Keresem a.... - Archive - 2003-02 - 2006-06

Started by Corpse, 2003-02-28, 01:51:11

Previous topic - Next topic

roderick

Spriggan nem éppen cyberpunk, de amúgy nézhetö
Appleseed új movie-t tom így hirtelen ajánlani -a GitS-et feleszem már láttad- habár a történet a világnak éppen nem a lepusztult részén játszódik, de talán elég kaotikusak a viszonyonok neked:)
Másik amit sokan szoktak emlegetni cyberpunk néven az az Armitage, habár abból csak az elsö ova elsö részét láttam... olyan bladerunner-es kicsit...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

ast

szevasztok!
nemtudjátok, hogy a Star Oceannak vane folytatása?
mert van egy ps játék ami tökugyaerrõl szol, és ott kicsit tovább tart a sztori

avman

hali mindenkinek!
a következõ animékhoz keresnék magyar feliratot:

Armitage III - Poly Matrix
The Cats Returns
Gasaraki 1-13
Ayashi no Ceres 1-24
Those Who Hunt Elves 1-12 II 1-23
Memories
Only Yesterday
Porco Rosso
Angels Egg

sajnos egyikhez sem találok a gépen és az archiv cuccok között feliratot pedig ha jól emlékszem mindegyikhez volt az animevilágon, mert mintha onnan szedtem volna le anno, de azt most idegen elemek tönkretették, h a hollók lakmároznának a szemeikbõl...
szóval aki tudna küldeni bármennyit ezekbõl plíz!!! fontos lenne mert ígértem egy havernak terjeszteni az eszmét, de õ csak magyar felirattal lenne hajlandó... hétfõre kellene, mert utána megint nem találkozunk vagy egy fél évig... megaTHX...

Marfy

#243
Quote from: avmanhali mindenkinek!
a következõ animékhoz keresnék magyar feliratot:

Armitage III - Poly Matrix
The Cats Returns
Gasaraki 1-13
Ayashi no Ceres 1-24
Those Who Hunt Elves 1-12 II 1-23
Memories
Only Yesterday
Porco Rosso
Angels Egg

Itt vagy itt nézz szét, a többségre van magyar felirat.
Edit: Még itt  is találtam vagy nézd meg a //www.feliratok.hu -n.

Ramiz

Köszönöm az ajánlókat! Way to get them! ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

avman

Quote from: NokiItt vagy itt nézz szét, a többségre van magyar felirat.
Edit: Még itt  is találtam vagy nézd meg a //www.feliratok.hu -n.
köszi, de az általad említett helyeken már körbenéztem és nem voltak (kivéve kettõt, csak elfelejtettem törölni a listrõl)... az animevilág pedig sajnos még mindig nem nem mûködik...:(((

Xaga

Keresem a:
Slayers: The Motion Picture
Slayers: Great
Slayers: Gorgeous
Jobb minõségben mint amilyenben az ftpn föntvan.

Marox

Quote from: XagaKeresem a:
Slayers: The Motion Picture
Slayers: Great
Slayers: Gorgeous
Jobb minõségben mint amilyenben az ftpn föntvan.

Miért nem jó az, ami fönn van? Szerintem azok sem olyan rossz minõségûek.

Na mindegy, ha valahol meglátom õket, akkor szólok.

Raggie

Elnézést,hogy most mindenhol csak a Samurai Chaploo-ért kuncsorgok, de nagyon kéne. Ha valaki hozzám tudná vágni valamelyik meeten, vagy valami, azt meghálálnám.
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Ezt a Tarhálás topicban kellene tenni. Azonkívül neked az XP-del van gondod, nem a mozi file-okkal.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Cobra

Xaga ennél jobb minõségben nem fogsz találni Slayers Moviekat. Egyébként mi bajod az 1 CD-s verziókkal?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xaga

Quote from: CobraXaga ennél jobb minõségben nem fogsz találni Slayers Moviekat. Egyébként mi bajod az 1 CD-s verziókkal?

Most már semmi, me elkezdtem nézni Slayerset újbúl aztán a moviaim már 1 évesek és azok nem vmi jó minõségüek és szerettem volna jobbat de nem tudtam hoyg az ftp-n lévõk le lettek cserélve. :D

Damnatus

Hali!

Quote from: XagaMost már semmi, me elkezdtem nézni Slayerset újbúl aztán a moviaim már 1 évesek és azok nem vmi jó minõségüek és szerettem volna jobbat de nem tudtam hoyg az ftp-n lévõk le lettek cserélve. :D

Legközelebb figyelj oda! :ejj:

Moha

Keresem az Ultra Maniac OST-jét ill. a Magical Songs albumot.
DC: Egy illetõnél volt, lejött vagy 2 file, azóta eltûnt az emberke
Torrent: Semmi :(
mIRC: Egy félbeszakadt letöltés, az egyetlen forrásnál send slots: 0/0 :(

Nem tud valaki bármilyen letöltési forrást hozzá, esetle nincs meg valakinek? Most még próbálkozok IRC-n, de nem sok csatit ismerek (most a rizon-on próbálom a #anime-ost csatit, kevés sikerrel).
Valaki? Onegai!!!

Feldin

Keresem a Yatsubato nevû mangát mert halál jó!!!!!!!!!
Valaki!!!!! Onegai!!!!!!!!
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Djinn

Quote from: FeldinKeresem a Yatsubato nevû mangát mert halál jó!!!!!!!!!
Valaki!!!!! Onegai!!!!!!!!
Itt  van  magyarul.  :)
"If you want the rainbow, you gotta put up with the rain"

Feldin

Quote from: DjinnItt  van  magyarul.  :)
Köszi! Habár eddig már angolul olvastam :)
De mostmár meglesz magyarul is :)
Igazából a japán verzió kéne a legjobban...
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Moha

Quote from: FeldinIgazából a japán verzió kéne a legjobban...
He? Annyira tudsz japánul? :hehe: Papírból oké, hogy a japánt szeretnéd, de scan-ben nem az a lényeg, hogy értsél is valamit belõle?

Annazon

Keresem ezerrel a Gensomaden Saiyuki 41-47 részét, mert nincs fent az ftp-n  :bruhuhu:  :beken:  Rajtam kívûlálló okok miatt irc és torrent szóba sem jöhet.  Kössssssz   :merci:

Xipe

Nincs meg valakinek veletlenul a Crying Freeman c. anime?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

TurboK

Quote from: XipeNincs meg valakinek veletlenul a Crying Freeman c. anime?
hehe, hasonló az izlésünk. erre már én is rákérdeztem, csak asszem egy másik topikban. nekem is kéne.

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Marfy

Quote from: XipeNincs meg valakinek veletlenul a Crying Freeman c. anime?
A film megvan ;).

Xipe

Quote from: TurboKhehe, hasonló az izlésünk. erre már én is rákérdeztem, csak asszem egy másik topikban. nekem is kéne.


VHS-en megvan 2 resz belole.
Noki, valamikor at tudnad adni?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Rounin

Quote from: NokiA film megvan ;).

Az anime vagy a film-film? (Mark Dacascossal :p)

Xipe

Quote from: RouninAz anime vagy a film-film? (Mark Dacascossal :p)

nekem mindketto kellene.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Rounin

Quote from: Xipenekem mindketto kellene.

A film volt párszor a tévében (a kettesen is, meg a klubon is) Tuti, hogy idén is leadják min. egyszer. Nem baj, nem lett rossz film.

Xipe

Quote from: RouninA film volt párszor a tévében (a kettesen is, meg a klubon is) Tuti, hogy idén is leadják min. egyszer. Nem baj, nem lett rossz film.

mar lassan masfel eve nem ultem TV ele.
Csalad lefoglalja.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Marfy

Quote from: XipeVHS-en megvan 2 resz belole.
Noki, valamikor at tudnad adni?
Foggalmam sincs hogyan mert nem járok Pesten.
Amúgy eredeti DVD :).
Figy max elküldöm postán ha megnézted vagy átmásoltad te meg majd visszaküldöd, tõlem mondjuk maradhatna is csak nem az enyém.

Xipe

Quote from: NokiFoggalmam sincs hogyan mert nem járok Pesten.
Amúgy eredeti DVD :).
Figy max elküldöm postán ha megnézted vagy átmásoltad te meg majd visszaküldöd, tõlem mondjuk maradhatna is csak nem az enyém.


hat ha te megbizol a magyar postaban akkor kuldheted, de en nem mernek fogadni ra,hogy eppsegben meg is kapom, vagy kapod amikor visszakuldom.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Marfy

Quote from: Xipehat ha te megbizol a magyar postaban akkor kuldheted, de en nem mernek fogadni ra,hogy eppsegben meg is kapom, vagy kapod amikor visszakuldom.
CSináltam már párszor ilyet úgyhogy nyugi ;).