akar 52, a mangat ugyanis most be lehetne erni 4-6 resszel.)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Alkyra

Quote from: RageBleachbol is kovetkezik 26 resz filler. (Vagy akar 52, a mangat ugyanis most be lehetne erni 4-6 resszel.)

26? 52??? OO Viccelsz??

Lazzaret

Hát nem tudom nekem nem nagyon jött be. Lehet hogy a kövi rész az jobb lesz mint ez volt. Igazából látszik hogy nem a manga rajzokat dolgozták fel, mert ugyebár ez a rész filler igy benne sincs a mangában. Inoue egészen máshogy nézet ki mint a mangában.


www.arkangyalok.uw.hu

Alkyra

Quote from: LazzaretInoue egészen máshogy nézet ki mint a mangában.
Nekem a mostani Inoue jobban tetszett. Végre nem voltak akkora mellei!!!:) :) :hahaha:

Egyb. természetes, h nem úgy néz ki mint a mangában. Az animében mindig egyszerûsítik a karaktereket(lásd pl Girls Bravo. Ott nagyon lehet érezni ezeket.
A manga karakterek 100000000000000* szebbek. Az animében leegyszerûsített, gyerek karakterek vannak)

Lazzaret

Igatából az arca az ami még az elõzõ részeben levõkhöz sem lehet hasonlítani. Nagyon nem tetszet. De ez érezhetõ az összes karin. De lehet hogy csak én vagyok túl maximalista.:rolleyes:


www.arkangyalok.uw.hu

Bandita ^^

Quote from: RageKomolyan mondom, otletem sincs, hogy ezt mi alapjan allitod ilyen biztosan. Ha kicsit utananezel a ぴえろ altal keszitett CUCCoknak, lathatod, hogy ok bizony nem riadnak vissza nehany filler resz (sot, mint lathato, szezon) beiktatasatol, valamint eloszeretettel alkalmazzak az "ami egyszer bevalt, azon nem valtoztatunk" modszert. Marpedig a Naruto igenis nagyon bevalt nekik.
Mellesleg a manga is "narutosodik" (szerintem mar regota Bleach == Naruto #2): tessek csak megnezni az elso nehany chapter egyedi, ujra mondom EGYEDI artjat, es a mostani fejezetekben latott "narutoartot"...

Ami a 64. reszt illeti, az elejen meg en is remenykedtem abban, hogy ebbol nem lesz fillerszezon, de sajnos lesz. (Es lehet, hogy nem is egy!)
Eleg csak megnezni az uj endinget - ami amugy velemenyem szerint fortelmesen szar, es a video erosen "narutos" beutesu - ugyebar csak 1-2 resz erejeig szereplo fillerkarakterek nem szoktak kiemelt szerepet kapni endingekben.
Ugyhogy mar elore varom a studio bejelenteset, miszerint a Bleachbol is kovetkezik 26 resz filler. (Vagy akar 52, a mangat ugyanis most be lehetne erni 4-6 resszel.)

:confused: Lehet neked van igazad......... Sõt temessük is el az egész sorozatot....... Fujjj de sz@r..... Már törlöm is le.......

Hihetetlem mennyire pesszimisták tudnak lenni 1esek........ :mad: Bocsánat hogy reménykedem...
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Christian

Akkor kövezzen meg mindenki és stb... Nekem akkor is bejött ez a rész:P Sõt az új ending is.

Bandita ^^

Quote from: ChristianAkkor kövezzen meg mindenki és stb... Nekem akkor is bejött ez a rész:P Sõt az új ending is.

Jaja... Az új ending télleg "ott van".... Nagyon eltalálták...
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Alkyra

Az ending nem tetszett, de a mostani rész az jó volt.(fájni fog az a sok kõ amit ránk dobnak....:) )

Christian

Amúgy sztem egyesek már csak azért azt mondják ezekre a részekre ,hogy szarok mert fillerek. Pedig egész feelinges lett és még csak azt se érzem,hogy eröltetve lenne a dolog. Legalábbis eddig nem úgy tûnt.

Alkyra

Quote from: ChristianAmúgy sztem egyesek már csak azért azt mondják ezekre a részekre ,hogy szarok mert fillerek. Pedig egész feelinges lett és még csak azt se érzem,hogy eröltetve lenne a dolog. Legalábbis eddig nem úgy tûnt.

Ismered a mondást:
Mindenki Narutoból indul ki! :lol::lol:

Lazzaret

Nekem is tetszet valamilyen részen, csak a graf mintha nagyolt lett volna. Biztos ugy kapkodták össze a srácok ezt a észt animácio terén. És pedi még a Narutóból sem láttam egy részt sem.


www.arkangyalok.uw.hu

Christian

Jaja a graffal valami nem klappolt! Ez nekem is feltûnt. Azért jobb így mint sehogy :D Amúgy kíváncsi vagyok,hogy fog a történetbe illeszkedni ez a saga.

Kvikveg

Quote from: Bandita ^^Hát meg lehetnyugodni... Naruto-sorsra biztos nem fog jutni. Kezdenek beindulni az események, már várom a köv részt. Renji-n meglepõdtem-->:cool: . Jó lesz ez gyerekek!!!:whoah:
64? En meg a 63at se lattam, miota melom van, idom nincs... :(
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.