Main Menu

Bleach /Spoiler!/

Started by Tyrael, 2005-05-18, 21:51:48

Previous topic - Next topic

Christian

Quote from: blarkeazt nem ott mondja. de szerintem nézzük újra ezeket a részeket, mer lehet egyikünknek sincs igaza :D:D

Na várj melyik részrõl van szó? Ichigo Vs Byakuya real vagy Ichigo Vs Byakuya instant gyõzelem a hídon? O_O

Lt. Simoan Blarke

amikor már mindketten bankájoznak.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Christian

#632
Quote from: blarkeamikor már mindketten bankájoznak.

Na mindjárt megnézem akkor az ominózus részt :)

Itt csak közli,hogy egy ryoka nem használhatja a ban-kait. [COLOR="White"]Persze mimár tudjuk,hogy õ nem egy olyan személy akinek amúgy nem lennének shinigami képességei.[/COLOR] A másik meg,hogy a reitsuja különleges... Legalábbis én erre találtam említéseket a párbeszédeknél.

Lt. Simoan Blarke

Quote from: ChristianNa mindjárt megnézem akkor az ominózus részt :)

Itt csak közli,hogy egy ryoka nem használhatja a ban-kait. [COLOR="White"]Persze mimár tudjuk,hogy õ nem egy olyan személy akinek amúgy nem lennének shinigami képességei.[/COLOR] A másik meg,hogy a reitsuja különleges... Legalábbis én erre találtam említéseket a párbeszédeknél.
Megvan. 59. rész. Ichigo éppen szenved a bankai elõhívásával, Byakuya meg monologizál: "Ultimate Death God combat technique stb. stb.", és itt jön amire én hivatkoztam: "those who can achive it are said to come only once every several generations" - úgy tartják, hogy olyanok, akik alkalmazhatják, csak egyszer születnek minden sokadik generációban.
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Christian

#634
Hm..milyen fordításút nézel? Mert én pl dattebayot + lunart. Oké..nem a fordítással van hiba :D 58. rész... :) Na de Byakuya itt olyanról dumál,hogy a 4 nemes klán tagjai különbözõ reitsuval születnek mint a többiek ... aztán valóban van ez a several generationos rész de ez már megint a nemesi vonalon van. Sztem itt megint el van szállva magától mint mindig. Pl az a Komamura se hiszem,hogy nemesi vérvonalban lenne :P  

Akkor sztem ez most Byakuya nagyképûsége vagy hiba a mátrixban és Rage örülhet? :D


Edit:
Jobban belegondolva ez mondjuk nem az elsõ enyhe túlzása lenne Byakuyának. Na mindegy...én betudom a karakter jellemnek mert sztem ez ennek szól. Aztán meg biztos lesz aki dájrektbe beleköt és valamilyen szinten neki is igazat adok. :)

Lt. Simoan Blarke

#635
Quote from: ChristianHm..milyen fordításút nézel? Mert én pl dattebayot + lunart.
lunar59et néztem.
ELÍRTAM!!!!! :/ Bleach58 lunar
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Rage

Quote from: ChristianAkkor miért volt utána Zanpakutou final form? O_O
Byakuya csak annyit mond, hogy "ez Senbonzakura igazi alakja". (Egeszen biztosan tudom, hogy nem 'vegso' forma, hanem 'igazi'.)
痛みを感じる方向に、出口がある!

Christian

Na igen ez az...Igazi vagy végsõ tök mindegy. Akkor csak van minden kardnak egy original formája nem? O_O

Rage

Quote from: ChristianAkkor csak van minden kardnak egy original formája nem? O_O
Valami olyasmi. Most pl. mondta is Tao Pai Pai Hitsugayanak, hogy [COLOR="White"]"incomplete" a bankai-a[/COLOR].
痛みを感じる方向に、出口がある!

Christian

Quote from: RageValami olyasmi. Most pl. mondta is Tao Pai Pai Hitsugayanak, hogy [COLOR="White"]"incomplete" a bankai-a[/COLOR].


Na jó lehet ,hogy mondta de sztem: [COLOR="White"]Kifog derülni,hogy az nem visszaszámlálás...tutira szétüti a fejét Hitsugaya.[/COLOR]

Rage

Orulnek, ha bevalna a joslatod, de a resz vegen [COLOR="White"]Matsumoto[/COLOR] tul "gyanus" volt nekem.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Christian

Azért érdekes....eddig mindenki milyen faxán tudott mindent...hírtelen most meg mindenki átment kétségekbe :D A végén még nem lesz kiszámítható a sztori :D  Amúgy nekem meg Ichigo gyanús mert már rég nem láttuk...

[COLOR="White"]Más kérdés,hogy mi a rákért mutatkozik be minden arrancar spanyolul??? Még az is akinek rohadtul nincs se spanyol de még csak olasz neve sem.[/COLOR]

Bandita ^^

:confused: :confused: Aizen spanyol :confused: :confused:
Vagy lehet azért, amiért a Menos Grande-k is spanyolok????
Lehet hogy a "sátán" is spanyol???? :confused: :confused:

("sátán"=a fömufti aki irányítja a dolgokat)

Aizennek van fõnöke????

:confused: Mivan???
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Squito

Quote from: Bandita ^^Aizennek van fõnöke????
Haverommal dumáltunk a Bleach-rõl, és õ olvassa a mangát is és a szavaiból az jött le, hogy [COLOR="White"]nem (biztos)[/COLOR]

Christian

Ez az utolsó post hallod :D Ez durva volt.... :D Érdekesen jött ki a mondat. Na kíváncsi vagyok milyenek lesznek a filler részek. Remélem nem Naruto feeling lesz. Ugye holnap lesz a nagy nap. "Beköltöznek a villába"

Rage

Szerintem meg [COLOR="White"]az Ichigoban levo hollow a legerosebb (de legalabbis a legerosebbek egyike mindenkeppen)[/COLOR].
痛みを感じる方向に、出口がある!

Bandita ^^

Quote from: RageSzerintem meg [COLOR="White"]az Ichigoban levo hollow a legerosebb (de legalabbis a legerosebbek egyike mindenkeppen)[/COLOR].

Áldott naivitás.... nemde??? :zen:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Lt. Simoan Blarke

Quote from: Bandita ^^Áldott naivitás.... nemde??? :zen:
márpedig milyen fajter anime lenne ez, ha Ichigo nem mészárolhatna végig mindent a három létezési síkon innen és túl úgy, hogy közben ne a vereség küszöbérõl nyerjen vagy 543237szer és ne õ gyõzne? :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Alkyra

Quote from: RageSzerintem meg [COLOR="White"]az Ichigoban levo hollow a legerosebb (de legalabbis a legerosebbek egyike mindenkeppen)[/COLOR].

Természetes erõs, mivel ichigo shimigami erejével együtt született s nem "csinált", mint aztahogy aizen mûveli éppen.:) (uruhara gömbjével ugye..)

Kvikveg

Quote from: blarkemárpedig milyen fajter anime lenne ez, ha Ichigo nem mészárolhatna végig mindent a három létezési síkon innen és túl úgy, hogy közben ne a vereség küszöbérõl nyerjen vagy 543237szer és ne õ gyõzne? :D
:D En is ettol tartok.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Squito

Quote from: White SeeDVégre eljutott hozzám is a 60-as rész.
Uncsi volt:( (Fõle így a manga után. Aszittem az is benne lesz mikor visszamennek...)
Nézd meg a 61-et is!

Squito

Quote from: White SeeDMÉg nincs kinn, nem tudom megnézni:(
Háát, akinek csak a Lunaros jóó... Dattebayos már van!!

Squito

Quote from: White SeeDNekem 8. Azt szedem le amit elérek ftp-rõl:) Lényeg, hogy 24kép/kcka, valami angolo felirat és egy normál képméret legyen.
Én torrentrõl szedem... Dattebayo

Christian

Sztem nagyon nagyon király lett! Ráadásul kicsit bõvebben fejti ki a dolgokat mint a manga :)  Persze a legjobban Ichimaru feszítése tetszett benne, meg amikor Matsumoto a háta mögé lép. Ez a rész sztem teljesen el volt találva...

Necrid^

Egyik LEgjobb Bleach rész. alig várom az 1 óras special jan 10-en.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Alkyra

Áh, hát ez jó volt.^^
Tetszett Soi Fon s Yoruichi beugrása s úgy az egész.
A kérdés az, hogy MIT fogok én nézni jan 10-ig???????:hahaha:

Squito

#656
Quote from: AlkyraÁh, hát ez jó volt.^^
Tetszett Soi Fon s Yoruichi beugrása s úgy az egész.
A kérdés az, hogy MIT fogok én nézni jan 10-ig???????:hahaha:
CSK-t esetleg, vagy Fullmetal Alchemist, meg Witch Hunter Robin, meg Hellsing, meg Cowboy BeBop, meeeg.... Vagy nézd meg megint az egész Bleach-et elõlrõl...

Quote from: ChristianSztem nagyon nagyon király lett! Ráadásul kicsit bõvebben fejti ki a dolgokat mint a manga :)  Persze a legjobban Ichimaru feszítése tetszett benne, meg amikor Matsumoto a háta mögé lép. Ez a rész sztem teljesen el volt találva...
Meg amikor mindenki kezdett 'szállingózni' (flash step-ekkel), azis szép volt...

Christian

Kíváncsi vagyok mi történt Aizenékkel? Vagy is Aizennel tudjuk, de Ichimaruval és Tousennel mi lett???

ReLax18

62:
Ez egy jó "évadzáró" rész volt. Viszont 2 hetet kivárni Bleach-ig...nem jóóó...:beken: Na mindegy...
Lényeg az, hogy jövõre is kapunk Bleachet:jee:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Squito

Quote from: ChristianKíváncsi vagyok mi történt Aizenékkel? Vagy is Aizennel tudjuk, de Ichimaruval és Tousennel mi lett???
Biztos hasonló dolog, mint Aizennel...