Keresem a.... - Archive - 2003-02 - 2006-06

Started by Corpse, 2003-02-28, 01:51:11

Previous topic - Next topic

Yakumo

[COLOR="Red"][SIZE="4"]DARKSTAAAAARRRRTT!!!!!! :D :3x3: [/SIZE][/COLOR]

Lazzaret

Keresek valami VanDreadhoz és Stellviához hasonló animet. Valakinek van valami tippje?


www.arkangyalok.uw.hu

Cobra

Kraivan az Ergoproxyt még el se kezdték vetíteni. Több infot meg szerintem más se tud, mint amit te találtál.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Kraivan

A remény hal meg utoljára.
(Amúgy meg a winamp. )

De a második linken az elsõ bejegyzés azért már idestova lassan egy éve történt. Még jó, hogy nem azóta tudok errõl az animról. Hála enneka  fórumnak csak szeptember óta szenvedek. :3x3:

Lazzaret

Nem tud valaki torrentet a Comic Party TV címû animehoz?


www.arkangyalok.uw.hu

Moha

Quote from: LazzaretNem tud valaki torrentet a Comic Party TV címû animehoz?
Parancsolj! :)

Lazzaret



www.arkangyalok.uw.hu

Member

Tudom, hogy hülye a kérdés, de tudja valaki, hogy hanyadik Dragon Ball Z részben megy el Songoku és Piccolo jogosítványt szerezni? :lol:

SaiyaGin

Quote from: MemberTudom, hogy hülye a kérdés, de tudja valaki, hogy hanyadik Dragon Ball Z részben megy el Songoku és Piccolo jogosítványt szerezni? :lol:

AniDB szerint a 125.

Necrid^

Quote from: MemberTudom, hogy hülye a kérdés, de tudja valaki, hogy hanyadik Dragon Ball Z részben megy el Songoku és Piccolo jogosítványt szerezni? :lol:
125 Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Ready2

hmm az letezik hogy a seikai no senki 1-3 fenn van es az elozmenye a Seikai no Monshou meg nincs fennt a serveren? azert elkezdtem tolteni torrentrol, de ha netan megis fenn lenne, es csak en vagyok vak, akkor vki mondja mar meg milyen cimen :)

Rage

Quote from: SaiyaGinAHQ-n pár hónaoja még fent volt. ;)
AHQ / HunSub konyvtar. Hasznaljatok egeszseggel. ;)
痛みを感じる方向に、出口がある!

SaiyaGin

Quote from: RageAHQ / HunSub konyvtar. Hasznaljatok egeszseggel. ;)

Köszi a segítséget, de egy kicsit késtél, mert Danhibiki már egy ideje leszedte onnan, és be is fejezte. :D

Andi

Tudja valaki, hogy a Blame! anime-t honnan lehet letölteni?:confused:  Én sehol nem találom...:bruhuhu:

Mattanja

Quote from: AndiTudja valaki, hogy a Blame! anime-t honnan lehet letölteni?:confused:  Én sehol nem találom...:bruhuhu:
ftp.animehq.hu:21
mmanga
mmanga

De szerintem nem akarod megnézni. Ha egy kicsit is tetszett a manga, akkor csalódni fogsz.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Andi

Azért teszek egy próbát :D
Köszi szépen ^^

Kvikveg

Keresem azt a gifet, ami valakinek az alairasa volt, es az Air openingbol futott rajta Potato.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Guramy

Segítségeteket kérném, mint Noir-fan.

Konkrétan az Après le noir címû track egy ennél hosszabb darabját keresném:

http://www.neowing.co.jp/detailview.html?KEY=VICL-35258

Ennél a sample-nél hosszabbat nem találtam.
Egyébként az ALI PROJECT Copperia no Hitsugi maxi single lemezén jelent meg az openinggel együtt.

Elõre is köszi!

Vive le Noir.

Necrid^

Quote from: GuramySegítségeteket kérném, mint Noir-fan.
Click
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Guramy

Pontosan ez az én problémám: Ez a szám nem a Noir OST I/II/Blanc dans Noir lemezeken található meg, hanem egy külön kiadott ALI PROJECT-es maxi single lemezen, ezen csak 2 szám van: a Copperia no Hitsugi és az Après le noir.
Nos, nekem ez utóbbi kellene...:bruhuhu:

Cobra

És azt a single-t nem találtad torrent oldalakon?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Guramy

Az a helyzet, hogy a torrentre nincsen kapacitásom (HDD), és a gépet sem szívesen hagyom felügyelet nélkül futni, de ha pm-ben megdobsz pár ötlettel a kiinduláshoz OST-ügyben, akkor lehet, hogy belefogok az "áradat"-ba... Istenem, a Karinnal is így voltam, de aztán megtudtam, h AHQ :hahaha: szal, abbamaradt a dolog...

Cobra

Egy ilyet találtam: ALI PROJECT - Kamigami no Tasogare , de ebben nincs Noir :(
[ATTACH]1897[/ATTACH]
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Bertus

Valaki tudna segíteni, hogy honnan lehet letölteni Tsubasa kapitányos (Captain Tsubasa) részeket. Több sorozat is van, plusz jónéhány movie..
Ha valaki tud segíteni írjon! Elõre is köszi   :merci:

Member

Halihó, pípl (=people)!
Tud valaki olyan elkárhozott helyet, ahol fenn van néhány sárkánygolyó zedes rész? (Mondjuk a 125-ös :) ). Ja, torrentesek kíméljenek!

Guramy

Hát, az ALI PROJECT egy igen jó zenéket kreáló csapat, több kisebb lemezük is van, és több anime zenéjét is színesítették. Azt hiszem, még keresek egy kicsit, bár nem nagyon reménykedem... 2001-2003 jelentek meg a Noir zenei lemezei, azóta sztem lekerültek a top wanted listákról, szal maradnak a fórumok, nemde?! ;)

Manitu

Quote from: GuramyHát, az ALI PROJECT egy igen jó zenéket kreáló csapat, több kisebb lemezük is van, és több anime zenéjét is színesítették. Azt hiszem, még keresek egy kicsit, bár nem nagyon reménykedem... 2001-2003 jelentek meg a Noir zenei lemezei, azóta sztem lekerültek a top wanted listákról, szal maradnak a fórumok, nemde?! ;)
Nézz körül isohunton, nemrég találtam ott egy ALI PROJECT összes-szerû torrentet. Kb másfél giga volt úgyhpgy nem szedtem le mindet, csak a legújabb albumot, de nem jött be igazán, úgyhogy töröltem is... Az a számuk mondjuk jó, ami a Mai Hime ost-n van... (meg nem mondom melyiken :D )


Araki

Nem tudja valaki tökvéletlen, hogy honnan lehet Fullmetal Alchemist-et felírat NÉLKÜL letölteni? Az Animestars-on tudtommal nem égetett, hanem csatolós verzióban van fenn, nekem meg csak égetett angolosom van, és a suliban akarom vetíteni diáknapon, a hozzá nem értõ barmok meg félnek az angol nyelvtõl...

Relunx

Keresem a Daft Punk álltal készített 4x klipp (One More Time, Aerodynamic, Digital Love, Harder Better Faster Stronger) befejezõ Movie-ját!
A movie címe: Interstella 5555 - The 5toy of the 5ecret 5tar 5ystem
Idõtartam: 65 perc

Infók róla:
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=animelist&adb.search=Interstella&do.search=search

Relunx

Táltos

Helló! Olyan animét keresek, aminek a erotikus és brutalitási szintje nem haladja meg az Inuyasháét, de azért nézhető, meg minden. (Kistesóm 9 éves kisfiú, csak nem adok neki Chobits-ot!) Tudtok ajánlani valamit?