Main Menu

Naruto

Started by Tyrael, 2005-05-29, 16:30:24

Previous topic - Next topic

Ki a legjobb női ninja?

Hinata
Sakura
Temari
Ino
Tsunade
Kurenai
Mitarashi Anko
Shizune
Ayame
Kin
Tayuya
Tenten
Yuugao

Kupo

Hát lehet rossz, de a legtöbbnek amit láttam, jók a rajzai.
Egyébként nem tudja valaki mikor lesz vége a fillereknek? :D

Danhibiki

Quote from: KupoHát lehet rossz, de a legtöbbnek amit láttam, jók a rajzai.
Egyébként nem tudja valaki mikor lesz vége a fillereknek? :D
Olvass visszább Venom már közölte a ..... hírt, nem fogsz örülni te sem Kupo:(
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

Venom

Quote from: DanhibikiOlvass visszább Venom már közölte a ..... hírt, nem fogsz örülni te sem Kupo:(

Bár már kicsit elvesztettem a fonalat, de valahol ott járhatunk, hogy hátra van 21 vagy 20 filler epizód még. ... Hihetetlen fájdalmas lesz ez az idõszak, nem tudom, hogy a Naruto fanok hogyan fogják kibekkelni. Gondolom egy kis Bleach segít majd. :)


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Thomasson88

162:Hát egész nézhetõnek indult de a befejezése elég gagyi lett. Aztán a következõ rész elõzetese az viszont tényleg nézhetõnek tûnik már. Remélem az egy jó  filler lesz mert ezeka mostani teljesitmények elég gyengék :(
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Temari

Arra kíváncsi leszek hogy fogják Narutóék elintézni :nagyere: azt a "szellemet"....ha az az....

Temari

Arra kíváncsi leszek hogy fogják Narutóék elintézni :nagyere: azt a "szellemet"....ha az az....de sztem valami genjutsus cucc...

Danhibiki

Quote from: White SeeDÉsss igen! Filmet csinûálnak a Narutó-ból. Noha nem tudni róla túl sokat, de íme egy kép a fõszereplõrõl:

http://usteam.hu/pictures/e/pics/1111879446116.jpg

:D
Giga:lol: , veszélyes a csávó...:D
[COLOR="DarkOrchid"]Ah! My Goddess! Powa...[/COLOR];)

ReLax18

162:
Jól kezdõdött, de aztán elcseszték...:(
Hagyják abba a filler!!!:bruhuhu:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Necrid^

Quote from: White SeeDÉsss igen! Filmet csinûálnak a Narutó-ból. Noha nem tudni róla túl sokat, de íme egy kép a fõszereplõrõl:

http://usteam.hu/pictures/e/pics/1111879446116.jpg

:D
naon beteg. lol :eeek:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Xaga

163: Felejtõs....

Temari

A mostani fillert (163) hagyjuk....(no comment)
De hogy feldobjam a csevejt elmondom min gondolkodtam: .... hogy mibõl élnek meg a ninják? ...jó lehet hogy küldetés után fizetnek...de amikor Naruto árva ugye....és még nem csinálhatott küldetést...akkor mibõl élt meg? :confused:

Ready2

szegeny naruto mit muvelnek vele :(
inkabb hagynak es lenne szunet par hetig

Mattanja

Quote from: Temaride amikor Naruto árva ugye....és még nem csinálhatott küldetést...akkor mibõl élt meg? :confused:
Segélybõl. Nagyon másból biztosan nem.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Dreamcleaver

Quote from: Temaride amikor Naruto árva ugye....és még nem csinálhatott küldetést...akkor mibõl élt meg? :confused:

Akkor találta fel a Sexy no Jutsu-t. Konoha bordélyháza messze földön híres volt exklúzív, minden igényt kielégítõ szolgáltatásairól...:lazza:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bandita ^^

#554
Egyre trébb a színvonal.... Ha ez így folytatódik, a fillerek végére még a kage-bunshin-t is el fogja felejteni Naruto-kun. :bruhuhu:
Fogadjunk hogy a legutolsó küldetés egy "cicamentés fáról" típusú erõpróba lesz. :mad:
Lehet legközelebb az "animét abbahagyni" topic-ba irok majd a Narutoról. :__devil: :__devil:
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Xaga

Quote from: Bandita ^^Egyre trébb a színvonal.... Ha ez így folytatódik, a fillerek végére még a kage-bunshin-t is el fogja felejteni Naruto-kun. :bruhuhu:
Fogadjunk hogy a legutolsó küldetés egy "cicamentés fáról" típusú erõpróba lesz. :mad:
Lehet legközelebb az "animét abbahagyni" topic-ba irok majd a Narutoról. :__devil: :__devil:
Ajánlanám inkább a félbehagyást és olvasd inkább mangát mert ha végre az anime megint a manga vonalát fogja követni nagyon jó lesz!!!

Xaga

Quote from: White SeeDWell, én is inkább áttértem a mangára. Hát, nincsen túl sokkal az anime elõtt. Max 3 részel:(

Ezzel nagyon is vitatkoznék jó messze wan már a manga az animétõl és wan benne harc amit az anime úgy is elhúz 10 részt is jósolnék külömbségnek

Temari

Bocsi, de nem ott tart a manga hogy elrabolták...hanem hogy kiszabadították (280. rész) :ejj:

Xaga

Quote from: TemariBocsi, de nem ott tart a manga hogy elrabolták...hanem hogy kiszabadították (280. rész) :ejj:
Az má 7 hete volt...nem vagytok up-to-date-ek :hehe:

Thomasson88

Tyûha. A 164as rész szerintem teljesen jo filler volt az elõzõekhez képest no meg a 165ös bejátszása. VÁÁÁÁÁÁ. nagyon várom. Naruto's Death.
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Christian

Számomra a Naruto halála már vagy 10 résszel ezelõtt elkezdõdött :P Na mindegy... Remélem cserébe az Akatsukis részek kárpótolni fognak minket. Jut eszembe, mangába most hanyadik tagot kóstolgatják? Vezírrõl tudni már valamit? (Ez tudom OFF úgyhogy bocs, de muszáj volt megkérdeznem :D )

Bandita ^^

Quote from: Thomasson88Tyûha. A 164as rész szerintem teljesen jo filler volt az elõzõekhez képest no meg a 165ös bejátszása. VÁÁÁÁÁÁ. nagyon várom. Naruto's Death.

Tényleg elég korrekt volt....
"Van nagyobb sötétség annál, mint ami ellen harcolunk. Ez az eltévelyedett lélek sötétsége. Mi ezt a háborút nem hatalmak és elvek ellen vívjuk, hanem a káosz és a reménytelenség ellen. A test halálánál rosszabb a remény, az álmok halála. Ezért sohasem adhatjuk meg magunkat. A jövő itt van körülöttünk az átalakulás pillanataira vár, hogy újjászülethessen a megvilágosodásban. Senki nem ismeri a jövőt, vagy hogy hová vezet majd, csak annyit tudunk, hogy mindig fájdalommal születik meg."

Xaga

Valóban sokkal jobb volt mint elõzõ de majd +látjuk milyen lesz következõ s remélhetõleg +örvendeznek minket karácsony alkalmából mondjuk 1 speciallal ami éppen kakashi fiatalkoráról szol és cime a boy's life on the battlefield....

ReLax18

164:
Ez se volt valami "tyûdefasza" rész, de lehetett volna rosszabb is. Végre kiderült a kísértet kiléte és emiatt Narutónak meg kell halnia...pff...nem mintha tényleg meghalna.:rolleyes:
Ha véletlenül "meghalna", akkor viszont tényleg kezdhetnék a Kakashi Gaident, mert valamennyire a sztorihoz is illik...

Egyébként: a manga nagyon fasza. Vagy 8 hete nem olvastam, és az anime bénaságai után nagyon üdítõleg hatott. Fõleg a régi arcok új köntösben (fõleg Shino és Akamaru:D). És az új cselekményszál, amit most kezdtek el...hát érdekes lesz.
Amúgy meg tényleg leállhatnának a fillerezéssel, mert már van elég elõnye a mangának sztem...:ejj:
Miss Excel, my tears are flowing like waterfalls! :lul:

Venom

Quote from: ReLax18Amúgy meg tényleg leállhatnának a fillerezéssel, mert már van elég elõnye a mangának sztem...:ejj:

Sajnos nincs rá semmi esély. :bruhuhu:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

pofazoli

Hello.
Most járok elõször itt, eddig nem tudtam errõl az oldalról. Jó látni, hogy vannak nagy Naruto Fan-ok. Szóval az van, hogy mi páran fordítjuk a Naruto epizódokat magyarra, mert ha egy anime, vagy bármi más megérdemli, hogy legyen felirata (természetesen magyar), az a Naruto és ezálltal minnél többen meg bírják nézni és olyan élményben részesüljenek, mint akik tudnak angolul és azáltal meg nézhatik a Naruto-t. Arra szeretnélek ösztökélni benneteket, ha netán van pár szabad órátok, amikor is segítenétek ebben, akkor azt fordításra fordítanátok, az remek lenne. Ha egy részt is segítetek megcsinálni, már az is óriási segítség és szerintem nektek se nagy munka (persze nagyra becsülöm, nem azt mondom, hogy nem nehéz megcsinálni, de ha valaki tud angolul és megérti, annak nem nagy meló). Szóval mi eddig csinálgattuk, én személy szerint az angol szöveget gépelem be és idõzítem a részeket, majd a végén átnézem és javítom mint esztétikailag, mint helyesírásilag és magyarság terén (nem elejétõl kezdve csinálom). Eddig az 50. résznél járunk, de sajna most a fordítóinknak nincs igazán idejük csinálni, ezért fordulok hozzátok, hogy ha van kedvetek, akkor segítsetek. Minden segítséget megadunk hozzá, ha nem akartok sortöréssel, esztétikai kinézettel bajlódni, nem baj, majd én átnézem õket és javítom, nektek csak le kéne fordítani. Sajna én nem tudok angolul, ezért is van most nagy szükségünk a segítségre.
Ha kész lenne, akkor kõbe vésetjük minden egyes fordító nevét =DDD, jóvanna, ez csak poén volt.
A feliratokban feltüntetnénk, hogy kik készítették, így némi "dicsõség" is járna érte =), már hogy ez kinek mennyire számít. Szerintem a Naruto-t még sok-sok embernek látnia kellene, mert egy nagyszerû sorozat és ehhez az kéne, hogy legyen hozzá fordítás.
Ha van kedvetek segíteni, akkor jelentkezzetek itt, vagy nálam mélen: pofazoli kukac gmail.com, vagy az animeaddits fórumjában (http://animeaddicts.interhost.hu/forum.php), vagy a feliratok.hu fórumjába (http://www.feliratok.hu). Idõzítést küldünk, igaz arra kell 1-2 napot várni, hogy beidõzítsem és ha nincs kedvetek veszõdni a folytonos animenézéssel, még az angol szöveget is belegépelem, igaz lesz benne félregépelés, de azt lehet sejteni, hogy mi akarna lenni (már soxor gépeltem és azt mondták, hogy gyorsítja még így, félregépelésekkel is a fordítást), csak szóljatok.
Elõre is köszönöm minden egyes személy segítségét, aki segíteni fog.
Mély tisztelettel: Pofa Zoli.
béka!

Vegetto

Üdvözlöm a Tisztelt Fórumozókat!

Látom eléggé idegesíti a fanokat a jelenlegi filler áradat ami a Naruto-nál jelenleg zajlik,egy kicsit még "tisztábbá" téve a helyzetet,mivel elég sok anime-s oldalt,blogot és livejournal-t szoktam böngészni két eléggé valószínû információra bukkantam,lényegre térve állítólag a Studio Pierrot-tól nyilatkozó személy megerõsítette,hogy kb. jövõ tavaszig csak filler lesz sajnos.

Bleach ügyben pedig (tudom van Bleach topik de szerintem ide is beírhatom) a 62. rész lesz az utolsó ez évben,a 63.-ig jövõ év január 10.-én lesz látható viszont 2 rész együtt lesz leadva,ugyanakkor sajnos a jelenlegi arc után úgy néz ki oda is egy kis fillert fognak becsempészni habár valószínûleg nem Naruto mértékben.

Nos ennyi lenne amennyiben a fentiek már ismertek elnézést,hogy idekontárkodtam (habár úgy láttam csak Venom írt ez ügyben) jó hírként pedig jövõre úgy néz ki jön a Bleach movie.

További kellemes anime "nézést" mindenkinek.

Thomasson88

165:Nem tudom hogy ti hogy vagytok vele de szerintem ez is meg az elõzõ filler "egész" jó volt. Tehát nem azaz übergány fos volt amit nem birok megnézni hanem igenis megtudtam nézni. Nyílván vmi olyan ami sztorit követ annak jobben örülnék de hát ez ilyen. Amugy meg szerintema  következõ rész is tûrhetõ lesz mert sztem Kakashi harcolni fog a Bird Country másik shinobijával.
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Venom

Quote from: Thomasson88Bird Country

Kezd elfajulni ez a különbözõ "Country" elnevezés. Ha kifutnak nevekbõl, akkor lesz majd "Lófasz Country" és társai? :lame:


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

Merkol

Most nézztem meg ezt és nekem nagyon bejött a dolog kiváncsi vagyok a ti véleményetekre. Kérlek irjatok csá all. Ja és nem tudja valaki lesz e folytatás? Elõre is kösz
csá all