Ifjúsági Találkozó és Partiszerviz

Started by Pirula, 2005-05-28, 23:11:17

Previous topic - Next topic

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Groven

Quote from: Ramiz on 2007-01-13, 14:14:04
Meglepetés Grovennek... :lazza:



Köszike. Őszintén először elküldtelek a fenébe, Ramiz. Aztán meggondoltam magam. Ha így menedzselsz tovább még híresebb leszek, mint a Ragyogás.  :D

Ramiz

Aki szeretne egy félévzáró egyetemszapuló koccintásra összefutni, az holnap 7 körül benézhet az Óbesterbe. Megünnepeljük, hogy túléltük a félévet. Már amennyire túléltük. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


Ramiz

Hmmm... igazából logikusabb lett volna péntekre szervezni... meg ami miatt csütörtökre szerveztük, az már nem is aktuális... de már sok embernek mondtunk csütörtököt... ááá... mindegy, gyertek holnap is meg mehettek pénteken is. :) (Nekem már a holnapira sincs pénzem, de majd szerzek annyit valahogyan. :whoah: )
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!


Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Pirula

Én meg ma voltam délután mert várnom kellett egy órát a csatlakozásra.  :smile:

Kvikveg

Quote from: Pirula on 2007-01-25, 22:08:56
Én meg ma voltam délután mert várnom kellett egy órát a csatlakozásra.  :smile:
Francba!!!  :grrr:

Penteken lesz vegulis valaki?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Én biztos nem, Ramiz nem valószínű  :muhahah:, Tycho azt mondta hogy nincs már pénze, Raggie meg nemtom mennyit ivott még tegnap miután leléptem. :) A többiekről nincs infóm.

És egy kis meglepi Ramiznak : WIN

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-01-26, 18:03:45
A furfag szó mond valamit?  :D
Hát hogyne mondana...  :D De ezt akkor értenéd igazán ha ott lettél volna tegnap este. ;)

Dreamcleaver

Gondolom megkérdezem, szerintetek mi a f*szé rajzol valaki terhes mongúzokat?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Zsiga

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-26, 18:08:39
Gondolom megkérdezem, szerintetek mi a f*szé rajzol valaki terhes mongúzokat?  :D
Kizárólag azért hogy tudjak mit linkelni ma Ramiznak és Tychonak.  :D


Ramiz

12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Angellore


Sziasztok!:) Most hétvégén lesz valami? Visszamondták a melómat. :bruhuhu:
"A halál nem szomorú. A szomorú az, hogy a legtöbb ember nem is él igazán."

Groven

#1187
Quote from: Angellore on 2007-01-27, 17:02:02

Sziasztok!:) Most hétvégén lesz valami? Visszamondták a melómat. :bruhuhu:

:eek:
A kérdésedre jött reagok tömkelegét nézve nemigazán...
Mondjuk ilyen időben 1 teázásban lennék benne.

Kvikveg

Quote from: Groven on 2007-01-28, 09:58:37
Quote from: Angellore on 2007-01-27, 17:02:02

Sziasztok!:) Most hétvégén lesz valami? Visszamondták a melómat. :bruhuhu:

:eek:
A kérdésedre jött reagok tömkelegét nézve nemigazán...
Mondjuk ilyen időben 1 teázásban lennék benne.
Ja, tomeges teazas, mindenki otthon.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Pirula

Én se fogok ráérni pénteken, talán majd február utolsó hetében.

Ramiz

Mindenki főzzön egy teát, és csináljunk "tele-tali"-t. :D Én is épp teázok és veletek beszélgetek. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

6tol ok, de nem akarok sokaig maradni, max h10ig.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Groven


Kvikveg

#1194
Na akkor aki ma jonne, nyilatkozzon.
Nos, a lelkesedesre valo tekintettel reszemrol kihagyom a mai napot.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Angellore


Sziasztok!:)

Nem tudom, h Ti hogy vagytok vele, de nekem jól esne megint egy ki összecsődülés valahol.:) Ha hasonló igényeitek nektek is vannak, akkor lehetne szervezkedni.:)

Szép napot!
"A halál nem szomorú. A szomorú az, hogy a legtöbb ember nem is él igazán."

Próféta

Quote from: Angellore on 2007-02-04, 21:43:47Nem tudom, h Ti hogy vagytok vele, de nekem jól esne megint egy ki összecsődülés valahol.:) Ha hasonló igényeitek nektek is vannak, akkor lehetne szervezkedni.:)
Én továbbra is vevő vagyok egy társasjátékos mítre!

noriko

sziasztok!

igeen! Egy társasos banzájban én is benne vagyok! :) Lehetne tervezni egy ilyet mondjuk jövő utáni péntekre? Ami február 16? Jövő héten én sajnos nem érek rá, meg Ramiz is írta valahol, hogy síel, és a társasozást ő is szorgalmazta korábban.
A helyszínnel kapcsolatban nincs sok ötletem. Amit tudok, az a Sirius, de az mintha valakiknek nem tetszett volna annyira, a másik meg a CDFű, de ott már rég voltam, nem tudom milyen sokemberes társasozás szempontjából.
Jöhetnek az ötletek! :)
"I wish I could, but I don't want to."

kikuchiyo

Esetleg én is elmennék egy ilyen társasjátékos mítre, csak az a baj, hogy nem tudom a szabályokat és egyébként is átragad a "jó" hangulaom másokra...

(Burzsuj fórumtársak mit szólnak egy japánkajás-zabálós-mint-a-katonatiszt-fizetős találkozóhoz?)
Failure is the default option

Kuroi Tenshi

A Siriusban a végefelé annyira nem láttak minket szívesen, sőt...
ezért is nem járunk már oda ;)

+1 jelentkező