Main Menu

Ragnarok Online

Started by NLZ, 2005-09-06, 01:44:15

Previous topic - Next topic

thrall

Quote from: White SeeDThrall: Te voltál ott az esküvõn?:)
Ott valaki jött hogy vegyem le a madaram, és aszem azt mondta hogy õ Thrall, csak nem tudtam hova tenni hogy kicsoda:)

Amúgy mi is a karid neve + mi a klánod neve? (Jobban mondva mi az emblémája?:p)

+priviben válaszolok ha tom ki az:)

A CT az a town center akar lenni?:)
Azt viszont nem tom mi az a grimmelés.
És Bank! -ra gondolsz?
na sorra:
1. igen, veddlerólamakurzort az én karim, de a fõ karim Nincs Helsing
2. a klánomneve: Pokoli triumvinátus (csak a 3. vezérünk abbahagyta a RO-t), embléma még nincs kitalálva
3. CT = Clock Tower Grimelés, meg a grimtooth
4. nem Bank, hanem egy hülye fekete kis assasin(lehet, hogy õ BANK!, de az assa-nak Curse a neve)

Mattanja

Quote from: DarkstarAccoridas mesternek ma jó napja volt a bosziknál. :)
:D Na igen, másfél óra alatt 3x nyertem valamit, abból az egyik Bathory card volt. Szidtak is a klántársak rendesen. Megyek is vissza gyorsan, hogy még ma megtörténjen ugyanez vagy kétszer. ^^
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

thrall

sacred az
amúgy Zick egy hülye, mert ilyen baromságot... a sámán királyt nemveszem animének XD

NLZ

CTben crusaként azt szoktam csinálni, hogy aki elkezdi a szörnyeimet ütni, arra ráviszem az egész falka boszit, aztán ütöm tovább, mintha ott se lenne. :D Vagy pedig magnum breakozok, hogy bekapjon párszáz sebzést. :) Amelyik assa meg belémgrimmel, azt párszor lebasholom. :) Az alatt a pár mp stun alatt van ideje átgondolni az életét. :D
[reserved]

Rounin

Quote from: Shiroi:D Na igen, másfél óra alatt 3x nyertem valamit, abból az egyik Bathory card volt. Szidtak is a klántársak rendesen. Megyek is vissza gyorsan, hogy még ma megtörténjen ugyanez vagy kétszer. ^^

Mázlista :D Bár láttam ennél durvábbat is.

0,5-1 órán belül Lilifo a ragnahun 3 kártyát nyert.. ugyanolyat. (andre egg azt hiszem..) Másnap a negyediket :)

NLZ

Hugel városát, és környékét? warlockro-n már megvan a terület, de szörnyek még nincsenek, pedig Will már hetek óta elkészítette. :)
[reserved]

Rounin

Ragnahu, tulip hairpin-es NPC. Geffenben kellene lennie elvileg, de ott nincs.

Tudja valaki, hol található? Seth a neve, kicsi ember nagykabátban, macisapival (vagymivel)

Rounin

Már tárgytalan. Valami csini kiscsaj és Ses a neve :) Pfehh...

thrall

Quote from: White SeeDtök jó. Végre szereztem sapit. Igaz ez Munak, de nem baj:p
+Már punishert si szereztem a kicsikémnek. Ami a legjobb, hogy itt a pet-ek az emberrel együtt fejlõdnek:)
Szal nem 300-at sebez a picinyem erõsebb lényeknél sokat misselve a 32-es szintjével hanem 8-900-at mindet pontosan erõsebb léynekre is és 168-as szintû már:D
na igen, ezena servere a te szinted+2 a szintje :D:D:D

Darkstar

Vannak még érdkes dolgok. Ma a fõtérem benézek egy vendbe, erre látok alcoholt és detrit 5k zenyért (sajnos csak 1/1 volt). Gyorsan meg is vettem. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Elain

Lehet hogy hülye kérdés de a szerverek csak azzal a verziójú Ragnarokkal mûködnek, amirõl a honlapjukon írnak, vagy nyugodtan használhatom a legújabb verziót mindegyiknél?(persze megfelelõ klienssel)

Darkstar

Quote from: ElainLehet hogy hülye kérdés de a szerverek csak azzal a verziójú Ragnarokkal mûködnek, amirõl a honlapjukon írnak, vagy nyugodtan használhatom a legújabb verziót mindegyiknél?(persze megfelelõ klienssel)
Nyugodtan használd, sõt ajánlott frissíteni is telepítés után (ragnarok- ill. sakray exe).
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Elég a Sakray-t frissíteni. :) Bár végülis újítások nem lesznek benne, ahhoz a szerver verzión is frissíteni kell (eAthena SVN frissítése). Ahhoz meg kell külön kliens, amit meg a szerverhez kell(ene) igazítani. :)
[reserved]

thrall

Quote from: White SeeDMi az a card ami nekem jól jönne?
Thrall, amit a múltkor modntál, csak elfelejtettem:(
Rybio, Ghostring, vagy Rocker?

NLZ

Elkészült a legújabb kliensem :) Ez már grf felépítésû, szal helytakarékos, és könnyen kezelhetõ,. :) Itten le lehet tölteni. :)
[reserved]

NLZ

Hát ha van rá igény, akkor igazítom más szerverekhez is, de új klienst nem fogok egyik szervernek se csinálni, arra ne számítsatok. :D De tök poén, hogy 1 hónap alatt sok-sok pihenéssel (karácsony, szilveszter) megtanultam egész jól klienst készíteni. :)
[reserved]

thrall

Quote from: White SeeDRemek, én lehet belenézek. De ha csak fatero-ra jó akkor pasz:)

Ma egész jó volt a pvp party. Ami azvaró volt az azutáni fejetlenség.
+elmaradt annak a dögnek a legyilkolása, pedig kb 300K-t sebeztem rajta....
ja téleg jó volt, elsõ körben lealáztak XD (de már van SD-m /gg)

300k... 100 milka HP-je van Poring v-nek XD

NLZ

Quote from: White SeeDCsinálj egy komplett szervert:D

Van rá valószínüség, hogy csatlakozni fogok egy hamarosan induló szerverhez, de még nem biztos. :)
[reserved]

thrall

Quote from: White SeeDNa ja, de ha én abból 1 millát leszedtem volna akkor legalább 1 szintlépés:D
a poringfélék arrók híresek, hat XP nuku, na ezis kb annyit ad (pármillió base ,s pérmillio job, ha jóltom :P)

thrall

nemszedték ki,c sak Angelir leöltem, amúgy wind/fire/earth/water armor-t, Holy Guard-ot, és poring hat-ed dob, ami ér is valamit (meg large jellopy, és poring card)

thrall

Quote from: White SeeDThrall vagy valaki tudja a wing questeket?

(A hátraakaszthatósakat természetesen:) )
még nincsennek hozzá quest-ek

thrall

Angelir aztmondta, hogy még NPC nincs hozzá, aki megcisnálja, én hiszek neki egészen addig, amíg az ellenkezõje be nem bizonyul :D
(hacsak nem FateRO-sra gondolsz, emrt az nemteom XD)

Darkstar

Nekem már van. Yuno alatti map bal felsõ sarkában találod a tagot.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

thrall

Quote from: White SeeDTermészetesen lizardra gondolok:)
+Nem veszed meg tõlem aztat a skelton cardot?:)
mennyiért gondolod? :D

NLZ

Darkstar, White seeD a LizéRO -ra gondolt, nem a FateRO-ra. :)
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZDarkstar, White seeD a LizéRO -ra gondolt, nem a FateRO-ra. :)
kk. :) Jut eszembe, a tiedet mikor szedjük össze? Addig tápolom kicsit az assát, azzal könnyebb lenne (meg ott a steal is ;))
Más: Szakadjanak meg a High Wizardok, az Eddga soha nincs a helyén, most leültem a mapja bejáratához egy üzivel, hogy most hadd legyen az enyém. :D Multkor Akon mondta, hogy aznap 6* ölte le...
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

NLZ

Quote from: Darkstarkk. :) Jut eszembe, a tiedet mikor szedjük össze? Addig tápolom kicsit az assát, azzal könnyebb lenne (meg ott a steal is ;))

Nemtom, majd ha kedvet érzek hozzá. :D
[reserved]

Kupo

Szervertõl függ, egyébként az, hogy milyen a kedve.Meg be lehet állítani, hogy csak akkor segítsen ha van Pet Accessory-ja.

NLZ

Akkor vidám egy kliens lehet. :) Najó, nem kötözködök. :D
[reserved]

Darkstar

Quote from: NLZAkkor vidám egy kliens lehet. :) Najó, nem kötözködök. :D
Ez nálunk is volt, aztán lehetet kísérletezni, hogy hány embert dob le a szerver, amikor a fõtéren kidobom a földre. :D
Nolzi, belinkelnéd azt a grf editor programot, amit a multkor említettél?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん