Keresem a.... - Archive - 2003-02 - 2006-06

Started by Corpse, 2003-02-28, 01:51:11

Previous topic - Next topic

Squall

Quote from: strind-esetleg tudnátok javasoni realistább animéket (v esetleg olyasmi stílusút mint pl a kill bill elsõ részében amikor legyilkolják Ohren'Ishi(?) családját)

Yo!

Az animátrix az egyetlen amit tudok, hogy olyan, mint a kill bill-ben az a rész, amire gondolsz...
Viszont ha jó szamurájos anime-t akarsz, akkor tudom ajánlani a Samurai Deeper Kyo-t...egyik kedvencem lett, miután megnéztem  :cool:
Soon I will be here no more
You'll hear my tale
Through my blood
Through my people
And the eagle's cry...

Karma XXL

#211
Quote from: strindhali

Lenne kérdésem pár, ha nem gond:
-Samurai Champloo-t honnan lehet letölteni a nálatok lévõ 16 részen kívül, vagy valami hasonlót tudnátok mondani?

Az AnimeForever csapat csinálta a Samurai Champloo fansubját, az õ weboldalukon találsz hozzá torrenteket. Nem tudom, hogy mennyire élnek még  :eeek: --- mármint a torrentek.

Amúgy egész januárig nem lesz új rész, mert az elsõ csatorna, ahol leadták 17 rész után levette a mûsorról, egy másik csatorna megvette tovább is, de õk az elsõ résztõl kezdik adni. Éshát ugye TVRIPpelni azt lehet, amit a TVben adnak :rolleyes:

katz

Quote from: TyraelÜdv, kéne egy kis segítség.
Van két anime, amit nagyon nagyon régen láttam VHS-en.
Címeket sajna nem tudom. Az egyik (ez már kb. 10éve volt, de lehet tobb) egy csapatnyi noi urhajosrol szolt, az urhajora behatolt vmi masszaszeru dolog (mint egy nagyranott amoba), es elkapta a kapitanyt, aki belehal a tamadasba. Utanna elkapja az egyik foszereplot, aki teherbe esik, es 3 nap mulva megszuletik a lanya, aki hihetetlen sebesseggel eri el a felnott kort.


Báááz. Ez volt az elsõ anime amit láttam. Szintén VHS-en. Rongyosra néztem a kazettát :haha:
Az Ûramazonok angol címe Gall Force - Eternal Story és mellesleg fönt van az ftp-n.
Egyébként fia születik. Ép az a lényege az egésznek, ugyanis az egész civilizációjuk nõkbõl áll :cool:

strind

#213
Köszi az AnimeForever-nél télleg meg volt a 17dik rész is, ami mint irták sajna egy darabig utolsó is.
Különben nem fontos h "szamuráj"-os legyen csak ennél a sorozatnál teszett, hogy az emberábrázolás (meg a környezet köröttük ..) nagyából reális (a történet persze mese..:)), meg a rajzolás, szinek sötétek, erõsek, nem  csicsás az egész hanem egyszerü és kontrasztos. Ilyesmi található esetleg még vmerre?

Az animátrixba még csak belenéztem de az is jónak tûnik, köszi ;)

Tyrael

Quote from: katzBáááz. Ez volt az elsõ anime amit láttam. Szintén VHS-en. Rongyosra néztem a kazettát :haha:
Az Ûramazonok angol címe Gall Force - Eternal Story és mellesleg fönt van az ftp-n.
Egyébként fia születik. Ép az a lényege az egésznek, ugyanis az egész civilizációjuk nõkbõl áll :cool:


Eloferdulhet, voltam kb. 8 eves, mikor lattam. :P
De valami olyasmi remlett, hogy az "utod" szakasztott masa az anyjanak.

Tyrael

katz

Quote from: TyraelEloferdulhet, voltam kb. 8 eves, mikor lattam. :P
De valami olyasmi remlett, hogy az "utod" szakasztott masa az anyjanak.

Tyrael
Jaja, pont úgy néz ki, ezért nem bírják az anya társai kinyírni, az egyetlen "apró" különbség, hogy fiú.

bandiras2

Keresem a befejezõ részt az Onegai twinsh-ez. Ftp-n csak 12-ig van fent, edonkey-el rákerestem, de tavaszra sem ér le!: (((  Akinek megvan töltse fel FTP re please!!!
Press any key to continue and any other key to quit.

Moha

Légyszi, ugyanazt a kérdést csak egy threadben tedd fel. Lásd a válaszom itt

bandiras2

Oks. Bocs, megszaladt a kezem alatt a billentyûzet. Majd igyexem.
Press any key to continue and any other key to quit.

TurboK

La Blue Girl 3-4 nincs meg valakinek? ftpn csak 1-2 van fenn. Ja, és nem a Quicktime trutyi kell.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Mattanja

Nincs meg valakinek a zenéje, vagy egy használható link, hogy honnan lehet letölteni?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Isi101

Quote from: ShiroiNincs meg valakinek a zenéje, vagy egy használható link, hogy honnan lehet letölteni?

Ilyesmire gondoltál?

Mattanja

Quote from: Isi101Ilyesmire gondoltál?
Kösz, de itt csak a film van (ha jól látom), nem? Az megvan, csak a zenéje kellene!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Isi101

Quote from: ShiroiKösz, de itt csak a film van (ha jól látom), nem? Az megvan, csak a zenéje kellene!

http://www.boxtorrents.com/download.php/11253/Ah!%20Megami-Sama%20(Ah!%20My%20Goddess)%20Movie%20OST.torrent
Szerintem pedig 27 darab mp3 87Mb terjedelemben.... :bsd:

Mattanja

Quote from: Isi101http://www.boxtorrents.com/download.php/11253/Ah!%20Megami-Sama%20(Ah!%20My%20Goddess)%20Movie%20OST.torrent
Szerintem pedig 27 darab mp3 87Mb terjedelemben.... :bsd:
Jujj, de sötét vagyok... és tényleg ott van .. ha megmondanám, hogy miért nem találtam...
Köszönöm!  :merci:
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

FaNaTiC

Sziasztok, az Appleseed 2004 2 CD-s verzióhoz keresek angol feliratokat, ha valaki talál, írjon légyszi!

Köszi

szaszaxp

Hali!

Az Inuyasha Moviek-hoz keresek feliratott. az elsõ megvan szóval a Második és a harmadik kellene, valami használható formátumban srt, sub txt, vagy valaki árulja el, hogy hogyan lehett kiszedni az angol feliratot az mkv-ból és az ogm-bõl

Köszi!

Ps.: Ja ha van a sorozathoz akkor az is jó lenne!
Fibernet Kaze no Kizu

Inu Yasha Movie 4.-t akarok!!!!


"A jövönk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is.." by Korcs
-=Youkai hub=- : youkai.redirectme.net:23

Isi101

Quote from: szaszaxpHali!

Az Inuyasha Moviek-hoz keresek feliratott. az elsõ megvan szóval a Második és a harmadik kellene, valami használható formátumban srt, sub txt, vagy valaki árulja el, hogy hogyan lehett kiszedni az angol feliratot az mkv-ból és az ogm-bõl

Köszi!

Ps.: Ja ha van a sorozathoz akkor az is jó lenne!

Sajna feliratot nem tudok, de kiszedni
Így tudsz...

Marfy

Quote from: FaNaTiCSziasztok, az Appleseed 2004 2 CD-s verzióhoz keresek angol feliratokat, ha valaki talál, írjon légyszi!

Köszi
Magyar nem jó?!
Az animvilágon most tették fel nem is régen.

szaszaxp

Quote from: Isi101Sajna feliratot nem tudok, de kiszedni
Így tudsz...


Köszi!
Fibernet Kaze no Kizu

Inu Yasha Movie 4.-t akarok!!!!


"A jövönk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is.." by Korcs
-=Youkai hub=- : youkai.redirectme.net:23

Damnatus

Hali!

Keresem azt az embert, aki a ranma 5. season 13. részét felrakná az ftp-re.
A jelentkezõ(k)nek elõre is kösz!

Feldin

Quote from: DamnatusHali!

Keresem azt az embert, aki a ranma 5. season 13. részét felrakná az ftp-re.
A jelentkezõ(k)nek elõre is kösz!
Nekem elvileg van Ranmam. Majd úgyis össze kéne futnunk.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

shyrk

Üdv Mindenkinek!

Úgy tûnik meghatározhatatlan idõre "meghalt" az animevilag weboldala :( .... én h***e meg csak halogattam a Noir-hoz a feliratok leszedését....szóval aki esetleg tud segíteni annak nagyon-nagyon köszi :)

Shyrk

u.i.: a feliratokat erre a mail címre ha lehet : rommel6@tvn.hu

Damnatus

Hali!

Quote from: FeldinNekem elvileg van Ranmam. Majd úgyis össze kéne futnunk.

Ok, de vizsgák miatt kicsit tolódik :(.

b8482

Üdv4 Keresem a Captain Tsubasa címû focis anime, bármelyik évadját!!!
Tudna valaki segíteni???
e-mail:b8482@freemail.hu

Tutegal

Quote from: DamnatusHali!

Keresem azt az embert, aki a ranma 5. season 13. részét felrakná az ftp-re.
A jelentkezõ(k)nek elõre is kösz!

Szia!
Feltöltöttem a jó változatot.
Zsozsót megkértem, hogy tegye át a helyére.

Damnatus

Hali!

Quote from: TutegalSzia!
Feltöltöttem a jó változatot.
Zsozsót megkértem, hogy tegye át a helyére.

 :merci:
Nagyon szépen köszönöm!

shade7

Nem tud valaki olyan oldalt, ahonnan sámán király részeket lehetne letölteni. Vagy meg van valakinek ez az anime?

Ramiz

Nem tud valaki cyberpunk, vagy legalábbis olyasmi hangulatú, lepusztult jövõkép, anarchikus beütés, semmi biztonságérzet, ilyesmi animérõl?

Pl.: Akira ilyesmi.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

.Attila

Quote from: RamizNem tud valaki cyberpunk, vagy legalábbis olyasmi hangulatú, lepusztult jövõkép, anarchikus beütés, semmi biztonságérzet, ilyesmi animérõl?

Pl.: Akira ilyesmi.
Nem mondom, hogy egy nagy sorozat, de: Angel Cop, 6 részes OVA, régen a VOX-on láttam.
Egy movie, habár nem teljesen illik asszem a leíráshoz, de azért talán: Spriggan, szintén a VOX-on láttam anno.