Main Menu

Guild Wars

Started by .Attila, 2005-06-10, 21:23:02

Previous topic - Next topic

StabWest

xD Nocsak! Egy régi GW-s ismerős a Glorious Hungary-s időkből ^^. Soi vagyok XD. Már javában rohangálok a Factions-ben. Ott is csináltam egy nekrót (nekrómánia).

Dreamcleaver

Miért nem vitted át a régi nekrót Tyriából?  :smile: A factionsben egy Rt/N-t indítottam. Pve-re nagyon jó, bár előre látom, hogy a PvP-ben a Rangerek szét fognak szivatni. De hát van neki Tengu maszkja, szóval nem törölhetem csak úgy ki.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

krezga

Quote from: StabWest on 2006-05-02, 19:20:58
xD Nocsak! Egy régi GW-s ismerős a Glorious Hungary-s időkből ^^. Soi vagyok XD. Már javában rohangálok a Factions-ben. Ott is csináltam egy nekrót (nekrómánia).

Jajj de rég is volt a GH. :D Jó régi ismerősökkel találkozni, főleg itt. :D
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

StabWest

Quote from: Dreamcleaver on 2006-05-02, 22:03:10
Miért nem vitted át a régi nekrót Tyriából? 
Átvittem a régi nekrót xD. Csak nem bírtam ellenállni az új nekrókülsőnek és csináltam még egyet. Meg én is fabrikáltam egy Rt/N-t. Az assassint is kipróbáltam, de a közelharcos karik nem nekem valók.

Lazzaret

Játszik még valaki vele? Mert lehet hogy hétvégén újra felraknám de nincs kivel játszak.


www.arkangyalok.uw.hu

Sancho

Sokan nyomulnak vele még igaz innen forumról nem... :P én is csak rövid ideig...  E/Me rulz... Igaz a 50hpés monk is kira... :D

Manitu

Quote from: Sancho on 2006-09-02, 19:27:23Igaz a 50hpés monk is kira... :D
Nem mondod, hogy az még mindig mindig működik :eek: Már egy éve nem játszottam, de már akkor is agyon nerfelték azt a buildet. Igaz a userek találékonyak voltak, néhány órán bellül mindig megvolt az új kombó :D


Dave348

Helosztok....



Én még csak a Factionsal játszottam...Bocs ha roszul irtam de az is nagyon bejött most akarom megrendelni a Proffesiest de nem tudom elégé félek megrendelni mivel elég szar videokarim van 32MB-os nem tudom nektek van valami ötletetek..Van értelme megrendelnem elfutna.Elöre is kösz  :hopp:

Soldier

Quote from: Dave348 on 2006-10-18, 16:34:35
Helosztok....



Én még csak a Factionsal játszottam...Bocs ha roszul irtam de az is nagyon bejött most akarom megrendelni a Proffesiest de nem tudom elégé félek megrendelni mivel elég szar videokarim van 32MB-os nem tudom nektek van valami ötletetek..Van értelme megrendelnem elfutna.Elöre is kösz  :hopp:

ha jol gondlom ez egy ujabb kiegészitö lemez ? [anno en meg a "simával" jatszottam..] Ha igyvan akkor ugyanugy fog futni valoszinüleg mint az összes többi .. hisz összekapcsolhato részekröl beszélünk szvl nem tul valószinü hogy valmit is valtoztatnak rajta grafikai stb részen .. csak bövül a egesz dolog ..Habár én meg nem halotam erröl a kiegröl de en elhiszem neked :)

Dreamcleaver

Prophecies az alapjáték. A Factions az első kiegészítő, mely egyben standalone is. Október végén jön a Nightfall. A gépigénye mindnek ugyanakkora. A GW elég alacsony gépigény mellett gyönyörő grafikával fut, na de 32 megás videókari?  :eek: Az elég régi lehet. Nem tudom, hogy futhat rajta, de max 640x480-ban.
55 hp-s buildek még mindig dívnak, sőt direkt DP-t szereznek, hogy lejjebb menjenek. Többnyire az Mo/Me, N/Mo és E/Mo farmer buildek használják ezt a módszert. Valaki green weekend most? Kicsit elborult volt. 2 óra alatt 6x Sskai Sword, 3x Reefclaws Refuge.
Ja és igen, még mindig játszom, nem is hagyom abba egyhamar. Minden jó, hétvégére összejön a 70 jadite shard és megveszem a 15k-s luxon magearmort.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Soldier

Quote from: Dreamcleaver on 2006-10-18, 17:48:03
Prophecies az alapjáték. A Factions az első kiegészítő, mely egyben standalone is. Október végén jön a Nightfall. A gépigénye mindnek ugyanakkora. A GW elég alacsony gépigény mellett gyönyörő grafikával fut, na de 32 megás videókari?  :eek: Az elég régi lehet. Nem tudom, hogy futhat rajta, de max 640x480-ban.
55 hp-s buildek még mindig dívnak, sőt direkt DP-t szereznek, hogy lejjebb menjenek. Többnyire az Mo/Me, N/Mo és E/Mo farmer buildek használják ezt a módszert. Valaki green weekend most? Kicsit elborult volt. 2 óra alatt 6x Sskai Sword, 3x Reefclaws Refuge.
Ja és igen, még mindig játszom, nem is hagyom abba egyhamar. Minden jó, hétvégére összejön a 70 jadite shard és megveszem a 15k-s luxon magearmort.  :D

hihi telleg az az alap game lol ? :wtf: [majd elolvasom a tokot mostmar] tiszta égés^^

nem tudom .. en nem birtam sokaig elhuztam 2 20 karit aztan abbahagytam ..habar meg megvan de nem hiszem hogy egyhamar nalam a napirendbe kerül megint ..  miutan abba hagytam a wowot felraktam hogy majd jatszok vele ugye .. nah hat 1 napig volt fenn mert annyira idegesitet hogy nem tudok leesni ott ahol akarok es "arra menni amerra akarok"ehez képest olyan szinten kötöt a game. Persze en nem mondok semmi roszat(hisz en is jatszotam vele) rola nem is érdemes összehasonlitgatni mert flame lex belöle ^^  en mind2 meguntam ezek szerint a mmorpg nem az en müfajom  :comp: es meg rengeteg igyeneset kiprobaltam nem is bexelek roluk :)  Aki Szereti annak további jo jatékot :P de amugy ez a kiegészitgetös dolog szeméyszerint jobban bejön nekem mint a 2havi pay ..

Dreamcleaver

#41
Mindeninek más jön be, ezzel nincs semmi baj. Én személy szerint rühellem a sok persistent world-ös, farmoljunk XP-t mmorpgt. A GW sztem tök más. Egyrészt a PvE résznek van sztorija, erősen coop orientált, és a rengeteg skill miatt hatalmas a taktikázási lehetőség. Itt pl ha teszem azt két egyforma class találkozik az arénában az nem jelent semmit. Annyi a variációs lehetőség, hogy a két build teljesen különbözhet egymástól, nem úgy mint a többi gámába, hogy mindenki ugyanazt az uncsi 10 skillt nyomja. A PvP rész külön van választva a PvE-től, és mindkettő részletesen ki van dolgozva. A Factions-zel rengeteg újítást kapott a PvP rész. Ha meg jó vagy mehetsz szóló farmolni is, ha akarsz, minden class kombinációnak megvan az erőssége, a preferált ellenfél.
Persze a mozgási korlátozás az egy negatív pont. De már ugy láttam a Factions-ben kicsit szabadabb a dolog, a Nightfall open event is kellemes volt. Engem főleg az apró domboknál zavart kezdetben. Az, hogy 75%-os hegyoldalon nem tudok felmenni, annyira nem.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Soldier

Quote from: Dreamcleaver on 2006-10-18, 18:05:16
Mindeninek más jön be, ezzel nincs semmi baj. Én személy szerint rühellem a sok persistent world-ös, farmoljunk XP-t mmorpgt. A GW sztem tök más. Egyrészt a PvE résznek van sztorija, erősen coop orientált, és a rengeteg skill miatt hatalmas a taktikázási lehetőség. Itt pl ha teszem azt két egyforma class találkozik az arénában az nem jelent semmit. Annyi a variációs lehetőség, hogy a két build teljesen különbözhet egymástól, nem úgy mint a többi gámába, hogy mindenki ugyanazt az uncsi 10 skillt nyomja. A PvP rész külön van választva a PvE-től, és mindkettő részletesen ki van dolgozva. A Factions-zel rengeteg újítást kapott a PvP rész. Ha meg jó vagy mehetsz szóló farmolni is, ha akarsz, minden class kombinációnak megvan az erőssége, a preferált ellenfél.
Persze a mozgási korlátozás az egy negatív pont. De már ugy láttam a Factions-ben kicsit szabadabb a dolog, a Nightfall open event is kellemes volt. Engem főleg az apró domboknál zavart kezdetben. Az, hogy 75%-os hegyoldalon nem tudok felmenni, annyira nem.  :D

mind1iknek van elönye ,hatránya nincs is ugy isten igazan miröl beszélni ^^ amugy az is egy szempont amit irtal ;)

Manitu

Quote from: Dreamcleaver on 2006-10-18, 17:48:03
Prophecies az alapjáték. A Factions az első kiegészítő, mely egyben standalone is. Október végén jön a Nightfall. A gépigénye mindnek ugyanakkora. A GW elég alacsony gépigény mellett gyönyörő grafikával fut, na de 32 megás videókari?  :eek: Az elég régi lehet. Nem tudom, hogy futhat rajta, de max 640x480-ban.
55 hp-s buildek még mindig dívnak, sőt direkt DP-t szereznek, hogy lejjebb menjenek. Többnyire az Mo/Me, N/Mo és E/Mo farmer buildek használják ezt a módszert. Valaki green weekend most? Kicsit elborult volt. 2 óra alatt 6x Sskai Sword, 3x Reefclaws Refuge.
Ja és igen, még mindig játszom, nem is hagyom abba egyhamar. Minden jó, hétvégére összejön a 70 jadite shard és megveszem a 15k-s luxon magearmort.  :D
:eek: Kb egy szót sem értek aból, amit leírtál, pedig mikor indult nagyon sokat toltam. négy karit kihúztam 20-as szintre, az elémnek meg a monkomnak két secondary class teljes skillrepertoárja megvolt, plussz a másik három nagyrésze. Meg rank 4 voltam pvp-ben, ami akkor mikor abbahagytam még jelentett is valamit. (Gondolom mostmár minden hülye sárkánnyal meg jézussal rohangál int D1-ben :D)
Én is egy szutyok 32 megás gef2 mx400-al kezdtem, ment vele 1024x768-ban, egy kicsit kellett csak visszavenni a látótávolságból meg az árnyékokból :D Piszok jól optimalizálták azt a játékot.
Az E/Mo farmer még ismerős, azt még én is nyomtam, bár gondolom már nem ugyanaz a skilllistje, mint annó. A nekron rengeteget agyaltunk a klánnal, volt egy screenshot UW-ból, arról a kastélyszerű részről. Egyszem nekro, a party ablakon látszott, hogy egyedül ment le, de kitakata a skillbart, és nem tudtunk rájönni hogy a rákba csinálta. Meg a Mo/W ment még akkoriban, de szegényt állandóan agyonnerfelték, minden updatenél, ezekszerint akkor az be is fuccsolt.

Bah, mindig kedvem lenne újra előszedni, amikor ez a topic előkerül, de naná, hogy most jönnek a zhk :(


Soldier

Quote from: Manitu on 2006-10-18, 20:02:12
Quote from: Dreamcleaver on 2006-10-18, 17:48:03
Prophecies az alapjáték. A Factions az első kiegészítő, mely egyben standalone is. Október végén jön a Nightfall. A gépigénye mindnek ugyanakkora. A GW elég alacsony gépigény mellett gyönyörő grafikával fut, na de 32 megás videókari?  :eek: Az elég régi lehet. Nem tudom, hogy futhat rajta, de max 640x480-ban.
55 hp-s buildek még mindig dívnak, sőt direkt DP-t szereznek, hogy lejjebb menjenek. Többnyire az Mo/Me, N/Mo és E/Mo farmer buildek használják ezt a módszert. Valaki green weekend most? Kicsit elborult volt. 2 óra alatt 6x Sskai Sword, 3x Reefclaws Refuge.
Ja és igen, még mindig játszom, nem is hagyom abba egyhamar. Minden jó, hétvégére összejön a 70 jadite shard és megveszem a 15k-s luxon magearmort.  :D
:eek: Kb egy szót sem értek aból, amit leírtál, pedig mikor indult nagyon sokat toltam.
Bah, mindig kedvem lenne újra előszedni, amikor ez a topic előkerül, de naná, hogy most jönnek a zhk :(

igy vagyok ezzel  en is ^^ hiaba toltam sokaig <>valtoznak az idök :P

Dreamcleaver

Azt hiszem az Mo/W 55 hp solo build még mindig állja a sarat. De UW-t általában Mo/W 55hp és N/Me ss/sv duo, vagy nagyon profik N/Mo 55hp soloval tolják. De mióta kijött a Factions rengeteg új farmer terület lett különféle buildek számára.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin

Oly' sokat emlegettétek, hogy muszáj vagyok megkérdezni: mi ez az 55 hp dolog? Mármint miért érdemel ekkora figyelmet? Vegyük hozzá, hogy nem játszottam GW-vel, de nem vagyok kezdő mmorpgkben :D

Szóval így válaszoljatok, ha teszitek^^

Kösz.

Manitu

Quote from: Rounin on 2006-10-18, 23:53:20
Oly' sokat emlegettétek, hogy muszáj vagyok megkérdezni: mi ez az 55 hp dolog? Mármint miért érdemel ekkora figyelmet? Vegyük hozzá, hogy nem játszottam GW-vel, de nem vagyok kezdő mmorpgkben :D

Szóval így válaszoljatok, ha teszitek^^

Kösz.
Nagyvonalakban: Egy egyes szintű karinak van 100 HP-je. Ehez szintenként kap még valamennyit így ha jól emlékszem egy 20-as (maximális) szintű karakternek 300 körüli HP-je van alapból, plussz a varázstárgyak. Viszont vannak olyan skillek, amik nem engedik, hogy a maximális hp-d bizonyos százalékánál többet sebezzen rajtad egyetlen támadás. Ha alacsony a max hp-d, ez a bizonyos százalék kicsi. Megfelelő kombóval elérhető, hogy ez a kicsi pontosan 1 legyen. Más skillekkel pedig elérhető, hogy másodpercenként 10 hp-t automatikusan gyógyulj. Megint más skillel manát kapsz, ha megütnek. És végül van olyan skill, ami azzal sebzi az ellent, hogy a fentebb említett többi skillt nyomod magadra :D Így hiába csépelnek, halhatatlan vagy, ráadásul irtod a népet, anélkül, hogy bárkit direktben megtámadnál. Magyarul farmolsz :D Mókás dolog, de persze csak bizonyos ellenekre működik.  (Ha lekapják rólad az áldásokat, vagy egy skillt későn nyomsz be, halott vagy :D)


Rounin

Heh, kösz, így már minden tiszta :). Csoda, hogy hagyják létezni :D

Soldier

Quote from: Rounin on 2006-10-19, 01:19:59
Heh, kösz, így már minden tiszta :). Csoda, hogy hagyják létezni :D

ugyszint :) Ugy nezz ki nem mertültem el teljesen a gameben ^^ mondjuk nekem fura hogy ezt ugymond "hadjak" de hat ha vegülis csak bizonyos ellenfelek ellen joh akkor meg végülis mért is ne hadjnak ,, ezis egy gamestlyle:P

csacsa

úgy tűnik én már őskövületnek számítok, mert amikor én elkezdtem GW-vel játszani (már a béta verzióval megjelenés előtt),még nem voltak ilyenek benne. Bár a megjelenése után kb. fél évvel megpróbáltam a max-os karimmal tovább vinni a (ha jól emléxem) Crystal Desert-ben lévő 3 db küldit megcsinálni, de mivel az albiban lassú és instabil net volt feladni kényszerültem. :bruhuhu: Ma már túl vok a Lineage 2 C4 őrületen is...és a GW-n is...
"Az ördög nem alszik. Fülig csipás lehet már a rohadék. Nagy, gyulladt szemekkel bámul ki a fejéből, mindegyre azt lesve, hol árthatna."(Vavyan Fable)

Soldier

Quote from: csacsa on 2006-10-21, 04:07:54
úgy tűnik én már őskövületnek számítok, mert amikor én elkezdtem GW-vel játszani (már a béta verzióval megjelenés előtt),még nem voltak ilyenek benne. Bár a megjelenése után kb. fél évvel megpróbáltam a max-os karimmal tovább vinni a (ha jól emléxem) Crystal Desert-ben lévő 3 db küldit megcsinálni, de mivel az albiban lassú és instabil net volt feladni kényszerültem. :bruhuhu: Ma már túl vok a Lineage 2 C4 őrületen is...és a GW-n is...

ha mar itt tartunk en tul vok a wow/2kari gw/2kari l2c3/c4 1-1 kari, Silkroad /2db 40-50es ,Heroonline 1 kari nem maxon ,Cabal  :_off:

de nem is tudom miert probaltam ki ezekközül az összeset, mind1ik tetszett valmiert de mindig ráuntam egy idö utan, de  pénzt meg "kiszortam rá" ! Többet egy jo darabig nem fogog! a wow:kieg az meg megmozgatja a fantáziámat de szinte biztos vagyok benne hogy mar sajlani fogom rá a pénzt és nem fogom meg venni mert tudom hogy ugyis megunnam :| simába egyszer ugyalakult 3x egymas utan kellet mennem ZG-be ->1het no game->uninstall!A GW-k megnekem rövidnek tünnek ,söt "pro" sem vagyok benne es nem volt normlis guildom lehet ez volt a baj :P"azzal" valszinüleg sokkal élvezhetöbb lett volna es tovabb jatszotam volna vele de hat igy alakult ezek a gamek nalam mindig csak 2. számu helyett foglajak el a moh.sh:race,css:fun mellet lehet ez a fö probléma  :rotfl:

Lazzaret

Most ugrottam neki ujra. Persze jó formán a megjelenés óta nem is toltam de most levettem a polcról. Aki nem játsza az jó ha tudja hogy 27-én kezdődik a Halloweni mulatság GWben. Ez az alapban és a Factions kiegben lesz elérhető. Az előző évi party is jó móka volt főleg a hógolyó csata és a tökfej sisakok, persze a nyalóka fegyverekről se feledkezzünk meg :D Remélem idén is lesz :) JA egyébként most néztem a régi karim táskájába és egy Birthday Present fogadot. Ebben egy kis Hydra volt amit kalandozásunkor kivehetünk a tatyonkból és szép bömbölésekkel kiséri végig az utunkat :D
Ha valaki kedvet kapna méis tolni egy kicsit megtalál az alapjátékban Tanaka Midori névvel.


www.arkangyalok.uw.hu

Soldier

Quote from: Lazzaret on 2006-10-25, 22:53:00
Most ugrottam neki ujra. Persze jó formán a megjelenés óta nem is toltam de most levettem a polcról. Aki nem játsza az jó ha tudja hogy 27-én kezdődik a Halloweni mulatság GWben. Ez az alapban és a Factions kiegben lesz elérhető. Az előző évi party is jó móka volt főleg a hógolyó csata és a tökfej sisakok, persze a nyalóka fegyverekről se feledkezzünk meg :D Remélem idén is lesz :) JA egyébként most néztem a régi karim táskájába és egy Birthday Present fogadot. Ebben egy kis Hydra volt amit kalandozásunkor kivehetünk a tatyonkból és szép bömbölésekkel kiséri végig az utunkat :D
Ha valaki kedvet kapna méis tolni egy kicsit megtalál az alapjátékban Tanaka Midori névvel.

öszi szünetbe lehet neki allok en is megint :) csak sajna uj karit kene kezdenem mert a mostani nem er tul sokat E/W hehe ^^ ien lama összealitast is ritkan latni :) de meg azt sem vagtam akkor mi micsoda nah majd most :)

Manitu

Quote from: Soldier on 2006-10-26, 19:16:51
öszi szünetbe lehet neki allok en is megint :) csak sajna uj karit kene kezdenem mert a mostani nem er tul sokat E/W hehe ^^ ien lama összealitast is ritkan latni :) de meg azt sem vagtam akkor mi micsoda nah majd most :)
Ugyan, jó az, bár nem tudom mire :D ... gondol... gondol... nem jut eszembe egy értelmes skill kombó sem erre a buildre, hogy jutott eszedbe ilyet csinálni? :lul: Az biztos, hogy elég egyedi kari :D
Elmész szépen Crystal Desertbe, és átváltod a secondaryt monkra vagy mesmerre, azoknak több értelme van. De 20-as szintnél már általában úgysem használsz a secondary classból skilleket, legalábbis elevel nem nagyon, úgyhogy tök mindegy mi az.


Soldier

Quote from: Manitu on 2006-10-26, 21:37:52
Quote from: Soldier on 2006-10-26, 19:16:51
öszi szünetbe lehet neki allok en is megint :) csak sajna uj karit kene kezdenem mert a mostani nem er tul sokat E/W hehe ^^ ien lama összealitast is ritkan latni :) de meg azt sem vagtam akkor mi micsoda nah majd most :)
Ugyan, jó az, bár nem tudom mire :D ... gondol... gondol... nem jut eszembe egy értelmes skill kombó sem erre a buildre, hogy jutott eszedbe ilyet csinálni? :lul: Az biztos, hogy elég egyedi kari :D
Elmész szépen Crystal Desertbe, és átváltod a secondaryt monkra vagy mesmerre, azoknak több értelme van. De 20-as szintnél már általában úgysem használsz a secondary classból skilleket, legalábbis elevel nem nagyon, úgyhogy tök mindegy mi az.

hátha télleg nekiallok az biztos nem azzal fogok jatszani :) pár nap allat fel lehet huzni egy masikat azt jolvan :P meg megéne venni a kieget ^^ de emiatt nem nagyon akarom elkezdeni mert akkor megint ráfüggözök azt megveszem :P

thrall

kipróbáltam a factionst, és azon gondolkozom, lehet hogy megveszem, de melyiket érdemes?

Soldier

Quote from: thrall on 2006-10-26, 22:01:40
kipróbáltam a factionst, és azon gondolkozom, lehet hogy megveszem, de melyiket érdemes?

ööö en lemaradtam,kiprobaltad de hogy erted hogy meiket érdemes? mind2 szerintem ha most kezded el  es ha tetszett ... Vagy ha nincs annyi penzed akkor elöször sztem az elsö reszt vedd meg es ha tovabbra is tetszik utana a factionst ˘˘ ha ez volt a kerdesed .. persze csak sajat velmeny fogalmam sincs mien a factions magába x| ! Amugy hogy mükdik ha van egy aktivalt alap gamem hozzá tudom "illeszteni" a kieg.-et ? gondlom nem kell meg1x megvennem az "alapjatekot" :\ mer ha igen az elég gáz:\ mert valmit magyaraztak nekem ha külön van aktivalva akkor nem lehet vagy hogy müxik ez nem tudom vki irja be pls köszii  :merci:

Dreamcleaver

#58
Attól függ mire vágysz.

Ha sok skillt akarsz, amit akarsz  :D, mert növeli a taktikai lehetődégeket, akkor mind a 3-t. Ugyanis 4 kategóriába oszlanak: Core - bármelyik kampányban benne vannak, Prophecies, Factions, Nightfall - ezekhez kell az adott kampány.

A Prophecies az alapjáték. Ennek van a leghosszabb PvE része, de a többi kampányhoz képest kevés benne az újítás, mivel ez volt először. A legtöbb spéci event sem elérhető csak ezzel, mert általában Faction-ös és gondolom, majd Nightfallos helyeken zajlódnak. Bár a mostani Halloween event a Propheciesből és a Nightfallból lesz elérhető. Kell nekem egy Pumpkin Head fejfedő!!!  :D Az egész Prophecies hagyományos középkor jellegű fantasy.

A Factionsnek is van PvE része, de a legtöbb újítást a PvP rész hozza. Itt vezették be a Szövetségeket (Alliance) amik több Guildet tömörítenek. Ugynevezett Alliance Battle-okban mérhetik össze az erejüket. A PvE rész eleje elég uncsi, de utána nagyon izgi, sok érdekes misszióval. Az egész Factions Ázsiai beütésű.

A Nightfall a legújabb rész. Lesz egy hosszú PvE kampány, ahol most először, a játékos lesz a támadó oldalon. Tehát nem jön valami élőhalott necrolord vagy hasonló,hanem egy invázióban kell részt venni. Perszte most isa jó oldalon. It vezetik be a Hős rendszert. A Hősök olyan henchman-ek (AI kontrolált party társ) akiknek a skilljeit, secondary classát és fegyvereit te állíthatod be. Csatában parancsokat is adhatsz nekik (támad, követ, őriz egy területet stb). A HGősöket spéci Heroes Battle-okban PvP-be is lehet vini. Veled együtt fejlődnek a PvE során, szóval kis RPG hangulatot biztosítanak. Az Nighfall észak-afrikai/muszlim beütésű környezetbe játszódik.

Sztem mind a három rész megéri,de a Nightfall+Faction-t mindenképp érdemes beszerezni, mert azokban van a sok újítás. Miden rész egyenként 6990 Ft, és nincs havidíj.

EDIT: Minden részhez lehet külön accountot csinálni, de úgy az egyes karik nem tudnak vándorolni a kontinenesek között. Ha a kulcsot egy meglébvő accounthoz kapcsolod, akkor a karik az összes területet bejárhatják plusz minden skill a rendelkezésükre áll majd. Szvsz egyértelműen az utóbbi az ajánlott.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Soldier

Quote from: Dreamcleaver on 2006-10-26, 22:22:06

EDIT: Minden részhez lehet külön accountot csinálni, de úgy az egyes karik nem tudnak vándorolni a kontinenesek között. Ha a kulcsot egy meglébvő accounthoz kapcsolod, akkor a karik az összes területet bejárhatják plusz minden skill a rendelkezésükre áll majd. Szvsz egyértelműen az utóbbi az ajánlott.

köszi