Main Menu

Shonen-ai

Started by purple haze, 2005-06-07, 11:07:13

Previous topic - Next topic

Emarsharae

Quote from: RamizNekem még nem volt vele semmi problémám (vírus, egyebek). Mondd meg neki, hogy tök biztonságos. :)
Már volt a gépen, a windows beszart és újra kellett telepíteni. :D
Quote from: HVp213Szerintem nem a virusok miatt tiltakozik... de ez off!
Hát miért?  :eeek:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

HVp213

Quote from: EmarsharaeHát miért?  :eeek:
Tessék a "híreket" figyelni. Mostanába a DC-sek a kedvenc célpontjai a törvényt védõ szerveknek! Ezt egy DC-s emberkének küldték!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Necrid^

Quote from: HVp213Ezt egy DC-s emberkének küldték!
Az ciki.. :eeek:
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Emarsharae

Juj.  :eeek:  :3x3:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Assassin

Quote from: HVp213Tessék a "híreket" figyelni. Mostanába a DC-sek a kedvenc célpontjai a törvényt védõ szerveknek! Ezt egy DC-s emberkének küldték!

Ez bármelyikünkkel, bármikor elõfordulhat...
" There is no sin to know their sins."

sinking_ship

Hello;)
Én szeretem a shonen ai-t meg a yaoit is (már amennyire sikerül hozzájutni...). A gravi nekem elég nagy fordulopont volt. Végülis legnagyobbrészt ez a sorozat döbbentett rá - vagy legalábbis ez tette a babszemet a fenekembe :haha: ) - hogy nekem inkább barát kell. No azota vagyok csak igazán hepi meg azota van nagyon láv. Mert én imádom ÕÕÕT...
Ugyhogy kell a világnak shonen ai:)

HVp213

Ahhogy mondjátok...
Már várom õket, sütivel és tejjel!

Szóval nem biztos, de szerintem ez a kifogása a DC-vel!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Assassin

Quote from: sinking_shipHello;)
Én szeretem a shonen ai-t meg a yaoit is (már amennyire sikerül hozzájutni...). A gravi nekem elég nagy fordulopont volt. Végülis legnagyobbrészt ez a sorozat döbbentett rá - vagy legalábbis ez tette a babszemet a fenekembe :haha: ) - hogy nekem inkább barát kell. No azota vagyok csak igazán hepi meg azota van nagyon láv. Mert én imádom ÕÕÕT...
Ugyhogy kell a világnak shonen ai:)

Isten hozott. A lényeg, hogy õszinte vagy, E: pls linkelj be egy-két animetorrentet. (bocs ha már az idegeitekre megyek)
" There is no sin to know their sins."

Mattanja

Hihetetlenek vagytok. Kitöröltem a postokat, erre újra kezdõdik.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Emarsharae

sinking_ship: nagy lelkes helló neked! Minden pozitív hozzászólásnak örülünk!  :jee:
Assassin: http://a.scarywater.net/suck/
egyelõre ennyivel tudok szolgálni. Gomen.

Shiroi: én most nem is voltam benne.  :bruhuhu:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Djinn

Úgy látom Fake kimaradt. Tessék Fake mangát olvasni. Akik nem bírják a szexet azoknak is ajánlott mert nagyon light-os. És nagyon vicces. Legalábbis nekem   :haha:
A torrenteket meg itt érdemes keresni.  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Mattanja

Quote from: EmarsharaeShiroi: én most nem is voltam benne.  :bruhuhu:
Nem is mindenkire értettem... ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Assassin

Djinn, Emarsharae: ismételten köszönöm. :merci:

Shiroi: Sry, megértettük.
" There is no sin to know their sins."

Emarsharae

Quote from: DjinnÚgy látom Fake kimaradt. Tessék Fake mangát olvasni. Akik nem bírják a szexet azoknak is ajánlott mert nagyon light-os. És nagyon vicces. Legalábbis nekem   :haha:
A torrenteket meg itt érdemes keresni.  :)

van nem torrentes linked Fake mangára? Puh-leeeze! :o
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Djinn

Quote from: Emarsharaevan nem torrentes linked Fake mangára? Puh-leeeze! :o
Hmm. Majd utánnanézek. Ésn sem torrentrõl szedtem, de már nem emléxem... :o
De majd keresek :D
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Emarsharae

Kösziiiii!
*glomp!*
Amúgy lehet hogy slsken találok, de lusta vagyok felmenni...  :rolleyes:
Sajna ha felmegyek, mindenki rácuppan a Malice Mizer, Manga és X-Men gyûjteményemre, és az kegyetlenül lassítja a gépem. És nem, nincs olyan hogy ne osszam meg másokkal amim van... elvégre én is töltök valakikrõl, szal ez csak természetes.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Eleanor

Igen, lehet tölteni DC-n, de nem ajánlom, nagyon lassú, a cds megoldás jobbnak tûnik, ha engem kérdeztek, viszont tudok adni jó hub címeket, ha valakit érdekel. Amúgy meg biztosan szúrja a microsoft meg a jogvédõk szemét, ha mangát és animét töltünk... Amúgy én is várom õket tejjel és sütivel... meg pár kedves kétajtós szekrénnyel, és egy kézigránáttal, végsõ soron pedig egy kedves kis tõröcskével...  :angyali: Ja, meg a törvény ide vonatkozó passzusaival. :__devil:
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

HVp213

Quote from: Eleanor(...)Amúgy én is várom õket tejjel és sütivel... meg pár kedves kétajtós szekrénnyel, és egy kézigránáttal, végsõ soron pedig egy kedves kis tõröcskével...  :angyali: Ja, meg a törvény ide vonatkozó passzusaival. :__devil:
Valaki itt nagyon a harcicicát játsza... :haha:  :__devil: (de lehet nem is játsza... :rolleyes: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Eleanor

Quote from: HVp213Valaki itt nagyon a harcicicát játsza... :haha:  :__devil: (de lehet nem is játsza... :rolleyes: )

Sosem lehet azt tudni...  :lazza:
Valójában én egy ártatlan, kedves, jószándékú és naív lány vagyok, és csak véletlenül gondolt valaki egyszer Lucretia Borgiára velem kapcsolatban. :D
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

HVp213

Quote from: EleanorSosem lehet azt tudni...  :lazza:
Értem a FIMOM célzást: Most már meghúzom magam...
Quote from: EleanorValójában én egy ártatlan, kedves, jószándékú és naív lány vagyok, és csak véletlenül gondolt valaki egyszer Lucretia Borgiára velem kapcsolatban. :D
Hmmm! Ezek a "véletlenek"... :ad:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Emarsharae

Quote from: HVp213Valaki itt nagyon a harcicicát játsza... :haha:  :__devil: (de lehet nem is játsza... :rolleyes: )
/me hisztérikus vihogásban tör ki
amúgy meg... Igor és Szergej?
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Eleanor

Vaszilij és Ahmed ;)
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

HVp213

#262
Na jóvan jányok ez nekem már nagyon orosz... (meg amugyis már nagyon off ba mentünk át ezért Shiroi meg fog dorgálni mert én voltam a felelõs... :rolleyes: )
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Emarsharae

Kivéve, ha lefilmezzük Vaszilijt és Ahmedet amint kettesben, kéz a kézben elhúzódva... :D
Gomen.... :D
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

HVp213

Quote from: EmarsharaeKivéve, ha lefilmezzük Vaszilijt és Ahmedet amint kettesben, kéz a kézben elhúzódva... :D
Abból a beszélgetésbõl viszont kimaradok... (én voltam az egyik lightos fujjozo aki nem akar ilyet nézni... :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Emarsharae

Bocsi, ez most kifejezetten viccnek ment.  :rolleyes:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

HVp213

Quote from: EmarsharaeBocsi, ez most kifejezetten viccnek ment.  :rolleyes:
Tudom és értettem és láttam a nagy zöld smile-t a mondat végén...;)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Emarsharae

Helyes.
Assasssin... hogy haladsz az olvasnivalóval? Elkezdted? Tetszik?  :hopp:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Annie-chan

Helló, Mindenki!
Hüpp, végignéztem az elõzõ shounen-ai topic sorsát. De van új!!! Úgyhogy írok bele :)
Boys nex Door volt az elsõ találkozásom a témával és nagyon nagy megrázkódtatás volt, mondhatom. Azóta vagyok azon a véleményen, hogy teljesen mindegy ki, kivel, csak szép legyen. Szóval ne hagyjátok ki, nagyon jó sztori. Love Mode a másik. Azóta már azt sem bánom, ha nem szép a rajz (mert az minden, csak nem szép, bár a rajzolása is alakul - legalábbis a 8. kötetig, míg ismerem), csak legyen jó sztori.
És köszi, köszi, köszi, hogy említettétek a Lovelesst, már töltöm, és nagyon tetszik (már az elsõ 2 rész).
És ami még nem volt említve, ha jól látom... Yami no Matsuei. Nem kifejezetten shounen-ai, de az anime elég erõsen rámegy a témára. És letölthetõ ftp-rõl, úgyhogy jó szûkösebb napokra :). Bár én a mangát belõle jobban szeretem, több angst, humorral kombinálva, bájos, és gyönyörûen megrajzolt. ÉS az elsõ 5 kötete letölthetõ animehq-ról, ha jól láttam...
"Last dance,first kiss
 Your touch my bliss
 Beauty always comes with
 Dark thoughts"

Ramiz

Quote from: Annie-chanHüpp, végignéztem az elõzõ shounen-ai topic sorsát.
Nyugi, itt már nem lesz harc meg viccelõdés meg offolás, kiélhetik maguk a téma szerelmesei. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!