Main Menu

Guild Wars

Started by .Attila, 2005-06-10, 21:23:02

Previous topic - Next topic

Zen

Kösz, de szeretek sorrendben haladni.  :smile:

Remélem Anet ad időt GW 2ig h rendesen megcsináljak mindent. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

White SeeD

Te tudod, csak a proph nagyon szivatós tud lenni. (ráadásúl ott lesz szerencséd a legkevesebb playerhez, főleg a középterületek totál kihaltak) Nameg a low level területek is tele vannak WiK-s elit dögökkel amik megesznek reggelire.
Ott vannak a legnagyobb és legunalmasabb mapok, és jó mesze vannak a max atrib pontos questek is. Mondjuk LA elérése után át lehet menni herokért, azzal könnyebb lesz.

Én imádom a GW-t, de még maxos karival is szenvedés volt a proph, mai napig utálom :redface:

És egy hasznos link:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Main_Page

Ami itt nincs meg az nem létezik a gameben ;)

GW2 megjelenéséig meg még nagyon nagyon sok idő van (De egyre valószínűbb, hogy a "majd akkor lesz kiadva amikor kész lesz" felállást felülbírálták a jövő év tavasza/nyara környékére tehető.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Chronus

#542
Ha azt akarod, hogy egy az egészben letöltse, csinálj egy parancsikont az indítófájlról és rakd az elérési címe után, hogy

-image

QuoteForces the game to load all known updates.

        The program terminates after the update is completed; Guild Wars will not be able run with this parameter on.
            Recommended: Create an extra Guild Wars shortcut (e.g. "Guild Wars Updater") specifically to use this command line switch.
        -image updates gw.dat; after updating, that file can be be transferred over to other machines.
            There can be up to 4 gigabytes of data to download. Once -image completes, the exact file size of gw.dat will vary across installations.


Egyébb command line argumentek (hasznos lehet): http://wiki.guildwars.com/wiki/Command_line_arguments

Cloud

Így viszont jó sokáig fog tartani a letöltés. :D

Zen

Kösz, de kihagyom. :D Csak azért kérdeztem mert egy elvileg több gigás játéknál nem történt semmi nagyobb változás vásárlás uán, mondom a biztonság kedvéért inkább rákérdezek.

GW wiki-t meg már egy hete bújom, de azért kösz. :D


Szerk & repost: Azt nem tudom eldönteni, h mit vegyek fel második kasznak. Dervish az avatar forma miatt nagyon szimpatikus, Ranger ad egy extra társat meg ha jól értettem egy(?) condition removert, Assassin extra mobilitást, Paragon meg buffol jobbra balra.
Alapból egy kivéreztetős-debuffolós-nemhajlandómeghalni harcost képzeltem el.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

White SeeD

Attól függ hogy mit és hol indítottál :redface: (Gondolom warriort)
Amúgy mind1, később megváltoztatható. Ha csak pet miatt akarod a rangert akkor ne, az nem fog úgy működni petskillek nélkül.
Warriort jó tisztán is vinni.
GW-ben alapszabály, hogy nem 1 karakter összeállítására kell koncentrálni hanem a csapatéra. (főleg ha majd lesznek heroid). Arra koncentrálj, hogy a saját karriddal ellásd jól a saját feladatod. Buffot, gyógyítást, condicio/hex levételt hagyd az arra szakosodott herora/hencre.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zen

Ah jól van, kösz. Itt egy főküldetés h válasszak és már kezdtem parázni h mégis mi alapján hozzak ilyen fontos döntést? :haha:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

White SeeD

GW-ben nincsenek végleges fontos döntések. Főleg a buildel kapcsolatosak nem.
Városban ingyen pakolhatsz / vehetsz el atribokból ingyen, skilleket/professiokat rendezhetsz (amiket 1szer kell csak megvenni 500g/db áron)

2 dolog amit elfelejtettem.

Most nyomban töltsd fel az összes karakter slotot olyan karikkal amikkel később még játszani akarsz, ugyanis minden karaktered korát külön számolják, 1 évente kap birthsday giftet pet-el. Ami ugye HoM cucc.

Másik hogy a missiókat bonusszal próbáld csinálni (főleg prophban, ahol a legtöbb bonusz abból áll hogy egy elágazásnál letérsz és kinyírod az ott sündörgő bosst, nagyon rövid idő alatt megvan), így nem kell majd később visszajönni és újra megcsinálni az egész missiot (szintén HoM title dolog).
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zen

Megcsináltam a karika, danke.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

White SeeD

Péntektől halloween event!
Mivel évente változik, ezért nem tudni hogy mi lesz az idei meglepetés :smile:
A questek valószínű benne lesznek. (Tavaly igennagy rewardok voltak, összeszedtem vagy 15 stacknyi ToT-ot) (amit akkor kb 200-300K ért el tudtam volna adni.)
Érdemes átolvasni a wiki erre vonatkozó részét. Megnézni mik a quest kiindulók.
Érdemes minden karival eljutni egy UW lejárathoz, az UW futáshoz. (az első futás könnyű, az már eleve 8*50 ToT.)
A Costume Brawlt is érdemes nézni, viszonylag gyors, és erősen szabályozott pvp jó rewardal. Lehet sok kulcsot szerezni kezdőknek is.
Csúcspont meg majd 31.-én.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zen

Asszem vasárnapig nem jutok el post-ig (Legendary Defender :D), uh erről részben lemaradok.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

chilip


Zen

Underworld, feltételezem.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

White SeeD

:zomg: Azzal vacakolsz?
Azt a grind titlet úgy szokta a nép összeszedni, hogy van egy karija old Ascalonban amivel ezt meg a Nicholas Sandford napi cuccait farmolgatja, közben a többi karijával játszik. De első karival ott raboskodni heteken át. Azzal a karácsonyi event végéig sem végzel  :ejj:
Ha van NF-es karid, akkor Kamadanban már részt vehetsz majd a finálén a maszk/sapka/(szerintem most szarvak lesznek)-ért.
Ha nincs akkor egy Factinonost tolj el a hajózási pontig és menj át LA-ba. Rituval gyorsan lehet haladni, meg kötelező kari amúgy is :ejnye:
Persze LA-ban lenne az igazi, mert annak a szövegét nyomja el Kamadanban is, és hülyén néz ki mikor ott le LA lakosozza a bennszülötteket :Kiraly:
Igaz a questek 1/3 olyan helyen van, ahol nem éred el még jóideig. Prophban ugyan lehet futni, de NF-ben gyak a feléig el kell tolni a questekig.
Az UW-s nagy futáshoz meg szerencse kell.

Igen és az Underworld
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zen

Ahhoz képest egy hét alatt 16ig felnyomtam magam. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

White SeeD

Igen, a neheze meg innen jön. Jobban mondva nem nehéz, csak csöppet időigényes. Végül is van quest ami napi 1K exp-t ad. 16-ról 20-ra csak 47K exp kell.

1 hét alatt az összes mapot ki lehet tolni EoTN-el együtt :ejnye:

Ha rendesen haladsz egy karit kimaxolni 2-3 óra.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

White SeeD

Csak megjegyzem, hogy elérhetők a halloweeni pve questek is már. Igaz olyan jó új quest nincsen :frown:
Viszont a kosztümparty skilljei jók letek. A havi pvp fluxal pedig élvezet necroval nyomulni.
És ne feledjük, ez a legjobb pvp a gamer point szerzéshez. 15 pont jár egy győzelemért (hejj, anno de szívás volt, hogy max 5 pont járt egy egy győzelemért) így elég rövid időn belül össze lehet szedni a HoM szobrocskáért a 2000 pontot.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zen

És kész, Legendás Marha vagyok. :Kiraly:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

White SeeD

Gratula!
Akkor mostmár kiléphetsz Ascalon idilli világából és üdv az igazi játékban :redface:
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zen

#559
Kösz. :smile:

Vajon elég alapos voltam, h dögölnének meg? :D
[spoiler][/spoiler]
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

White SeeD

Csinálod a cartographert, vagy csak el akartál jutni a köv mapra? :D
Ha előbbi és nem használod a megengedett segédprogit, akkor tuti hiányos.
Ha utóbbi én mondtam hogy szivatós a proph ;)
Javaslom, ha eljutsz LA-ig, menj át Kamadanba, vagy Factionba ahol tudsz magadnak venni maxos páncélt.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zen

Cartographer és már Regent Valleynél látom, h az őrületbe fog kergetni. :D
Melyik segédprogramra gondolsz? Olvastam több ... segédmódszerről is.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

White SeeD

#562
A wikin lévő megtűrt segédprogiról.
http://wiki.guildwars.com/wiki/Guide_to_modifying_in-game_graphics#ArenaNet

De fölösleges még a cartographerrel foglalkozni. Mikor meglesz a normál hero teamed, akkor érdemes vele foglalkozni, mert be lehet iktatni csapatra ható futóskilleket/healing skilleket stb. Sokkal könnyebb lenne és sokkal időtakarékosabb.
Meg egybeköthető a vanquishal/skillhunterrel, így nem kell 2-3szor ugyanazt a mapot végigírtani meg végignyalni a peremeket.
Progi nélkül meg tényleg ne csináld, mert főleg proph tele van olyan helyekkel, ahol másodpercekig kell állni / forgolódni mire végre felderítettnek látszik.

Meg nem akarok túl közbeszólni, de csak akkor vesződnék a proph-os cartographingal/vanquishal meg hasonló ehhez a mapphoz kötött dolgokkal, ha a HoM-ban az 50 pontot céloztam volna meg. Pl Factiont tized ennyi idő alatt fel lehet deríteni, és nagyon kevés a szivatós hely.

Haladj a sztorival is picit, ne csak titlet farmolj ;)

Meg itt ez a jó kis event is, amiből totál kimaradsz, pedig évente egyszer van, és jövőre nagyon nagy valószínűséggel már a 2-ben élvezhetjük tökfejkirályt és vicceit :ejnye:
(De legalább hétfőre told el magad Lions-ig, ahol segítek átmenni Kamadanba. Akkor van sapkaosztás, amiről ha lemaradsz többet sosem tudod megszerezni. Egyik guildtársam azóta is veri a fejét a falba, mióta lemaradt a macskafülről)
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zen

#563
:D Jól van kösz.
Amúgy azért kezdtem el a térképészt mert ha időnként bejárok egy térképet, arra még rá tudom venni magam, de végezni a kampánnyal és egyszerrre végigmenni minden... :zomg:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

White SeeD

A kampány végigvitelével a térkép max 30-35%át fogod felfedezni, hacsak nem kezdesz el kolbászolni közben.
A cartographinghoz mindenképpen végig kell majd menni egy halom helyen újra, megoldották, hogy ne a kampány küldijein múljon a dolog és kelljen érte mászkálni.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zen

No egy barát elvitt LAba. :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

White SeeD

Akkor ezek szerint cserbenhagytad szegény Ascaloni menekülteket :ejj:

Holnap 8:00-tól 3 óránként jön a Mad King LA és Kamadan városába. Mind2 helyen másik sapkát ad. Érdemes amcsi régióban lenni a lehető legelsőbb dis-ben, így eséllyel lehet duplázni az eventet. Ha az ember csinálja amit kell, akkor eventenként 30 tot a reward.
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Zen

Quote from: White SeeD on 2011-10-30, 23:08:58
Akkor ezek szerint cserbenhagytad szegény Ascaloni menekülteket :ejj:
Minek nézel, CoD playernek? :D Visszamentem értük természetesen. Különben is, mire odaértem ők már falvakat húztak fel a dzsungel közepén.
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

White SeeD

Azok nem Ascaloni települések, azokból nem maradt csak rom. LA-ig a missiok az Ascaloni menekültek útjáról szól. A dzsunglben lévő cuccok nem Ascaloniak.

Hát az idei sapkák elégé nemtúljók. A piratot lelőtték facebbokon, de reménykedtem hogy nem az lesz.
A sapkát majd be kell mutatni a hat maker npc-nek, az megjegyzi és a többi karinak is lehet bármikor 10 aranyért csináltatni sapkát.

Az új Char-os vicc egész jó volt :D
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

Draconire

http://gw2.luna-atra.fr/skills_tool/?lang=en

Az eddig látott infók alapján összerakott "skill-builder".