Main Menu

Naruto

Started by Tyrael, 2005-05-29, 16:30:24

Previous topic - Next topic

Ki a legjobb női ninja?

Hinata
Sakura
Temari
Ino
Tsunade
Kurenai
Mitarashi Anko
Shizune
Ayame
Kin
Tayuya
Tenten
Yuugao

Bishop

Igaz nem történt semmi ami zavaró, de a grafika szerintem határozottan jó volt és a zene is. Még mindig reménykedem hogy a koreaiak meg a fillereket készítők szerződésüknek utolsó heteiiket végzik és táveszi valami normális/régi csapat.

LuckyDingo

Quote from: carfanatic on 2007-06-09, 01:15:40
Igaz nem történt semmi ami zavaró, de a grafika szerintem határozottan jó volt és a zene is. Még mindig reménykedem hogy a koreaiak meg a fillereket készítők szerződésüknek utolsó heteiiket végzik és táveszi valami normális/régi csapat.

Grafikai szempontból csak Gaara monológja jött be. Egyébként a régi Narutoban is voltak fejek, sőtt elég torz dolgok is, de ott valamiért nem volt időm figyelni azokra, mert dinamikusabb volt a történet, itt meg azt érzem, hogy egyhelyben áll vagy nagyon lassan toporog.. és még hol van a [spoiler=manga]Sasori VS. Sakura+Chiyo vége  :bruhuhu:[/spoiler]

Alkyra

Hmmm.egyetértek.XD

Bogyi

Üdvözletem!

Én mostanában kezdtem el Narutot nézni és mily meglepő piszkosul tetszik :D Mivel szeretem érteni a szöveget, és olvasni lusta vagyok, ezért angolul nézem (légyszi ne kövezzetek meg :D ). Eddig sikerült beszereznem az első 89 részt vmi amcsi Cartoon Networkról (legalábbis feltételezem, hogy amcsi) felvett formában. Az a baj hogy vészesen közeledik az 89. rész, és jó volna, ha meg lenne a folytatás mire odaérek. Az Usteam ftp-n úgy vettem észre csak japán szinkronnal vannak fent, úgyhogy nagyon szépen megköszönném ha vki tudna nekem olyan helyet mondani ahonnan be bírom szerezni a részeket angolul.

Előre is köszi

Raisu-Sama

Jelenleg nincs tovább angolul. Hetente jönnek ki az új részek Amerikában, szóval ha beérted őket, akkor csak hetente tudsz majd egy részt megnézni.

Bishop

Az angol felirat egy dolog, de azt is tudod hogy a CN-en úgy meg lett vágva hogy az a 89 rész kb 120 :hehe:

LuckyDingo

Quote from: Bogyi
Én mostanában kezdtem el Narutot nézni és mily meglepő piszkosul tetszik biggrin Mivel szeretem érteni a szöveget, és olvasni lusta vagyok, ezért angolul nézem
Hát jah, a japánnal sokkal jobban jársz :D Miután már megnéztél 30-40 részt már nem is kell sokat letekintened a feliratra :P Az amcsi verzió nagyon softos >< És az op/ed vérlázítóan nyomi :P /és még finoman fogalmaztam ;)/

Raisu-Sama

Csak az első évad opja gagyi. A második már a Haruka Kanata (más videóval), a harmadik pedig a Go! eredeti verziója, feliratok nélkül :D

smash++

Quote from: Bogyi on 2007-06-09, 23:53:49
Én mostanában kezdtem el Narutot nézni és mily meglepő piszkosul tetszik :D Mivel szeretem érteni a szöveget, és olvasni lusta vagyok, ezért angolul nézem (légyszi ne kövezzetek meg :D ).
Csatlakozok az előttem szólókhoz.Nem értelek.Ha a szöveget angolul megérted akor az olvasással sem lehetnek gondjaid.
1 a japán szinkron a legjobb,angol felirat ok,de ha nagyon akarsz van magyar felirat
2 ezek a vágott verziók pedig felháborítóak.Nagyon rosszul jársz ha azokat nézed...Ha igazán tetszik a Naruto gyorsan leszoksz erről a Narutot megszégyenítő verziókról.

Alkyra

Egyetértek az előttem szólókkal.Mindenkképp a subbolt vert nézd. További a filler részeket ugord át, mert pocsék rajzolási minősége s gagyi sztorijai miatt nem érdemes megnézni.

smash++

Quote from: Alkyra on 2007-06-10, 10:57:30
További a filler részeket ugord át, mert pocsék rajzolási minősége s gagyi sztorijai miatt nem érdemes megnézni.
Én viszont kiállok a fillerek mellett.Én láttam az összeset és nem bántam meg.Így meg főleg jobb őket megnézni,hogy nem azokra kell várni.Azért voltak kimondottan jó fillerek :D Vagy olyan ahol számomra 1-2 percért érdemes volt megnézni...
Pusztán azért jók a fillerek,mert jobban megismerheted a karaktereket.

Kraivan

Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-08, 13:50:54
Nektek az a bajotok, hogy már olvastátok a mangát. Szopás ezt elb@sztátok.  :D
Felvilágosítalak, hogy egy mangát sem olvastam/lapoztam még át.
Egyszerűen összevetem azzal ami régen volt. (meg van azért kritikai érzékem :P) A régi Naruto szabályosan lerongált. Leültünk megnézni egy részt, amiből 3 lett h egy órányi legyen, és az lett belőle h déltől hajnali 2ig csak néztük.

De most? Ott vagyok h tényleg a mangára fogok már rámenni. Hogy ennyire ne történjen semmi... A régi sorozat 95%ban faja volt. (a flashek meg a szájbarágós dolgok idegesítenek), de itt? Minek flashelni? Egy epizódot meg lehetne vágni és leadni 2 percben.
Fogni kellene azt a nyulas verziós csapatot (akik filmeket mutatnak be 30 másodpercben), de szerintem őnekik is ki kellene tölteni a dolgokat hogy meglegyen a 30 sec.

Szóval nem fikázás amit csinálok, hanem erős és valós alapokkal alátámasztott kritika!

smash++

Quote from: Kraivan on 2007-06-10, 16:41:21
De most? Ott vagyok h tényleg a mangára fogok már rámenni.
Ha megteszed garantálom,hogy végig olvasod az egészet egyszerre vagy jó esetben tartasz 1 kis szünetet :D
Én alig birtam ki amikor abbahagytam mert már késő volt,hogy másnap újra elkezdjem és befejezzem...
Csak 100 Ch-t kell olvasnod.Hajrá  :jee: megéri ,főleg ha szineset is olvasol...

Dreamcleaver

Olvasson mangát, lőjje le magának előre az egész sztorit, hogy aztán még unamasabb legyen számára az anime!  :jee:

Az meg smash++, hogy neked az itten posztjaid 50% egyenlő azzal, hogy "olvassatok a mangát!", már enyhén szólva is nevetséges. :rolleyes:

Összegésében nekem is csalódás a shippuuden, de az uccsó rész nem. Kitartok amellett a véleményem mellett, hogy feelinges rész volt, akár menyi is volt benne a húzás, és azoknak volt sz@r, akik olvasták a mangát. De őszintén szólva ez a Naruto anime topikja. Szal szerintetek ki nem sz@rja le, hogy ti olvassátok a mangát?  :hehe:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

AZt bírom mindig van 1 valaki akinek a szar részek is tetszenek :D És már leírtuk egy páran, hogy mi zavart minket az animében.. A mangáról akkor már szó se volt :D Az meg hogy a manga után unalmasabb az anime hülyeség, érdekes módon régebben élvezettel ültem le megnézni az animét /a mangát olvastam már és akkor is el volt húzva piszkosul/ hogy most hogy oldják meg ezt meg azt, amit már elolvastam és hihetetlen de végignéztem azokat a részeket és jó volt és nem volt panaszom. Ez nincs meg a mostani részekben, úgyhogy nem velünk van a hiba... /Onepiecet is leülök nézni pedig a 23percből max 13 maga az újdonság és a mangát is olvastam, mégis azt megéri nézni lol/

Kraivan

#3375
Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-10, 19:24:33
Olvasson mangát, lőjje le magának előre az egész sztorit, hogy aztán még unamasabb legyen számára az anime!  :jee:
Milyen sztori? Ami el van bújtatva valahol ebben a szennyben? Mire kimondanak valami akkora hatásszünet közt már az ember azt se tudja miről volt szó, mert idegességében már azon van h belepörget, h mi lesz.
Példáult:
- Ha a démont kiveszik a testéből, akkor... (1...2...3...4...5...6...másodperc) meghal.
Majd kimerevített kép Sakura fejéről (ami 4 másodperc), amire először azt hittem h akadozik a video és új codec kell.

Ha már ennyire ócsárolsz, akkor szerintem inkább maradj csendben, mert mi legalább ép kritikával érvelünk, míg te csak egy elborult fanatikus vagy a szememben, aki akkor se veszi észre hogy kritikán alulira csökkent a színvonal, amikor az a szeme előtt van. A hozzád hasonlóknak köszönhető, hogy nem látni javulást a szériában mert sok elégedett sz@rkedvelő lehet Japánban is.

Alkyra

Quote from: Kraivan on 2007-06-10, 21:49:45
Quote from: Dreamcleaver on 2007-06-10, 19:24:33
Olvasson mangát, lőjje le magának előre az egész sztorit, hogy aztán még unamasabb legyen számára az anime!  :jee:


Ha már ennyire ócsárolsz, akkor szerintem inkább maradj csendben, mert mi legalább ép kritikával érvelünk, míg te csak egy elborult fanatikus vagy a szememben, aki akkor se veszi észre hogy kritikán alulira csökkent a színvonal, amikor az a szeme előtt van. A hozzád hasonlóknak köszönhető, hogy nem látni javulást a szériában mert sok elégedett sz@rkedvelő lehet Japánban is.

inkább amerikában.

Dreamcleaver

Quote from: Kraivan on 2007-06-10, 21:49:45

Ha már ennyire ócsárolsz, akkor szerintem inkább maradj csendben, mert mi legalább ép kritikával érvelünk, míg te csak egy elborult fanatikus vagy a szememben, aki akkor se veszi észre hogy kritikán alulira csökkent a színvonal, amikor az a szeme előtt van. A hozzád hasonlóknak köszönhető, hogy nem látni javulást a szériában mert sok elégedett sz@rkedvelő lehet Japánban is.

1. Olvasd el a régebbi posztjaimat, és láthatod, hogy nem vagyok elvakult fan. Én is kritikával élek a shippuudennel kapcsolatban. Kivételesen ez a rész tetszett.
2. Anyádat.  :__devil:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bogyi

Hát köszönet nektek a válaszokért, főleg Raisu-Samanak (tőle kaptam egyedül hasznos infót :) ).
Béke veletek.

Dreamcleaver

Quote from: Bogyi on 2007-06-10, 22:24:18
Hát köszönet nektek a válaszokért, főleg Raisu-Samanak (tőle kaptam egyedül hasznos infót :) ).
Béke veletek.
:confused:

Mivel a Cartoon Network féle cenzúrázott, vágott, gagyi-retek amerikai verziót nézed, ami jóval később kezdődött, mint Japánban, két lehetőséged van:
1. Mivel lassan beéred a már kiadott amcsi részeket, át kell térned a heti 1 db nézésre.
2. Fogod és letöltöd a sokkal jobb és nem cenzúrázott japán verziót jó minőségű angol subbal.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Venom

Alapvetően nekem eddig a Shippuuden kicsit csalódás, bár az is igaz, hogy másra számítottam. Viszont a legutóbbi rész tetszett, mert volt hangulata, nem csak fapofával lökte a rizsát egy rakat ninja, akik még kunai-t se láttak életükben. Az persze más kérdés, hogy lehetett volna sokkal jobb is, de valamiért nagyon visszafogják magukat az alkotók.


The greatest thing in the world is to know how to be one's own self. - Montaigne

LuckyDingo

2 feelinges rész volt benne: 1  Deidara és Sasori dumált, mikor kiedrült, hogy mehetnek Konohaninjákat takarítani. 2. Garra kipurcanós fehérséges monológos rész :D a többit akár ki is hagyhatták volna XD

Dreamcleaver

#3382
Meg mondjuk mikor Chiyo elmondta, hogy ő hajtotta végre a rituálét Gaarán, vagy mikor Kakashi azt mondja, hogy Narutonak van egy misztikus képessége, hogy akivel találkozik, azzal barátok lesznek, vagy mikor Lee és Gai szórakoznak, hogy mekkora sebeséggel utazzank tovább stb. Az egész rész feelinges volt.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Lythis

Elkezdtem nézni a Shippuuden-t én is, de az igazat megvallva nemtudom hova tegyem. Az elején kezdtem örülni, hogy kicsit komolyabbra vették a figurát, de valamiért mégsem. Vagy talán pont emiatt tűnik kicsit nagyon eröltetettnek a poénkodás, amit belevisznek. Kíváncsi leszek, hogy a későbbiekben mi lesz, mert az első 3 rész alatt nemigen történt bármi komolyabb, szóval ezek után nem mondanék konkrét véleményt...
Jokerkérdés: a többi rész is így el lesz nyújtva, mint az első 3? Mert ez így olyan, mintha azt mondták volna, hogy "ok, végeztünk a fillerekkel, de még mindíg nagyon nem akarjuk beérni a mangát, szal húzzunk minden részt, ameddig lehet".


Dreamcleaver

Sajnos az öszes részt húzzák.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

LuckyDingo

Quote from: Lythis on 2007-06-11, 12:29:53
Mert ez így olyan, mintha azt mondták volna, hogy "ok, végeztünk a fillerekkel, de még mindíg nagyon nem akarjuk beérni a mangát, szal húzzunk minden részt, ameddig lehet".

Pontosan így van :3 És nem látni a megváltó fehér fényt az alagút végén XD /magyarul nem tudni, hogy mikor lesz megint jó :S/

smash++

Gondoltam mivel a postjaim 50% állítólag csak arról szól,hogy a manga olvasást ajánlom írok másról,hogy az arány változzon 49%-ra

Hmm.Ez vmi szivatás vagy fan-art?Naruto NG
következő kép spoileres[spoiler]Team Sasuke[/spoiler]
ezt szertném látni egyszerKB nélkül
Spoiler!!!Sasuke új barátnője :D
Lee amikor jó kedve van :D
amit soha nem élünk meg Sasuke és Naruto lehet már linkletem
de jó lenne ilyen részt is látni
egyet a Ten Ten rajongóknak is

na de most megyek.Szóval csak ennyi van

LuckyDingo

Quote from: smash++ on 2007-06-11, 20:06:44
Gondoltam mivel a postjaim 50% állítólag csak arról szól,hogy a manga olvasást ajánlom írok másról,hogy az arány változzon 49%-ra

na de most megyek.Szóval csak ennyi van
A Naruto NG /Next generation/ egy fan-comic.. Dinamic Dragon aka Pokefreak aka Rogie Custido /van még valami neve, de az most nem ugrik be XD/ készítette egy haverja storyja alapján, nem rossz, főleg, hogy a gyerek Kishimoto szinten rajzolja a szereplőket + mindent.. /ritkán deform, de legtöbbször profi/

A többi meg elég középszintű WP.. talán a Naruto+Sasukés az nem az bejön, cssak az meg már nem WP XD

smash++

Quote from: LuckyDingo on 2007-06-11, 20:18:09
A többi meg elég középszintű WP.. talán a Naruto+Sasukés az nem az bejön, cssak az meg már nem WP XD
Az a gond,hogy a legjobbakat már régen belinkeltem szerintem és ezen az oldalon nehéz jó új wp találni vagy több idő kell  hozzá.Ezek olyan említésre méltóak voltak szerintem a sok közül és gondoltam mást is érdekel.De tényleg nem nagy számok.De a nagyrészétől jobb amik az otakun vannak.
Mivel kis kritika ért ;).Kicsit több energiát beleadva ezek vannak  remélem nincs panasz :hehe: :D
nem adok neveket csak linket nincs időm
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

Ha ezek között sincs dicséretre méltó darab  :oops:

csacsa

Lesz a héten naruto, mert most mondják nekem, hogy lehet nem jön ki új rész. Vki meg tudja ezt nekem erősíteni?
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)