Keresem a.... - Archive - 2003-02 - 2006-06

Started by Corpse, 2003-02-28, 01:51:11

Previous topic - Next topic

TES

Quote from: MohaAz .avi formátumú anime epizódok szinte kivétel nélkül beégetett felirattal vannak. Keress .ogm vagy .mkv verziókat, azokban szokott soft sub lenni (de ez sem törvényszerû), vagy keress raw .avi-kat. Az AniDB-n szét tudsz nézni az egyes verziókkal kapcsolatban.Ahogy látom a KAA és az AnimeFin csinálta meg .mkv formátumban. Nézd meg, azok valószínûleg softsubosak.

Kosz az infokat, meg maradt egy par kerdesem :)

Hogy kell raw avit keresni?
Hol lattad a KAA-t es az AnimeFin-t mert en az anidb-nem lattam, a KAA webjen nem talaltam meg a moviet csak ket TV DVD-td, es az animefin nel sincs a torrent listaba. (gondolom lekerultek)
Vegul is a manhole mkv-s remelem softsubos habar eleg keves a seed es h264-es amit  valamiert a mplayerem nem szeret de szukseg eseten a windozevel megnezem.

Quote from: Mohap.s.: Amúgy azt ugye tudod, hogy a softsub-osok ált. a hivatalos DVD feliratát tartalmazzák, ami sok esetben jóval gyengébb, mint a fansubok.

Ezt nem tudtam, en annak a tudatban voltam hogy az orig az igazi, habar
kulonosebben nem erint mert ugy is ha lehet magyar feliratot teszek.

Thx.

Ready2

Quote from: TESHogy kell raw avit keresni?

raw avikat:
innen vagy innen esetleg innen netalan innen neha peding innen keress :)

TES

Quote from: Ready2raw avikat:
innen vagy innen esetleg innen netalan innen neha peding innen keress :)

Thx, thx, thx, thx, thx, habar pechemre egyiken sincs  air movie de legalabb tudom hogy hol vannak a raw-sok.

Meg egyszer thx. :)

Manitu

Quote from: TESThx, thx, thx, thx, thx, habar pechemre egyiken sincs  air movie de legalabb tudom hogy hol vannak a raw-sok.

Meg egyszer thx. :)
Ez mondjuk nem meglepõ, 2-3 hétnél régebbi cuccokat általában leszedik a raw trackerekrõl. Viszont anidbn is szokott lenni általában az adatbázisban egy-két raw, azokhoz meg van ed2k link, érdemes lehet esetleg megpróbálni emule-on.


Moha

Quote from: TESHol lattad a KAA-t es az AnimeFin-t mert en az anidb-nem lattam, a KAA webjen nem talaltam meg a moviet csak ket TV DVD-td, es az animefin nel sincs a torrent listaba. (gondolom lekerultek)
Hoppá, mea culpa! A TV sorozatot néztem, nem a movie-t. Sumimasen!
A movie-ból a Manhole kiadás az egyetlen, ami softdubos, úgy nézem.

Raw anime részeket meg szvsz leginkább emule-ön találsz.

noriko

#965
Üdv mindenkinek!!!
hisashiburi da na! ...;)

Nem jutott eszembe jobban illõ topic a kérésemhez, (bár gondolkodtam az offtopic-on, de ha még olyan népszerû mint októberben, akkor kérésem túl hamar eltûnne a hozzászólások tengerében) ezért ezt választottam.

Japán cseresznyefáról keresek anime-képeket! (sõt, nem anime-képek is jók!)
Ok: szobám falára szeretnék festeni egyet, és jó lenne egy minta!

Szeretnék megkérni minden anime-nézõ ezt olvasó emberkét, hogy légyszi légyszi ha animenézés közben láttok sakurát (cseresznyefát;)) akkor mentsétek ki nekem a képet róla és küldjétek el ide falisakura@yahoo.comvagy ha nem tudjátok elmenteni, akkor küldjétek el, hogy melyik anime melyik részében láttátok!!!! Nagyon nagyon szépen köszönöm a segítséget!!

noriko
"I wish I could, but I don't want to."

Rage

Quote from: norikoSashiburidana! vagy valami hasonló...:p
Tudom, hogy unalmas, hogy folyton "javitok" (megprobalok leszokni rola), elnezest kerek a modoktol az offert.

久し振りだな。 [hisashiburi da na], a 'hi'-t valoban kicsit "elharapjak".

ON: Bar meg tudnam talalni magamtol is , de azert keresem a kanojo to kanojo no neko (She and Her Cat) c. otperces animet (serveren nincs :p).
痛みを感じる方向に、出口がある!

zsozso

Quote from: RageTudom, hogy unalmas, hogy folyton "javitok" (megprobalok leszokni rola), elnezest kerek a modoktol az offert.

久し振りだな。 [hisashiburi da na], a 'hi'-t valoban kicsit "elharapjak".

ON: Bar meg tudnam talalni magamtol is , de azert keresem a kanojo to kanojo no neko (She and Her Cat) c. otperces animet (serveren nincs :p).
Fentvan az nezz kicsit jobban korul ;)
Death is the only redemption

Member

#968
FROM MIT LÁTTÁL LEGUTÓBB:
Quote from: blarkeWild Arms ep 13
avagy hogyan toljunk egy vadnyugati-scifi-humor animébe ezotériát, harcmûvészetet, háborút és vámpírszerû kisgyereket :D
Az Elfen Lied után szeretnék vmi ökörséget kikönyörögni Didicotól. Melyik a legvadabb?:
A/Furi Kuri (vagy mi :))
B/Excel Saga
C/Wild Arms

Ja és lehetõleg most az egyszer ne essetek egymás torkának! :)

EDIT: Ja és ne legyen 26+! :)

Pirula

Quote from: MemberFROM MIT LÁTTÁL LEGUTÓBB:
Az Elfen Lied után szeretnék vmi ökörséget kikönyörögni Didicotól. Melyik a legvadabb?:
A/Furi Kuri (vagy mi :))
B/Excel Saga
C/Wild Arms
A legvadabb kétségkívül a Furi Kuri, de szerintem sok helyen már emészthetetlenbe megy át, tehát a humor is odavész.
Excel Saga egyik személyes kedvencem, én mindenképp azt ajánlanám, pláne mert az uccsót nem is láttam.

RE@L

Excel Saga-t én mindenképpen FLCL után ajánlanám, FLCL olyan mint az Unicum. Van aki nemszereti mert nagyon keserû, van aki meg pont azért imádja mert utánozhatatlanul finom gyomorkeserû :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Manitu

Quote from: RE@L... FLCL olyan mint az Unicum. Van aki nemszereti mert nagyon keserû, van aki meg pont azért imádja mert utánozhatatlanul finom gyomorkeserû :)
Eh, de nem tetszik ez a hasonlat... Unikumot szeretem, FLCLt nem :D Én Excel Sagat ajánlanám, agyament kategóriában mindent visz :)


Relunx

Member-nek:
Ha idiótaságra vágysz akkor még a Dokuro-Chan-t is nézd meg!

Relunx

Member

Mivel a válaszok nagyon egybehangzottak, a döntésem egyértelmû. Köszönöm!!! :D

flat

#974
Nem tudom megtalálni a következõ filmet.
Az a gond, hogy nekem is csak mesélték, ugyhogy lehet hogy tévedni fogok pár dologban a történetet illetõen.

Egy kislányról szól, aki valamilyen démonnal ismerkedik össze
 (hogy hogyan és és egyáltalán a kiscsaj ismerkedik-e meg vele??)
nos a lényeg, hogy együtt vannak. A démon valamiféle álomképe a kislánynak, és csak a kislánnyal "jófej" (mármint a démon) a többi szereplõt kiméletlenül megöli... Az elején egy egész rendörségi osztagot tesz el láb alól, késöbb a kislány (ellenszenves) rokonait...
Nem tudni hogy a démon mi okból védi a kislányt, de nem engedi senkinek sem, hogy hozzányuljon.

Az egyik jelenet ami megmaradt és nyomravezethet: egy hatalmas kapu és nem tudják kinyitni (passz hogy kik), aztán odamegy a kislány, pipiskedik (mivel nem éri fel a kilincset) és amit az elöbb a felnöttek megfeszülve sem birtak kinyitni azt a kislány pillanatok alatt kinyitja...

Ha lehetne a címét [vagy egy linket ahonnan leszedhetem (, ha nincs fent az usteamon)]

Nagyon köszi azoknak, akik elolvasták ezt a hosszú bejegyzést.

sugo

#975
azt szeretném kideríteni ezek honnan vannak, milyen animébõl...:
http://spaces.msn.com/jrockwhores/photos/
gothic anime
fõleg GA16
az oldal tulaja nem tudta +mondani...

feledékeny vok...
az 1ik a gothic ikonokban van... halál angyala...

Hidetora

Üdv! A You're Under Arrest OVA-t keresem RAW ként, feliratozáshoz, de nem sikerült nyomára akadnom, bárhol kerestem eddig. Ha valaki megtalálta, vagy tud olyan helyeket, ahol a nyomára akadhatnék, dobjon PM-et plz! Thx!
http://www.inverse.org/tests/slayers">http://www.inverse.org/tests/slayers/sylphiel.jpg" ALT="If I were a Slayers character, I'd be Sylphiel Nels Rada!  Who would you be?" WIDTH="250" HEIGHT="150" BORDER="0">
(Bámilyen szélsõséges lelkiállapotok közötti értéket vett fel a teszt, mindíg õ jött ki :D Ez van... :D )

Relunx

Keresem a ROLW OVA harmadik OST-jét! Eddig csak halott torrent linkeket találtam...Elõre is kössz a segítséget!

Relunx

Stairan

Quote from: RelunxKeresem a ROLW OVA harmadik OST-jét! Eddig csak halott torrent linkeket találtam...Elõre is kössz a segítséget!

Relunx
Ezen az ftp-n elég sok anime ost fennt van, köztük az összes Lodoss is.
193.0.96.5
user: anonymous
pass: e-mail

thief666

Helló!

Nekem a One Piece kellene 175-tõl. Az ftp-n csak 174-ig találtam, lehet én vagyok az ügyetlen... aki tud segíteni annak köszönöm.

Hiei-sama

Keres torrentet...Mondjuk en is feltudnam tolteni egeszen 256-ig mivel megvan nekem,de nincs ertelme.Mivel 175tol kb 200-ig HKrip es pocsek minoseg...Ugyhogy probalj torrentet keresni ;)

SaiyaGin

Quote from: StairanEzen az ftp-n elég sok anime ost fennt van, köztük az összes Lodoss is.
193.0.96.5
user: anonymous
pass: e-mail

Arigatou! Ez az oldal igen hasznosnak bizonyult.:)
Van viszont még pár dolog, amit keresek:School Rumble ed full version, Adventures of the Mini Goddesses ed-k.

RE@L


"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

thief666

Quote from: Hiei-samaKeres torrentet...Mondjuk en is feltudnam tolteni egeszen 256-ig mivel megvan nekem,de nincs ertelme.Mivel 175tol kb 200-ig HKrip es pocsek minoseg...Ugyhogy probalj torrentet keresni ;)

A torrentel az a gond, hogy a régiek (1-2 hónaposak) már totál le vannak halva. Az újak mennének, de több mint 50 rész kihagyással nem tudom, érdekes lenne... Azért köszi a segítséget, majd megkérdek 1-2 ismerõst is, hátha megvan nekik... ha nem akkor lehet még megkereslek :)

Squito

Keresem annak a számnak az eredetijét (vagy a szerven lévõ részrõl lerippelhetõ szám jobb minõségû változatát), mely szám a Cowboy BeBop 27. (kiegészítõ) részének végén hallható!!

Squito

Quote from: Kurosaki IchigoKeresem annak a számnak az eredetijét (vagy a szerven lévõ részrõl lerippelhetõ szám jobb minõségû változatát), mely szám a Cowboy BeBop 27. (kiegészítõ) részének végén hallható!!
Nyugodtan eláraszthattok linkekkel!! :)

Chronos

Quote from: Kurosaki IchigoTudom, hogy lehetetlent kérek, de...
Quote from: Kurosaki IchigoNyugodtan eláraszthattok linkekkel!! :)

Azon leszünk...:hahaha:
Egyékbént szerintem mindenki elolvasta a postodat, nem kell mégegyszer bepostolni...:ejnye:

CHRONOS

mrgaeta

Sziasztok! Elkezdtem letölteni a Gundam Wing-et, de nem találok hozzá feliratot...
Tudnátok segíteni, hátha van vkinek vagy esetleg tudjátok honnét tudnék beszerezni?

Segítségeteket elõre is köszönöm!

Member

Maradt néhány 100 feles megám, és nem kívánom elveszni hagyni. Tudtok vmi rövidebb ökörséget ajánlani? (Didicot ráállítottam Dokuro-chanra, az már nem ér. /\ /\)

Relunx

Tnx Stairan az ftp linket!

Relunx