Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Project_2501

Quote from: death_scytheNincs vkinek vmi jó Inoue képe? Vagy tud vki egy helyet mondani ahol lehet jó Inoue-s képeket találni?
Az AnimeGalleries.Net Bleach részlegében ha jól láttam :) akad egy-két (306 darab :D) Orihime Inoue kép is.
Quote from: RufioÜdvi!

Csináltam egy magyar Bleach Fórumot ...
Tényleg NAGGGYON korrekt a fórumod :jee: Csak ajánlani tudom mindenkinek!
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Rufio

Quote from: Project_2501Az AnimeGalleries.Net Bleach részlegében ha jól láttam :) akad egy-két (306 darab :D) Orihime Inoue kép is.
 Tényleg NAGGGYON korrekt a fórumod :jee: Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Nagyon köszönöm, remélem majd lesz több tagunk is ;)

Alkyra

Quote from: death_scytheKösz, kösz, akkor megnézem a Minitokyo-n.

edit:ezeket találtam a Minitokyo-n többek között

Ezt látnotok kell annyira vicces, ezt meg azért mert annyira jó (legalábbis szerintem).

Egy kicsit...nem nagy a melle a 2. képen?  :) Egyb. tényleg nagyon jó kép mindkettõ. Ilyen fun pic még jöhet! :D :jee:

death_scythe

Egy kicsit igen de hát ezért (is) szeretjük Inoue-t :D (egyébként a 2-ik most a hátterem, szerintem jól néz ki ahogy beleolvad a háttérbe+a háttér is jól néz ki)
Más...nem tudja vki aki a mangát is olvassa hogy Soi Fong(2-ik csapat kapitánya) fog valaha is hosszabban szerepelni?(pl:legalább úgy mint Nemu(bár belõle sosem elég :D ))
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Project_2501

Sajnos én nem követem figyelemmel a mangát ezért nem tudok Soi Fong-ról megnyugtató információval szolgálni, csupán szimpátiámat szeretném kifejezni a 2-csapat kapitánya iránt :p
Az intro-ban az a rész hatalmas amikor szegény Chado-ra támad, de Shihouin Yoruichi (miatta lettem macska-barát ;) ) egy laza mozdulattal kettéharapja a katana-ját és irtó mérgesen mond valamit :D
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

zolan43

Quote from: death_scytheMás...nem tudja vki aki a mangát is olvassa hogy Soi Fong(2-ik csapat kapitánya) fog valaha is hosszabban szerepelni?(pl:legalább úgy mint Nemu(bár belõle sosem elég :D ))

Igen! - Lesz egy kis harc Yoruichi-vel -

Shugaru

nem tudja valaki, hogy mikor jön rendbe a bleach könyvtár és mikor lessz az uj rész fenn?

Darkstar

Quote from: Shugarunem tudja valaki, hogy mikor jön rendbe a bleach könyvtár és mikor lessz az uj rész fenn?
Mi a baj vele? Nálam megy rendesen, és 45ig ott vannak a részek. Vagy több volt?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Shugaru

Quote from: DarkstarMi a baj vele? Nálam megy rendesen, és 45ig ott vannak a részek. Vagy több volt?
45 volt fenn utoljára amikor láttam de most csak üres könyvtárat találok

Shugaru

az ftp-n is azt írja, hogy utoljára máj ban lett frisítve holott láttam a 45 -ik részt
bíztos a rossz hdd-n volt

Darkstar

Quote from: Shugaru45 volt fenn utoljára amikor láttam de most csak üres könyvtárat találok
Milyen programot használsz, mert nálam most is megy TC-vel (15mp-el ezelõtt néztem), és benne van a 45 rész.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Shugaru

Quote from: DarkstarMilyen programot használsz, mert nálam most is megy TC-vel (15mp-el ezelõtt néztem), és benne van a 45 rész.
total comander 5.5 5 mp vel ezelött néztem és nincs

Tyrael

Quote from: Shugarutotal comander 5.5 5 mp vel ezelött néztem és nincs
Délután nálam sem volt, de már van.
De itt a 46os rész:
http://bleachportal.org:6969/torrents/%5BBleach-Society%5D%20Bleach%20-%2046%20%5BXviD%5D.avi.torrent?info_hash=937d7adf902494bc1e1c90c80ad7ac198a514a82

Tyrael

Shugaru

Quote from: TyraelDélután nálam sem volt, de már van.
De itt a 46os rész:
http://bleachportal.org:6969/torrents/%5BBleach-Society%5D%20Bleach%20-%2046%20%5BXviD%5D.avi.torrent?info_hash=937d7adf902494bc1e1c90c80ad7ac198a514a82

Tyrael
thanks most töltöm le a 46 ot de az usteam oldal még mindig köszöni és nincs bleach

Shugaru

isten általi gyogyulás(isten alias zsozso) most már rendesen müködik az ftp  :)  :)
 egyébként meg néztem a 46 ot ez egy jo kis elõtörténet a fõ folyamhoz  :)

Tyrael

Quote from: Shugaruisten általi gyogyulás(isten alias zsozso) most már rendesen müködik az ftp  :)  :)
 egyébként meg néztem a 46 ot ez egy jo kis elõtörténet a fõ folyamhoz  :)
csak mar baromi turelmetlen vagyok
varom mar a ban-kai-t :O)

Tyrael

Nimlot

Háj! Én csak azon gondolkodom hogy mikor lesz feltöltve a 46. rész ftp-re....
"Being too kind is also... cruel!"

Tyrael

Quote from: NimlotHáj! Én csak azon gondolkodom hogy mikor lesz feltöltve a 46. rész ftp-re....
elobb utobb :)

Tyrael

Pech

Lehet , hogy már sokszor elhangzott e kérés, de hol lehet Bleach mangát letölteni? Mert nem tudom kivárni a következö részt.  :teccik:    A másik az, hogy meg akarom nézni a képet amit beraktam.  :lazza:

Alkyra

riqyn.no-ip.org

user:bleach
password:bleach

Innen letöltheted.

Pech

Kössz ,de nekem nem akarja kidobni az oldalt lehet hogy béna vagyok ?  :beken:

Alkyra

ez nem egy oldal.
Ez egy ftp cím.
Innen lehet tölteni de max csak 20kval.(mert korlátozott a srác sebessége)
Ha oldalt akarsz akkor:
http://bleach7.com/index.php?page=member/news

Pech

Kössz akkor jól sejtettem én vagyok a béna  :bruhuhu:

Alkyra

Nem vagy béna, attól mert még nem tudsz valamit.
A tudás hiánya nem egyenlõ a bénasággal.
Ha megmondjuk, hogy mit kell ezekkel ez adatokkal csinálni s sokadik elmagyarázásra sem megy, akkor jelenthetünk ki bénának.^^

Suszi

Tegnap néztem meg az elsõ két részét (nem volt több idõm :() Nekem nagyon bejött. Kicsit Naruto érzésem lett, mikor megláttam a fõszereplõt (bár a stílusuk tök más)
Szóval mostmár ezt az animét is felvettem a kedvencek közé :D

Pech

Aki nem tud várni a Lunaros verzioig akkor a Hell-fansubs verzioja már kinn van... Bár lehet hogy tudjátok és bár sokan nem szeretik (nekem se a kedvenc verziom) de szerintem jó "éhség csökkentö".
én innen töltöttem le...:  http://www.downloadanime.org/?q=Bleach  

 :angyali:

Project_2501

Sajnos gyarló mivoltomnál fogva én sem bírtam kivárni a Lunar-os verziót :ejj: és végignéztem a Hell-fansubs legújabb fordítását :o
Észrevételeim : Jó nagy sz*rkeverõ ez az Ichimaru Gin spoiler: Valószínûleg Õ végzett egykori kapitányával Aizen Sousuke-val és Aizen jelenlegi alkapitányát Hinamori Momo-t is sikerült  egy  hamisított levél segítésgével összeugrasztania gyerekkori jóbarátjával Hitsugaya Toushirou-val.
Ami viszont már visszatérõ elem a sorozatban, de még mindig nagyon tetszik, az az ahogy Shihouin Yoruichi-san vetkõzéseivel zavarba tudja hozni Ichigo-t :D
"...We aren't even sure that project 2501 really is a bug. Originally the purpose of this project was to..." quotation from GITS

Alkyra

Quote from: Project_2501Észrevételeim : Jó nagy sz*rkeverõ ez az Ichimaru Gin spoiler: Valószínûleg Õ végzett egykori kapitányával Aizen Sousuke-val és Aizen jelenlegi alkapitányát Hinamori Momo-t is sikerült  egy  hamisított levél segítésgével összeugrasztania gyerekkori jóbarátjával Hitsugaya Toushirou-val.
:D

 :lul:  :lul:  :lul:  :lul:  :lul:  :)  :)  :)
*alkyra olvasta a mangát s tudja, hogy mi lesz^^, de nem spoilerkedik, mert az nem lenne tõle szép dolog*

death_scythe

Hát én még csak most néztem meg a 46-ik részt(gólya tábor miatt el voltam).Sok érdekes dolgot megtudtam a többi szereplõrõl. Ami nagyon tetszett az az hogy Hitsugaya nem akart death god lenni és a jelenben már kapitány míg Hinamori csak alkapitányi rangig vitte. Tök ciki lehet Hinamorinak jön egy kis fehér hajú törpe és lehajrázza õt :haha: .
   
I am Madlax.  I am the pain when you touch the truth.  The existance born from sadness.

Lazzaret

Nem tudja valaki honnan tudnám leszedni a bleach zenéit???


www.arkangyalok.uw.hu