Main Menu

Shonen-ai

Started by purple haze, 2005-06-07, 11:07:13

Previous topic - Next topic

Tyrael

#180
Quote from: Emarsharaeolvass vissza,
ne ferdítsd el a szavaimat,
ne állítsd be magad te se mártírnak,
és már nagyon unalmas vagy
mostantól nem reagálok rád, bármivel is vádolsz

PS: én legalább "bevállaltam", te még mindig nem...
(it takes two to tango)
nem vadolok en senkit semmivel.
leirtam a velemenyem arrol, ami tortent.

Tyrael    >>   Elozmeny

Quote from: EleanorBevallom nõiesen én voltam. Az indok pedig az, hogy ÉN pedig azt nem szeretem, ha valaki ennyire offtopic ennyi ideig, miután ezerszer le let zárva a vita mindenféle oldalról.
"Rendben, átfogalmazom. Ha nem a topichoz akarsz hozzászólni, ne tedd. és más se. azt hiszem kulturáltan fogalmaztam." Ezt pedig még mindig hangsúlyoznám mindenkinek. Bár nem vagyok moderátor, csak egy a témában érdekelt személy.
Figyelembe vetted, hogy mire valaszoltam? Miutan irtad, hogy ne szoljak hozza, nem is tettem, egesz addig, amig nem adtad a repet. Mivel nem irtad ala, meg kellett kerdeznem, kitol kaptam.

benne vannak a sajat valaszaim, es ott irod, hogy bevallalod :)
Quote from: EmarsharaeSzóval, "bevállalnám" én, de senkit se érdekel rajtad kívül, szóval leszel szives leszállni

Tyrael

Eleanor

Jólvan, elnézést kérek, hogy nem írtam alá.
Ettõl függetlenül nem hiszem hogy itt kellene vitáznotok. Az meg, hogy kiraktad a privát levelezésedet Emersharae-val, azt hiszem hogy nem éppen a legtisztességesebb dolog, kivéve persze ha õ is hozzájárult. Na mindegy, részemrõl a téma befejezve, egyéb ehhez kapcsolódót PM-be kérnék.

Emersharae: addig majd adok neked Gunlockot hogy kibírd. Csak hozz nekem majd cdt. :)
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Fazék

A Fushigi Yuugi-ban van egy kevés shounen-ai, ha gondoljátok :)
Nekem tetszett anno a sorozat, elsõk között volt, amiket megnéztem, bár most rákerestem és úgy néz ki nem írtam róla értékelést, de mindegy, szóval kicsit elhúzott, kicsit túl sokszor mondják egymás neveit, kb 10 részt kispórolhattak volna ennek elhagyásával :D de egy vicces, aranyos, szép kis romantikus anime :) Aki még nem látta, annak nem lövöm le, mitõl van benne egy kis shounen-ai (tényleg nem sok, szóval éppen csak befér ide az ajánló róla :D)

Emarsharae

#183
NEM, NEM JÁRULTAM HOZZÁ, EMELLETT MEG SE KÉRDEZTE, FELTEHETI-E.

Tyrael: ez egy nagyon olcsó dolog, kérlek itt állj meg és ne tovább. Ennek már semmi köze az eredeti vitához, csak hozzám, és nagyon olcsó és gerinctelen dolognak tartom, hogy ezt feltetted ide.
Hogy miért? Mert nem tudom, a magán levelezéseinkhez a többieknek mi közük van amellett, hogy kínosan feszengenek, és nem értik.
Tehát: HAGYD ABBA, SENKI SE KÍVÁNCSI RÁ. EZ NEM A TYRAEL-EMARSHARAE GYAKJÁK EGYMÁST THREAD.
Légy oly szives és moderáld magad. Én sem süllyedek ilyen mélyre.

PS: A "bevállalás" és az engedély két külön dolog.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Emarsharae

#184
Blimp: Nuriko rulez. :D
És igen:
Miaka: Tamahome...
Tamahome: Miaka...
Miaka: Tamahome...
Tamahome: Miaka...

Na ezt már nem szeretem.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Djinn

Quote from: EmarsharaeBlimp: Nuriko rulez. :D
És igen:
Miaka: Tamahome...
Tamahome: Miaka...
Miaka: Tamahome...
Tamahome: Miaka...
:lol: Tényleg ez volt.
De azért aranyos sorozat, én végignéztem. És egyébként is Tasuki :kiraly:  (a kis tüzes ;))
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Emarsharae

Quote from: Djinn:lol: Tényleg ez volt.
De azért aranyos sorozat, én végignéztem. És egyébként is Tasuki :kiraly:  (a kis tüzes ;))
És Chichiri! Hol van itt szivecskés smiley??   :haha:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Djinn

Quote from: EmarsharaeÉs Chichiri! Hol van itt szivecskés smiley??   :haha:
Igen nekem is õ a másik kedvenc!!  :)  És itt a smiley: Heart Eyes
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Eleanor

#188
Hotohoriiii!  ;) "I'm so beautiful, I scare even myself" Heart Eyes
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Emarsharae

...neeee... nyem szeretem
amúgy meg elég kevés olyan anime pasi van, akiért úgy ahogy odalennék :D
ki is, ki is... (mármint Schu-t kivéve) majd kitalálom :haha:
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Eleanor

Az egy másik topic, tudod, miattad lett létrehozva...  :lazza:
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Emarsharae

Miattam?? Erre pont nem emlékszem. Világosíts fel, ó mester! (A bishi thread-re gondolsz, nem igaz?)
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Eleanor

Az indítóüzenetében benne van :
Quote from: EleanorNos, mivel legszebb anime lányok téma már van, és Emarsharae
percenként :_piszka: hogy indítsam el ezt a topicot, a súlyosabb következmények elkerülése végett megteszem. :angyali:  Szóval, álljon itt egy kisebb sarok a legjobb anime pasiknak :hopp:
"I have heard the languages of apocalypse, and now I shall embrace the silence."

"Mothers - don't send your sons to war - send your great-grandfathers, they're dead anyway! Support The Undead Horde - keeping the enemies from the gates and your menfolk alive!"

"Who's General Failure and why is he reading my disk? "

Emarsharae

Pumpkin... téged nem lehet olyasmire rávenni, amit te nem akarsz. :hehe:
Szóval... nem csak miattam indult ám az a szoba.
"Cute things kill people."
"But for heaven's sake—you're wizards! You can do magic! Surely you can sort out—well—anything!"
"The trouble is, the other side can do magic too, Prime Minister." - J. K. R. (HP & THBP)

Mattanja

Már majdhogynem sajnálom az on hozzászólások miatt a thread sorsát, de túl sok benne a szemét, szóval még legfeljebb 24 órátok van megmenekíteni a fontosnak tartott hozzászólásaitokat.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Fazék

Quote from: ShiroiMár majdhogynem sajnálom az on hozzászólások miatt a thread sorsát, de túl sok benne a szemét, szóval még legfeljebb 24 órátok van megmenekíteni a fontosnak tartott hozzászólásaitokat.
pedig most már én is amellett lennék, hogy maradjon meg, ha nekik így megfelelõ :(

Kvikveg

En viszont lassan latni se birom... :mad:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Hát igen, ez a topik a fórum fekete lyuka, és még süllyed... halál rá! :D
Amúgy elég :lol: volt...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Djinn

Quote from: ShiroiMár majdhogynem sajnálom az on hozzászólások miatt a thread sorsát, de túl sok benne a szemét, szóval még legfeljebb 24 órátok van megmenekíteni a fontosnak tartott hozzászólásaitokat.
Akkor töröld ki a többi thread-et is ami tele van legalább ennyi "szeméttel", ok Mr. Moderátor? :hehe:
Kedves, hogy az emebrek véleménye szemétnek van nyilvánítva. Azért ez nem semmi... Jó, jó, tudom befoghatnám már  :3x3:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Mattanja

Quote from: DjinnKedves, hogy az emebrek véleménye szemétnek van nyilvánítva. Azért ez nem semmi... Jó, jó, tudom befoghatnám már  :3x3:
:wtf:
Látom nem értetted, mit mondtam. Kár. Így most azt hiszed, hogy fölöslegesnek tartom a thread-et. Pedig nem. Hogyhogy nem világos? :confused:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

Quote from: Shiroi:wtf:
Látom nem értetted, mit mondtam. Kár. Így most azt hiszed, hogy fölöslegesnek tartom a thread-et. Pedig nem. Hogyhogy nem világos? :confused:
Ok, bocsánat a kirohanásért, tudom, hogy nem a te ötleted a törlés. Gomen!  :zen:
De akkor sincs tele szeméttel szerintem ez a thread.  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Mattanja

Quote from: DjinnDe akkor sincs tele szeméttel szerintem ez a thread.  :)
Sok jó hozzászólás van benne, de akkor inkább csak jók legyenek, nem ? ;)
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Djinn

Quote from: ShiroiSok jó hozzászólás van benne, de akkor inkább csak jók legyenek, nem ? ;)
Jó én ezt értem, és igazad van, de akkor ez miért nem érvényes a többi thread-re? Mintha itt 100-szorors lenne a szigor.  :rolleyes:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Assassin

Quote from: EmarsharaeAssassin: ajánlhatom esetleg a Bronze-ot és a Zetsuai-t... nagyon angst, nagyon dráma, a rajzolás... nos, akinek a nagykezû, furafejû stílus bejön, az imádni fogja, amúgy nem csúnya...
És a Love Mode-ot én is nagyon ajánlom, haláli tud lenni, bár azt el kell ismerni, hogy yaoi... Szóval akinek az már kicsit sok (mint nekem), az lapozza át a szexjeleneteket, nincs belõlük sok.

 :merci:
Tõled és Djinn-tõl lenne egy kérdésem, ezeket (mármint nem csak az itt felsoroltakat) honnan töltitek? Köszi:)
" There is no sin to know their sins."

Djinn

Quote from: Assassin:merci:
Tõled és Djinn-tõl lenne egy kérdésem, ezeket (mármint nem csak az itt felsoroltakat) honnan töltitek? Köszi:)
torrent többnyire  :)
http://www.torrents.to/
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Kvikveg

Quote from: DjinnJó én ezt értem, és igazad van, de akkor ez miért nem érvényes a többi thread-re? Mintha itt 100-szorors lenne a szigor.  :rolleyes:
Igazabol en ilyen szintu ingerult vagdalozast meg nem lattam egy topicban sem, raadasul az osszes off. Csak elvetve van 1-2 on hozzaszolas. Szoval szerintem nagyonis jo, hogy torolve lesz es ujraindul.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Djinn

Quote from: KvikvegIgazabol en ilyen szintu ingerult vagdalozast meg nem lattam egy topicban sem, raadasul az osszes off. Csak elvetve van 1-2 on hozzaszolas. Szoval szerintem nagyonis jo, hogy torolve lesz es ujraindul.
Szerintem meg nem off az ha valaki elmondja  a véleményét a homoszexualitásról, egy olyan thread-ben, amit a "fiú-fiú szerelem" taratlommal bíró amine-knek nyitottak. :hehe:
De ha szerinted pl a "Mit láttál legutóbb..." -ban jobban ragaszkodnak a címhez, akkor biztos velem van a hiba, mert én máshogy látom.
Nem is tudom, minekmválaszolok ide mindig, úgysincs értelme. Mikor értelmes érveket írtam vagy megcáfoltam az "indokokat" arra érdekes módon senki nem válaszolt. Milyen furcsa, nem?  :rolleyes:
Ja egyébként azon is lehetne gondolkodni, hogy miért kell az egészet kitörölni, az "ingerült vagdalkozás" miatt. Már nem is elég azt a pár postot kitörölni.
Bocs, de ez bárki részérõl rossz duma. Nem akarok senkit megsérteni, de erre már én sem tudok mást mondani :(
Elnézést  :zen:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Kvikveg

Quote from: DjinnSzerintem meg nem off az ha valaki elmondja  a véleményét a homoszexualitásról, egy olyan thread-ben, amit a "fiú-fiú szerelem" taratlommal bíró amine-knek nyitottak. :hehe:
Ez az, hogy az animerol kene szolnia, nem a homoszexualitasrol... Vagy az animevel kapcsolatban a homoszexualitasrol, de itt csak 1-2 ember irt be animecimeket. Szoval szerintem ilyen mennyisegben es elszabadulva off. (Ahogy Shiroi mondta: tul sok benne a szemet.) Csakazertis.  :hehe: :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Djinn

Quote from: KvikvegEz az, hogy az animerol kene szolnia, nem a homoszexualitasrol... Vagy az animevel kapcsolatban a homoszexualitasrol, de itt csak 1-2 ember irt be animecimeket. Szoval szerintem ilyen mennyisegben es elszabadulva off. (Ahogy Shiroi mondta: tul sok benne a szemet.) Csakazertis.  :hehe: :D
Szerintem meg igenis belefér a témába. Csakazértis :hehe: :D

Ja és hozzátenném, hogy ismételten nem kaptam választ a felvetéseimre  :3x3:
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Assassin

Quote from: KvikvegEz az, hogy az animerol kene szolnia, nem a homoszexualitasrol... Vagy az animevel kapcsolatban a homoszexualitasrol, de itt csak 1-2 ember irt be animecimeket. Szoval szerintem ilyen mennyisegben es elszabadulva off. (Ahogy Shiroi mondta: tul sok benne a szemet.) Csakazertis.  :hehe: :D


Sokak körében nem elfogadott/'újnak' ható a téma, ezért elszabaultak az indulatok, ez nem egyszer fordul elõ fórumokon, azért nem kell törölni, ahogy mondta Djinn, max a felesleges/nem túl ideillõ postokat. Függetlenül ettõl mindenki 'témánál' maradt, és elmondta véleményét (ezzel is többet tudunk meg hogy vélekednek mások), az hogy egyesek túlzásba vitték (öszemarakodtak), azt nem a topicnak kell bánnia.
" There is no sin to know their sins."