Ifjúsági Találkozó és Partiszerviz

Started by Pirula, 2005-05-28, 23:11:17

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: Raggie GordonÉs minkettõtöket meghívlak legalább két sörre!! :lazza:
És engem is! :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizÉs engem is! :lazza:
Szeretnéd mi?? najó lehet. Bár mostanában elég sokkal lehúztál! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonSzeretnéd mi?? najó lehet. Bár mostanában elég sokkal lehúztál! :D
Nemis!!!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manu

És úgy néz ki, jön a csajszim is... :D

Raggie

Quote from: ManuÉs úgy néz ki, jön a csajszim is... :D
:eeek: Van olyan is? :hehe:
(csak ugrattalak!)
Az jó! Eggyel több ok neked, hogy autót szerezz!(:hehe: -->szintén! :) ) És eggyel több ember az óóriási buliba! :D
bocsi mindenkinek, de most ilyen ugratós hangulatba vagyok!  <--- megnézük Ramizzal a HG2G BBC-s sorozat elsõ két részét! (DA feeling)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: ManuÉs úgy néz ki, jön a csajszim is... :D
Akkor viszont betelt a kocsi, nem? (Kivéve ha IFA teherautód van. :D )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula


Ramiz

Quote from: PirulaKépek a korábbi találkozókról
Csak hogy tudjátok mire számítsatok... :D
Én itt sajnos csak nagy fehérséget (és egy bugyi/óvszerrózsaszín (ízlés szerint) reklám-csíkot) látok... Biztos köd volt. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fenrir

Quote from: RamizÉn itt sajnos csak nagy fehérséget (és egy bugyi/óvszerrózsaszín (ízlés szerint) reklám-csíkot) látok... Biztos köd volt. :D
Vagy akkora buli volt hogy a fényképész belejtette a gépét egy 3 hektós pálinkás hordócskába mikor s*ggrészegen tántorgott... :jee:
Én is feliratkoznék a listára, ha minden jól megy vinnék finom kis borocskát, de sátram az nincs.  :bruhuhu:
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Raggie

Helyeees! Minél többen annál jobb!(meg ingyenkaja! :D )
A pesti USTEAM-esek lejöhetnének együtt nem? Hajrá! Csak meg kell szervezni!(mi Ramizzal nem, mert ha mindenigaz Manu kollégától, Szegedrõl, fogunk menni).
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Nekem van kb 3 személyes sátram (csomagokkal ennyien férnek el kényelmesen). (Darabolva kétszerannyi ember is belefér. :__devil: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Nekem kétszemélyes iglu(szintén csomagokkal együtt). De medve nélkül! :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fenrir

Akkor ne kezdjem el végigérdeklõdni minden ismerõsömet hogy tud-e sátrat adni?
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Raggie

Quote from: FenrirAkkor ne kezdjem el végigérdeklõdni minden ismerõsömet hogy tud-e sátrat adni?
Hát, mondjuk mi csak vasárnap regelig maradunk, mert vasárnap délre Pestre fell kell jönnünk sürgõsen, de ha te is csak péntek+szombat este akarsz ottaludni akkor jó!
(kölcsönadom! :) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Kezdünk gyûlni... azért még egy-két piás emberkét be kéne gyûjteni... Sephiroth, Baldy, mondjuk?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Változott a program, sajnos a Ladánybenével befürödtünk... :(
Helyette lesz valószínú a Juice, elég profi feldolgozásbanda, szerintem többen vannak mint a Slipknot, popszámokat meg slágerbarát zenéket nyomnak. Szerintem jók.
Láttam ma már a kempingzuhanyokat is, korrekt szerkezetek, a helyi paptól kaptuk õket, nemtom szenteltvíz lesz-e hozzá. Lényeg hogy büdösen nem kell maradnia senkinek. A zuhanykabinok kerete egyébként egészen más célokat szolgál, de lehet hogy vallásos meggyõzõdésû fórumozókat sértenék meg vele ha elárulnám hogy mire. :)
Ha kezembe akad végre a cetli amire felírtuk akkor majd tájékoztatok mindenkit hogy mi lesz a kaja. Annyi azonban biztos hogy vegetáriánusok kénytelenek lesznek azt otthonról hozni.

Ramiz

#46
Quote from: PirulaAnnyi azonban biztos hogy vegetáriánusok kénytelenek lesznek azt otthonról hozni.
Helyes, nagyon helyes! De gondolom füvet is találnak a közelben a vegák, és legelhetnek! :D --- Elnézést. Ez ízléstelen és bunkó vicc volt. Kérem ne sértõdj(ön) meg. Büszke vagyon Önre/rád, amiért vegetáriánus (vagy). Köszönöm.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fenrir

Quote from: RamizHelyes, nagyon helyes! De gondolom füvet is találnak a közelben a vegák, és legelhetnek! :D --- Elnézést. Ez ízléstelen és bunkó vicc volt. Kérem ne sértõdj(ön) meg. Büszke vagyon Önre/rád, amiért vegetáriánus (vagy),

He-he. Hehehe...
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Ramiz

Különben semmi bajom velük - több hús jut nekünk. :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fenrir

Quote from: RamizKülönben semmi bajom velük - több hús jut nekünk. :lazza:
Azt kellene megélni hogy állatokból csinálják a rövideket is, igaz-e?
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Ramiz

Quote from: FenrirAzt kellene megélni hogy állatokból csinálják a rövideket is, igaz-e?
:eeek:  :3x3: Höe?
Amúgy meg: "Kérek egy feles tacskót!" - "Csak egy tacskót? Mi van, kikészültél a tegnapi dobermanntól?" :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fenrir

Quote from: Ramiz:eeek:  :3x3: Höe?
Amúgy meg: "Kérek egy feles tacskót!" - "Csak egy tacskót? Mi van, kikészültél a tegnapi dobermanntól?" :__devil:
Viszont nem kérnék a vegák...
mellesleg én inkább olyasmire gondoltam mint a feles mongúz, vagy a mosómedvebrandy, esetleg egy magyar szürkemarha-pálinka.
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Pirula

Na ismét változott a fõzenekar, valószínû a Tizenhét nevezetû ska-banda jön, de még ez sem biztos.
A napokban ha sikerül megkaparintanom végre a programtervezetet kiteszem ide is.

Ramiz

Ha elég pia van, a zene mindegy. -.-
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: RamizAmúgy meg: "Kérek egy feles tacskót!"
Csak ha sokat iszik akkor meg kiteszi a tacskót. Tudod hogy van ez.
Ha mindegy a zene akkor meghívjuk Fekete Pákót feat. Uhrin Benedek! :D

Ramiz

Quote from: PirulaHa mindegy a zene akkor meghívjuk Fekete Pákót feat. Uhrin Benedek! :D
Azt hiszem, alábecsülted a kitétel erejét: "ha van elég pia".
Sokba fog az neked kerülni, ha Fekete Pákót és Uhrin Benedeket kell hallgatnunk! :haha:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fenrir

Quote from: PirulaCsak ha sokat iszik akkor meg kiteszi a tacskót. Tudod hogy van ez.
Ha mindegy a zene akkor meghívjuk Fekete Pákót feat. Uhrin Benedek! :D

 Akkor felszerelkezem piával. Sokkal és nehézzel.
Olyan ez mint a nõk. Nem a nõ ronda, te ittál még keveset... :haha:
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Pirula

Na, újdonság. Fõzenekar tekintetében most elvileg a Sugarloaf, a Kispál és Takáts Tamás körül megy a harakiri. Persze lehet hogy valami negyedik lesz.

Ramiz

Quote from: PirulaNa, újdonság. Fõzenekar tekintetében most elvileg a Sugarloaf, a Kispál és Takáts Tamás körül megy a harakiri. Persze lehet hogy valami negyedik lesz.
Aztamindenit, ezek se éppen rosszak. Mindháromtól van mit szeretni. (Ha esetleg a Sugarloaf lesz, és nem játsszák el a Vízihulla dalát - a legjobb számukat! :cool: - akkor majd eléneklem én a színpadon. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizAztamindenit, ezek se éppen rosszak. Mindháromtól van mit szeretni. (Ha esetleg a Sugarloaf lesz, és nem játsszák el a Vízihulla dalát - a legjobb számukat! :cool: - akkor majd eléneklem én a színpadon. :D
Nna azt azért megnézem!!! :D :D

Nekem is bejön mindhárom!! A Kispál annyira nem de majd két korsóval többet iszom és rendben lesz az is!! :)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"