Keresem a.... - Archive - 2003-02 - 2006-06

Started by Corpse, 2003-02-28, 01:51:11

Previous topic - Next topic

Miura

sziasztok!

Tudja valaki,hogy hol lehet letölteni régebbi animéket?
a La Grand Pix(?) nevû animét keresem(régebben magyaron vetítették végig,a franciáról lett fordítva,az eredeti japán címét sajna nem tudom  :mad: )
Ezen kívûl még keresem a Pretatar anime változatát...
"A szeretet hiányát az ember soha nem pótolhatja; ám a szeretet minden mást pótol."
(P. Matteo)

Oblodra

Sziasztok!
Nekem a One Piece kéne 141-tõl 155-ig
Valaki meg tudja mondani honnan szedhetem le? Már több mint 200 része van, de ezt a 15-t nem találom. (Torrent is jó)
Embernek ember a farkasa...

nvision

Hi.

A Rurouni Kenshin OVA sorozatot keresem. Esetleg nem tudná vki feltolni az ftp-re?

Rounin

Quote from: nvisionHi.

A Rurouni Kenshin OVA sorozatot keresem. Esetleg nem tudná vki feltolni az ftp-re?

Az OVA fent vant o.O

nvision

Ohh, bocsánat valóban.
Pedig körbenéztem mielõtt kérdeztem volna, de vmiért én az R betûnél keresgéltem, eszembe se jutott K-nál nézni. Most is beletellett némi idõmbe mire +találtam, de lényeg h +van! :) Köszi

Kekonu

Hali all! Nemtudja-e vki véletlenül h honnan lehet leszedni a Gunparade March - The New Warsong animét? Megköszönném .. :confused:
"Õ nem ismer félelmet... bár még sok szó van amit    
nem ismer... "

TurboK

夢現の境界 aka "The Boundary Between Dream and Reality" <--- errõl létezik rip?

Jó lovag, velünk tartasz-e Camelotba a kerekasztal lovagjai közé?

http://www.saunalahti.fi/cse/foobar2000.php target=_blank>http://web.axelero.hu/fka2636/dwnld_fb2k.png>

Tyrael

Quote from: TurboK夢現の境界 aka "The Boundary Between Dream and Reality" <--- errõl létezik rip?
http://w3.isohunt.com/download.php?mode=bt&id=3050890
693 mega

Tyrael

Assassin

Quote from: purple hazeSajna nem találtam választ a kérdésemre a fórumon a béna keresõrendszernek (vagy a saját béna ságomnak köszönhetõen?), ezért:

Crying Freeman animét/mangát honnan lehetne szedni???

Nekem manga van, ha érdekel. Átadhatom, csak szólj.
" There is no sin to know their sins."

Damnatus

Én egy olyan progit keresnék, amivel lehet mp3-akat szerkeszteni, vágni. Segítséget elõre is kösz!

Xaga

Quote from: DamnatusÉn egy olyan progit keresnék, amivel lehet mp3-akat szerkeszteni, vágni. Segítséget elõre is kösz!

Goldwave pl ilyen.

Damnatus

Köszi! :) Majd kipróbálom.

ChronoG

Hello!
Nem tudja valaki, hogy honnan tudnám letölteni a Capricorn OVA-t???
Már sok helyen kerestem, de sehol sem találom. Hátha nektek van valami infótok róla.
Légyszi segítsetek!  :bruhuhu:

Larrodan

Hali!
A Vision of Escaflowne részeit keresném, ha lehet DVD-ripben vagy hasonló minõségben... nemtom létezik egyáltalán ilyen?  :lame:
Régebben megvolt a sorozat rm-ben utána lecseréltem avi-ra az egészet, ha jól emlékszem alphaanime kiadás volt, de még így is zavaróak a pixelek...  :bruhuhu: Ha tudnátok egy címet, vagy valamilyen tippet adni ahonnan letölthetem igazán hálás lennék érte  :)

Off: nem tudjátok véletlenül kb hány részes lesz a Bleach?
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

SaiyaGin

Tudja valaki, honnan lehetne a fenti animét letölteni? A scarywater-en nem találtam. :(

Stairan

Quote from: LarrodanHali!
A Vision of Escaflowne részeit keresném, ha lehet DVD-ripben vagy hasonló minõségben... nemtom létezik egyáltalán ilyen?  :lame:
Escaflowne-t itt  lehet tölteni.(torrent)
Quote from: SaiyaGinTudja valaki, honnan lehetne a fenti animét letölteni? A scarywater-en nem találtam.
Találtam egy  torrentet, csak az a baj, hogy nincs seeder, azért nézd meg hátha..

SaiyaGin

Quote from: StairanTaláltam egy  torrentet, csak az a baj, hogy nincs seeder, azért nézd meg hátha..

Köszönöm szépen, jelenleg vannak seederek.  :lazza:

Larrodan

Quote from: StairanEscaflowne-t itt  lehet tölteni.(torrent)
NAgyon szépen köszönöm! Hálám örökké üldözni fog! :hail:
"A tigris szeme sem más mint az enyém,
De õ a háborgó tengeren túlról érkezik.
Hiányoznak majd a beszélgetések. "

M.A.G.U.S. Online RPG

Assassin

Quote from: SaiyaGinTudja valaki, honnan lehetne a fenti animét letölteni? A scarywater-en nem találtam. :(


Próbáld meg: http://www.torrentspy.com/search.asp?mode=torrentdetails&id=269189 remélhetõleg sikerül. :)
" There is no sin to know their sins."

Narg

hát biza nagy bajban vok...

keresem életem elsõ amiméjét, amit még elõször kb 6-7 évesen láttam elõször, szal már akkor addicttá váltam. ;)

név szerint az Odinról lenne szó. van hozzá magyar szinkron (!) is, szal elvileg kell lennie vhol, csak én nem találom sehol ezen a fránya neten... :(

plz, vki help me :)
war, war never changes...

Necrid^

Quote from: Narghát biza nagy bajban vok...

keresem életem elsõ amiméjét, amit még elõször kb 6-7 évesen láttam elõször, szal már akkor addicttá váltam. ;)

név szerint az Odinról lenne szó. van hozzá magyar szinkron (!) is, szal elvileg kell lennie vhol, csak én nem találom sehol ezen a fránya neten... :(

plz, vki help me :)

Az ismerem !! naon komoly 1985 gyártótták,ürhajos ha jól emlékszem..

Anno egy idöbe néztem a Grendizer cimu anime-t ( naon régi 1978-ban gyártották az volt az elsö anime-m ) ,itt egy cikk róla:

http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=1198

ha vki tud segiteni hogy hon-é lehet letölteni torrenten esetleg direct downloadon naon meg köszöném.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Mattanja

Quote from: Nargkeresem életem elsõ amiméjét
...
név szerint az Odinról lenne szó
:eeek: Nekem is az volt az elsõ! :wtf:  Engem is érdekelne, hogy honnan lehet megszerezni!
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Narg

Quote from: Shiroi:eeek: Nekem is az volt az elsõ! :wtf:  Engem is érdekelne, hogy honnan lehet megszerezni!

ugye ugye? ;)
megvolt régen videón, (!) de sajna csak unokatesóméknak, õk meg nem értékelték annyira, mint én  :bruhuhu:

még emlékszem a szinkronra: kb 4-5 ember szinkronizálta le az egész legénységet, +1 nõi hang. akkor kicsit furcsáltam, h mért van a nagymamának, meg egy másik csajszinak ugyanolyan hangja:)
war, war never changes...

roderick

Quote from: Narghát biza nagy bajban vok...

keresem életem elsõ amiméjét, amit még elõször kb 6-7 évesen láttam elõször, szal már akkor addicttá váltam. ;)

név szerint az Odinról lenne szó. van hozzá magyar szinkron (!) is, szal elvileg kell lennie vhol, csak én nem találom sehol ezen a fránya neten... :(

plz, vki help me :)

pl. innen :p
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Narg

Quote from: roderickpl. innen :p

bah.... :mad:
war, war never changes...

roderick

Habár szivatásnak tünt, de nekem van egy olyan sejtésem, hogy nagyon máshol nem fogod tudni megtalálni... lehet valakinek dc++-n vagy irc-n megvan... de szvsz. Herkulesi feladat ott felkutatni...
All human relationships are built upon interests.
But relations built on interests have their own aesthetics.

Narg

Quote from: roderickHabár szivatásnak tünt, de nekem van egy olyan sejtésem, hogy nagyon máshol nem fogod tudni megtalálni... lehet valakinek dc++-n vagy irc-n megvan... de szvsz. Herkulesi feladat ott felkutatni...

mióta van netem azt keresem -_-
war, war never changes...

Necrid^

Nincs vkinek pesten a 49tól-57ig részek?ha vki tud segiteni pls egy Email vagy PM.
Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

Thomasson88

Tulajdonképpen elõször is cask azt akarom mnodani hogy nagyon jó az usteam hála a sok dolognak ami fenn van az FTP-n. De én már csak ilyen telhetetlen vagoyk és nem találtam meg ami nekem kellett. Mégpedig a Yugioht.DC++ on letöltöttem egy csomó részt de kábé a 143.résztõl max 5rész van meg az embereknek és az is elszórva nem egymást követõen. mIRC hez meg Torrenthez meg eMule hoz emg ilyen okosságokhoz meg nem értek. Marad FTP vagy honlap vagy mifene. Ha tudtok vmit akkor azt megköszönném.
Jól kezdõdött ez a nap is, csak kár, hogy felébredtem.

Moha

Hello,

Nincs meg valakinek véletlenül a School Rumble 3. része Dash fansubs változatban?