Ifjúsági Találkozó és Partiszerviz

Started by Pirula, 2005-05-28, 23:11:17

Previous topic - Next topic

noriko

Quote from: kikuchiyo on 2007-02-04, 22:27:24
Esetleg én is elmennék egy ilyen társasjátékos mítre, csak az a baj, hogy nem tudom a szabályokat és egyébként is átragad a "jó" hangulaom másokra...
Hát akkor jer! Én sem tudok sok szabályt, de türelmes emberek majd csak elmagyarázzák :D
Legutóbb is olyan társassal játszottam, amit még életemben nem láttam előtte. Azóta meg is vettem itthonra is, mert egészen megtetszett! (Alhambra)
Aztán max majd ultizunk. :)
Egyébként meg, nehogy azt hidd, hogy annyira fog befolyásolni minket a hangulatod!  :hehe:

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-02-05, 00:19:15
A Siriusban a végefelé annyira nem láttak minket szívesen, sőt...
ezért is nem járunk már oda ;)
oh i see. én csak a legelső odaszervezett dolgon voltam ott, akkor még gyanútlanok voltak :D
Akkor marad a CDFű, vagy más hely.
Az előbbiről mik a tapasztalatok? Tudom, hogy ott is volt már egyszer társasozás.
"I wish I could, but I don't want to."

Próféta


Kvikveg

Kiku: en egy Wasabiban benne vagyok ha arra gondoltal. Vagy vmi hasonloban. Egyetlen gond, hogy 9-5 dolgozom, tehat Wasabiban a legolcsobb opcio ugrott.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Groven

Hejho!

Megállt itt az élet, mint befőttben a páclé? :D
Akkor most ehéten lesz vm, vagy sem?


Groven

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-02-08, 00:00:23
Feb 16 - ld előző oldal ;)

Csak érdeklődtem, h vk-nek ehéten van-e kedve. :smile:
A 16-ai akciótervet láttam, de én nem tudok menni.

kecsap

Csak gondoltam, beszoólok a hó országából. A mai este megtettem, amit már régen megigértem... Remélem, az aláírásomba is lehet látni, de ha nemÃ: http://roberta.obuda.kando.hu/sign/usteam/loituma.gif Ã:D

Zsiga

Quote from: kecsap on 2007-02-11, 22:28:15
Csak gondoltam, beszoólok a hó országából. A mai este megtettem, amit már régen megigértem... Remélem, az aláírásomba is lehet látni, de ha nemÃ: http://roberta.obuda.kando.hu/sign/usteam/loituma.gif Ã:D
:lol:

Kuroi Tenshi

Quote from: kecsap on 2007-02-11, 22:28:15
Csak gondoltam, beszoólok a hó országából. A mai este megtettem, amit már régen megigértem... Remélem, az aláírásomba is lehet látni, de ha nemÃ: http://roberta.obuda.kando.hu/sign/usteam/loituma.gif Ã:D
:appl:
epic win :D

Próféta

BUMP
Február 16. vészesen közeleg. Társasos meetre fel!
Mi is volt az a hely, ami jó is, meg nem is utálnak? CDFű? Oda kell előre valami helyet foglalni? Hol van?
Ki lesz? Ha pl. Nakedape jön, akkor lesz az a mindentvivő Munchkin vagy mi, ha meg nem, akkor vigyek Catant?

Kvikveg

Quote from: kecsap on 2007-02-11, 22:28:15
Csak gondoltam, beszoólok a hó országából. A mai este megtettem, amit már régen megigértem... Remélem, az aláírásomba is lehet látni, de ha nemÃ: http://roberta.obuda.kando.hu/sign/usteam/loituma.gif Ã:D
Ááááá!  :lol: :muhahah:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Én megyek, de nem ártana egy időpont. Mondjuk kezdem. 4?
Lehet fokozni is, 2. 16. 16:16:16,16...
Aki munkából jön, az hurrogjon le, de azért mondtam ilyen korai időpontot, mert
utána valszeg még próbám lesz. Mondjuk az attól függ...

kikuchiyo

Esetleg odatolhatom a képem, ha nincs kifogás ellene...
Failure is the default option

Pirula

A VII. Hanság-Nagyerdei Ifjúsági Találkozó időpontja: 2007. július 20.-22.

Kvikveg

5kor vegzek, legkorabban 6ra tudok odaerni, felteve ha addig nem dont le a labamrol az galad megfazas.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Pirula on 2007-02-13, 09:04:24A VII. Hanság-Nagyerdei Ifjúsági Találkozó időpontja: 2007. július 20.-22.
:hail: :hopp: :cool: :Kiraly:

A nyár első biztos programja. :D

Kérdés: zenekarok jelentkezését meddig lehet leadni?
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Groven

Quote from: Ramiz on 2007-02-13, 18:29:15
Quote from: Pirula on 2007-02-13, 09:04:24A VII. Hanság-Nagyerdei Ifjúsági Találkozó időpontja: 2007. július 20.-22.
:hail: :hopp: :cool: :Kiraly:

A nyár első biztos programja. :D

Kérdés: zenekarok jelentkezését meddig lehet leadni?

Ez jónak néz ki. Majd meglátjuk a nyár h alakul.

noriko

#1217
Quote from: Próféta on 2007-02-12, 17:55:06
BUMP
Február 16. vészesen közeleg. Társasos meetre fel!
Mi is volt az a hely, ami jó is, meg nem is utálnak? CDFű? Oda kell előre valami helyet foglalni? Hol van?
Ki lesz? Ha pl. Nakedape jön, akkor lesz az a mindentvivő Munchkin vagy mi, ha meg nem, akkor vigyek Catant?
Nekem is jó még mindig a péntek! És a 16:16:16 is megfelel. Najó, a másodpercnyi pontosságot nem garantálom! (sőt, még a percnyi sem tuti  :D )
Eddig: Próféta, KT, kikuchiyo és Kvikveg jelezte, hogy tudna jönni. Többiekkel mi a helyzet?

A CDFűben én még nem gyülekeztem, nem tudom, hogy mennyire kell ott helyet foglalni. Gyanítom, hogy kéne...
Munchkinra én is kíváncsi lennék!  :smile:

Ja, és ha úgy alakul, hogy sokaknak inkább a következő hét lenne jobb társasozni, felőlem át lehet tenni akkorra is az időpontot.
"I wish I could, but I don't want to."

Ramiz

Én is szeretnék menni. Nekem jobb a jövő hét, mert most éppen nincsen semmi pénzem. :o De ha most mentek, megoldom valahogy. Pláne hogy ennyien mentek ritkán látott emberek. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Próféta

Ha jövő hét, akkor nekem csak a hétfő jó, és az sem 100%.

Kuroi Tenshi

Jövő péntek nekem se jó, most péntek viszont szabad.
Ramiz, a cdfű egy teázó. Nincs pia. Tehát itt nem is lenne mire költened
a pénzt. Azaz, már az sem akadály :D

noriko

#1221
oké, akkor most pénteken társasozunk. :)
mindjárt megyek, és megnézem, mit lehet ilyenkor foglalni a cdfűben.

update: asztal foglalva, fél5-től
"I wish I could, but I don't want to."

Pirula

Quote from: Ramiz on 2007-02-13, 18:29:15Kérdés: zenekarok jelentkezését meddig lehet leadni?
Ez még nincs lefixálfa, igazából még csak a pályázati szakasz kezdődött el. De mielőbb érdemes jelentkezni, mert a Zetorék például már két hete megkerestek hogy mi lesz idén, és jöhetnek-e?  :smile:
Én a helyedben itt érdeklődnék.

Ramiz

Zetor rulez!!! :cool: :hail:
Mindegy, közben már írtam egy pm-et is, igazából minket... khm... egy kicsit másfajta típusú fellépés érdekelne, mint a Zetort. :o De majd meglátjuk. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: noriko on 2007-02-14, 18:18:28
oké, akkor most pénteken társasozunk. :)
mindjárt megyek, és megnézem, mit lehet ilyenkor foglalni a cdfűben.

update: asztal foglalva, fél5-től
azt a félreeső kis hosszúasztalos szobát foglaltad le, vagy az előtérben egy asztalt?
hány személyre foglaltál? :)

azt hiszem én is megyek, de lehet hogy csak később toppanok be. ha megyek, akkor vszleg tudok előtte Nakedape-val találkozni és loot-olok tőle egy munchkin-t.  :lazza:

noriko

Quote from: Fazék on 2007-02-14, 22:35:47
azt a félreeső kis hosszúasztalos szobát foglaltad le, vagy az előtérben egy asztalt?
hány személyre foglaltál? :)

azt hiszem én is megyek, de lehet hogy csak később toppanok be. ha megyek, akkor vszleg tudok előtte Nakedape-val találkozni és loot-olok tőle egy munchkin-t.  :lazza:
A bejárat mellett vannak hosszabb asztalok, az egyiket foglaltam le azok közül. Nem tudtam, hogy félreeső hosszúasztalos szoba is van, remélem, azért nem gond!

yay! bring munchkin! :cool:

"I wish I could, but I don't want to."

Ramiz

A félreeső szoba nem olyan bazi nagy... mondjuk hangulatos, az tény. De ha nincsenek ott, akkor max átmegyünk oda, ha akarunk. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kikuchiyo

Akkor holnap CDfű, 16:16:16.16?
Mit kell vinni?
Failure is the default option


Ramiz

Quote from: kikuchiyo on 2007-02-16, 01:18:30
Akkor holnap CDfű, 16:16:16.16?
Mit kell vinni?
Magadat + amiket másoknak ígértél. :lazza:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!