Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Bandita ^^

Quote from: White SeeDNem tudom mit vagytok úgy oda. Ezek a fillerek messze jobbak mint a Narutóé...
A mangában is kb ugyanez van, sezrtintem jó helyen vannak és jók...

Nekem semmi bajom a fillerekkel...... :3x3:
Egy szóval se mondtam..... :ejnye:
no offense ofkórsz
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Alkyra

Nekem semleges a véleményem.
A poénok, nem olyan jók mint anno az eredetiben s a karakterek rajzolása is egy kicsit más(Ichigo pl gyakran nagyon hülyén néz ki)
Viszont jó, mert érdekes a mellékszál(nem shimigami-k s nem hollowok ám mégis van vlm erejük...) s kapunk egy kis betekintést hõseink "hétköznapi" életeibe is.
Szal olyan 50%-50% arányban vannak a dolgok.
De mindenképp jobb mint a naruto filler.(azzal csak annyi a bajom, hogy túl sok van belõle:D)

ReLax18

65:
Kimondottan idegesített ez a rész...:ejj:
-Gyere ehhez a telefonhoz 30 másodpercen belül, vagy a nagymellû lány meghal!
-Elõször hallani akarom a hangját!
-Jó...majd ha ideérsz...
-Futáááááááááááááás!!!!!!!!
Kis idõ múlva:
-Jó, itt vagyunk! Most hallani akarom a hangját!
-Jaj...tényleg azt hitted, hogy én ezt megteszem neked. Jaaaj...olyan édi vagy...majd következõnek!
-OK! FUTÁÁÁÁÁÁÁÁÁS!!!
...
:ejj::ejj:
A megvalósítással nincs bajom, én az ilyen dolgokat, hogy "nem úgy néz ki, mint a mangában" észre sem veszem...(nem úgy mint a Narutoban:ejj: ).
Mellesleg történet...[COLOR="White"]juuuuuuj! Elvitték Chad-ot! Jaj! Ki lesz a következõ, akit elvisznek?!?!?!:rolleyes:[/COLOR]
Egyébként kezdem megszeretni az endinget...:)
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Venom

Quote from: ReLax18Egyébként kezdem megszeretni az endinget...:)

:grrr: :uzi: Ending


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Ready2

Quote from: ReLax18Egyébként kezdem megszeretni az endinget...:)

nekem pedig egyenesen tetszik. nemtudja vki hogy ki az eloado? es a szam cimet?

Bandita ^^

#755
Naugye hogy jo az ending... Mondom én, csak egy picit szokni kell.... :jee:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Christian

#756
Az ending: SunSet Swish - My Pace

Amúgy mondtam én, hogy egész jó ez az ending :) Erre szokták mondani,hogy annyira xar ,hogy már jó! :D  Viszont a rajzolás engem akkor is idegesít. Az egyetlen dolog ami igazán idegesít az ez. Egyébként annak azért örülök,hogy nem annyira tré mint a Narutos filler saga. Ahhoz képest ez nagyon ott van.

A Die Hardos poén meg úgy tûnik nem mindenkinek feküdt. Nekem nagyon bejött :D Kár,hogy feladatokat nem kaptak Ichigoék, borultam volna Ishida okoskodásain :D

Edit:
A rajzolásról jut eszembe. Feltûnt nektek is ,hogy az ending és a történet rajzolása tök más? Sokkal igényesebb az ending! Ichigo meg kb 25évesnek néz ki benne. Meg az endingben látható nagy muki tökre hasonlít spoiler[COLOR="White"]Grimmjawra[/COLOR]!

Lt. Simoan Blarke

Quote from: ChristianAz ending: SunSet Swish - My Pace

Amúgy mondtam én, hogy egész jó ez az ending :)
rákerestem hatféle torrent engine-nel, de mindegyik ugyanazt az eredményt hozta, az adott cucc meg nem találja az elosztószervert... valaki tud elérhetõséget hozzá? ha már 62nél lemaradtam, legalább ezt hadd tudjam, milyen :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Ready2

Quote from: blarkerákerestem hatféle torrent engine-nel, de mindegyik ugyanazt az eredményt hozta, az adott cucc meg nem találja az elosztószervert... valaki tud elérhetõséget hozzá? ha már 62nél lemaradtam, legalább ezt hadd tudjam, milyen :D

itt a link, de be kell masolnod manualisan ie-be mert hotlinket nem engedi

Dreamcleaver

Kérdés: A Bleach-hez eddig hány OST jelent meg? Nekem csak az elsõ van meg. Illetve OP, END maxik?

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Ready2itt a link, de be kell masolnod manualisan ie-be mert hotlinket nem engedi
:merci: úr isten. ez EHHHHHHHHHHHdepocsék. :S

Dreamcleaver: elvileg vannak mindenféle Ichigo, Renji, Ishida stb. maxik is... amiket eddig én láttam, azok ezek. hogy ezen kívül van-e, azt nem tudom.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Christian

Van már Ichimaru Gines lemez is :P Elég trék dehát ez van. A szöveg lenne érdekes bennük csak, hát azt pont nem értem :D

JA és egy oldal ahol ált mindig fent vannak a Bleach zenéi meg egyebek is: Gendou.com Anime music page

Dreamcleaver

Quote from: ChristianVan már Ichimaru Gines lemez is :P Elég trék dehát ez van. A szöveg lenne érdekes bennük csak, hát azt pont nem értem :D

JA és egy oldal ahol ált mindig fent vannak a Bleach zenéi meg egyebek is: Gendou.com Anime music page

Arigato Christian-sama.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Venom

Dupla-post, hogy a fene vinné el. Vélemény és értékelés egy posttal lejjebb. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Venom

Bleach 66

Idézet az epizódból: Hihihihi... Hihihihihihihi.... Hihi.... Hihihihihihihi... Hihihihihihiihihi... Hihihi.... Hihihihihi... Hihihihiihih... hihihih...hihi...

Vélemény: Így legyen lottó ötösöm bzm!

Quote from: VenomÚjabb vad tipp az ending alapján: Õk is olyan compact soul bogyók, mint Kon, csak más képességekkel. :)

Továbbra is fenntartom a véleményem, hogy ebbõl barátság lesz egy kiadós ütés-váltás után. (Persze a kislányt nem fogják megütni, csak ráveszik, hogy megadja magát.)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Dreamcleaver

Quote from: VenomBleach 66
Továbbra is fenntartom a véleményem, hogy ebbõl barátság lesz egy kiadós ütés-váltás után. (Persze a kislányt nem fogják megütni, csak ráveszik, hogy megadja magát.)

Pedig szétüthetnék a száját. Az talán kárpótolna egy picit. :)

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Christian

A kiscsaj engem is rendkívül irritál. A röhögésétõl a falra mászok. Komoyan mondom,hogy legszívesebben tüzesvassal cirógatnám a fejét a rohadéknak. Ettõl független ha spanság lesz az nem zavar különösebben csak ne nevessen a kis k....

andi^^

Quote from: ChristianA kiscsaj engem is rendkívül irritál. A röhögésétõl a falra mászok.

Detto.
Nekem ez az egész filler dolog nem jön be. De legalább Renji is ott van :)
DE az új ending tetszik :whoah:  A szám is de fõleg a táncoló izék...

Lt. Simoan Blarke

Bleach63. minthogy felkerült ftpre, végre leszedtem és megnéztem.
1. észrevétel: a DB fordítás pár dolgot nekem elég új módon fordított. értsd ez alatt az opening fordítását, hogy a Death God, a faux body és a sister is megmaradt eredeti formában, stb.
2. észrevétel: OVI!!!!!! ez a rész egy szánalom! :mad:
3. észrevétel: a rajzolás pocsék.
na rávetem magam a másik három részre.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Venom

A rajzolás minõség csak romlik idõvel... anno imádtam amikor az arcokon az árnyékokat úgy jelenítették meg, mintha ceruzával rajzolták volna meg... most meg még árnyékokra se pazarolják az idejüket.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Christian

Gondolom most pihennek õk is :) Viszont 70.résztõl gondolom megint javul a színvonal mint állat !

Dreamcleaver

Quote from: ChristianGondolom most pihennek õk is :) Viszont 70.résztõl gondolom megint javul a színvonal mint állat !

Hát nem tudom. Ha végleg semmi nem jutna eszembe, akkor én fillernek inkább beraktam volna egy Yoruichi-Soi Fon ecchi gaident. ^^

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kvikveg

Quote from: VenomBleach 66

Idézet az epizódból: Hihihihi... Hihihihihihihi.... Hihi.... Hihihihihihihi... Hihihihihihiihihi... Hihihi.... Hihihihihi... Hihihihiihih... hihihih...hihi...
...
:lul:
Illetve... ajjaj... de jo, hogy nem fog keszuletlenul erni... Eddig csak 64ig jutottam el kb.

Quote from: DreamcleaverHát nem tudom. Ha végleg semmi nem jutna eszembe, akkor én fillernek inkább beraktam volna egy Yoruichi-Soi Fon ecchi gaident. ^^
Woah, annak sokan orultek volna! :whoah: :hahaha:
Ooo, mi az a gaiden?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Lt. Simoan Blarke

végignéztem 66ig.
valóban, az art csak tovább romlott.
valóban, hi hihihi hihihi. IDEGBETEG. még két-három ilyen rész, és úgy vágom teljes blicset a lomtárba, hogy öröm lesz nézni.
valóban, eddig volt varázsa. ha nem csinálnak valami értelmeset a cuccal, lekattanok a témáról -_- de az pozitív, hogy az egyre erõsebbek ütik a náluk is sokkal erõsebbeket témáról egy idõre leálltak.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Necrid^

Mi ez a sok Hihihihihihi...hihihihihi? kicsit idegesitõ..
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Christian

Quote from: DreamcleaverHát nem tudom. Ha végleg semmi nem jutna eszembe, akkor én fillernek inkább beraktam volna egy Yoruichi-Soi Fon ecchi gaident. ^^


Nos az a helyzet,hogy sajna izgalmas fillerre sehol nem számíthat az ember. Gondolom sokan a fillerek miatt neki állnak mangát is olvasni és ebbõl is jön zsé. Vagy mittomén..biztos meg van az oka,hogy a filleker mindig gyengébbek. Sztem nem is akarták hû de faszának megcsinálni. Ettõl függetlenül még mindig jobb mintha kaptunk volna egy Narutos szintet!!! Azért fillerek közt az egyik legjobb :P  Meg most õszintén...azt a maradék pár részt nem kibírja mindenki? :D

Lt. Simoan Blarke

Quote from: ChristianMeg most õszintén...azt a maradék pár részt nem kibírja mindenki? :D
nem. még 3 hihihihihihihihihihi rész, és vándorol az egész az eraserbe.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Necrid^

Quote from: blarkenem. még 3 hihihihihihihihihihi rész, és vándorol az egész az eraserbe.
Detto!
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

andi^^

Quote from: blarkemég 3 hihihihihihihihihihi rész, és vándorol az egész az eraserbe.

Azért ne siesd el! Lesz az még jobb is.... reméljük. Egyszer majd csak folytatják rendes részekkel. Csak pár hét... hónap...?

Lt. Simoan Blarke

Quote from: andi^^Azért ne siesd el! Lesz az még jobb is.... reméljük. Egyszer majd csak folytatják rendes részekkel. Csak pár hét... hónap...?
ha a "rendes" részek alatt a DB-féle "gyengébbvagyokdebedühödökrájövökvalamiultimatetechnikáraésvégülmégiséngyõzök" dömpinget érted, akkor nem vesztenék sokat...
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster