Ifjúsági Találkozó és Partiszerviz

Started by Pirula, 2005-05-28, 23:11:17

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: Raggie GordonNekem is bejön mindhárom!! A Kispál annyira nem de majd két korsóval többet iszom és rendben lesz az is!! :)
Hörr!!! Asszem a Balcsin régi Kispál számokat fogok nyomatni a fejedbe minden este....
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizHörr!!! Asszem a Balcsin régi Kispál számokat fogok nyomatni a fejedbe minden este....
Bocsesz, de nekem a Kispál a mostani Kispált jelenti. És szvsz a koncerten is inkább újj számokat fognak játszani... De a régit nem ismerem, az jobb?? :eeek:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Honeyball lesz a fõbanda. Sajnos a többi drága/nem ér rá. Napokban felteszem majd a részletes programot, meg hogy hogy lehet odajutni.

Fenrir

Szóval akkor kezd fixálódni a dolog, hm?
Már kérdeztem egyszer, de biztos ami biztos:tud valaki biztositani egy helyet számomra a sátrában, vagy próbáljak szerválni valahonnan?
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Pirula

Quote from: FenrirSzóval akkor kezd fixálódni a dolog, hm?
Már kérdeztem egyszer, de biztos ami biztos:tud valaki biztositani egy helyet számomra a sátrában, vagy próbáljak szerválni valahonnan?
Nekem tuti hogy foglalt a sátram, és tele is van, lévén összvissz két személyes. Szerintem próbálj meg keríteni valahonnan egyet. METRO-ban meg ilyen helyeken már viszonylag olcsón lehet kapni kis kétszemélyeseket amik 1-2 éjszakát simán átvészelnek.

Pirula

Tudom, duplapost meg minden, de:
Részletes infók a találkozóról az ifiklub honlapján.

Ramiz

Quote from: FenrirSzóval akkor kezd fixálódni a dolog, hm?
Már kérdeztem egyszer, de biztos ami biztos:tud valaki biztositani egy helyet számomra a sátrában, vagy próbáljak szerválni valahonnan?
Hozzánk jöhetsz, ha nem szerzesz addig sátrat, de elõre mondom, hogy a papíron 3 személyes sátor csomagokkal együtt igen szûkös.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Végül is hányan leszünk a fórumról? Megyünk közös vonattal /mikor/?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

#68
Legutolsó számításaim szerint a résztvevõk:
Ramiz, Raggie Gordon + egy emberke veletek, Manu barátnõstül, Fenrir + lehet hogy még egy ember, meg Squito, de õ még nem jelzett vissza az utóbbi idõkben fixre.
Valahogy így.
edit: Manuék sajnos nem tudnak jönni

Raggie

Hihiiii! Ez király! USTEAM és Ifitalálkozó óriási Rulez!! :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

#70
Squito, jelezz vissza valamit!
Vonatindulás/érkezés Gyõrbe pénteken: 10:35/13:01, 12:05/13:51, 14:05/15:51.
A 12:05-ös megfelelõnek tûnik, mivel csak egy átszállás van (Hegyeshalomnál), és 14:42-kor Jánossomorján lennénk.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: RamizSquito, jelezz vissza valamit!
Vonatindulás/érkezés Gyõrbe pénteken: 10:35/13:01, 12:05/13:51, 14:05/15:51.
A 12:05-ös megfelelõnek tûnik, mivel csak egy átszállás van (Hegyeshalomnál), és 14:42-kor Jánossomorján lennénk.
Arra figyeljetek hogy nem Jánossomorján kell leszállni, hanem Hanság-Nagyerdõnél, az +1 állomás!
Minden azon a vonalon közlekedõ vonat meg fog állni ott a rendezvény alatt, még akkor is ha az Elvirán nincs kiírva.

Raggie

Quote from: PirulaArra figyeljetek hogy nem Jánossomorján kell leszállni, hanem Hanság-Nagyerdõnél, az +1 állomás!
Minden azon a vonalon közlekedõ vonat meg fog állni ott a rendezvény alatt, még akkor is ha az Elvirán nincs kiírva.
Egész nagy rendezvény ez! :)  kool!

Oksa az infót tároltuk, és kösz!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Fenrir

Quote from: RamizHozzánk jöhetsz, ha nem szerzesz addig sátrat, de elõre mondom, hogy a papíron 3 személyes sátor csomagokkal együtt igen szûkös.

Majd összehúzom magam :jee:
Sok jó ember kis helyen is elfér, vagy valami ilyesmi.
For those who seek perfection there can be no rest in this side of the grave.

Ramiz

Quote from: FenrirMajd összehúzom magam :jee:
Sok jó ember kis helyen is elfér, vagy valami ilyesmi.
OK. Polifoamod és hálózsákod lesz, ugye?
Amúgy 2 napra úgyse kell sok cucc. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: RamizAmúgy 2 napra úgyse kell sok cucc. :)
:D CSak a legszükségesebbek:  két üveg sör vésztartalék meg azért valami váltócucc is jól jöhet! :lazza:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie Gordon:D CSak a legszükségesebbek:  két üveg sör vésztartalék meg azért valami váltócucc is jól jöhet! :lazza:
Én vakon megbízok Pirulában, hogy lesz lent végtelen mennyiségû hideg sör és csak a vonatra viszek. :D
Tényleg, azt is akartam még kérdezni, hogy Unicum vajh' lesz-e vehetõ (és kb mennyiért), illetve hûtõvel hogy álltok.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: RamizÉn vakon megbízok Pirulában, hogy lesz lent végtelen mennyiségû hideg sör és csak a vonatra viszek. :D
Tényleg, azt is akartam még kérdezni, hogy Unicum vajh' lesz-e vehetõ (és kb mennyiért), illetve hûtõvel hogy álltok.
Nem tudom biztosra mondani, mivel a vendéglátást megpályáztattuk és a rövideket már nem tartalmazta a szerzõdés. Mindemellett 95% esélyt látok arra hogy Unicum kapható lesz a büfében. :) Árról viszont tényleg fogalmam sincs.
edit: hûtõ téma... hááát, egyenlõre magunknak (rendezõség) próbálunk keríteni, a büfésnek tuti hogy lesz, táborozóknak nem tudjuk azt már megoldani.
De ha veszitek a sört akkor az szerintem hideg lesz.

Ramiz

És nincs kedved venni egy 0.5-ös Unicumot mint rendezõségi tagnak? :D Én és Mazsom tuti beszállunk pénzzel. ;) :lazza:
Többiek! 12:05-össel vagy 14:05-össel megyünk? 3/4 órával elõtte érdemes lenne találkozni ott. Mobilszámot pm-ben külök, ha együtt megyünk.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

Énis mennék ha mindenkinek OK!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Háát persze Vili komám!!(már megittuk a pertut ugyhogy tegezhetlek... meg komázhatlak is asszem... :rolleyes: )

Végül is a 15:02-essel megyünk.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

Jippiáé! Eez naggyon remek volt Pirula!!

Jövõre ennél valamivel több USTEAM-ost is beszervezünk!!!
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Én kicsit bõvebben fogalmaznék, mint Raggie. :)
Elõrebocsátanám, hogy nem voltam sok hasonló rendezvényen, Szigeten is össz-vissz kétszer (egy éve és három éve), de azt a kettõt ez magasan verte. Hihetetlen hangulat, semmi harcot nem láttam. Hatalmas arcok vannak itt! Pirulát a fórumról ismeritek, hogy milyen szövegei vannak, hát a koncert sem volt semmi, Csuthy is kitett magáért, pörgött, ugrált és légboxolt, Pirula meg térdelve, hátrahidalva tépte a gitárt a feje mögött (sajnos nincs képem), ez a Fröccsöcs zenekar volt, a többi tag se semmi, de õket kevésbé ismerem. Azt se felejtem el, ahogy Fóka (aka "Nagymedve" :D) a színpad elõtt ül totál másnaposan (és aznaposan - azt még nem mondtam, hogy itt reggeltõl tartott a piálás az arra fogékonyak körében...), és próbált nem elaludni... valahogy egy nagydarab embernél ez olyan kedvesen viccesen néz ki. De a Sámánnal (Vendel) is jól kijöttünk, Macsó gyorstalpaló blues-gitár tanfolyama pedig szintén a feledhetetlen élmények közt van. (Miközben az akkordokat keresgéljük: "A bluest nem tanulni kell, hanem érezni!")
Az alaphangulatot egyébként már az érkezés megadta: letesszük a csomagokat, Pirula már ott is áll egyik kezében egy üveg Becherovkával, a másikban meg egy Unicummal (0,5-ös üveg), persze jól behûtve mindkettõ... Hát igen, így kell fogadni az embert... (Pirula érti a vendéglátás lényegét. :) )
Sok pótolnivalónk volt amúgy, úgymint: USteam-es sörözés, USteam-es Becherezés, USteam-es borozás. Képek lesznek, durvák lettek. :)
Zene! Fröccsöcsrõl fent írtam. Zetor: igazi talpalávaló rock 'n' roll -t játszottak, semmi szövegelés meg vacakolás, tánc végig, marha jó volt. Honeyball: fergeteges ska banda, végigskankoltuk, ugrálunk, mindenki nevet, hatalmas hangulat.
Nemtom, még írok, ha eszembe jut valami, bár akinek ennyibõl nem tetszik, annak annyiból se fog, akármit írok.
Jövõre ugyanott!!!

Quote from: kenderlovagUraim, uraim!
Nem szükséges nekiállni veszekedi az idõbeosztásomról... :lul:
:lol: Sok itt a stresszes feszült ember... Látszik, hogy nem voltak ifitalálkozón. Ott mindenki békés, utána 2-3 napig meg ártalmatlan. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Csatlakoznék, csak amikor elõbb írtam, még nem voltam valami kipihent állapotban ezért nem éreztem elég energiát magamban, hogy hosszabb beszámolót írjak...
Ramizhoz még csak azt tenném hozzá, hogy még két punk-rock zenekar is volt, meg még jóó sok söró, meg Unicum meg minden ami kell. A társaság a folyamatos(ezt itt most télleg szó szerint kell érteni!!! :eeek: ) piálás mellett nem lett sem bunkó, sem verekedõs, sem sértõdõs vagy akármi, csak mindenki mindenkivel összehaverkodott!! :D

A Blues-ról: jövõ ilyenkorig megtanulok rendesen Blues-gitározni, Ramiz Herflizik Macsó besegít vagy a herflivel vagy a gitárral. Ha van még vállalkozó kedvû fórumos, akkor tanuljon meg valamilyen hangszeren Blues-t játszani és jöjjön el jövõre. Akkora buli lesz, hogy csak nna!!!! :jee:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Nna, most sikerült végre kicsit géphezt jutnom, a szervezés is lecsengett, melóval mára meg végeztem.
Asszem egyéb dolgot nem szükséges elmondanom a fesztiválról, Ramiz és Raggie elég jól beszámolt. Majd jövõ hét elején azért még lesz egy link itt egy részletes beszámolóról, de azt még meg kell írnom.
Quote from: Raggie GordonJövõre ennél valamivel több USTEAM-ost is beszervezünk!!!
Nagyon remélem! Ezt a mókát terjeszteni kell! :D
Quote from: RamizJövõre ugyanott!!!
El is várom! :haha:

Képeket még a héten igyekszem felrakni.


Ramiz

Quote from: PirulaIlyet nem, de hasonló még lesz talán. Partiszerviz irodámat a héten megnyitom az ifitalálkozós topicban. :) Akit érdekel ilyen jellegû buli és hajlandó ideutazni emiatt Jánossomorjára, írjon PM-et.
Mi lenne, ha itt szólnál mindig?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: PirulaMegérkeztek a képek az ifitaliról
Mindenkinek kötelezõ a Szombati galériából a 0942-es képtõl a 0945-ig, valamint a 0951-tõl a 0955-ig, és a 0959-tõl a 0964-ig és végül a legutolsó kép...(a 10.-es 11.-es és a 12.-es lap)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Quote from: Raggie GordonMindenkinek kötelezõ a Szombati galériából a 0942-es képtõl a 0945-ig, valamint a 0951-tõl a 0955-ig, és a 0959-tõl a 0964-ig és végül a legutolsó kép...(a 10.-es 11.-es és a 12.-es lap)
Nagyrészt már fent van a galériában.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"